Niemedyczne forum zdrowia
25-04-2024, 11:12 *
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Aktualności: Wesprzyj Fundację Biosłone --> kliknij
 
   Strona główna   Pomoc Regulamin Szukaj Zaloguj się Rejestracja  
Strony: [1]   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Przerwa w stosowaniu Mikstury a objawy oczyszczania  (Przeczytany 16426 razy)
Monika66
« : 18-06-2009, 16:00 »

Mam pytanie, jak długo utrzymują się objawy oczyszczania po zaprzestaniu picia Mikstury. Od tygodnia mam przerwę w piciu Mikstury i nie wiem czy zawroty głowy lub nagłe uczucie zimna zimna mogą sie pojawić jako objaw oczyszczania czy to reakcja organizmu na inne czynniki?
« Ostatnia zmiana: 18-06-2009, 16:43 wysłane przez Monika66 » Zapisane
LenaG
Stały bywalec
***


Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wiek: 53
MO: 08-04-2008
Skąd: Łódź
Wiadomości: 184

« Odpowiedz #1 : 18-06-2009, 17:25 »

Mój małżonek przerwał picie MO, bo miał potworne zawroty głowy uniemożliwiające mu funkcjonowanie, które pojawiły się zaledwie po 3 tygodniach stosowania MO. Dziś mija tydzień jak zaprzestał MO i zawroty głowy nadal mu dokuczają choć już nie jest tak tragicznie. Nie wiem o co chodzi w jego przypadku, bo to już drugie podejście do MO i efekty identyczne. Przerwanie stosowania MO nie zatrzymuje od razu objawów niestety.
Zapisane

"Życie polega na wyborach między tym co dobre, a tym co łatwe"
"ŻYCIE JEST BARDZO NIEBEZPIECZNYM ZAJĘCIEM. ŚMIERTELNOŚĆ SIĘGA STU PROCENT!"
Monika66
« Odpowiedz #2 : 18-06-2009, 17:58 »

Dziękuje za odpowiedź.
Zapisane
Zbigniew Osiewała (Zibi)
« Odpowiedz #3 : 18-06-2009, 19:41 »

Mój małżonek przerwał picie MO, bo miał potworne zawroty głowy uniemożliwiające mu funkcjonowanie, które pojawiły się zaledwie po 3 tygodniach stosowania MO. Dziś mija tydzień jak zaprzestał MO i zawroty głowy nadal mu dokuczają choć już nie jest tak tragicznie. Nie wiem o co chodzi w jego przypadku, bo to już drugie podejście do MO i efekty identyczne. Przerwanie stosowania MO nie zatrzymuje od razu objawów niestety.
Ja mam takie zawroty i mgłę mózgową po każdej zmianie środka gojącego w MO, czyli już ponad 2 lata. Trzymają mnie tak ok. 2 m-ce albo nawet ok. 3 m-ce, prawie do końca cyklu picia MO na bazie danego środka gojącego. Nie są to tak silne zawroty, jak na początku picia MO, ale jednak.
    Ja się tym zbytnio nie przejmuję (na bazie soku z aloesu mam jakby mniejsze sensacje) i staram się to przetrzymać. Kiedyś ratowałem się sokiem z połówki cytryny, rozpuszczonym w dobrze ciepłej wodzie, ale czy to mi pomagało, może chwilowo...
« Ostatnia zmiana: 25-11-2011, 19:32 wysłane przez Zibi » Zapisane
Lacky
« Odpowiedz #4 : 18-06-2009, 21:25 »

Moi rodzice od dziecka jedli mielone siemię lniane z nasionami i jakoś im to nie zaszkodziło a w całej wsi uważano to za dobry środek wspomagający organizm. Teraz piją koktajle i wracają do zdrowia a według twojej teorii powinni mieć zdezelowane jelita.  A moi rodzice ciągle się badają -taka mania i wyniki wychodzą im coraz lepsze, zregenerowana wątroba, ojciec prostata jak u niemowlaka, idealny cholesterol itd. A wiek koło 70.

