Niemedyczne forum zdrowia
26-04-2024, 21:48 *
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Aktualności: Wesprzyj Fundację Biosłone --> kliknij
 
   Strona główna   Pomoc Regulamin Szukaj Zaloguj się Rejestracja  
Strony: [1] 2   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Beata - dolegliwości kardiologiczne  (Przeczytany 22941 razy)
Beata
« : 01-07-2009, 18:41 »

Witam w bloku dla początkujących.
Czytałam przepis na MO, ale nie wiem skąd wziąć ten aloes. Pewnie gdzieś to jest napisane, ale nie znalazłam. Czy samemu wyhodować, czy kupić gdzieś? I jeszcze jedno....czy te pestki do koktajlu mogą być suszone?
Zapisane
Rysiek
*


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
MO: 31-05-2008
Skąd: Stąd
Wiadomości: 1.810

« Odpowiedz #1 : 01-07-2009, 18:42 »

A gdzie wyczytałaś, że potrzebny Ci będzie aloes?
Zapisane

Beata
« Odpowiedz #2 : 01-07-2009, 19:13 »

tu wyczytałam
http://bioslone.pl/mikstura
 tu jest przepis na miksturę oczyszczającą ...i jest tam napisane że aloes jest składnikiem alocitu....czyż nie?

       oczywiście sok z aloesu.. msn-wink
« Ostatnia zmiana: 01-07-2009, 20:20 wysłane przez Beata » Zapisane
Joker
***

Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
MO: 17-11-2005
Wiadomości: 436

« Odpowiedz #3 : 01-07-2009, 19:44 »

A czy obowiązujący regulamin forum jest znany?

http://bioslone.pl/forum2/index.php?action=rules

Punkt drugi: znajomość obu pozycji "Zdrowie na własne życzenie". Tam jest wszytko szczegółowo wyjaśnione.
Zapisane
Rysiek
*


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
MO: 31-05-2008
Skąd: Stąd
Wiadomości: 1.810

« Odpowiedz #4 : 01-07-2009, 20:09 »

Cytat
jest tam napisane że aloes jest składnikiem alocitu....czyż nie?

Nie. Przeczytaj jeszcze raz, tylko uważnie.
Zapisane

Boja
« Odpowiedz #5 : 01-07-2009, 20:21 »

Rysiu, nie rozumiem co chcesz osiągnąć
Cytat
ytat
jest tam napisane że aloes jest składnikiem alocitu....czyż nie?

Nie. Przeczytaj jeszcze raz, tylko uważnie.
Aloes jest składnikiem alocitu wraz z wodą w proporcji 1:1
Zapisane
Beata
« Odpowiedz #6 : 01-07-2009, 20:32 »

 Kochani ..... no dobra regulamin obowiazuje...rozumiem....książki posłusznie zamówiłam ....czekam niecierpliwie i sobie w międzyczasie poczytuję..... doszłam do wniosku że chyba to nie będzie wielkim nietaktem jak zapytam o źródło...gdzie  zamawiacie najlepszy i najtańszy sok....poprawiam: sok z aloesu...bo też mi na myśl nie przyszło żeby wypić aloes z korzeniami czy łodygami....taki skrót myślowy
Pamiętam jak 30 lat temu moja mama chcąc ulżyć mojej babci w chorobie jeździła po taki aloes (sok z aloesu) do sióstr zakonnych..... a ja jakiś czas temu dostałam kilka sadzonek aloesu ale się nie przyjęły.
Zapisane
Rysiek
*


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
MO: 31-05-2008
Skąd: Stąd
Wiadomości: 1.810

« Odpowiedz #7 : 01-07-2009, 20:36 »

Cytat
Pamiętam jak 30 lat temu moja mama chcąc ulżyć mojej babci w chorobie jeździła po taki aloes (sok z aloesu)

O właśnie, sok z aloesu. Nie aloes. Jak zamierzasz pozyskiwać sok z roślinek? Nie prościej pójść do apteki albo jakiegoś sklepu z lekami ziołowymi i poprostu kupić sok z aloesu? Od razu dodam, że do MO dodajesz czysty sok, bez miąższu, bo takie też sprzedają.
Zapisane

Boja
« Odpowiedz #8 : 01-07-2009, 20:38 »

Dyskusja o soku z aloesu (w skrócie - aloesie) niech Ci będzie Rysiu
http://bioslone.pl/forum2/index.php?topic=247.0
Zapisane
Aggula
***


Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wiek: 46
MO: 28-05-2009
Wiadomości: 465

« Odpowiedz #9 : 02-07-2009, 08:55 »

Cytat
Ja będę grał role twojego organizmu i przedstawię się, jako twój organizm aby zobrazować Ci w czym jest problem. Może to wyglądać trochę komicznie ale czasami takie coś lepiej obrazuje problem...
- Świetne!
nie wiem skąd wziąć aloes. Czy samemu wyhodować, czy kupić gdzieś?
Szukaj w aptece ( dużej, takiej, która sprzedaje też sporo "naturalnych" środków zdrowotnych), w sklepach ze zdrową żywnością może być znacznie droższy.
A taki aloes z doniczki może zaszkodzić, nie pamiętam dokładnie gdzie, ale gdzieś na forum jest o tym mowa. Chodzi chyba o skórkę. Ale sorki, nie jestem pewna, a nie mogę znaleźć źródła.
Zapisane
Beata
« Odpowiedz #10 : 02-07-2009, 13:53 »

 Dzięki Aggula poszukam w aptekach.

   Tak jak wspomniałam w wątku "witającym" mam problemy z sercem. Dokładniej jest to blok lewej odnogi pęczka Hissa. Serce przez ten blok nie może się odpowiednio kurczyć i rozkurczać i nie jest w stanie przepompować tyle krwi co u zdrowego człowieka. Do tego mam arytmię.
    W roku 1997 wykryto u mnie guz na płucach  i poddałam się operacji usunięcia go wraz z płucem.Od tamtej pory z płucami raczej jest ok - to znaczy guz się nie odnawia.
 
    Mam jeszcze problemy z gardłem i to mnie chyba najbardziej denerwuje. Moje migdały są przerośnięte i maja perforacje w których zbierają się białe grudki. Nie wiem co to jest, lekarz powiedział, że  to resztki pokarmu zalegają, ale mi się wydaje, że nie. W czasie infekcji tych grudek jest dużo a po antybiotyku wcale ich nie ma. Ostatnio miałam anginę (jak to lekarz nazwał)której towarzyszył okropny ból gardła, miałam problem żeby przełknąć ślinę. Po antybiotyku wszystko się uspokoiło po czym po kilku dniach ból znów wrócił, ale inny piekący, doszłam do wniosku, że tym razem to grzybica. Teraz jest już w miarę dobrze, ale wciąż czuję taką kluchę w gardle i spływającą białą wydzielinę.
  Staram się odżywiać w miarę zdrowo (choć to pojęcie względne).
Jestem szczupła i chciałabym przytyć...ale nie koniecznie. Gdzieś tu czytałam na forum że szczupłe osoby doświadczają głodu komórkowego. Ja mogę to potwierdzić, bywa że po 4 godzinach od zjedzenia obiadu jestem tak głodna jakbym nie jadła 3 dni. Kręci mi się w głowie i jestem słaba. Myślałam, że to może spadek glukozy, ale badania tego nie potwierdziły.
  W ogóle  mam mało energii i ciągle jestem zmęczona. Kardiolog powiedział,  że  to z powodu serca i muszę się z tym pogodzić, ale jakoś nie mogę.
Dlatego będę pić MO i oczekiwać rezultatów. Proszę Was o pomoc i wsparcie, bo to nie łatwe.  
   Biorę takie leki: Carvedilol (beta-androlityk rozszerza naczynia krwionośne, zmniejsza obciążenie i zapotrzebowanie na tlen serca),Preductal (stosowania w chorobie niedokrwiennej serca) Gopten . - lekarz powiedział że będę musiała brać je do końca zycia, ale ja mam nadzieję, że nie. thumbup
 Czekam na książki.
Zapisane
Aggula
***


Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wiek: 46
MO: 28-05-2009
Wiadomości: 465

« Odpowiedz #11 : 02-07-2009, 14:05 »

