Niemedyczne forum zdrowia
28-03-2024, 14:04 *
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Aktualności: Sklep Biosłone --> wejdź
 
   Strona główna   Pomoc Regulamin Szukaj Zaloguj się Rejestracja  
Strony: [1]   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Kuba - pogorszenie wzroku, nerwica  (Przeczytany 17522 razy)
mrowa
« : 11-07-2009, 11:12 »

Jestem nowy na forum i również borykam się z problemem mętów w ciele szklistym. Byłbym bardzo wdzięczny, gdyby ktoś nakierował mnie w jaki sposób postępować, aby usunąć to dziadostwo w oczach. Dodam tylko, że męty posiadam od 4 lat i pomału doprowadza mnie to do szału.
Pozdrawiam i jeszcze raz proszę o pomoc.
« Ostatnia zmiana: 23-11-2009, 18:51 wysłane przez Solan » Zapisane
Laokoon
***


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiek: 44
MO: 01-08-2008, z przerwami
Wiedza:
Skąd: pomorskie
Wiadomości: 2.510

« Odpowiedz #1 : 11-07-2009, 14:54 »

Po pierwsze to zrób trochę wysiłku i przeczytaj ten wątek, jest króciutki. Przeczytaj uważnie co napisał Mistrz. Po drugie proszę zapoznaj się z zasadami forum. Przedstaw się w odpowiednim dziale na początek. Po kolejne, zrób większy wysiłek i zapoznaj się z ideą forum, dowiesz się co trzeba robić aby "pozbyć się" mętów.
« Ostatnia zmiana: 11-07-2009, 14:57 wysłane przez Laokoon » Zapisane
Grazyna
« Odpowiedz #2 : 11-07-2009, 18:01 »

Jestem nowy na forum również borykam się z problemem mętów w ciele szklistym, byłbym bardzo wdzięczny gdyby ktoś nakierował mnie w jaki sposób postępować aby usunąć to dziadostwo w oczach dodam tylko że męty posiadam od 4 lat i pomału doprowadza mnie to do szału.Pozdrawiam i jeszcze raz proszę o pomoc
Zajmujemy się tu stanem zdrowia jako całości. Nie wnikamy już w bezpośrednie przyczyny naszych poszczególnych dolegliwości, gdyż jest jedna wspólna ich przyczyna - toksemia.
Zapoznaj się z tymi wątkami:
http://bioslone.pl/forum2/index.php?topic=992.0
a także o mętach (aby wyszukać odpowiedni fragment użyj funkcji Ctrl F i wpisz szukane slowo)
http://bioslone.pl/forum2/index.php?topic=6251.msg62319#msg62319
http://bioslone.pl/forum2/index.php?topic=5966.msg60760#msg60760
http://bioslone.pl/forum2/index.php?topic=5340.msg52920#msg52920
Zapisane
mrowa
« Odpowiedz #3 : 13-07-2009, 17:25 »

1. 18
2.
- męty w oczach od 3 lat
- zwyrodnienie rogówki (widzenie jak przy nieudanej laserowej operacji wzroku, tęczowe pierścienie, nadwrażliwość na światło, dwojenie obrazu)
- w skutek tego nerwica spowodowana strachem o wzrok Smutny
- przy głośnych dźwiękach pulsowanie w uchu
- nawroty duszności_(astma)

3.
stosowanie kropli vitraolnet na męty zero efektów, maści cornagel na rogówkę zero efektów, wcześniej przyjmowanie różnych preparatów na astmę
4.
Odżywianie się całe życie dużo słodyczy prócz tego co mama daje zjeść, nigdy żadnej diety
5.
Szkoła w wakacje lekka praca na budowie
6.
Dużo alkoholu niedawno rzucone papierosy

Jeśli ktoś jest w stanie mi pomóc błagam niech to zrobi Smutny
« Ostatnia zmiana: 13-07-2009, 17:43 wysłane przez Grażyna » Zapisane
Mistrz
*


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
MO: 05.03.2000 – 2070
Skąd: Hogwart
Wiadomości: 10.596

WWW
« Odpowiedz #4 : 13-07-2009, 17:55 »

Cytat
Jeśli ktoś jest w stanie mi pomóc błagam niech to zrobi
Niby jak,jakiś cudowny lek? My takich nie znamy. Pan chyba pomylił pomoc z wyręczeniem Pana. My pomagamy tylko w dosłownym znaczeniu tego słowa, czyli tym, którzy coś robią dla własnego zdrowia i potrzebują porad do tego, co robią. E-recepty u nas Pan nie uświadczy.
Zapisane

Jeśli nie wiesz nic, dasz sobie wmówić wszystko
Grazyna
« Odpowiedz #5 : 13-07-2009, 17:57 »

Kubo, Twoje posty wydzieliłam do osobnego wątku.

