Niemedyczne forum zdrowia
29-03-2024, 03:04 *
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Aktualności: Wesprzyj Fundację Biosłone --> kliknij
 
   Strona główna   Pomoc Regulamin Szukaj Zaloguj się Rejestracja  
Strony: [1] 2 3   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Wywiad w Radiu RSC Skierniewice  (Przeczytany 34962 razy)
Machos
*


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
MO: 01-04-2007
Skąd: Skierniewice
Wiadomości: 2.302

WWW
« : 29-08-2009, 12:42 »

Z przyjemnością informuję, że rozmowa z gościem dnia Józefem Słoneckim odbyła się 28.08.2009  w godzinach  porannych. Koleżanka z redakcji odebrała kilka telefonów od zainteresowanych osób, które skierowała na naszą stronę Biosłone. Nie było żadnego telefonu z lobby od chorób,gróźb itd, tak więc ok. Ja na antenie kilka razy informowałem już o dłuższym reportażu na początku września po zmianie ramówki programowej na jesienną. Teraz najważniejsze ! Kiedy tylko ustalimy dzień i godzinę reportażu ze zlotu, co najmniej na dwa dni przed emisją poinformuję (napiszę) was na forum, żebyście mogli wysłuchać przygotowany program. Oczywiście naszego radia bez problemu można posłuchać w internecie, wchodząc na www.radiorsc.com.pl, tak więc już po wejściu na stronę radia znajdziecie na górnej części strony na żółtym pasku po prawej stronie (trzecie od prawej) słowo [słuchaj], w które należy kliknąć i można słuchać. W razie problemów zainstalujcie winampa, co nie powinno sprawić problemów i można słuchać RSC. Kto mieszka bliżej Skierniewic, może nas słuchać na 88,6 FM. Kolejna bardzo ważna sprawa dotyczy nagrania wszystkich materiałów ze zlotu na naszą stronę . Jak tylko będę w posiadaniu, postaram się wysłać w pliku, żebyście dołączyli na naszą stronę Biosłone i wtedy nawet po latach będzie można materiał odtworzyć. Niedowiarki sobie posłuchają naszego świadectwa. Postaram się też przypilnować, żeby nagrania umieścić na Youtube.
Zapisane

Zamiast się badać, lepiej wypić miksturę oczyszczającą, najlepsze świadectwo badania organizmu, które w przypadku istniejących chorób widać po objawach. Machos.
Machos
*


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
MO: 01-04-2007
Skąd: Skierniewice
Wiadomości: 2.302

WWW
« Odpowiedz #1 : 29-08-2009, 12:46 »

Obaj z Zibim postaramy się na jesieni "uderzyć" do Naszego Radia Sieradz i "zagotować" słuchaczy. Ot efekty zlotu w Rochnie.
Zapisane

Zamiast się badać, lepiej wypić miksturę oczyszczającą, najlepsze świadectwo badania organizmu, które w przypadku istniejących chorób widać po objawach. Machos.
Machos
*


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
MO: 01-04-2007
Skąd: Skierniewice
Wiadomości: 2.302

WWW
« Odpowiedz #2 : 29-08-2009, 12:49 »

Pisałem o tych kilku telefonach do redakcji. U nas w radiowych mediach przyjmuje się, że jeden  telefon, to co najmniej dziesięciu słuchaczy. Zatem jakaś grupa jest zainteresowana. Oby nie sami z najgorszymi chorobami.
Zapisane

Zamiast się badać, lepiej wypić miksturę oczyszczającą, najlepsze świadectwo badania organizmu, które w przypadku istniejących chorób widać po objawach. Machos.
Rysiek
*


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
MO: 31-05-2008
Skąd: Stąd
Wiadomości: 1.810

« Odpowiedz #3 : 29-08-2009, 13:16 »

Najważniejsze, że oddźwięk jest pozytywny i ludzie są zainteresowani naszą ideą. Mam nadzieję, że po tym dłuższym reportażu, gdzie będzie więcej wypowiedzi, przybędzie nam na forum nowych zwolenników zdrowia na własne życzenie
Zapisane

