Niemedyczne forum zdrowia
26-04-2024, 04:25 *
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Aktualności: Sklep Biosłone --> wejdź
 
   Strona główna   Pomoc Regulamin Szukaj Zaloguj się Rejestracja  
Strony: [1] 2 3   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Oficjalne otwarcie pierwszego gabinetu Zdrowie na własne życzenie  (Przeczytany 33577 razy)
Rysiek
*


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
MO: 31-05-2008
Skąd: Stąd
Wiadomości: 1.810

« : 03-10-2009, 22:14 »

3 października 2009 roku w Sieradzu został podpisany certyfikat pierwszego gabinetu Zdrowie na własne życzenie. Jest to bardzo ważny krok w ruchu Biosłone wychodzący poza ramy naszego Forum. Wkrótce nastąpią otwarcia kolejnych gabinetów Zdrowie na własne życznie. Tym samym ruch Biosłone wychodzi z praktyczną pomocą, zaspokajając zapotrzebowanie na indywidualne porady zdrowotne, alternatywne dla medycyny.

« Ostatnia zmiana: 14-01-2010, 20:10 wysłane przez Rysiek » Zapisane

Stańczyk
« Odpowiedz #1 : 03-10-2009, 22:22 »

Super clap
Szczere gratulacje Zibi za odwagę. Będziesz Biosłonowym lodołamaczem. Innym będzie już łatwiej.
Mistrzu, gratuluję wizji i konsekwencji.
Co Pan teraz czuje?
Zapisane
fiona50
« Odpowiedz #2 : 03-10-2009, 23:32 »

Zibi, z serca gratuluję. Niejednokrotnie będziesz mial pod górkę z uwagi na  "dobre sąsiedztwo "  ale jak Cię znam dasz radę. Jesteś niezłomnym i upartym  ale pionierem i właśnie takich jak Ty do tej pracy trzeba. Zatem przecieraj szlaki dla innych aby mieli łatwiej... thumbsup
« Ostatnia zmiana: 03-10-2009, 23:44 wysłane przez Fiona50 » Zapisane
KaZof
*


Offline Offline

Płeć: Kobieta
MO: 13-01-2007, pies: 08-11-2008
Wiadomości: 1.096

« Odpowiedz #3 : 04-10-2009, 00:21 »

"Ważny jest nawyk w tym, co zapewnia nam zdrowie: w diecie, w odzieniu, w ćwiczeniach fizycznych, we śnie, w stosunkach miłosnych, w myśleniu" Hippokrates
Zibi życzę Ci, aby dzięki Twojej Praktyce jak najwięcej ludzi zrozumiało i zastosowało Hippoktatejską Sztukę Zdrowienia. Powodzenia i "wiatru w żagle"  smile
Zapisane

KaZof, "Wszystko, co mnie nie złamie, wzmocni mnie"
Emisia
***


Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wiek: 50
MO: 01-12-2006
Skąd: Italia
Wiadomości: 612

« Odpowiedz #4 : 04-10-2009, 08:07 »

 clap clap clap To jest najlepszy prezent dla wielu osob. Gratuluje od serca.
Zapisane
Mariusz
***

Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiek: 51
MO: 28.02.2009
Wiadomości: 7

« Odpowiedz #5 : 04-10-2009, 08:24 »

Gratulacje.
Czy można prosić o jakiś kontakt do gabinetu ? Chciałbym podesłać pierwszych klientów.  smile
Zapisane
Magmar
Stały bywalec
***


Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wiek: 43
MO: 05.08.2009
Skąd: Warszawa
Wiadomości: 228

« Odpowiedz #6 : 04-10-2009, 08:49 »

Sama chętnie skorzystam z porady Zibiego bo czuję, że moje odżywianie pozostawia jeszcze wiele do życzenia. Także poproszę o kontakt.
Zapisane
Maciejko
***


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiek: 37
MO: 15.01.2009 z przerwami
Skąd: Kielce
Wiadomości: 119

« Odpowiedz #7 : 04-10-2009, 08:51 »

Gratulacje Zibi  thumbsup. Pobliskie "Studio Urody" niech już pakuje manatki.
Zapisane
Stańczyk
« Odpowiedz #8 : 04-10-2009, 10:07 »

Gratulacje Zibi  thumbsup. Pobliskie "Studio Urody" niech już pakuje manatki.
Myślę, ze to nie nastąpi. Studio Urody skupia wokół siebie ludzi, którzy chcą łatwą drogą pozbyć się objawów chorobowych albo takich, którzy za Chiny nie wezmą zdrowia we własne ręce - raczej oddadzą je pierwszemu lepszemu lekarzowi. Wzięcie zdrowia we własne ręce to odpowiedzialność a odpowiedzialności pacjenci boja się jak ognia.
Gabinety to tylko drogowskazy. Możesz sie do nich zastosować, ale nie musisz.
Zapisane
Maciejko
***