Mistrz wylał Ci na głowę kubeł zimnej wody. Mam nadzieję, ze to Cię otrzeźwi.

A teraz poczytaj, co możesz dla siebie zrobić.
 
Jeżeli chcesz, żeby Cię tu poważnie traktowano, zadbaj o poprawność swoich postów. Twój sposób pisania świadczy o tym, jak traktujesz osoby czytające Twoje posty. Potrzebujesz pomocy, uwagi, to okaż szacunek i uwagę innym.  Tak, jak nie popieramy śmieciowego jedzenia, tak nie tolerujemy śmieciowego pisania.
Posty wydzieliłam w osobny watek i - jak widzisz - staramy się. Niestety, nic więcej nie możemy z Twoim zdrowiem zrobić - Ty musisz sam.

Książka, która jest podstawą wiedzy tego forum i wszelkich na nim dyskusji nosi znaczący tytuł "Zdrowie na własne życzenie":
Forum jest miejscem wymiany informacji, komentarzy i myśli, u podstaw których leżą wiadomości zawarte w książkach Pana Józefa Słoneckiego "Zdrowie na własne życzenie" - część I i II , "Mikstura oczyszczająca przeciwko chorobom XXI wieku" oraz "Niezbędnik zdrowia".
http://bioslone.pl/forum2/index.php?action=rules
Nie ma innego sposobu na zdrowie i życie, jak "wziąć zdrowie we własne ręce".
Cytat
Odżywianie się całe życie dużo słodyczy prócz tego co mama daje zjeść, nigdy żadnej diety
Mogłoby nie być żadnej diety, ale gdybyś jadał racjonalnie, to nie byłoby ruiny zdrowia.
Cytat
Dużo alkoholu niedawno rzucone papierosy
Z powodu braku przecinka nie wiem czy niedawno odnosi się do alkoholu czy do rzucenia papierosów, ale rozumiem, że chcesz coś zmienić w swoim życiu. Wakacje to dobry moment, żeby nad sobą popracować. Mam nadzieję, że starczy Ci wytrwałości.

W poprzedniej odpowiedzi wskazałam Ci Zestaw startowy dla początkujących  i nie ma innej rady, jak trochę poczytać. Jeśli czytanie z ekranu sprawia Ci trudność, to przeczytaj książki, jeśli nie wszystkie od razu, to chociaż tę ostatnią, Niezbędnik zdrowia, to tylko 48 stron, a jest tam krótko omówiona przyczyna chorób, dieta, którą powinieneś wdrożyć i Mikstura oczyszczająca, którą powinieneś pić.

Nie ma cudownej pigułki, która przywróci zdrowie, które się latami rujnowało. Ale po rozpoczęciu prozdrowotnej kuracji, szybko zauważysz poprawę.
« Ostatnia zmiana: 13-07-2009, 18:00 wysłane przez Grażyna » Zapisane
Laokoon
***


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiek: 44
MO: 01-08-2008, z przerwami
Wiedza:
Skąd: pomorskie
Wiadomości: 2.510

« Odpowiedz #6 : 13-07-2009, 17:59 »

Chłopie, nie błagaj i nie płacz jak przysłowiowa baba, tylko się zabieraj do pracy. Na początek - forum profilaktyczne i książki, podstawy.

Maści i krople na niewiele się zdadzą, jeżeli nie doprowadzisz organizmu do porządku. Co więcej, w Twoim wieku masz duże szanse, że problem zniknie w 100%, jeżeli tylko wdrożysz w życie zasady zdrowego odżywiania (przez co wzmocnisz organizm), a także wyeliminujesz ew. dolegliwości wewnętrzne.

Na początek dieta, do tego radykalne odstawienie glutenu i wszystko, co zaleca Mistrz.

