Niemedyczne forum zdrowia
26-04-2024, 22:47 *
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Aktualności: Wesprzyj Fundację Biosłone --> kliknij
 
   Strona główna   Pomoc Regulamin Szukaj Zaloguj się Rejestracja  
Strony: [1]   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Szczególny przypadek walki z lekarzami  (Przeczytany 6670 razy)
Lacky
« : 26-09-2009, 21:51 »

Nie wiem czy natknęliście się już na tą stronę ale jest ciekawa. Chłopak opisuje całą historie leczenia i podaje jak mu lekarze zniszczyli zdrowie. Teraz całą swoją energie skupił na tym aby z nimi walczyć, do tego stopnia że podaje ich dane, zdjęcia itd.

http://mordercy.com/

Zbiera również opisy od ludzi z całej polski, przypadków kiedy lekarze zaszkodzili pacjentom.

http://mordercy.com/cll/czarna-lista-lekarzy.htm
« Ostatnia zmiana: 28-09-2009, 19:46 wysłane przez Lacky » Zapisane
Gunia
***


Offline Offline

Płeć: Kobieta
MO: 24-05-2008
Wiadomości: 83

« Odpowiedz #1 : 28-09-2009, 12:41 »

Teraz całą swoją energie skupił na tym aby z nimi walczyć
Facet nie przebiera w środkach.
Zapisane
Boja
« Odpowiedz #2 : 28-09-2009, 15:27 »

http://bioslone.pl/forum2/index.php?topic=8752.msg79506;topicseen#new
a w szczególności kilka cytatów ze stronki
http://mordercy.com/

"W jakiś czas po kopnięciu zaczęło mi się odbijać, b. często i dość szybko, nigdy wcześniej tego nie miałem, było to uciążliwe i widoczne, grdyka chodziła mi w górę i w dół.(...)
Głównie siedziałem przed kompem. Ciągle zachodziłem w głowę co mi jest... Aż pewnego dnia zauważyłem na mojej mosznie dziwne objawy, jakby zmienił się kolor! Bardzo się przestraszyłem ale co miałem zrobić... Na 2. albo 3. dzień wpadłem w prawdziwą panikę, strach i przerażenie bo moszna całkiem zmieniła kolor.
Myślałem, że lada dzień mogę mieć całkowitą martwicę moszny i członka!!!!!!!!(...)
Między innymi przez tego bandytę starzeje się w przyśpieszonym tempie. Jego adres:….(...)
Przy okazji SPECJALNIE OSZPECIŁ MI PĘPEK!!!
Oszpecenie pępka przypomina mi się zawsze, gdy widzę swój brzuch, jest to coś wyjątkowo perfidnego i nie przyjemnego. Bardzo to we mnie uderzyło. To była jedna z najbardziej złośliwych rzeczy, jaką mógł mi ten bandyta, prymityw i przyścierw uczynić. Ale to nic w porównaniu z……., jego pielęgniarką. Między innymi przez tego bandytę starzeje się w przyśpieszonym tempie.(...)
Nie przypuściłbym, że można być takim zerem, prymitywem i przyścierwem żeby komuś całkowicie bezinteresownie oszpecić pępek
Wabi się……..pielęgniarka, specjalnie zrobiła mi zastrzyk w taki sposób aby pośladek bolał mnie przez długie lata a może DO KOŃCA ŻYCIA bo na razie końca nie widać choć minęło 6 lat. To musiało być za wiedzą jej przełożonego………(...)

 W kwietniu 2002 r. zostałem skatowany przez ok. 10 bandytów na Pasażu w Mielcu. Psi detektyw uznał, że nie było przestępstwa! Wtedy przewróciłem się i coś sobie zrobiłem w rękę.
Jestem przekonany, że ten przestępca chciał mi obciąć moją lewą zdrową dłoń.(...)

Od kontaktu z B mój stan bardzo się pogorszył, zaczął mnie ciągle boleć pośladek od zastrzyku jaki mi dała Anna K. B oszpecił mi pępek ci mi się przypomina za każdym razem gdy widzę swój brzuch.(...)

