Niemedyczne forum zdrowia
19-04-2024, 20:16 *
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Aktualności: Sklep Biosłone --> wejdź
 
   Strona główna   Pomoc Regulamin Szukaj Zaloguj się Rejestracja  
Strony: [1]   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Patrick Swayze  (Przeczytany 17527 razy)
Emisia
***


Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wiek: 50
MO: 01-12-2006
Skąd: Italia
Wiadomości: 612

« : 15-09-2009, 12:43 »

Mowiac szczerze bylam w nim ogromnie zakochana. Niestety odszedl od nas. Czytajac rozne artykuly, wszystkie jednakowo pisza: zmarl na nieuleczalna chorobe! Skoro wedlug medycyny, rak trzustki jest nieuleczalny, to po jaka cholere aplikowano mu chemio terapie! Musieli jeszcze na koniec zarobic na " smiertelnie" chorym? Nie wchodze w argument, jak moglby uniknac choroby, jednak jestem przekonana ze chemio terapia tylko przyspieszyla proces i jego droga do smierci byla bardzo bolesna. Pozdrawiam wszystkich fanow.
Zapisane
Szpilka
*


Offline Offline

Płeć: Kobieta
MO: 6.06.2007
Wiadomości: 171

« Odpowiedz #1 : 15-09-2009, 12:48 »

Pisali, że poddał się terapii eksperymentalnej. Jednak nie piszą jaka to terapia. Jak widać również nieskuteczna. Emisiu, to była jego decyzja. Poza tym myślę, że on chyba się za bardzo tym nie przejmował. Do końca ponoć palił. Chociaż nie sądzę aby odstawienie papierosów cokolwiek by pomogło.
Także go lubiłam na ekranie.
« Ostatnia zmiana: 15-09-2009, 12:51 wysłane przez Szpilka » Zapisane
Emisia
***


Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wiek: 50
MO: 01-12-2006
Skąd: Italia
Wiadomości: 612

« Odpowiedz #2 : 15-09-2009, 12:50 »

Cytat
Pisali, że poddał się terapii eksperymentalnej.
Tak, ale dopiero po tym, jak chemio terapia zrobila spustoszenia! Tego nikt by nie przezyl.
Zapisane
Chamomillka
***


Offline Offline

Płeć: Kobieta
MO: 08-10-2007
Skąd: Śląsk
Wiadomości: 691

« Odpowiedz #3 : 15-09-2009, 13:29 »

  Smutny Miły facecik z rozbrajającym uśmiechem, ale niestety, podobno nie tylko od palenia, ale od spożywania alkoholu też nie stronił.
Zapisane

"Zdrowie nie jest wszystkim, ale bez zdrowia wszystko jest niczym"  Ks. Jan Twardowski
Stańczyk
« Odpowiedz #4 : 15-09-2009, 14:01 »

Pisali, że poddał się terapii eksperymentalnej. Jednak nie piszą jaka to terapia. Jak widać również nieskuteczna.
A ja stawiam orzechy przeciwko kasztanom, że to tylko plotka. Nigdzie nie znalazłem niczego konkretnego na ten temat. Sam Swayze wypowiadał się, ze super znosi chemię. Chemioterapia się udała, tylko pacjent zmarł.
Zapisane
Stańczyk
« Odpowiedz #5 : 15-09-2009, 14:35 »

Rak trzustki nie musi być wyrokiem śmierci. Pani z pączątku tego filmu miała raka trzustki 19 lat temu. Lekarze dawali jej 3 m-ce życia:
http://www.youtube.com/watch?v=sP85VeNav6E

Niestety, terapia Gersona jest w USA zakazana!
Zapisane
Stańczyk
« Odpowiedz #6 : 15-09-2009, 15:30 »

Metoda Gersona to ostry detoks połączony z bombą witaminową. Mają ponad 90% skuteczność wyleczeń. Oczywiście inaczej postepujemy w zdrowiu a inaczej w chorobie. To, że metoda działa na chorych nie oznacza, że mają ją stosować zdrowi. Gdyby ludzie stosowali nasze metody żadna terapia Gersona nie byłaby potrzebna.
Zapisane
Zbigniew Osiewała (Zibi)
« Odpowiedz #7 : 15-09-2009, 16:24 »

