Niemedyczne forum zdrowia
29-03-2024, 02:15 *
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Aktualności: Wesprzyj Fundację Biosłone --> kliknij
 
   Strona główna   Pomoc Regulamin Szukaj Zaloguj się Rejestracja  
Strony: 1 ... 7 8 [9] 10   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Xyz540 jako typowy przypadek pacjenta  (Przeczytany 151562 razy)
tomurbanowicz
« Odpowiedz #160 : 12-11-2009, 07:06 »

Cytat
Wasze metody działania nie budzą mojego zaufania , ta ciągła nagonka na Janusa ,jakby nie było lepszego celu ataku...Uważacie ,ze Janus to największe zło całego świata....a co z medycyną akademicką ona jest ok?
Nie, no miała Pani już nic nie pisać, prosiła Pani o zbanowanie.
Wylewa Pani żale, nie czytając ze zrozumieniem co do Pani się mówi. Niech Pani się wreszcie weźmie w garść, policzy do 10 i zacznie w końcu myśleć...
Zapisane
Xyz540
« Odpowiedz #161 : 12-11-2009, 07:53 »

Dlaczego wam tak strasznie na mnie zalezy?
Zapisane
Xyz540
« Odpowiedz #162 : 12-11-2009, 07:56 »

Cytat
Gdzie tutaj widzi Pani jakąś nagonkę na Janusa? Ma Pani jakieś zwidy?


A kto dokonał zniszczenia forum Ener Med,kto jego szkaluje ? Duch święty?
Co do stosowania się do Waszych metod mam książki i nie potrzebuje waszej rady.
Zapisane
Gunia
***


Offline Offline

Płeć: Kobieta
MO: 24-05-2008
Wiadomości: 83

« Odpowiedz #163 : 12-11-2009, 07:57 »

Cytat
Wasze metody działania nie budzą mojego zaufania , ta ciągła nagonka na Janusa ,jakby nie było lepszego celu ataku...Uważacie ,ze Janus to największe zło całego świata....a co z medycyną akademicką ona jest ok?
Nie, no miała Pani już nic nie pisać, prosiła Pani o zbanowanie.
Wylewa Pani żale, nie czytając ze zrozumieniem co do Pani się mówi. Niech Pani się wreszcie weźmie w garść, policzy do 10 i zacznie w końcu myśleć...
Nie tylko mnie nerwy puściły. Już miałam podobnie odpisać. W takim razie podpisuję sie pod tym. Powinna Pani przemyśleć za nim coś jeszcze napisze.
Zapisane
Mistrz
*


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
MO: 05.03.2000 – 2070
Skąd: Hogwart
Wiadomości: 10.596

WWW
« Odpowiedz #164 : 12-11-2009, 08:09 »

Dlaczego wam tak strasznie na mnie zalezy?
Proszę spojrzeć tutaj: http://bioslone.pl/forum2/index.php?topic=9005.0 Opisałem Xyz540 jako jako przykład typowego, bezrozumnego pacjenta i przez 10 stron wciąż to udowodniam, a Pani mi w tym wydatnie pomaga. Na Pani przykładzie inni mają nabrać wiedzy, jak typowego pacjenta można rozpoznać i nie tracić czasu na jego uświadomienia, bo nie ma sensu. To jest po prostu materiał do strzyżenia, i tyle. A Pani zaraz - zależy. Obejdzie się.
« Ostatnia zmiana: 12-11-2009, 08:45 wysłane przez Mistrz » Zapisane

Jeśli nie wiesz nic, dasz sobie wmówić wszystko
Xyz540
« Odpowiedz #165 : 12-11-2009, 08:12 »

No wiec zegnam tym razem na zawsze , szukajcie innej ofiary do obśmiania,Takich durnot w życiu nie czytałam...
Zapisane
Mistrz
*


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
MO: 05.03.2000 – 2070
Skąd: Hogwart
Wiadomości: 10.596

WWW
« Odpowiedz #166 : 12-11-2009, 08:16 »

Takich durnot w życiu nie czytałam...
Jeżeli głupiec czegoś nie jest w stanie zrozumieć... uważa to za głupie.
« Ostatnia zmiana: 12-11-2009, 08:46 wysłane przez Mistrz » Zapisane

