Niemedyczne forum zdrowia
27-04-2024, 04:38 *
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Aktualności: Sklep Biosłone --> wejdź
 
   Strona główna   Pomoc Regulamin Szukaj Zaloguj się Rejestracja  
Strony: [1] 2   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Christa - kiedy wdrożyć MO?  (Przeczytany 20836 razy)
Christa
Częsty gość
**


Offline Offline

Płeć: Kobieta
MO: 16.08.2008
Skąd: Katowice
Wiadomości: 70

« : 08-07-2009, 16:42 »

Dziś jest 8 - lipiec a więc minął tydzień,  gdy zaczęłam pić koktail błonnikowy. Do wczoraj składał się z pestek dyni oraz siemienia lnianego a od dziś wdrożyłam trzeci skladnik - słonecznik.
Od tygodnia też piję zioła na oczyszczenie dróg moczowych.
W związku z tym mam pytanie, Co z MO?, Czy wdrożyć ją już teraz w 1/2 porcji,  czy lepiej zaczekać do zakończenia kuracji oczyszczenia dróg moczowych,  czyli jeszcze 5 tygodni?
Wczoraj po południu czułam się fatalnie,  miałam straszny ból głowy ,  oczywiscie od zatok. Bolała mnie twarzoczaszka oraz głowa po lewej stonie potylicy ze sztywniejącym karkiem. Do tego towarzyszyło jak zwykle obfite spływanie wydzieliny gardłem do żąłądka,  miałam też stan pogorączkowy. Nie wytrzymałam i zażyłam 2 tab. Ibuprom - zatoki (wiem że to trutka), ale nie mogłam juz z bólu wytrzymać. Ciągnęło mnie na wymioty ale jednak obyło się bez nich - przeszło, bardzo się wypociłam. Czyżby już zadziałało oczyszczanie?
« Ostatnia zmiana: 08-07-2009, 17:53 wysłane przez Rysiek » Zapisane
Grazyna
« Odpowiedz #1 : 08-07-2009, 17:50 »

Co prawda MO z niczym nie koliduje, Ale w Twoim konkretnym przypadku, skoro już same zioła i koktajl prawdopodobnie wywołały takie silne reakcje (równie dobrze przyczyna może być inna, np. wahania pagody i temperatury), trzeba zaczekać na właściwy moment, czyli - aż ustaną gwałtowne objawy. Być może będzie to te 5 tygodni, może mniej lub więcej. Bądź w kontakcie.
Zapisane
Christa
Częsty gość
**


Offline Offline

Płeć: Kobieta
MO: 16.08.2008
Skąd: Katowice
Wiadomości: 70

« Odpowiedz #2 : 08-07-2009, 18:32 »

Dziękuję Grażynko.
Tak zrobię, MO wdrożę za 5 tygodni. Nie ma co się spieszyć. W tym czasie powoli zmienię sposób żywienia, czyli z ŻO - zrezygnuję,  bo to nie ma żadnego sensu dalej obżerać się tłuszczami.  Ludziska się na niej wykańczają,  niedawno zmarł Morgano (Forum Optymalnych),
Mam tylko pewien problem a mianowicie,  nie cierpię kasz  ,   za ryżem też nie przepadam. Jednak muszę się chyba przemóć do nich,  albo obejdzie się bez nich?.
Co Ty na to Grażynko smile 
Zapisane
Grazyna
« Odpowiedz #3 : 08-07-2009, 18:44 »

Ale na co, już chyba wszystko napisałam.
Masz widzę długie zęby na kasze. Wynika to chyba z odrazy do posiłków stołówkowych, z tego że ludzie nie umieją gotować kasz i prawidłowo ich łączyć w posiłkach. Hasło KASZA wywołuje w mózgu widok szarej kupki w jeszcze bardziej szarym sosie z nieapetycznym kawałkiem mięsa w środku. Kaszę gryczaną i jaglaną można tak fajnie przygotowywać na różne sposoby. Warzywa można jeść kolorowe, nierozgotowane, a mięso powinno stanowić osobny kawałek, a nie pływać w sosach ukrywających mankamenty. Warto poćwiczyć.
Ale znikam, pa, jak tak każdy z osobna będzie mnie wyciągał na spytki, to zbiór przepisów do diety, który przygotowuję, nigdy nie powstanie.
Zapisane
Aggula
***


Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wiek: 46
MO: 28-05-2009
Wiadomości: 465

« Odpowiedz #4 : 09-07-2009, 08:20 »

Cytat
Nie wytrzymałam i zażyłam 2 tab. Ibuprom - zatoki (wiem że to trutka), ale nie mogłam juz z bólu wytrzymać.
Skoro rzeczywiście ból był tak dokuczliwy, dobrze zrobiłaś. Ból też jest toksyczny i w takim przypadku wybieramy mniejsze zło, czyli czasami są to właśnie środki przeciwbólowe.
Zapisane
Christa
Częsty gość
**


