Niemedyczne forum zdrowia
24-04-2024, 14:06 *
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Aktualności: Wesprzyj Fundację Biosłone --> kliknij
 
   Strona główna   Pomoc Regulamin Szukaj Zaloguj się Rejestracja  
Strony: [1] 2   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Chce mi się poflirtować, to chyba efekt zdrowienia  (Przeczytany 12918 razy)
Skarabeusz2005
« : 08-10-2009, 08:02 »

Piękna jesień, liście spadają z drzew.. Ma ktoś tak jak ja? naughty
Zapisane
Grazyna
« Odpowiedz #1 : 08-10-2009, 08:11 »

Zdaje się, że wielu tak ma, ale jakoś spotkać się trudno. Może mają, ale nie w tym samym momencie... a poza tym strasznie się tego wstydzą i za Boga nie przyznają.

Cytat
Dzieci: syn 18 lat -MO od 01.10.09, córka 3 lata MO wkrótce..
Tak działa MO, zwłaszcza pita wkrótce... msn-wink.
Zapisane
Skarabeusz2005
« Odpowiedz #2 : 08-10-2009, 08:16 »

Grażynko ja się przyznaję bez bicia, uwielbiam ten stan i dobrze mi robi na dolegliwości humorzaste msn-wink
A co mi tu za cytat dałaś? Córa chora, więc musi zaczekać.


Aha  smile.
« Ostatnia zmiana: 08-10-2009, 08:49 wysłane przez Grażyna » Zapisane
michael27
« Odpowiedz #3 : 08-10-2009, 12:59 »

Ja też tak mam Skarabeuszu. smile
Zapisane
Skarabeusz2005
« Odpowiedz #4 : 08-10-2009, 18:00 »

O jak miło, bo myslałam już, że tu każdy taki schorowany i nieczuły na wdzięki płci przeciwnej. Ktoś tu ma opis, że uśmiech, to połowa pocałunku. Dodam: to uśmiechnij się do mnie dwa razy.
Zapisane
michael27
« Odpowiedz #5 : 08-10-2009, 20:38 »

Uśmiecham się do Ciebie trzy razy, o tak smilesmilesmile. I choć schorowany, to na Twoje wdzięki jestem otwarty. smile
Zapisane
Mr. R
Stały bywalec
***

Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiek: 35
MO: 27.09.2007
Wiadomości: 295

« Odpowiedz #6 : 08-10-2009, 21:12 »

Oj, coś wisi w powietrzu biggrin
Zapisane
michael27
« Odpowiedz #7 : 08-10-2009, 21:14 »

Jak widać bioslone.pl to nie tylko choroby.  biggrin
Zapisane
Isa
« Odpowiedz #8 : 09-10-2009, 10:03 »

Ja też mam ten zachwyt nad jesienią i światem, tylko, że prawie zawsze... Śmieję się, że to wewnętrzne dziecko we mnie, które nie przestaje się dziwić  smile
Zapisane
Zbigniew Osiewała (Zibi)
« Odpowiedz #9 : 09-10-2009, 10:59 »

Piękna jesień, liście spadają z drzew.. Ma ktoś tak jak ja? naughty
Też tak mam, ale po powrocie z randki uświadamiam sobie dopiero, że w trakcie randki zapomniałem o najważniejszym. Tak mam przy zmianie środka gojącego w MO (chodzi o mgiełkę mózgową).

Jakie środki zaradcze powinienem zastosować? Wizyta u geriatry albo poczekać do wiosny na świeżą pokrzywę... wybieram raczej to drugie.
« Ostatnia zmiana: 14-12-2011, 12:32 wysłane przez Zibi » Zapisane
Chamomillka
***


Offline Offline

Płeć: Kobieta
MO: 08-10-2007
Skąd: Śląsk
Wiadomości: 691

« Odpowiedz #10 : 09-10-2009, 11:14 »

Zibi, nie wiem, czy pamiętasz, ale kiedyś wspominałam, że chętnie spróbowałabym koktajlu Twojego wykonania, tego ze składnikami od Kazof. A taka odległość nas dzieli ...
 lol   lol   lol
Zapisane

"Zdrowie nie jest wszystkim, ale bez zdrowia wszystko jest niczym"  Ks. Jan Twardowski
michael27
« Odpowiedz #11 : 09-10-2009, 11:32 »

No widzę, że wątek się rozkręca biggrin
Zapisane
Skarabeusz2005
« Odpowiedz #12 : 09-10-2009, 20:06 »

Przyjmuję uśmiechy biggrin i od razu mi lepiej. Codziennie rano wstaję, patrzę w lustro i mówię sobie: jest zaje..ście, a będzie jeszcze za..biściej msn-wink Czuję feromony w powietrzu.
Chamomillka, no wiesz koktajl Zibiego..  eek cóż za wyznania 
Zapisane
Skarabeusz2005
« Odpowiedz #13 : 09-10-2009, 20:10 »

Piękna jesień, liście spadają z drzew.. Ma ktoś tak jak ja? naughty
Też tak mam, ale po powrocie z randki uswiadamiam sobie dopiero, że w trakcie randki zapomniałem o najważniejszym. Tak mam przy zmianie środka gojącego w MO, (chodzi o mgiełkę mózgową).
Jakie śrdoki zaradcze powinienem zastoswać? Wizyta u geriatry albo poczekać do wiosny na świeżą pokrzywę...wybieram raczej to drugie.
Zibi, zamiast po pokrzywę lepiej w pokrzywy i dwie pieczenie na jednym ogniu!  thumbup
Zapisane
Grazyna
« Odpowiedz #14 : 09-10-2009, 21:39 »