Grazyna
« Odpowiedz #4 : 29-08-2009, 16:21 »

naszego radia bez problemu można posłuchać w internecie, wchodząc na www.radiorsc.com.pl, tak więc już po wejściu na stronę radia znajdziecie na górnej części strony na żółtym pasku po prawej stronie (trzecie od prawej) słowo [słuchaj], w które należy kliknąć i można słuchać. W razie problemów zainstalujcie winampa, co nie powinno sprawić problemów i można słuchać RSC.
Machosie, klikam na Słuchaj, ale oprócz szumu nic nie słyszę. Winamp mam wgrany. Jak to się dokładnie robi?
Zapisane
Grazyna
« Odpowiedz #5 : 29-08-2009, 21:36 »

Odpal winampa, naciśnij ctrl+L i wklej ten link http://stream.nadaje.com:8054 aby wkleić będziesz chyba musiała użyć kombinacji klawiszy Shift+Insert, bo tam chyba prawy klawisz myszki nie działa. Potem klikasz na 'Open' i powinna się dodać pozycja na liście winampa. Wtedy już tylko 'Play' i powinno grać...
Zapisane
Machos
*


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
MO: 01-04-2007
Skąd: Skierniewice
Wiadomości: 2.302

WWW
« Odpowiedz #6 : 30-08-2009, 09:13 »

Heloł, już rozmawiałem z naszym technicznym. Jutro poda mi konkretną odp. co do odbioru radia przez winampa. Po chłopsku wytłumaczył, że wersja najlepsza, to wersja nie najstarsza i nie najnowsza. Też mi mówił o tych streamach o których już napisała Grażyna. Od siódmego września administrator strony ma to wszystko ułatwić. Do tego czasu jest tak jak jest. Wygląda na to ,że ich (techników) nieźle pogoniłem. Tak jak mówiłem wcześniej, kiedy z Gosią radiowczynią ustalimy emisję materiału, nie później, niż na dwa dni przed, napiszę o tym na forum, żeby każdy miał czas na przygotowanie się do słuchania.
Zapisane

Zamiast się badać, lepiej wypić miksturę oczyszczającą, najlepsze świadectwo badania organizmu, które w przypadku istniejących chorób widać po objawach. Machos.
WaldekB
« Odpowiedz #7 : 30-08-2009, 09:21 »

ustalimy emisję materiału, nie później, niż na dwa dni przed, napiszę o tym na forum, żeby każdy miał czas na przygotowanie się do słuchania.

Dobrze też archiwizować co ciekawsze wywiady, by można było je odtwarzać ze strronki, bo nie każdy ma czas codziennie śledzić internet.
Zapisane
Machos
*


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
MO: 01-04-2007
Skąd: Skierniewice
Wiadomości: 2.302

WWW
« Odpowiedz #8 : 30-08-2009, 10:10 »

Waldek B, nie martw się, główka pracuje. Wszystko będzie. Jam nie po to się napracował i fatygował radiową Gosię, żeby to raptem raz poszło w uszy słuchaczom. A tak załączysz i powiesz niedowiarkowi: " Posłuchaj o czym w radiu mówili".
Zapisane

Zamiast się badać, lepiej wypić miksturę oczyszczającą, najlepsze świadectwo badania organizmu, które w przypadku istniejących chorób widać po objawach. Machos.
Machos
*


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
MO: 01-04-2007
Skąd: Skierniewice
Wiadomości: 2.302

WWW
« Odpowiedz #9 : 04-09-2009, 08:36 »

Z przyjemnością informuję, że nagrany program ze zlotu w Rochnie wyemitujemy po godzinie siedemnastej w poniedziałek.
Zapisane

Zamiast się badać, lepiej wypić miksturę oczyszczającą, najlepsze świadectwo badania organizmu, które w przypadku istniejących chorób widać po objawach. Machos.
Stańczyk
« Odpowiedz #10 : 04-09-2009, 10:01 »