Tak jest! Ludzie, jeśli się dobrze czują i nie mają zdiagnozowanych chorób przez przemysł diagnostyczny, pozostawiają sobie perspektywę czasową, aż coś u nich wynajdą i wówczas będą się martwić. Ale, żeby w tej chwili pić MO, KB jako terapię (tak to błędnie interpretują) - nie ma potrzeby, skoro nic się nie dzieje.
   Jeśli jest rak, to mówią, że przecież nie chorowali na nic przez całe życie i po lekarzach też raczej nie chodzili, czyli wniosek z tego taki, że są potencjalnymi pechowcami, i dawaj szukać naturalnych metod leczenia raka. A jeśli wcześniej były jakieś nieprzyjemne symptomy chorobowe, to poprawiali naturę różnymi nadnaturalnymi metodami, aby tylko pozbyć się nieprzyjemnych objawów chorobowych.
   Niestety taki jest wpływ wielopokoleniowej indoktrynacji propagandy medycznej, opartej na błędnych, fałszywych, pokrętnych paradygmatach.
« Ostatnia zmiana: 14-12-2011, 11:02 wysłane przez Zibi » Zapisane
Laokoon
***


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiek: 44
MO: 01-08-2008, z przerwami
Wiedza:
Skąd: pomorskie
Wiadomości: 2.510

« Odpowiedz #8 : 15-09-2009, 22:04 »

http://images.mirror.co.uk/upl/m4/mar2009/7/7/patrick-swayze-pic-barcroft-933986874.jpg

http://206.47.170.43/channels/images/PatrickSwayzeEnq456.jpg

http://image.examiner.com/images/blog/wysiwyg/image/patrick-swayze-fighter-02.jpg



Ale ten świat jest po........ny. Nie dadzą spokoju człowiekowi nawet kiedy umiera. Widać na zdjęciu że zdaje sobie sprawę z tego że traktują jego życie jak zabawkę. Liczy się tylko ZYSK!

Wchodzą do tego biznesu trzeba mieć świadomość o co tam chodzi.
Zapisane
Emisia
***


Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wiek: 50
MO: 01-12-2006
Skąd: Italia
Wiadomości: 612

« Odpowiedz #9 : 16-09-2009, 06:35 »

Jestem w szoku po zobaczeniu tych zdjec.
Zapisane
Agna
***


Offline Offline

Płeć: Kobieta
MO: 17-07-2007
Wiedza:
Skąd: Mazowsze
Wiadomości: 290

« Odpowiedz #10 : 16-09-2009, 06:58 »

Rak, to "ostatnie stadium toksemii", do tego wyniszczenie organizmu przez chemię i właśnie to tak wygląda jak na zdjęciach. Myślę, że On sam był przerażony oglądając swoje zdjęcia.  Dla zysku, jeden - drugiemu robi taką podłość. Wczoraj w wiadomościach mówili, że pod koniec odmówił pójścia do szpitala i brania leków. Ja też tego aktora lubiłam, wielka szkoda, myślałam, łudziłam się, że wyjdzie z tego.
Zapisane
Isa
« Odpowiedz #11 : 16-09-2009, 07:54 »

Tonący chwyta się brzytwy, a nie każdy jest świadomy ogóle...
Też mi go szkoda, tak jak wielu innych osób, które odeszły. Trzeba słuchać siebie a w niektórych sprawach wykazać się pokorą… taki los…
Zapisane
Aggula
***


Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wiek: 46
MO: 28-05-2009
Wiadomości: 465

« Odpowiedz #12 : 23-09-2009, 07:27 »

Czyż nie lepiej zapamiętać go takiego, jak na większości tych zdjęć;
http://images.google.pl/images?hl=pl&source=hp&q=patrick+swayze&btnG=Szukaj+obraz%C3%B3w&gbv=2&aq=f&oq=
Zapisane
Laokoon
***


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiek: 44
MO: 01-08-2008, z przerwami
Wiedza:
Skąd: pomorskie
Wiadomości: 2.510

« Odpowiedz #13 : 23-09-2009, 10:43 »

Czyż nie lepiej zapamiętać go takiego, jak na większości tych zdjęć;
http://images.google.pl/images?hl=pl&source=hp&q=patrick+swayze&btnG=Szukaj+obraz%C3%B3w&gbv=2&aq=f&oq=

Ja go raczej nie wspominam i na pewno jeżeli już to zapamiętam takiego. Jednak zdjęcia dokumentując wygląd w czasie choroby mogą pomóc uświadomić sobie czym jest leczenie, no i choroba.
Zapisane
Abi
*


Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wiek: 42
MO: 14.04.2008 cała rodzina
Wiedza:
Skąd: Lublin
Wiadomości: 753

WWW
« Odpowiedz #14 : 02-10-2009, 20:59 »

"Patricka zabiła chemioterapia!"
http://www.pudelek.pl/artykul/19838/patricka_zabila_chemioterapia/
Zapisane

Mama Szymona i Krzysia (autyzm)
"Łatwiej jest oszukać człowieka niż przekonać go, że został oszukany." Mark Twain
Strony: [1]   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Działa na MySQL Działa na PHP Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006-2008, Simple Machines
Design by jpacs29 | Mapa strony
Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!