Nikt Ci nie da tutaj magicznej receptury, Twoje zdrowie jest i będzie wynikiem tego, jak o nie zadbasz. Życie to nie gra komputerowa.
« Ostatnia zmiana: 23-11-2009, 18:54 wysłane przez Solan » Zapisane
mrowa
« Odpowiedz #7 : 13-07-2009, 20:24 »

Chciałem na początek serdecznie wszystkich przeprosić, nie chciałem was urazić. Po prostu trafienie na to forum było dla mnie jak światełko w tunelu. Naprawdę popadałem już w depresje związaną ze swoim zdrowiem a przede wszystkim ze wzrokiem. Bywałem u wielu okulistów którzy biorąc pieniądze odsyłali mnie z niczym, byłem załamany wiedząc że nie mogę wyleczyć swoich chorób i jestem na nie skazany. Wybaczcie również że zamiast czytać blok dla początkujących od razu rzucam się na głęboką wodę nie znając reguł forum ale po prostu chciałem by ktoś mnie nakierował i pomógł odnaleźć przyczynę mego stanu zdrowia. Teraz wiem że muszę zacząć czytać forum oraz zająć się lekturą Pana Józefa Słoneckiego mam głęboką nadzieję że odnajdę w niej lekarstwo na mój wzrok, bardzo chce zmienić swoje zdrowie bo wiem że ma się tylko jedno a ja za dużo przesadzałem i czas wziąć się za siebie.

Bardzo dobrze. To jeszcze uzupełnij profil.
« Ostatnia zmiana: 13-07-2009, 20:32 wysłane przez Grażyna » Zapisane
mrowa
« Odpowiedz #8 : 17-07-2009, 20:06 »

Witam ponownie, postanowiłem zastosować miksturę oczyszczającą oraz dietę prozdrowotną i opserwować co się bedzię działo, następnie będę wprowadzał koktajle błonnikowe. Mam pytanie czy stosując MO oraz dietę mogę zastosować ten sposób pozbywania się mętów? http://bioslone.pl/forum2/index.php?topic=5966.msg60760#msg60760
Z góry dziękuje za odpowiedz
« Ostatnia zmiana: 17-07-2009, 20:09 wysłane przez Rysiek » Zapisane
Grazyna
« Odpowiedz #9 : 19-07-2009, 22:55 »

A jakiż to sposób - czy chodzi Ci o zażywanie kelpu? Jak najbardziej, osoby mieszkające daleko od morza, mogą mieć niedobory jodu, jeśli nie jedzą ryb morskich i wodorostów, wtedy kelp jest bardzo wskazany. Nie wiem, czy to może mieć wpływ bezpośrednio na męty, ale ogólnie działa prozdrowotnie.
Zapisane
MohSETH
***


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiek: 40
MO: 21-10-2008
Skąd: Legnica
Wiadomości: 215

« Odpowiedz #10 : 20-07-2009, 07:59 »

Mrowa nie łam się... Miałem podobne objawy do Twoich, możesz znaleźć mój wątek o jaskrze, po pół rocznym stosowaniu MO piciu koktajlów i zakraplania zatok z moimi oczami jest o wiele lepiej. Cierpliwości i zero słodyczy msn-wink

Pozdro
Zapisane
Laokoon
***


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiek: 44
MO: 01-08-2008, z przerwami
Wiedza:
Skąd: pomorskie
Wiadomości: 2.510

« Odpowiedz #11 : 20-07-2009, 17:11 »

Cytat
Odpowiedz cytującCytat
Cierpliwości i zero słodyczy msn-wink

Tak jest, masz 18 lat chłopie, a najważniejsze że masz pomoc, może to jeszcze trochę potrwa ale masz najlepsze widoki żeby niedługo cieszyć się pełnym zdrowiem.
Zapisane
mrowa
« Odpowiedz #12 : 23-11-2009, 16:08 »

Witam po dłuższym czasie. Opiszę do czego na razie udało mi się dojść. Pierwsze i najważniejsze to to, że wiem, iż moje problemy związane z oczami nie są żadną chorobą oczu (no może oprócz mętów). Przeszedłem u okulisty szereg badań z polem widzenia i oczy mam zdrowe. Nie cieszę się jednak zbytnio iż dalej nie wiem co mi jest, okulista powiedziała, iż mogą to być objawy choroby genetycznej - że właśnie w tym wieku ona przychodzi i że z wiekiem ma się nasilić Smutny ale powiedziała, że idzie to genetycznie, więc sprawdziłem po rodzicach, dziadkach i rodzeństwie, ale nikt nie cierpiał na coś podobnego. Jestem więc w martwym punkcie. Kazano mi jechać do kliniki i robić badania z prześwietleniem głowy, ale nie wiem czy jest sens, bo skoro to ma tylko potwierdzić tę dziwną diagnozę... Myślę, że stosuje MO zbyt krótko, by oczekiwać jakiś rezultatów.
« Ostatnia zmiana: 23-11-2009, 18:57 wysłane przez Solan » Zapisane
Laokoon
***