Jeśli nie wiesz nic, dasz sobie wmówić wszystko
tomurbanowicz
« Odpowiedz #167 : 12-11-2009, 08:18 »

Cytat
No wiec zegnam tym razem na zawsze , szukajcie innej ofiary do obśmiania,Takich durnot w życiu nie czytałam...
Proszę mi jeszcze wybaczyć to pytanie, ale ile Pani ma lat?
« Ostatnia zmiana: 12-11-2009, 08:32 wysłane przez Tomasz Urbanowicz » Zapisane
scorupion
« Odpowiedz #168 : 12-11-2009, 08:54 »

No i się zrobiła groteska. Lem kiedyś napisał "dopóki nie było internetu nie wiedziałem , że tylu idiotów jest na świecie". Z drugiej strony szkoda człowieka bo widać, że się męczy.
Zapisane
Piotrb111
*


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiek: 45
MO: 2007-03-06
Wiedza:
Wiadomości: 569

« Odpowiedz #169 : 12-11-2009, 08:55 »

No, ale męczy się na własne życzenie więc jaka szkoda?
Szkoda jest jak teściowa wpadnie do studni, a jeszcze większa jak z niej wyjdzie.
Zapisane
Jagoda47
***


Offline Offline

Płeć: Kobieta
MO: 01-12-2004
Skąd: opolskie
Wiadomości: 59

« Odpowiedz #170 : 12-11-2009, 08:59 »

Cytat
A kto dokonał zniszczenia forum Ener Med,kto jego szkaluje ? Duch święty?
Co do stosowania się do Waszych metod mam książki i nie potrzebuje waszej rady.

Grażyna-czy Ty dalej nie rozumiesz dlaczego tak się stało ? nie wierzę.Możesz nie wiedzieć,że Janus zupełnie inaczej na początku mówił, bo nie byłaś wtedy na forum i nie byłaś z nim na zlocie, ale po tylu opisach co tu były,to ślepy by zobaczył,że coś jest nie tak.Ja również dałam się złapać na jego dobroć i mądrość i też byłam zachwycona,ale to się okazało tylko przykrywką i kamuflażem,bo tak naprawdę to on zawsze będzie tylko lekarzem,który przepisuje leki i wyznacza termin następnej wizyty.

Wszyscy tutaj dobrze Ci życzą,łącznie ze mną i zamiast szukać teorii spiskowej to weź się w garść i spróbuj sobie pomóc,bo wielu ludzi na tym świetnie wyszło i nie ma co się obrażać,bo to zdrowiu i tak nie pomoże  a wręcz odwrotnie.

Przeczytaj jak ja dochodziłam do zdrowia,być może coś to da smile
    
Zapisane
Halisia
***


Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wiek: 55
MO: 16-09-2008
Skąd: podlaskie
Wiadomości: 253

« Odpowiedz #171 : 12-11-2009, 09:34 »

Cytat
No wiec zegnam tym razem na zawsze , szukajcie innej ofiary do obśmiania,Takich durnot w życiu nie czytałam...
Proszę mi jeszcze wybaczyć to pytanie, ale ile Pani ma lat?

Próbowałam się tego dowiedzieć okrężną drogą, ale mi się nie udało. XYZ nie chciała/nie chciał ( nie wiem na ile jesteście pewni jej tożsamości) podjąć tego wątku.
Wczoraj doszłam do wniosku, że ona wcale nie potrzebuje pomocy.
Zapisane
Rysiek
*


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
MO: 31-05-2008
Skąd: Stąd
Wiadomości: 1.810

« Odpowiedz #172 : 12-11-2009, 09:43 »

Cytat
No wiec zegnam tym razem na zawsze , szukajcie innej ofiary do obśmiania,Takich durnot w życiu nie czytałam...
Proszę mi jeszcze wybaczyć to pytanie, ale ile Pani ma lat?

Próbowałam się tego dowiedzieć okrężną drogą, ale mi się nie udało. XYZ nie chciała/nie chciał ( nie wiem na ile jesteście pewni jej tożsamości) podjąć tego wątku.
Wczoraj doszłam do wniosku, że ona wcale nie potrzebuje pomocy.