Prawdopodobnie po koktajlach twój organizm wreszcie zaczyna sie oczyszczać z chorych komórek a ty traktujesz to jak objawy chorobowe tak samo jak medycyna konwencjonalna.

Kto jak kto ale nie spodziewałem się tego po Tobie że ty nie potrafisz interpretować reakcji twojego organizmu.

A tak na marginesie już wiem co to jest ta twoja żywa woda nie z tej ziemi - martwa  i żywa woda, która się lepiej wchłania. Kiedyś była to nadzieją na wszystkie dolegliwości ale jakoś to umarło. Nawet udało mi się odnaleźć urządzenie do wytwarzania żywej i martwej wody. Kiedyś to opisze na forum to podyskutujemy.
« Ostatnia zmiana: 06-02-2010, 23:36 wysłane przez Mistrz » Zapisane
Monika66
« Odpowiedz #5 : 30-06-2009, 10:14 »

Nie wiem co sie dzieje z moim organizmem, nadal mam przerwę w piciu Mikstury i czuję się coraz gorzej; np. w pewnym momencie, nawet przy zwykłej czynności ogarnia mnie jakiś paniczny niepokój i drżenie wewnątrz ciała ( ale to nie mięśnie) tak było kilka dni. Do tego takie osłabienie ,że z trudem wykonuje domowe czynności, wyjście z dziećmi na plac zabaw to już nie lada wysiłek.
Zapisane
Laokoon
***


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiek: 44
MO: 01-08-2008, z przerwami
Wiedza:
Skąd: pomorskie
Wiadomości: 2.510

« Odpowiedz #6 : 30-06-2009, 15:00 »

Monika66, MO to nie jest lek który ma jakieś agresywne działanie. MO służy do uszczelniania przewodu pokarmowego tak aby toksyny nie przedostawały się do krwiobiegu.

Jeżeli masz jakieś niepokojące objawy to wynikać one mogą raczej z faktu że organizm zaczął się oczyszczać, stworzyłaś ku temu okazję. Moim zdaniem dobrze zrobiłaś że odstawiłaś MO. Teraz powinnaś zastanowić się co jest przyczyną problemu i zastosować jakieś dodatkowe wsparcie organizmu. Np. zioła.

A tak w ogóle to co poza MO robiłaś, piłaś koktajle, jakieś lekarstwa ?
Zapisane
Monika66
« Odpowiedz #7 : 30-06-2009, 16:26 »

Tak, pije koktajle, chociaz nie codziennie; od 6 dni biorę magnez. Ostatnio miałam wiele bardzo stresowych sytuacji i nie wiem czy mój organizm zaczął się tak bardzo oczyszczać czy nie radzi sobie z duzym stresem.
Zapisane
Monika66
« Odpowiedz #8 : 01-07-2009, 08:52 »

Dziś jest już trochę lepiej, mam więcej siły, ale te drgawki wewnętrzne od czasu do czasu występują. Mam nadzieję, że jeszcze trochę i się wyciszą.
Zapisane
Grazyna
« Odpowiedz #9 : 01-07-2009, 09:35 »

Moniko, koniecznie przeczytaj to, co Lacky odpowiedział Kamilowi - cały post (kliknij na tytuł cytatu):

To nie oznacza, że problemy wróciły tylko nie zostały jeszcze usunięte.

Mnie osobiście bardzo podobają się takie koncepcje, jak  koktajl na czarnych jagodach według  Lacky'egoGBG według Mistrza (kliknij) i wydaje mi się, że takie proste sposoby bardzo skutecznie regulują działanie organizmu, przynajmniej na jakiś czas, zanim zostaną wygojone nadżerki i organizm sam zacznie się oczyszczać/ uzdrawiać.
A może też Twoje odżywianie jest jakieś nieprawidłowe...
Zapisane
Monika66
« Odpowiedz #10 : 10-07-2009, 10:38 »

W końcu mój organizm ustabilizował się. Dziękuję za rady i za wsparcie.
Zapisane
JurekGr.
***


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
MO: 01.04.2009
Skąd: dolnośląskie
Wiadomości: 26

« Odpowiedz #11 : 12-10-2009, 19:10 »