Offline Offline

Płeć: Kobieta
MO: 16.08.2008
Skąd: Katowice
Wiadomości: 70

« Odpowiedz #5 : 09-07-2009, 11:51 »

A najważniejsze jest też to,  że załagodził ból i być może uniknęłam zapalenia zatok. smile
Dziś czuję się już o niebo lepiej,  koktail błonnikowy oraz ziółka działają thumbsup .
Zapisane
Christa
Częsty gość
**


Offline Offline

Płeć: Kobieta
MO: 16.08.2008
Skąd: Katowice
Wiadomości: 70

« Odpowiedz #6 : 12-07-2009, 16:36 »

Jesli chodzi o przewód pokarmowy,  to po dwóch tygodniach picia koktajli jest super  thumbsup.
Wypróżnienia mam jak nigdy dotąd,  czasem nawet dwa razy i taaakie duże  thumbup.No rewelacja. biggrin
Ale z nerkami jest coś nadal  nie tak,  pomimo picia mieszanki ziołowej na oczyszczenie dróg moczowych,  to i tak bardzo mało moczu oddaję,  gdzies tak 1/4 tego co powinnam.
Przypuszczem że w tym tkwi mój problem z zatokami,  że to własnie z powodu złego oczyszczania organizmu z toksyn ,  organizm sie broni wydalając je zatokami.
Co mogę jeszcze włączyć na zwiększenie produkcji moczu?
Zapisane
Laokoon
***


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiek: 44
MO: 01-08-2008, z przerwami
Wiedza:
Skąd: pomorskie
Wiadomości: 2.510

« Odpowiedz #7 : 12-07-2009, 16:42 »

Słuszna uwaga, zatoki są "zapaskudzone" bo nie działają nerki.

jesteś na MO z olejem kukurydzianym?

Jeżeli chcesz coś jeszcze zrobić o możesz spróbować polewań wodą, pamiętając o tym że to może przyspieszyć proces oczyszczania.

Do tego z ziół krwawnik, rdest, piołun np. ostatnio w zielarskim zauważyłem bardzo dobrą mieszankę na nerki.

Ale ogólnie jeżeli masz zadawnione problemy to trzeba się nastawić na to że oczyszczanie jeszcze potrwa.
Zapisane
Christa
Częsty gość
**


Offline Offline

Płeć: Kobieta
MO: 16.08.2008
Skąd: Katowice
Wiadomości: 70

« Odpowiedz #8 : 12-07-2009, 16:47 »

Laokoonie .
Ja nie chcę kupować mieszanek z zielarskiego,  dlatego pytam na Forum  confused  skoro zaczęłam stosować sie do rad tu zawartych,  to wolę nadal korzystać z porad ekspertów. W zielarskim się radzą Ci którzy nie trafili tutaj  msn-wink.
Zapisane
Laokoon
***


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiek: 44
MO: 01-08-2008, z przerwami
Wiedza:
Skąd: pomorskie
Wiadomości: 2.510

« Odpowiedz #9 : 12-07-2009, 16:54 »

Christo nie musisz się niczego radzić, chodzi o mieszankę ziół wspomagającą nerki. Nie ma w tym nic nadzwyczajnego.

Cytat
pomimo picia mieszanki ziołowej na oczyszczenie dróg moczowych

Ja miałem to samo. Po przestawieniu się na rdest a także mieszankę ilość moczu wzrosła 4 krotnie.

A jeżeli chcesz być 100% zgodna z tym co na forum to musisz spokojnie czekać aż organizm (dzięki MO i koktajlom) zrobi swoje. Ja czekać nie mogłem bo mam ogólnie duże zaległości i po przestawieniu się na aloCIT+o.kukurydziany nerki zaczęły sprawiać problemy. Zresztą to nie jest niezgodne z zasadami forum.

Piłem przez dwa tygodnie i już jest lepiej więc póki co nawet nie piję dalej i zastanawiam się czy wspomagać  czy jednak póki jest dobrze zostawić wszystko aby szło swoim rytmem.

Jednak sama wspomniałaś że masz słabą produkcję moczu. Tak więc ja podaje tobie sposób na to aby wzmóc wydalanie moczu, a co ty z tym zrobisz...

herbatka jest produkcji darynatury.pl
« Ostatnia zmiana: 12-07-2009, 17:07 wysłane przez Laokoon » Zapisane
Christa
Częsty gość
**


Offline Offline

Płeć: Kobieta
MO: 16.08.2008
Skąd: Katowice
Wiadomości: 70

« Odpowiedz #10 : 12-07-2009, 16:59 »

Tak  krwawnik ,  rdest,  piołun -  mam to pić razem z tamtą mieszanką, czy raczej jako drugą w międzyczasie?  wacko


Zapisane
Laokoon
***


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiek: 44
MO: 01-08-2008, z przerwami
Wiedza:
Skąd: pomorskie
Wiadomości: 2.510

« Odpowiedz #11 : 12-07-2009, 17:03 »

Nie. To masz jedną mieszankę, i jak masz piołun to trzeba pić tego niewiele, powiedzmy szklankę dziennie w minimalnie 3 dawkach.