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiek: 44
MO: 01-08-2008, z przerwami
Wiedza:
Skąd: pomorskie
Wiadomości: 2.510

« Odpowiedz #13 : 23-11-2009, 16:54 »

Mrowa, męty to też nie choroba oczu tylko objaw.

Nie cieszę się jednak zbytnio iż dalej nie wiem co mi jest, okulista powiedziała iż mogą to być objawy choroby genetyczniej że właśnie w tym wieku ona przychodzi i że z wiekiem ma się nasilić Smutny

Podobne głupoty obliczone są na to aby czerpać zysk.

Jeżdżenie po klinikach i robienie badań sensu nie ma,bo nic tu nie wykryją i nie pomogą. Trzeba było się zapytać czy pani okulistka ma jakieś piguły na te "genetyki".
 bangin
« Ostatnia zmiana: 23-11-2009, 16:55 wysłane przez Laokoon » Zapisane
Voldin
***


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
MO: 01.06.2008 - 30.05.2011
Wiadomości: 309

« Odpowiedz #14 : 23-11-2009, 17:48 »

Witam Kuba,
Nie dość, że jesteś moim imiennikiem, to problemy ze wzrokiem też mamy podobne msn-wink Ja piję miksturę już jakiś czas i jeżeli chodzi o męty to chyba jest poprawa, bo w ostatnie wakacje jakoś na nie uwagi nie zwróciłem smile

Cytat
widzenie jak przy nieudanej laserowej operacji wzroku [...] dwojenie obrazu

Te dolegliwości mi zostały i wiem, jak cholernie jest to uciążliwe. Nie wiem czy da się coś z tym zrobić... Okiełzałem jako tako przewód pokarmowy, to niedługo będę myślał o oczach. Jakby coś udało mi się wymyślić, to będziemy w kontakcie msn-wink
Zapisane
mrowa
« Odpowiedz #15 : 23-11-2009, 18:02 »

Hehe no patrz jaki przypadek:) może razem opatentujemy nową chorobę;) Wiesz mi to przeszkadza ale jakoś z tym żyje obraz dwoi mi się praktycznie tylko jak jest ciemno. Ja dochodzę do wniosku że to co nam jest, jest spowodowane w jakimś stopniu stresem bo nadwrażliwość na światło jak i dwojenie dostałem gdy byłem w złej sytuacji psychiczniej. Właściwie dalej jestem i wydaje mi się że od tego powinienem zacząć. Mam nadzieje że sobie poradzimy:)
Zapisane
Voldin
***


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
MO: 01.06.2008 - 30.05.2011
Wiadomości: 309

« Odpowiedz #16 : 23-11-2009, 18:18 »

Ja to mam także jak jestem w genialnej kondycji psychicznej i raczej nie jestem nadmiernie zestresowany msn-wink Więc raczej stres bym wykluczył. Tym bardziej, że jest to ulubione tłumaczenie lekarzy, jak nie wiedzą co jest grane i do tego stresu, to już mam lekki wstręt.

Co do patentowania chorób, to myślę, że nasze forum nie jest do tego najlepszym miejscem msn-wink
Zapisane
mrowa
« Odpowiedz #17 : 23-11-2009, 18:26 »

Akurat ja jestem w kondycji psychicznej tragicznej msn-wink Jestem tak przewrażliwiony na to, że cokolwiek się wydarzy w moim organizmie, że przeżywam to tak, jakby to było śmiertelne i nieuleczalne. Ale skądś to musiało się wziąć. U mnie dochodzi jeszcze niezdrowe jedzenie i niedbanie o swój organizm, więc mam dość dużo powodów takiego stanu. Musimy próbować smile
« Ostatnia zmiana: 23-11-2009, 18:59 wysłane przez Solan » Zapisane
Strony: [1]   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Działa na MySQL Działa na PHP Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006-2008, Simple Machines
Design by jpacs29 | Mapa strony
Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!