Niemedyczne forum zdrowia
25-04-2024, 11:01 *
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Aktualności: Sklep Biosłone --> wejdź
 
   Strona główna   Pomoc Regulamin Szukaj Zaloguj się Rejestracja  
Strony: 1 [2]   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Pęknięta torbiel, ból jak przy wyrostku robaczkowym  (Przeczytany 39359 razy)
Mistrz
*


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
MO: 05.03.2000 – 2070
Skąd: Hogwart
Wiadomości: 10.596

WWW
« Odpowiedz #20 : 18-01-2010, 11:19 »

No tak. W zaprezentowanej sytuacji wdrożenie mieszanki oczyszczającej drogi moczowe jest ze wszech miar uzasadnione.
Zapisane

Jeśli nie wiesz nic, dasz sobie wmówić wszystko
Kamila
« Odpowiedz #21 : 07-11-2010, 14:51 »

Miksturę oczyszczającą piję od ok. 2 tygodni. Informacją o Biosłone podzieliła się ze mną znajoma, kiedy dowiedziała się, że moja 14-letnia córka ma torbiel. W rzeczywistości to nie wiem, czy jest to torbiel (ok. 5 cm), czy niepęknięty pęcherzyk Graffa, bo zdania lekarzy są podzielone. Ginekolog stwierdził prawie rok temu, że w ciągu ok. 3 miesięcy pęcherzyk Graffa pęknie, natomiast chirurg twierdzi, że to torbiel i że trzeba ją wyciąć. Planuję wizytę córki u innego ginekologa, ale zastanawiam się, czy byłaby szansa na nieoperacyjne pozbycie się problemu. Córka pije MO od 3 dni i nie wyobraża sobie stosowania tamponady. Przeczytałam na forum, że na torbiele na piersiach dobrze działają liście kapusty. Może pomogłyby na torbiel/pęcherzyk Graffa? Może ma ktoś jakieś doświadczenia.
« Ostatnia zmiana: 07-11-2010, 17:18 wysłane przez Apollo » Zapisane
Iza38K
« Odpowiedz #22 : 07-11-2010, 15:05 »

Cytat
Córka pije MO od 3 dni i nie wyobraża sobie stosowania tamponady
Za jakiś czas, gdy będzie stosowała ZZO, KB i MO, gdy ustąpią nagłe reakcje związane z oczyszczaniem, może zacząć pić mieszankę ziół oczyszczających drogi moczowo-płciowe. Życzę zdobywania wiedzy z książek Pana Słoneckiego i Portalu wiedzy o zdrowiu, bo bez tego ani rusz.
« Ostatnia zmiana: 07-11-2010, 17:08 wysłane przez Grażyna » Zapisane
Kamila
« Odpowiedz #23 : 07-11-2010, 20:36 »

Książki Pana Słoneckiego za chwilę zamówię, bo faktycznie brakuje mi informacji, np. co oznacza ZZO?

Zdania zaczynamy od dużej litery ;-) //Apollo
« Ostatnia zmiana: 07-11-2010, 21:01 wysłane przez Apollo » Zapisane
pollo
« Odpowiedz #24 : 07-11-2010, 20:58 »

Książki Pana Słoneckiego za chwilę zamówię, bo faktycznie brakuje mi informacji, np. co oznacza ZZO?

http://www.bioslone.pl/odzywianie/podstawy-wiedzy/zasady-zdrowego-odzywiania
Zapisane
Kamila
« Odpowiedz #25 : 07-11-2010, 23:49 »

Dzięki serdeczne. Rozmawiałam z córką na temat tamponady - postanowiła spróbować. Zastanawiam się tylko, kiedy mogłaby zacząć. MO pije od 3 dni, KB od jutra, czy nie za wcześnie na tamponowanie? Nie chciałabym jej zaszkodzić...
Zapisane
Grazyna
« Odpowiedz #26 : 08-11-2010, 12:35 »

Tego nie wie nikt. Tamponowanie ma charakter miejscowy, więc reakcje oczyszczania nie powinny się zbytnio kumulować. Miejscowe reakcje mogą być trochę kłopotliwe, ale warto je przetrwać. Zdaje się, trudno kupić odpowiednie tampony. Co do MO - zawsze można odstawić na pewien czas i wznowić w mniejszej dawce.
Zapisane
Jagutka
***


Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wiek: 41
MO: 01.07.2012, KB: 01.12.2012
Wiadomości: 107

« Odpowiedz #27 : 08-12-2012, 22:51 »

A ja tu czegoś nie rozumiem. Pęknięta torbiel oznacza oczyszczanie? Myślałam, że powinna się raczej "wchłonąć". Chorobowa tkanka powinna się rozpuścić i wtedy te brudy organizm wydala. Przecież pęknięta torbiel powoduje krwotok wewnętrzny. Przynajmniej w moim przypadku tak było. W 9 miesiacu ciąży pękła mi torbiel na jajniku powodując krwotok wewnętrzny. "Ponoć" lekarze ledwo nas uratowali. Synek był juz nieprzytomny, dostał zaledwie 2 punkciki po porodzie Smutny a raczej po cesarce.
« Ostatnia zmiana: 08-12-2012, 22:58 wysłane przez Agata » Zapisane
Strony: 1 [2]   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Działa na MySQL Działa na PHP Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006-2008, Simple Machines
Design by jpacs29 | Mapa strony
Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!