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiek: 37
MO: 15.01.2009 z przerwami
Skąd: Kielce
Wiadomości: 119

« Odpowiedz #9 : 04-10-2009, 10:29 »

Wydaje mi się, że Ci mądrzejsi, którzy trafią najpierw do "Studia Urody", zostawią kupe kasy i przekonają się, że to tylko "walka z wiatrakami", a zdrowie się nie poprawia prędzej czy później trafią do gabinetów naszych Ekspertów. Przykładowo Nas nawróconych jest oficjalnie tutaj kilku, a ilu od Nas z forum przeszło na forum idiotyczno - medyczne i wyzdrowiało? Wystarczy nawet porównać frekwencje...
Niech idą najpierw na łatwizne, organizm i tak nimi potrząśnie.
Zapisane
Stańczyk
« Odpowiedz #10 : 04-10-2009, 11:21 »

Tu się zgadzam, że niektórzy sie przebudzą, ale wydaje mi się, że grupa docelowa, do której jesteśmy w stanie dotrzeć, to gdzieś 10% społeczeństwa. I razczej są to szacunki bardzo optymistyczne.
Zapisane
Novalijka
*


Offline Offline

Płeć: Kobieta
MO: 05-01-2008
Wiedza:
Skąd: Śląsk
Wiadomości: 371

« Odpowiedz #11 : 04-10-2009, 12:50 »

Fantastycznie, gratuluję!!!  smile
Życzę wielu sukcesów na drodze udzielania innym pomocy  thumbup
Zapisane

Wczoraj to już historia, jutro to tajemnica, a dziś to dar losu, z darów należy się cieszyć smile
Barwie
***


Offline Offline

Płeć: Kobieta
MO: 01-10-2007
Skąd: Katowice
Wiadomości: 51

« Odpowiedz #12 : 04-10-2009, 16:31 »

Gratulacje dla pioniera gabinetu - Zdrowie na własne życzenie i powodzenia. clap
Zapisane
Marita03
***


Offline Offline

Płeć: Kobieta
MO: 01-07-2007
Skąd: Sosnowiec
Wiadomości: 202

« Odpowiedz #13 : 04-10-2009, 17:07 »

GRATULUJĘ i życzę  rozgłosu dla tak świetnego przedsięwzięcia. Teraz rozumiem celowość zmian w nazewnictwie.
Zapisane

marita
Biedrona
***


Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wiek: 42
MO: 2 lata - przerwa 2 lata - teraz znów :)
Wiadomości: 978

« Odpowiedz #14 : 04-10-2009, 23:50 »

Super, gratuluję i życzę wiele sukcesów!!
Zapisane

Biedronka w trzech zielonych listkach msn-wink
Agna
***


Offline Offline

Płeć: Kobieta
MO: 17-07-2007
Wiedza:
Skąd: Mazowsze
Wiadomości: 290

« Odpowiedz #15 : 05-10-2009, 07:34 »

Wspaniała wiadomość. Ważne wydarzenie dla Nas wszystkich.
Teraz każdy, kto będzie potrzebował pomocy i ukierunkowania w dochodzeniu do zdrowia będzie mógł uzyskać porady w realu u cierpliwego, wyrozumiałego i kompetentnego człowieka, jeszcze nie tak dawno jako "dobrego duszka tego forum".
« Ostatnia zmiana: 05-10-2009, 07:38 wysłane przez Agna » Zapisane
Chamomillka
***


Offline Offline

Płeć: Kobieta
MO: 08-10-2007
Skąd: Śląsk
Wiadomości: 691

« Odpowiedz #16 : 05-10-2009, 07:44 »

Gratuluję i życzę powodzenia w prowadzeniu ludzi do Zdrowia !
Szkoda tylko, że tak daleko od mojego miejsca zamieszkania.
Zapisane

"Zdrowie nie jest wszystkim, ale bez zdrowia wszystko jest niczym"  Ks. Jan Twardowski
Iza38K
« Odpowiedz #17 : 05-10-2009, 07:49 »

Dołączam się do gratulacji. Życzę powodzenia !
Zapisane
Zbigniew Osiewała (Zibi)
« Odpowiedz #18 : 05-10-2009, 13:59 »

Szanowni Państwo!

I słowo ciałem się stało: Zostało zrealizowane moje największe marzenie życiowe, gdy 3 października 2009 roku o godzinie 18:45 w Dworku Modrzewiowym w Sieradzu został uroczyście podpisany przez Kapitułę Certyfikatów z Logo BIOSŁONE (złożoną z trzech przedstawicieli aktywu Forum BIOSŁONE) pierwszy certyfikat upoważniający do otwarcia gabinetu Zdrowie na własne życzenie.
    