Poniżej link do specjalnej przystawki do Winampa, która nagrywa audycje. Domyślnie robi to w folderze na pulpicie:
http://sourceforge.net/projects/streamripper/files/

Wystarczy wcisnąć start i nagrywa jak leci. Każda audycja jest osobno, jako odzielny plik, więc łatwo jest odnaleźć.
« Ostatnia zmiana: 04-09-2009, 10:08 wysłane przez Stańczyk » Zapisane
Machos
*


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
MO: 01-04-2007
Skąd: Skierniewice
Wiadomości: 2.302

WWW
« Odpowiedz #11 : 04-09-2009, 17:30 »

Cytuję Gosię: "Dareczku, sorry, ale jednak raport z biosłoników pójdzie we wtorek po siedemnastej, w poniedziałek musi iść sesja rady miasta". Nie mam wpływu na wszystko, zatem poczekamy do wtorku.  Będę w posiadaniu nagrania, które "pójdzie" we wtorek, tak więc podeślę Ekspertom i Moderatorom. Podłączycie na nasze forum cały materiał i każdy po latach będzie mógł posłuchać.
Zapisane

Zamiast się badać, lepiej wypić miksturę oczyszczającą, najlepsze świadectwo badania organizmu, które w przypadku istniejących chorób widać po objawach. Machos.
Machos
*


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
MO: 01-04-2007
Skąd: Skierniewice
Wiadomości: 2.302

WWW
« Odpowiedz #12 : 07-09-2009, 18:58 »

"Męczący" Machos przypomina, że jutro po godzinie 17 minut 15 wywiad ze zlotowiczami z Rochny.
Zapisane

Zamiast się badać, lepiej wypić miksturę oczyszczającą, najlepsze świadectwo badania organizmu, które w przypadku istniejących chorób widać po objawach. Machos.
Stańczyk
« Odpowiedz #13 : 08-09-2009, 16:29 »

Ale czadzik! Zibi, ale poszedłeś po całości. Żona tego słuchała?
Aha, wszystko nagrane. Super, szkoda, że tak krótko.
Zapisane
Zbigniew Osiewała (Zibi)
« Odpowiedz #14 : 08-09-2009, 16:35 »

Nie, będę musiał to ukryć przed nią, bo zaraz będzie pisać pozew o rozwód, że ją publicznie, jak to mówi inny dochtórek - opluwam. U mnie nie ma dla konowałów żadnej taryfy ulgowej, i tyle!
« Ostatnia zmiana: 09-12-2011, 16:42 wysłane przez Zibi » Zapisane
Machos
*


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
MO: 01-04-2007
Skąd: Skierniewice
Wiadomości: 2.302

WWW
« Odpowiedz #15 : 08-09-2009, 16:36 »

Tyle co mogła zrobić radiowa Gosia, bo tyle mamy czasu antenowego na jeden materiał, ale najważniejsze, że poszło w eter. Wiem, że są ze Skierniewic zainteresowane osoby tematem zdrowia.  Teraz przypilnuję, żeby materiały "wpadły" w moje ręce i dołączymy do strony. No i youtube koniecznie. Trochę to potrwa, ale się zrobi. Dzięki za pozdro... a ja dziękuję za to, że jest biosłone, my wszyscy wspierający się wzajemnie.
Zapisane

Zamiast się badać, lepiej wypić miksturę oczyszczającą, najlepsze świadectwo badania organizmu, które w przypadku istniejących chorób widać po objawach. Machos.
Machos
*


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
MO: 01-04-2007
Skąd: Skierniewice
Wiadomości: 2.302

WWW
« Odpowiedz #16 : 08-09-2009, 16:44 »

Na ile mogłem, to "wkręcałem" w eter o naszej stronie. Mistrz bez owijania w bawełnę powiedział, jak chory mamy system mający zdrowie w d.... Zibi, też się zastanawiam, czy żona słuchała ? Dodam, że taki materiał nie mógłby ujrzeć światła dziennego w większej stacji radiowej, a tym bardziej w tv.
Zapisane

