Niemedyczne forum zdrowia
25-04-2024, 16:51 *
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Aktualności: Wesprzyj Fundację Biosłone --> kliknij
 
   Strona główna   Pomoc Regulamin Szukaj Zaloguj się Rejestracja  
Strony: [1]   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Moje expose  (Przeczytany 6428 razy)
Zbigniew Osiewała (Zibi)
« : 05-10-2009, 18:07 »

Szanowni Państwo!

I słowo ciałem się stało: Zostało zrealizowane moje największe marzenie życiowe, gdy 3 października 2009 roku o godzinie 18:45 w Dworku Modrzewiowym w Sieradzu został uroczyście podpisany przez Kapitułę Certyfikatów z Logo BIOSŁONE (złożoną z trzech przedstawicieli aktywu Forum BIOSŁONE) pierwszy certyfikat upoważniający do otwarcia gabinetu Zdrowie na własne życzenie.
    
Ogromnym zaszczytem dla mnie było otrzymanie owego pierwszego w historii certyfikatu z rąk Józefa Słoneckiego - wiernego kontynuatora nauk Hipokratesa.
    
Otrzymanie certyfikatu uprawniającego mnie - profilaktyka zdrowia - do udzielania porad i rozpowszechniania wiedzy o profilaktyce zdrowotnej poczytuję sobie jako szczególną nobilitację mojej osoby. Jestem bardziej zadowolony z tego dokumentu niż gdybym ukończył najwyższe uczelnie medyczne w kraju i otrzymał tytuł profesora, bowiem żadna wyższa uczelnia medyczna nie uczy o zdrowiu (mimo że największym dobrem każdego z nas jest właśnie zdrowie). Ja do tego doszedłem sam, odkąd swoje zdrowie przestałem oddawać w ręce lekarzy, czy innych specjalistów od chorób, i wziąłem je we własne ręce. Teraz dysponuję wiedzą wystarczającą do kompetentnego udzielania porad osobom idącym w stronę zdrowia drogą alternatywną dla medycyny. Za Mistrzem powiem, że nie trzeba być bogatym, aby być zdrowym, wystarczy nie być leniem intelektualnym i nabyć podstawową wiedzę o zdrowiu.
    
Kolejnym moim marzeniem jest współpraca z moją żoną - lekarzem medycyny, która zaakceptowała ideę ruchu Biosłone, a więc to marzenie jest całkiem realne.
  
Postawiłem sobie za punkt honoru, by moje porady udzielone w trakcie dwóch, najwyżej trzech wizyt wystarczyły do powrotu do zdrowia, co będzie najlepszym dowodem skuteczności mojego gabinetu Zdrowie na własne życzenie.
« Ostatnia zmiana: 14-12-2011, 11:46 wysłane przez Zibi » Zapisane
Strony: [1]   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Działa na MySQL Działa na PHP Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006-2008, Simple Machines
Design by jpacs29 | Mapa strony
Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!