Niemedyczne forum zdrowia
20-04-2024, 10:33 *
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Aktualności: Wesprzyj Fundację Biosłone --> kliknij
 
   Strona główna   Pomoc Regulamin Szukaj Zaloguj się Rejestracja  
Strony: 1 ... 8 9 [10]   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Niezbędnik zdrowia - nowa książka Biosłone  (Przeczytany 106447 razy)
Mistrz
*


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
MO: 05.03.2000 – 2070
Skąd: Hogwart
Wiadomości: 10.596

WWW
« Odpowiedz #180 : 12-10-2009, 09:32 »

Uwaga. Obecnie nie dysponujemy już egzemplarzami "Niezbędnika zdrowia", które moglibyśmy wysłać jako nieodpłatne, tak jak to miało miejsce podczas akcji: "Niezbędnik z autografem", na którą mogliśmy przeznaczyć pewną pulę egzemplarzy nieodpłatnych w ramach promocji książki, by móc się rozliczyć z fiskusem. Książka to taka rzecz, że nie ma możliwości wykazać jakichkolwiek ubytków - trzeba rozliczyć się co do sztuki. Pula egzemplarzy nieodpłatnych już dawno została wyczerpana. W tej sytuacji jedyną możliwością uzyskania nieodpłatnego egzemplarza "Niezbędnika zdrowia" są zwroty książek (ktoś nie odbierze przesyłki na poczcie w terminie, albo adres był niewłaściwy). Książki ze zwrotów są już zgłoszone do Urzędu Skarbowego jako sprzedane, czyli zdjęte ze stanu wydawnictwa, podatek odprowadzony, a więc pozostają do dyspozycji wydawnictwa; niejako sami je sobie kupiliśmy, a więc nie możemy ich ponownie sprzedać, ale podarować możemy. Osoby zamawiające "Niezbędnik zdrowia" z autografem muszą się z tym liczyć, że na przesyłkę muszą czasami długo poczekać.
« Ostatnia zmiana: 12-10-2009, 09:45 wysłane przez Mistrz » Zapisane

Jeśli nie wiesz nic, dasz sobie wmówić wszystko
Tequila
« Odpowiedz #181 : 16-10-2009, 15:03 »

Dziękuję pięknie za bardzo szybką realizację zamówienia ( otrzymałam z dnia na dzień!!).
Żałuję jedynie, że bez autografu Mistrza.
Muszę z tym żyć confused
Zapisane
Alisza
***


Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wiek: 68
MO: 24-04-2008
Skąd: Niemcy
Wiadomości: 56

« Odpowiedz #182 : 17-11-2009, 20:16 »

Jestem teraz w Polsce i zamowilam Niezbednik Zdrowia. Zostane jeszcze dwa tygodnie, mam nadzieje ze je otrzymam. Zamowilam piec sztuk.
Przepraszam za bledy, ale nie moge sie polapac z ta klawiatura.
Zapisane

"Kazda prawda przechodzi trzy etapy: Najpierw jest wyszydzana, potem gwaltownie zwalczana, a w koncu zostaje uznana za rzeczywista."
                    -Artur Schopenhauer-
Alisza
***


Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wiek: 68
MO: 24-04-2008
Skąd: Niemcy
Wiadomości: 56

« Odpowiedz #183 : 19-11-2009, 15:40 »

Dzisiaj otrzmałam Niezbędniki Zdrowia. Czekałam niecałe trzy dni. Pięknie dziękuję. smile
Zapisane

"Kazda prawda przechodzi trzy etapy: Najpierw jest wyszydzana, potem gwaltownie zwalczana, a w koncu zostaje uznana za rzeczywista."
                    -Artur Schopenhauer-
Megi
***


Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wiek: 59
MO: 15.08.2006
Skąd: Podlaskie
Wiadomości: 44

« Odpowiedz #184 : 14-01-2010, 23:09 »

  Bardzo chciałam podziękować za „Niezbędnik zdrowia” z autografem. Co prawda trochę więcej jak trochę, minęło czasu kiedy go otrzymałam. Jednak czas, w jakim złożyłam zamówienie już był czasem po akcji nieodpłatnego dzielenia Biosłonejczyków tą broszurką. Od razu nie mogłam podziękować a później zapomniałam.   
  Doprawdy nie liczyłam, że otrzymam nie dość, że z autografem to jeszcze nieodpłatnie.
  Jeszcze raz bardzo, bardzo dziękuję Mistrzu.
 
Zapisane
Scarlet
« Odpowiedz #185 : 22-09-2012, 03:26 »

Cytat

Uwaga. Obecnie nie dysponujemy już egzemplarzami "Niezbędnika zdrowia", które moglibyśmy wysłać jako nieodpłatne, tak jak to miało miejsce podczas akcji: "Niezbędnik z autografem", na którą mogliśmy przeznaczyć pewną pulę egzemplarzy nieodpłatnych w ramach promocji książki, by móc się rozliczyć z fiskusem.  

Mistrzu - czy był lub będzie dodruk "Niezbędnika zdrowia" aby mogły go kupić osoby, które dołączyły później do tego forum. Mam ostatnie wydanie 2-tomowe "Zdrowia na własne życzenie" i chciałabym mieć "Niezbędnik...". Proszę o odpowiedź.
« Ostatnia zmiana: 22-09-2012, 08:57 wysłane przez Klara27 » Zapisane
Mistrz
*


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
MO: 05.03.2000 – 2070
Skąd: Hogwart
Wiadomości: 10.596

WWW
« Odpowiedz #186 : 22-09-2012, 11:20 »

Treść "Niezbędnika" jest w ostatnim wydaniu "Zdrowia na własne życzenie".
Zapisane

Jeśli nie wiesz nic, dasz sobie wmówić wszystko
Scarlet
« Odpowiedz #187 : 22-09-2012, 13:42 »

Treść "Niezbędnika" jest w ostatnim wydaniu "Zdrowia na własne życzenie".
Pięknie dziękuję za informację. Jestem w lekturze na początku drugiej części. Życzę miłego dnia.
Zapisane
Strony: 1 ... 8 9 [10]   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Działa na MySQL Działa na PHP Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006-2008, Simple Machines
Design by jpacs29 | Mapa strony
Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!