Zamiast się badać, lepiej wypić miksturę oczyszczającą, najlepsze świadectwo badania organizmu, które w przypadku istniejących chorób widać po objawach. Machos.
Machos
*


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
MO: 01-04-2007
Skąd: Skierniewice
Wiadomości: 2.302

WWW
« Odpowiedz #17 : 08-09-2009, 16:47 »

Osobiście mam niedosyt, a to skłania do działania. Aż mi zwoje w głowie się palą. Olimpio ciepłe słowa napisałaś. Dziękuję- www.radiorsc.com.pl
Zapisane

Zamiast się badać, lepiej wypić miksturę oczyszczającą, najlepsze świadectwo badania organizmu, które w przypadku istniejących chorób widać po objawach. Machos.
Machos
*


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
MO: 01-04-2007
Skąd: Skierniewice
Wiadomości: 2.302

WWW
« Odpowiedz #18 : 08-09-2009, 16:49 »

Nie wyobrażam sobie, żeby było inaczej. Brat jest "magikiem" komputerowym. Jak tylko będę miał materiały od Gosi, to zaraz go zmobilizuję, żeby wywiad załączył w MP3! i w czym się tylko da.
Zapisane

Zamiast się badać, lepiej wypić miksturę oczyszczającą, najlepsze świadectwo badania organizmu, które w przypadku istniejących chorób widać po objawach. Machos.
Szpilka
*


Offline Offline

Płeć: Kobieta
MO: 6.06.2007
Wiadomości: 171

« Odpowiedz #19 : 08-09-2009, 17:18 »

Witam po dłuższej przerwie. Mam nadzieję,że nie postawiliście na mnie krzyżyka msn-wink

Właśnie wysłuchałam audycji. Świetnie ,że idea Biosłone jest propagowana również przez media. W ten sposób więcej ludzi będzie miało okazję dowiedzieć się jak dbać o zdrowie naprawdę.
Myślę,że to dopiero początek akcji na szerszą skalę.
Najbardziej rozbawiła mnie reakcja Pani redaktor na słowa Mistrza odnośnie braku pożałowania dla  ludzi chorych. Ciężko jak widać zrozumieć rzeczy proste i jeszcze wiele będzie takiego oburzenia ze strony ludzi-pacjentów. Wielu zrozumie to, co wydaje im się nielogiczne, odbiegające od norm. Również zwolenników tzw. "studia urody" z Zduńskiej Woli (biggrin nie wiem, kto to wymyślił,ale strzelił w 10 ) dopadnie prędzej czy później olśnienie i spostrzegą,że idea, którą się kierują powoduje jedynie spustoszenie w portfelu. Co gorsza, niejednokrotnie są tam przykłady osób , które nie zdrowieją a w zamian są zagubione w tym całym głodzeniu grzyba, zażywaniu supli itp. Najważniejsze jednak, że wszyscy są dla siebie mili. Klient nasz pan!
Od samego początku nie pasowało mi połączenie suplementacji z MO,co próbowano zrobić w słynnym przemówieniu "doktora" na I zlocie. Idea mikstury w tym momencie nie miała dla mnie najmniejszego sensu.  Co więcej dziwię się,że człowiek, który jak udowadnia na swoim forum,że nie rozumie (a raczej nie chce zrozumieć) idei MO -stosuje ją i na dodatek doradza w kwestii jej zażywania. "Doradza" to chyba za mocno powiedziane, wszak osoba ta tworzy takie "elaboraty" w postach jakby towarzyszył temu ból. Krótko i pokrętnie.

Audycja świetna. Trochę krótka, ale za to dosadna. Zwłaszcza jeśli chodzi o wypowiedź Mistrza.  

Pozdrawiam ze Śląska






« Ostatnia zmiana: 08-09-2009, 17:20 wysłane przez Szpilka » Zapisane
Strony: [1] 2 3   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Działa na MySQL Działa na PHP Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006-2008, Simple Machines
Design by jpacs29 | Mapa strony
Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!