Na początku swojego pobytu na słusznie upadłym forum glistomorum miała w profilu wpisane pięćdziesiąt kilka lat, nie pamiętam czy było to 51 czy 57, w każdym razie ponad pięćdziesiąt. Później zmieniła wiek na 1. Biorąc pod uwagę, że w jednym z wątków pisała, że na wizyty w EM umawiał ją syn, można sądzić, że jednak ten pierwotnie wpisany wiek jest bardziej prawdopodobny.

Cytat od: xyz540
A kto dokonał zniszczenia forum Ener Med,kto jego szkaluje ? Duch święty?

Sądząc po informacji na stronie EM, dokonała tego właścicielka gabinetu

Szanowni Państwo,

W związku z reorganizacją zasad dotyczących działania forum Ener-Med zostaje ono chwilowo zamknięte.
Wszystkie osoby korzystające z pomocy naszych ekspertów za utrudnienia bardzo przepraszamy.

Anna Pawelska
właściciel gabinetu
« Ostatnia zmiana: 12-11-2009, 09:55 wysłane przez Rysiek » Zapisane

Zbigniew Osiewała (Zibi)
« Odpowiedz #173 : 12-11-2009, 09:53 »

Cytat
No wiec zegnam tym razem na zawsze , szukajcie innej ofiary do obśmiania,Takich durnot w życiu nie czytałam...
Proszę mi jeszcze wybaczyć to pytanie, ale ile Pani ma lat?

Próbowałam się tego dowiedzieć okrężną drogą, ale mi się nie udało. XYZ nie chciała/nie chciał ( nie wiem na ile jesteście pewni jej tożsamości) podjąć tego wątku.
Wczoraj doszłam do wniosku, że ona wcale nie potrzebuje pomocy.
Na razie nie potrzebuje, ale jak zrozumie, że medycyna naturalna to jest to samo co medycyna akademicka, tylko droższa i bardziej wredna, to wróci tutaj. Chyba, że dla Niej istnieją wyższe wartości niż zdrowie...
« Ostatnia zmiana: 15-12-2011, 15:22 wysłane przez Zibi » Zapisane
Halisia
***


Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wiek: 55
MO: 16-09-2008
Skąd: podlaskie
Wiadomości: 253

« Odpowiedz #174 : 12-11-2009, 10:08 »

Pewnie Zibi miałeś z nią kontakt to wiesz co mówisz.
Ja natomiast sądziłam, że mamy do czynienia z bardzo młodą osobą, która rozpaczliwie potrzebuje pomocy tylko jest niecierpliwa jak to młodzież miewa.
Jeśli ona ma tyle lat co pisze Rysiek, to się dziwię.  Nie rozumiem zupełnie o co jej chodzi. Ja jestem osobą postronną, której stan po roku picia MO jest najlepszym świadectwem jego działania. Takich osób na forum jest więcej. XYZ chyba myśli, że my tu wszyscy dostajemy kasę za to, żeby zachwalać miksturę.
Otóż XYZ ani Mistrz nie bierze kasy od nikogo za miksturę, ani nikomu nie musi płacić aby ją zachwalali.
Zapisane
Heniek
*


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
MO: 14-05-2008
Wiadomości: 853

« Odpowiedz #175 : 12-11-2009, 11:44 »

Cytat
Gdzie tutaj widzi Pani jakąś nagonkę na Janusa? Ma Pani jakieś zwidy?
A kto dokonał zniszczenia forum Ener Med, kto jego szkaluje ?

Forumowicze Biosłone ostrzegają przed firmami takimi jak Ener-Med. XYZ540 też została ostrzeżona. Przed oszustem trzeba innych ostrzegać. Jest to bardzo etyczne postępowanie.

Jeśli jednak po tym ostrzeżeniu  XYZ540  popędzi do Zduńskiej Woli, ul. Królewska 6, wejście od podwórka i zostawi tam jakieś pieniążki kosztem swojego zdrówka to udowodni sama sobie tezę postawioną w tytule wątku. Zamiast wydawać kasę na supelki i morowanie lepiej pójść do prawdziwego cyrku ze słoniami, klownami i tygrysami. Lepiej pojechać na jakąś wycieczkę. Kupić coś co sprawia przyjemność. Będzie to lepsze dla zdrowia niż morowanie.