Ogromnym zaszczytem dla mnie było otrzymanie owego pierwszego w historii certyfikatu z rąk Józefa Słoneckiego - wiernego kontynuatora nauk Hipokratesa.
    
Otrzymanie certyfikatu uprawniającego mnie - profilaktyka zdrowia - do udzielania porad i rozpowszechniania wiedzy o profilaktyce zdrowotnej poczytuję sobie jako szczególną nobilitację mojej osoby. Jestem bardziej zadowolony z tego dokumentu niż gdybym ukończył najwyższe uczelnie medyczne w kraju i otrzymał tytuł profesora, bowiem żadna wyższa uczelnia medyczna nie uczy o zdrowiu (mimo że największym dobrem każdego z nas jest właśnie zdrowie). Ja do tego doszedłem sam, odkąd swoje zdrowie przestałem oddawać w ręce lekarzy, czy innych specjalistów od chorób, i wziąłem go własne ręce. Teraz dysponuję wiedzą wystarczającą do kompetentnego udzielania porad osobom idącym w stronę zdrowia drogą alternatywną dla medycyny. Za Mistrzem powiem, że nie trzeba być bogatym, aby być zdrowym, wystarczy nie być leniem intelektualnym i nabyć podstawową wiedzę o zdrowiu.
    
Kolejnym moim marzeniem jest współpraca z moją żoną - lekarzem medycyny, która zaakceptowała ideę ruchu Biosłone, a więc to marzenie jest całkiem realne.
  
Postawiłem sobie za punkt honoru, by moje porady udzielone w trakcie dwóch, najwyżej trzech wizyt wystarczyły do powrotu do zdrowia, co będzie najlepszym dowodem skuteczności mojego gabinetu Zdrowie na własne życzenie.
  
Dziękuję Wam za gratulacje i za obdarzenie mnie kredytem zaufania w mojej misji.
« Ostatnia zmiana: 14-12-2011, 11:48 wysłane przez Zibi » Zapisane
Machos
*


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
MO: 01-04-2007
Skąd: Skierniewice
Wiadomości: 2.302

WWW
« Odpowiedz #19 : 05-10-2009, 15:32 »

Jeżeli czegoś nie wiecie, nie jesteście pewni lub macie dylemat (dotyczący zdrowia) to Zibi jest odpowiednim człowiekiem,, aby wasze wątpliwości rozwiać i naprowadzić na odpowiednią drogę. Zbyszku - jesteś kopalnią wiedzy i wiele można się od ciebie nauczyć.
(...)
Zibi już niedługo cię odwiedzę, by zobaczyć jak ci się układa to wszystko. Mam też kilku znajomych co z chęcią skorzystaliby z rad takiego fachowca.
Szczypior wie, co mówi. Przez jakiś czas był blisko medycyny opartej na sprzedaży suplementów i aparatów do ogłupiania organizmu. Sam się poddał tym praktykom i kiepsko na tym wyszedł - zdrowotnie i finansowo.

Cytat
Oby więcej takich gabinetów powstało w Polsce. Mentalność ludzi jednak jest nam znana i wiadomo jak większość z nich będzie podchodziła do tego typu (można powiedzieć leczenia bez leczenia) lub dla zdrowych profilaktyki. My jednak wiemy na czym to wszystko polega i jakie korzyści uzyskujemy z tego typu działania. Więc możemy pomóc nie tylko sobie, ale i swoim bliskim.
Czyż nie jest charakterystyczne, że najwięcej zrozumieli właśnie ci, co się sparzyli, czyż nie jest prawdą, że dopiero mając własne doświadczenie i odwagę przyznania się do błędu, dajemy świadectwo prawdzie...
Ja się sparzyłem, doświadczyłem, poszukałem, znalazłem, wyszedłem z problemów. Zbyszku, dla ciebie to właśnie ta życiowa droga prawdy. Serce do tego masz potężne, zatem, niechaj cię tylko zrozumieją ci, którym udzielisz pomocy, a już będzie dobrze. Nie pokrętne Noble w dziedzinie medycyny, tytuły profesora, doktora, a certyfikat, to najpiękniejsze co może być.
Zapisane

Zamiast się badać, lepiej wypić miksturę oczyszczającą, najlepsze świadectwo badania organizmu, które w przypadku istniejących chorób widać po objawach. Machos.
Strony: [1] 2 3   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Działa na MySQL Działa na PHP Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006-2008, Simple Machines
Design by jpacs29 | Mapa strony
Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!