Niemedyczne forum zdrowia
29-03-2024, 13:59 *
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Aktualności: Sklep Biosłone --> wejdź
 
   Strona główna   Pomoc Regulamin Szukaj Zaloguj się Rejestracja  
Strony: [1]   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Co się stało z Hajdim?  (Przeczytany 7481 razy)
Piotr
***


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
MO: nie stosuję
Wiedza:
Wiadomości: 1.354

« : 28-08-2009, 18:45 »

Widzę, że jego konto zostało zlikwidowane.
« Ostatnia zmiana: 28-08-2009, 19:26 wysłane przez Pablo » Zapisane
Pablo
***


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiek: 46
MO: 21-08-2006
Skąd: Wielkopolska
Wiadomości: 386

« Odpowiedz #1 : 28-08-2009, 19:24 »

Hajdi zdecydował się na usunięcie swojego konta z powodów osobistych. Taką wiadomość od niego otrzymaliśmy.
« Ostatnia zmiana: 28-08-2009, 19:27 wysłane przez Pablo » Zapisane
Zbigniew Osiewała (Zibi)
« Odpowiedz #2 : 28-08-2009, 19:34 »

Szkoda. To jest bardzo inteligentny gość. Bardzo chciałem go poznać w realu; myślałem, że może kiedyś na zlocie... Smutny
Zapisane
Stańczyk
« Odpowiedz #3 : 06-10-2009, 23:45 »

Chyba jestem winny wszystkim forumowiczom wyjaśnienie.
Mój poprzedni nick, to hajdi. Zlikwidowałem konto, tak jak pisał Pablo, z powodów osobistych. Niemniej wiedza o profilaktyce zdrowotnej siedzi we mnie głębiej niż przypuszczałem i nie mogłem żyć bez udzielania się na tym forum. Założyłem nowe konto, właśnie Stańczyk.
Przepraszam wszystkich, że odszedłem tak bez pożegnania.
Cieszę się, że mogę z wami współtworzyć ten nowatorski projekt.
Zapisane
Heniek
*


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
MO: 14-05-2008
Wiadomości: 853

« Odpowiedz #4 : 07-10-2009, 00:47 »

Niektórzy domyślili się wcześniej ;-) Jeśli ktoś nowy okazuje się dobrze zorientowany w meritum forum, a dodatkowo przejawia troskę o porządek na forum (np. umiejscowienie wątku we właściwym dziale) to niekoniecznie jest taki nowy ... Zwłaszcza jeśli pojawienie się tego profilu nastąpiło niedługo po zniknięciu innego. Porównanie datę rozpoczęcia stosowania MO w dwóch profilach (posiłkowałem się m.in. Google cache) potwierdziło moje podejrzenia smile

Oczywiście trzymałem język za zębami, w końcu powody osobiste to ważna sprawa i należy je uszanować.  Ale skoro Stańczyk sam się przyznał, to tajemnicy już nie ma smile
Zapisane

Nadciąga noc komety \ Ognistych meteorów deszcz \ Nie dowiesz się z gazety \ Kto przeżyje swoją śmierć
Emisia
***


Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wiek: 50
MO: 01-12-2006
Skąd: Italia
Wiadomości: 612

« Odpowiedz #5 : 07-10-2009, 06:53 »

Ja rowniez nie dopytywalam sie o wiecej bo martwilam sie o te "powody osobiste". Jak milo mi sie teraz zrobilo. Swietnie "Stanczyk" i dziekuje za powrot!
Zapisane
Zbigniew Osiewała (Zibi)
« Odpowiedz #6 : 07-10-2009, 09:30 »

Wiedziałem, że Stańczyk vel hajdi zrobi mocne wejście. Brakowało mi tego chlopaka w naszej integralnej całości społecznej. Bez niego, jak bez ręki.
   Każdy ma swoje 5 min. "oddechu" dla higieny umysłu. On też musiał mieć.
   Jestem pewien, że jego pomysł jest pożyteczny i kreatywny. Witaj ponowanie, choć już wcześniej zdążyliśmy się przywitać. clap
« Ostatnia zmiana: 07-10-2009, 17:37 wysłane przez Zibi » Zapisane
Szpilka
*


Offline Offline

Płeć: Kobieta
MO: 6.06.2007
Wiadomości: 171

« Odpowiedz #7 : 07-10-2009, 10:02 »

To nas "w konia" zrobiłeś. Nie pomyślałam, że Stańczyk to Ty, chociaż stanowczość wypowiedzi mnie zastanawiała, zważywszy na nowego Biosłonika.
Widzę, że nie tylko ja ciekawska byłam, bo również dopytywałam tu i ówdzie biggrin
« Ostatnia zmiana: 07-10-2009, 10:34 wysłane przez Grażyna » Zapisane
Stańczyk
« Odpowiedz #8 : 07-10-2009, 10:32 »

Każdy ma swoje 5 min. "oddechu" dla higieny umysłu. On też musiał mieć.
Super to ująłeś Zibi.

Szpileczko, ciebie też brakowało. Fajnie, że jesteś znów z nami.
Zapisane
Stańczyk
« Odpowiedz #9 : 07-10-2009, 12:27 »

Przyznajcie, Szpilko, Stańczyku, że trochę Wam było żal, że Was to ominęło.
No pewnie, że tak.
Niemniej moja nieobecność na tym zlocie nie wynikała z jakiegoś kaprysu a po prostu problemów finansowych i faktu, że od lipca jest nas pięcioro. Szczególnie mój Kuba przeżywał naszą nieobecność. Myślę, że nastepny zlot - wiosenny, będzie z naszym udziałem.
Zapisane
Marko67
« Odpowiedz #10 : 07-10-2009, 12:28 »

Może warto by zainwestować w kuchnie polową na kółkach ,bo niedługo kociołek może okazać się za mały.
Zapisane
Szpilka
*


Offline Offline

Płeć: Kobieta
MO: 6.06.2007
Wiadomości: 171

« Odpowiedz #11 : 07-10-2009, 12:50 »

Cytat
Przyznajcie, Szpilko, Stańczyku, że trochę Wam było żal, że Was to ominęło.

No pewnie, że żal. Kociołka najbardziej biggrin
Moje zniknięcie jednak miało swój plus. Potrzebowałam dystansu do siebie, do forum i do całego szumu wokół kandydozy, jaki się wytworzył w mojej głowie. Myśli mi się kotłowały czego skutkiem był m.in. foch, jaki strzeliłam na odchodne.
Przerwa dobrze mi zrobiła na umyśle, ale z obżarstwem muszę walczyć nadal. A że czuję się częścią Biosłone, to powrócić musiałam. Mniej lub bardziej oczyszczona.
Również byłabym chętna na wiosenny zlot.
Zapisane
Strony: [1]   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Działa na MySQL Działa na PHP Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006-2008, Simple Machines
Design by jpacs29 | Mapa strony
Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!