1.MO piłem przez 6 m-cy, z olejem z oliwek. Żadnych szczególnych objawów/odczuć.
2.Od 22.09.09 zmieniłem olej na kukurydziany. Zaczęliśmy (razem z żoną) pić koktajle- wreszcie w pełnym składzie tj. wszystkie cztery nasiona, plus dodatki, wg uznania…(m.in.orzechy, owoc…)
3.Po kilku dniach dostałem biegunki. Trwa to(biegunka, na zmianę z rozwolnieniem) już trzy tygodnie. Zwykle raz z rana, później(po obiedzie i wieczorem) jeszcze ze dwa, trzy razy.
4.Oczywiście przerwałem picie MO i koktajli. Nie jadam przetworów mlecznych(poza masłem), owoców… Żona pije nadal-nic szczególnego się u niej nie dzieje.
5.Biegunkę próbuję zatrzymywać/neutralizować skutki objawów:
-ryżem-wg J.Słoneckiego
-stoperanem(rzadko-wziąłem w tym czasie tylko ze 4 tabletki)
-carbo lub carbo aktiv(ze dwa razy dziennie)
-koper włoski, kurkuma, mięta…
6. Waga spadła mi z 82 na 80(przy 178 cm), schudłem na twarzy.Jestem nieco osłabiony Żona mnie goni do lekarza…
7.Pasuje ten proces do oczyszczania jelit i jednocześnie jelita grubego? Prócz biegunki-burczenia, pobolewania, wzdęcia – to raczej normalne.
8.Podpowiedzcie co robić , bo już chyba to trwa zbyt długo i trzeba by na jakiś czas przerwać-bo „pozostałe” w jelicie grubym bakterie acidofilne nie są już chyba w stanie wyprodukować niezbędnych ilości witamin, a w tym zapewne ważnej Vit. K?  Jak to zrobić? Co jeść a czego nie?  A może wznowić(zmodyfikowane) MO i koktajle?
Zapisane
Grazyna
« Odpowiedz #12 : 14-10-2009, 20:34 »

Wygląda to na efekt odsłonięcia nadżerek jelita grubego, na skutek czego do krwiobiegu wnika większa ilość lektyn i to powoduje biegunki. Warto pokusić się o sprawdzenie metodą eliminacji podejrzanych produktów. Chleb i inne produkty zawierające gluten? Któreś z owoców? Orzechy? Pomidory, czerwona papryka i inne zawierające uczulający barwnik? Można spróbować przejść na ścisłą dietę (zupa ryżowa, warzywa tylko gotowane, z solą) i przekonać się, czy objawy ulegną zatrzymaniu. Jeżeli tak, potwierdzi to koncepcję wpływu lektyn.
MO i koktajle na razie zawiesić, do czasu uzyskania poprawy. Następnie dobierać produkty, które nie są podejrzane, dodając jeden nowy produkt w posiłku, zapisywać reakcje. W gruncie rzeczy jest to typowy objaw, i zarazem przemijający. Nadżerki, nie drażnione, zaczną się goić.

Po uzyskaniu poprawy w koktajlu należy zmniejszyć ilość siemienia lnianego. Wznowić MO z oliwą.
Cytat
A może wznowić (zmodyfikowane) MO i koktajle?
Nie rozumiem, na czym miałaby polegać modyfikacja.

Co do leków hamujących biegunkę, to nie rozwiążą one sytuacji.
« Ostatnia zmiana: 19-12-2009, 19:47 wysłane przez Grażyna » Zapisane
JurekGr.
***


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
MO: 01.04.2009
Skąd: dolnośląskie
Wiadomości: 26

« Odpowiedz #13 : 15-10-2009, 06:54 »

Dzięki Ci Grażyno!  Modyfikację właśnie zaproponowałaś: wznowić MO z oliwą, co oznacza, że na razie "nie wchodzić"(ponownie) z oczyszczaniem i gojeniem w jelita i jelito grube(nie z oliwą z kukurydzy ...) no i "zmniejszyć ilość siemienia..."
Zapisane
Strony: [1]   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Działa na MySQL Działa na PHP Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006-2008, Simple Machines
Design by jpacs29 | Mapa strony
Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!