Dzisiaj miałam przyjemność, ale tylko jazdy wśród ślicznych pagórków i kolorowych lasów Pomorza - autostradą z Nowych Marz do Trójmiasta. Rzecz w tym, że oprócz siebie wiozłam tylko powietrze. Nienormalne to jakieś...
Zapisane
Paweł
« Odpowiedz #15 : 10-10-2009, 05:29 »

Cytat
wiozłam tylko powietrze
Ale w powietrzu coś wisiało, prawda?
Zapisane
Zbigniew Osiewała (Zibi)
« Odpowiedz #16 : 10-10-2009, 08:11 »

Piękna jesień, liście spadają z drzew.. Ma ktoś tak jak ja? naughty
Też tak mam, ale po powrocie z randki uswiadamiam sobie dopiero, że w trakcie randki zapomniałem o najważniejszym. Tak mam przy zmianie środka gojącego w MO, (chodzi o mgiełkę mózgową).
Jakie śrdoki zaradcze powinienem zastoswać? Wizyta u geriatry albo poczekać do wiosny na świeżą pokrzywę...wybieram raczej to drugie.
Zibi, zamiast po pokrzywę lepiej w pokrzywy i dwie pieczenie na jednym ogniu!  thumbup
...dwie pieczenie - dobre! thumbsup
Chamomillka, byle do wiosny! heart msn-wink A swoją drogą aura jesienna, a nastroje iście wiosenne...  smile
« Ostatnia zmiana: 10-10-2009, 08:14 wysłane przez Zibi » Zapisane
Chamomillka
***


Offline Offline

Płeć: Kobieta
MO: 08-10-2007
Skąd: Śląsk
Wiadomości: 691

« Odpowiedz #17 : 10-10-2009, 09:38 »

Zibi, tak myślę, że te nastroje wiosenne zagościły wśród nas ze względu na atmosferę naszego forum. Mamy bardzo cenną cechę, mianowicie poczucie humoru, a jak wiemy, śmiech to zdrowie  biggrin. Dlatego nawet jesienna aura nie jest w stanie nas zasmucić.

Skarabeusz, kiedyś Zibi opisywał jak smaczne koktajle robi, a domownicy tego nie doceniają. Zdziwiło mnie to, bo gdyby mi ktoś takie pyszności podawał na tacy, na pewno nie kręciłabym nosem, o czym nie omieszkałam powiedzieć Zibiemu  .  W ten sposób nawiązała się żartobliwa wymiana zdań, a teraz ta sytuacja mi się przypomniała w związku z założonym przez Ciebie wątkiem smile.
Zapisane

"Zdrowie nie jest wszystkim, ale bez zdrowia wszystko jest niczym"  Ks. Jan Twardowski
Skarabeusz2005
« Odpowiedz #18 : 10-10-2009, 16:46 »

Dzisiaj miałam przyjemność, ale tylko jazdy wśród ślicznych pagórków i kolorowych lasów Pomorza - autostradą z Nowych Marz do Trójmiasta. Rzecz w tym, że oprócz siebie wiozłam tylko powietrze. Nienormalne to jakieś...
Oj szkoda, tak powietrze tylko wieźć.. marna przyjemność i wieczny niedosyt. Znam to z autopsji. Może kiedyś mi się spełni moje dzikie pożądanie, którego nie mogę zaspokoić z pewnych względów, a które jest teoretycznie w zasięgu.
Jak to jest że budzi się w nas tak niespodziewanie?
Jak to jest, że pojawia się nagle, spada jak grom z jasnego nieba i przysłania wszystko
Prowadzi nas przez ścieżki nieznane bez mapy
Nie trzeba mówić nic - wystarczy spojrzenie
Ten niezapomniany w oczach blask
Ten dotyk elektryzujący,
przeszywa Cię aż po kręgi,
dociera do tych miejsc, które nawet nie marzyły o pieszczocie - czujesz to w stopie, czujesz na końcówkach włosów..
Zapisane
michael27
« Odpowiedz #19 : 10-10-2009, 17:36 »

Dzisiaj miałam przyjemność, ale tylko jazdy wśród ślicznych pagórków i kolorowych lasów Pomorza - autostradą z Nowych Marz do Trójmiasta. Rzecz w tym, że oprócz siebie wiozłam tylko powietrze. Nienormalne to jakieś...
Oj szkoda, tak powietrze tylko wieźć.. marna przyjemność i wieczny niedosyt. Znam to z autopsji. Może kiedyś mi się spełni moje dzikie pożądanie, którego nie mogę zaspokoić z pewnych względów, a które jest teoretycznie w zasięgu.
Jak to jest że budzi się w nas tak niespodziewanie?
Jak to jest, że pojawia się nagle, spada jak grom z jasnego nieba i przysłania wszystko
Prowadzi nas przez ścieżki nieznane bez mapy
Nie trzeba mówić nic - wystarczy spojrzenie
Ten niezapomniany w oczach blask
Ten dotyk elektryzujący,
przeszywa Cię aż po kręgi,
dociera do tych miejsc, które nawet nie marzyły o pieszczocie - czujesz to w stopie, czujesz na końcówkach włosów..
,

Wczoraj kiedy ktoś wymówił
Twoje imię przy mnie głośno
tak się czułem jakby róża
przez otwarte wpadła okno...
Zapisane
Strony: [1] 2   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Działa na MySQL Działa na PHP Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006-2008, Simple Machines
Design by jpacs29 | Mapa strony
Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!