Niemedyczne forum zdrowia
25-04-2024, 18:57 *
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Aktualności: Sklep Biosłone --> wejdź
 
   Strona główna   Pomoc Regulamin Szukaj Zaloguj się Rejestracja  
Strony: [1]   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Inny aloes w MO  (Przeczytany 12406 razy)
wiesiek_c2
« : 08-07-2009, 21:50 »

Witam

MO pije od ok. miesiaca, wczesniej przeprowadzałem kilka kuracji "oczyszczajacych organizm".

Musiałem wyjechac, skonczył mi sie obecnie zapas naszego polskiego soku z aloesu.
W miejscu w którym sie znajduje miałem do wyboru trzy rodzaje aloesu:

1. z sokiem z żurawiny
2. z bakteriami FOS
3. z dodatkiem miodu manuka ( 8%)

Wybrałem ten z miodem,_mysląc że uzyskam coś na wzór PMO, w tej sytuacji wydawał sie najlepszym wyborem.

Pije już od 4 dni. Od trzech zmienił się kolor moczu i kału- na czerwony, rozumiem że to efekt odrywania kamieni kałowych i odsłaniania nadżerek._Wyskoczyło mi też kilka pryszczy.

Rozumiem że nie ma żadnych przeciwWskazań aby nadal używać ten rodzaj aloesu?
« Ostatnia zmiana: 09-07-2009, 22:36 wysłane przez Grażyna » Zapisane
Grazyna
« Odpowiedz #1 : 08-07-2009, 22:29 »

Z tych trzech rzeczywiście najlepszy.
Nie sądzę, żeby to tak szybko się działo z kamieniami kałowymi. A czy pijesz chociaż koktajl błonnikowy? Czy to, co tam jesz nie jest pozbawione tłuszczu? Wygląda na to, że w kale brak żółci, dlatego jest czerwonawy, jaśniejszy. Kilka pryszczy, ale afera.
Wieśku, może napiszesz w Przywitalni, jak trafiłeś na Mo, na forum, czy czytałeś książki wymienione w Regulaminie?
I uzupełnij profil, żebyśmy już byli pewni, że Wiesiek a nie Wieśka.
Zapisane
wiesiek_c2
« Odpowiedz #2 : 09-07-2009, 12:17 »

Tutaj napisałem co nieco o sobie
http://bioslone.pl/forum/index.php?topic=160.msg2198#msg2198
To co jem nie jest pozbawione tłuszczu, wrecz przeciwnie spożywam go teraz dużo.

Niestety koktajlu nie piję, na_razie nie mam mozliwosci, to się zmieni w ciągu najbliszych 2 tygodni (na razie spożywam mielony len,_pestki i nasiona).

Chyba nie myslisz Grażyno że absolutnie u każdego muszą sie pojawiać, jakieś niezwykle gwałtowne reakcje po spożyci PMO.

Jestem stosunkowo młody,_jak pisałem jestem witarianinem, nie spożywam przetworzonego jedzenia od długiego czasu, jak pisałem przechodziłem kilka kuracji oczyszczających organizm, z tym że nie były to kuracje z użyciem tabletek. Głównie głodówki ( 2 i 3 tygodniowa, kilka kilkudniowych).
Myśle że to pozwoliło się organizmowi naturalnie oczyścić, dlatego nie wystepują jakieś spektakularne efekty PMO.

Wieśku, proszę poprawiaj literówki i spacje przed wysłaniem postu. Masz polskie litery, więc z nich korzystaj. //Grażyna
« Ostatnia zmiana: 09-07-2009, 22:42 wysłane przez Grażyna » Zapisane
Grazyna
« Odpowiedz #3 : 15-07-2009, 08:07 »

Cytat
Chyba nie myslisz Grażyno że absolutnie u każdego muszą sie pojawiać, jakieś niezwykle gwałtowne reakcje po spożyci PMO.
Doświadczenie uczestników forum wykazuje, że reakcje po PMO są zróżnicowane, ale raczej silne. Jednak wersja MO z aloesem z dodatkiem miodu manuka to jeszcze coś innego, zapewne dodatek ten nie działa tak, jak propolis.
Zapisane
Rysiek
*


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
MO: 31-05-2008
Skąd: Stąd
Wiadomości: 1.810

« Odpowiedz #4 : 15-07-2009, 08:22 »

Manuka ma działanie lecznicze, czyli blokujące objawy. Możesz w ten sposób doprowadzić do sytuacji, w której podstawowe składniki MO pozwolą organizmowi na podjęcie działań naprawczych przy jednoczesnym blokowaniu tych działań miodem manuka.
Zapisane

skarbek
« Odpowiedz #5 : 12-10-2009, 12:16 »

Wiesiek, czy mozesz opisac jak wpłynęła na Ciebie ta modyfikacja MO przez dodanie miodu Manuka?
Zapisane
Marko67
« Odpowiedz #6 : 10-11-2009, 10:19 »

Czy stosował ktoś sok z aloesu - Alter MedicA - z Żywca, mikstura ma dziwnie posłodkawy smak, myślałem że to wina cytryny, lecz kupiłem inne cytryny a specyficzny posmak pozostał.Od dwóch lat kupuję sok z Laboratoria Natury, i taki prosiła córka w aptece, lecz jej wcisnęli inny. 
Zapisane
Ceo
Częsty gość
**


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
MO: 20.07.2009.
Wiadomości: 91

« Odpowiedz #7 : 10-11-2009, 16:09 »

Ja stosuje ten aloes. Moim zdaniem jest w porządku.
Zapisane
Oak
Stały bywalec
***


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
MO: 01-09-2008
Wiadomości: 151

« Odpowiedz #8 : 11-11-2009, 15:21 »

Również w obecnej chwili stosuje "ten" aloes
Myślę że jest wporządku a inny smak wynika z zastosowanych konserwantów(dodatków)
Zapisane

Sztuka Zycia polega na tym By umierac Młodo... ale tak pozno jak to tylko mozliwe ...
Skarabeusz2005
« Odpowiedz #9 : 10-12-2009, 20:03 »

Czy stosował ktoś sok z aloesu - Alter MedicA - z Żywca, mikstura ma dziwnie posłodkawy smak, myślałem że to wina cytryny, lecz kupiłem inne cytryny a specyficzny posmak pozostał.Od dwóch lat kupuję sok z Laboratoria Natury, i taki prosiła córka w aptece, lecz jej wcisnęli inny. 
Ja własnie ten Alter medicaA miałam wcześniej, był słodkawy, smaczny. Teraz kupiłam Laboratoria Natury i jest kwaskowy i drapie w gardło. Skład niby taki sam. Nie smakuje mi.
Zapisane
Strony: [1]   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Działa na MySQL Działa na PHP Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006-2008, Simple Machines
Design by jpacs29 | Mapa strony
Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!