Potem gdy zacząłem się starzeć w przyśpieszonym tempie i szedłem ulicą niby przypadkowo stał na chodniku stał adwokat ………..i na cały głos wybuchnął śmiechem. Nie wiedziałem czy go strzelić w ten ryj czy nie ale nic mu nie zrobiłem.
W czerwcu 2003. zacząłem się starzeć w przyśpieszonym tempie co było efektem mojej choroby i w znacznej mierze zastrzyku jaki dostałem od……….(...)

14 stycznia 2004 dałem w ryj białemu kitlowi o nazwisku; ………..- urolog. Było to w szpitalu, w Mielcu. Dostał 1 raz i tyle, była policja. Przyznałem się do wszystkiego, zabrali mnie na posterunek i po ok. godzinie zwolnili do domu.

27 lutego 2004 wszedłem do poradni chirurgicznej w Mielcu i zrobiłem na rejestracji niewielki bałagan; zwaliłem ze dwa segregatory. Śmieć chirurg ……… złapał mnie za włosy i trzymał dotąd aż przyjechała pseudopolicja i założyła mi kajdanki gdy już byłem skuty pseudopolicyjne ścierwo tak jak ścierwo………..bardzo silno i bardzo długo ciągnęło mnie za włosy
Najgorzej jak jakiś zapchlony kundel kupi sobie kajdanki w sex shopie i cwaniakuje.(...)" koniec cytatów.
Z calym szacunkiem do tego biednego, chorego człowieka, ale czy to aby nie jest jakaś parodia? Prowokacja? Czy inny kabaret?
Zapisane
Lacky
« Odpowiedz #3 : 28-09-2009, 19:22 »

Cytat
Z calym szacunkiem do tego biednego, chorego człowieka, ale czy to aby nie jest jakaś parodia? Prowokacja? Czy inny kabaret?

Z tematem spotkałem się parę lat temu. Wtedy pisali o tym w gazetach ze względu na to że lekarze podawali go do sądu za ujawnianie danych ale nic to nie dawało. Dane pokrywają się z danymi lekarzy na stronach reklamujących kliniki i inne przychodnie.

Styl pisania pozostawia wiele do życzenia ale to wynika z zniszczenia psychiki tego człowieka.
Zapisane
Boja
« Odpowiedz #4 : 28-09-2009, 20:20 »

Ale z drugiej strony Lacky, kto chodzi do dwudziestu kilku lekarzy z kopniętymi jądrami?
Zapisane
Lacky
« Odpowiedz #5 : 28-09-2009, 20:26 »

Ale z drugiej strony Lacky, kto chodzi do dwudziestu kilku lekarzy z kopniętymi jądrami?

Każdy kto nie wie co to jest zdrowie. Takich ludzi jest miliony. Ja sam znam kilkanaście, którzy wymieniają u jakich lekarzy już nie byli ze swoim problemem.

On wiedział od czego się zaczęło ale nie wiedział co mu jest i dowiedział się dopiero po kilkunastu wizytach. A w tym czasie wszyscy coś na nim kombinowali.
Zapisane
Boja
« Odpowiedz #6 : 28-09-2009, 20:46 »

Moim zdaniem ten człowiek ma typowe objawy choroby psychicznej, a przerażające jest to, że każdy może Cię w internecie oczernić, podać dane osobowe, nawet za 1 zastrzyk zrobiony 6 lat temu!
Zapisane
Hans
***


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
MO: koniec października 2008 z dłuuuugimi przerwami
Wiadomości: 180

« Odpowiedz #7 : 29-09-2009, 23:11 »

No właśnie w necie wszystko można pisać,skąd ta pewność..Wydaje się to nierealne wszyscy mieli by go niszczyć na kogoś żądanie czy jak??
Zapisane
Strony: [1]   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Działa na MySQL Działa na PHP Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006-2008, Simple Machines
Design by jpacs29 | Mapa strony
Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!