Cytat
mam problemy z sercem.
-W tych sprawach konsultuj się z Ekspertami.
Cytat
problemy z gardłem...zbierają się białe grudki... okropny ból gardła, miałam problem żeby przełknąć ślinę...czuję taką kluchę w gardle i spływającą białą wydzielinę...mam mało energii i ciągle jestem zmęczona
-Ksiązka opisuje to wszystko jako objawy grzybicy, a potem w trakcie kuracji jako objawy oczyszczania
Cytat
Gdzieś tu czytałam na forum że szczupłe osoby doświadczają głodu komórkowego
-To nie ma związku z masą ciała. Tęgie osoby, które odżywiają się niepełnowartościowo też odczuwają głód komórkowy. Poczytaj rozmowy z Kubaszką i Orajt.
Cytat
lekarz powiedział że będę musiała brać je do końca życia, ale ja mam nadzieję, że nie
-na forum są osoby, które z czasem mogły zmniejszyć ilość a w końcu odstawić w ogóle leki, ale to wymaga czasu. Ja po tygodniu picia MO nie musiałam już brać leków antyhistamionowych-co prawda to mniej poważna sprawa niż Twoje dolegliwości, ale jak widzisz działa.
Zapisane
Beata
« Odpowiedz #12 : 13-07-2009, 20:39 »

Mam pytanie do Ekspertów lub Mistrza. Tak jak wcześniej pisałam, że mam chore serce (blok lewej odnogi pęczka Hissa oraz arytmię) prawdopodobnie to uszkodzenie powstało na skutek stanu zapalnego. Od 4 dni piję MO a dziś odczuwam strasznie kłucie serca. Nie wiem czy to może mieć związek z odtruwaniem, czy toksyny które w większej ilości krążą we krwi nie uszkadzają serca? Nie wiem czy to ma jakiś związek? Co mam dalej robić? Czy pić MO, czy odstawić? Proszę o poradę.
Zapisane
Laokoon
***


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiek: 44
MO: 01-08-2008, z przerwami
Wiedza:
Skąd: pomorskie
Wiadomości: 2.510

« Odpowiedz #13 : 13-07-2009, 20:41 »

Ja mam podobnie, to znaczy problemy z sercem, i według mojej najlepszej wiedzy kłucie a szczególnie wtedy kiedy łatasz dziury w układzie pokarmowym jest efektem oczyszczania i pozytywnym objawem.
« Ostatnia zmiana: 13-07-2009, 21:22 wysłane przez Laokoon » Zapisane
Beata
« Odpowiedz #14 : 13-07-2009, 21:27 »

Laokoon, dzięki za odpowiedź, to pocieszające .....mam nadzieją że wytrzymam.  wacko 
Zapisane
Laokoon
***


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiek: 44
MO: 01-08-2008, z przerwami
Wiedza:
Skąd: pomorskie
Wiadomości: 2.510

« Odpowiedz #15 : 13-07-2009, 21:47 »

A masz inne wyjście? Bo ja nie widzę. Jedyne co to fakt że po 10 miesiącach i przez te 10 miesięcy czuje się dużo lepiej niż wcześniej pomimo tego że oczyszczanie daje się we znaki to warto.
Zapisane
Beata
« Odpowiedz #16 : 14-07-2009, 19:10 »

Mam jakąś okropną wysypkę na rękach (jakbym była poparzona pokrzywami)...chyba kolejny objaw oczyszczania. Nadal odczuwam kłucie serca.
Ciekawe co jutro będzie nowego?
Zapisane
Laokoon
***


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiek: 44
MO: 01-08-2008, z przerwami
Wiedza:
Skąd: pomorskie
Wiadomości: 2.510

« Odpowiedz #17 : 14-07-2009, 21:44 »

No to bardzo ciekawe, tak szybka reakcja.
Zapisane
Lady
***


Offline Offline

Płeć: Kobieta
MO: 12-12-2007
Skąd: mazowieckie
Wiadomości: 374

« Odpowiedz #18 : 14-07-2009, 22:34 »

Może powinnaś zacząć od mniejszej dawki MO.
Zapisane

pozdrawiam Ania
Aggula
***


Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wiek: 46
MO: 28-05-2009
Wiadomości: 465

« Odpowiedz #19 : 15-07-2009, 08:36 »

Cytat
Mam jakąś okropną wysypkę na rękach (jakbym była poparzona pokrzywami
A może zjadłaś coś zakazanego? Stosujesz dietę prozdrowotną? Ja ją stosuję, ale kiedy tylko pozwolę sobie na coś niewskazanego od razu mam reakcje. A mój organizm szczególnie upodobał sobie wszelkie reakcje skórne, również takie, jak te opisane przez Ciebie.
Zapisane
Strony: [1] 2   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Działa na MySQL Działa na PHP Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006-2008, Simple Machines
Design by jpacs29 | Mapa strony
Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!