Gotowa herbatka (mieszanka) na nerki ma więcej składników i oczywiście pijesz ją oddzielnie.

JA piłem/piję jedno i drugie w odstępie czasu. Przed jedzeniem i po wypiciu MO piję tą z piołunem. A w ciągu dnia piję mieszankę na nerki.

Musisz sprawdzić czy to na ciebie zadziała, nie ma takiej pewności ale powinno. Na mnie np. dawniej zioła słabo działały, a od kiedy jestem na MO widzę że jest to dobre. Dawniej możemiałem więcej toksyn więc albo w ogóle nie działały albo ich skutek był minimalny.

Jest sezon więc możesz też wspomagać się arbuzem. Albo nawet przeprowadzić GBG.
« Ostatnia zmiana: 12-07-2009, 17:05 wysłane przez Laokoon » Zapisane
Christa
Częsty gość
**


Offline Offline

Płeć: Kobieta
MO: 16.08.2008
Skąd: Katowice
Wiadomości: 70

« Odpowiedz #12 : 12-07-2009, 17:11 »

Dzięki za radę, spróbuję.
Zapisane
Mistrz
*


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
MO: 05.03.2000 – 2070
Skąd: Hogwart
Wiadomości: 10.596

WWW
« Odpowiedz #13 : 12-07-2009, 17:30 »

Cytat
Co mogę jeszcze włączyć na zwiększenie produkcji moczu?
Kuracja mieszanką oczyszczającą drogi moczowe powinna trwać rok. Nie ma co wydziwiać.
Zapisane

Jeśli nie wiesz nic, dasz sobie wmówić wszystko
Christa
Częsty gość
**


Offline Offline

Płeć: Kobieta
MO: 16.08.2008
Skąd: Katowice
Wiadomości: 70

« Odpowiedz #14 : 12-07-2009, 17:37 »

Mistrzu,  a więc w moim wypadku nic już nie dokładać a jedynie  cierpliwie czekać?
W międzyczasie popijam zieloną herbatę,  wydaje mi się że ona działa troszeczkę moczopędnie i nie zaszkodzi mi przy tych ziołach?

Zapisane
Grzegorz
« Odpowiedz #15 : 12-07-2009, 18:34 »

A może tak po prostu zjeść trochę arbuza, zamiast szukać kolejnych ziół?
Zapisane
Christa
Częsty gość
**


Offline Offline

Płeć: Kobieta
MO: 16.08.2008
Skąd: Katowice
Wiadomości: 70

« Odpowiedz #16 : 12-07-2009, 18:42 »

Ja nie wiem, czy w moim przypadku arbuz jest wskazany?
Niedawno zakończyłam walke z grzybem na paznokciu dużego palucha u nogi. Ten grzyb jest jeszcze taki minimalny, widoczny na samej górze paznokcia. Boję się nawrotu confused Arbuz zawiera mnóstwo cukru inaczej fruktozy.


Christo, po kropce czy przecinku wystarczy jedna spacja //Rysiek
« Ostatnia zmiana: 12-07-2009, 19:07 wysłane przez Rysiek » Zapisane
Mistrz
*


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
MO: 05.03.2000 – 2070
Skąd: Hogwart
Wiadomości: 10.596

WWW
« Odpowiedz #17 : 12-07-2009, 20:30 »

Cytat
Arbuz zawiera mnóstwo cukru inaczej fruktozy.
Bzdury!
Zapisane

Jeśli nie wiesz nic, dasz sobie wmówić wszystko
Christa
Częsty gość
**


Offline Offline

Płeć: Kobieta
MO: 16.08.2008
Skąd: Katowice
Wiadomości: 70

« Odpowiedz #18 : 12-07-2009, 21:19 »

Bzdury, z tym arbuzem? eek
Zapisane
Laokoon
***


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiek: 44
MO: 01-08-2008, z przerwami
Wiedza:
Skąd: pomorskie
Wiadomości: 2.510

« Odpowiedz #19 : 12-07-2009, 21:22 »

Bzdury z fruktozą i tym że dokarmia candidę.

( candida ma wielkie oczy )
Zapisane
Strony: [1] 2   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Działa na MySQL Działa na PHP Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006-2008, Simple Machines
Design by jpacs29 | Mapa strony
Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!