My podajemy na tym forum wiedzę opartą na praktyce przy pomocy prostego słownictwa. Jeśli XYZ540 lub ktokolwiek inny chce polemizować z nami, przy pomocy takiego pokrętnego słownictwa (wpojonego przez lekarzy, reklamy, pseudonaukę) jak "przypadek immunologiczny, "Biovawe", aparat Mora Super i inne podobne to niech wyjaśni nam te pojęcia. Co to jest przypadek immunologiczny? Co to jest i jak działa Biovawe? Na jakiej zasadzie działa Aparat Mora i w jaki sposób "pomaga" ludziom? Prosimy tylko robić to prosto i bez kręcenia.

Co do stosowania się do Waszych metod mam książki i nie potrzebuje waszej rady.

A to akurat bardzo nas cieszy. Bo w gruncie rzeczy chodzi o to, aby nikomu nie ufać poza sobą, poza własnym organizmem. Cały czas zachęcamy aby wziąć zdrowie we własne ręce. Żeby posiąść wiedzę samodzielnie, zrozumieć jak funkcjonuje organizm i ze zrozumieniem samodzielnie tę wiedzę wykorzystywać. Samodzielnie, czyli bez pomocy lekarzy, pseudolekarzy, cudotwórców, oszustów. Oczywiście uważam, że XYZ540 jeszcze nie rozumie wiedzy zawartej w książkach Biosłone. Może jednak pewnego pięknego dnia zaczai o co w tym wszystkim chodzi…

Mam do XYZ540 pytanie.
Czy dalej zamierzasz korzystać z usług i porad Andrzeja Janusa?
« Ostatnia zmiana: 12-11-2009, 11:57 wysłane przez Heniek » Zapisane

Nadciąga noc komety \ Ognistych meteorów deszcz \ Nie dowiesz się z gazety \ Kto przeżyje swoją śmierć
Mistrz
*


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
MO: 05.03.2000 – 2070
Skąd: Hogwart
Wiadomości: 10.596

WWW
« Odpowiedz #176 : 12-11-2009, 20:55 »

Takich durnot w życiu nie czytałam...
No tak. Ckni się za tymi rzeczowymi dysputami...
Zapisane

Jeśli nie wiesz nic, dasz sobie wmówić wszystko
Voldin
***


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
MO: 01.06.2008 - 30.05.2011
Wiadomości: 309

« Odpowiedz #177 : 13-11-2009, 19:22 »

No trzeba przyznać, że jest gość konkretny smile
Zapisane
Kiara_m
« Odpowiedz #178 : 28-01-2011, 23:48 »

Szkoda, że po takich przejściach i doświadczeniach nie została na właściwym Forum, z ludźmi, którzy chcieli jej pomóc ZA DARMO...
Zapisane
Jagutka
***


Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wiek: 41
MO: 01.07.2012, KB: 01.12.2012
Wiadomości: 107

« Odpowiedz #179 : 21-11-2012, 16:08 »

Słuchajcie, mam pytanie, nie wiem czy to właściwe miejsce (jeżeli nie, to z góry przepraszam), ale bardzo zależy mi na odpowiedzi, szczególnie Mistrza.
Otoż tydzień temu zmarł mój znajomy, miał 43 lata, żonę i 3 córeczki. Jego "choroba" trwała 2-3 dni. Zaczęło się od złego samopoczucia, ogólnego osłabienia organizmu, po czym wystapiły duszności. XXX udał się do lekarza, a stamtąd został skierowany do szpitala. Niestety zmarł. Sekcja wykazała białe plamki na sercu (???)
Diagnoza lekarska: wirus atakujący serce. I tutaj moje pytanie, czy w ogóle istnieje coś takiego? Lekarz stwierdził, że takie przypadki wystepują średnio raz na dwa lata. Dla pocieszenia (chyba) dodał, że 2 lata temu mieli mężczyznę, ponad 30 lat, który 2 tygodnie walczył o życie, ale niestety nie udało się go uratować. Winowajcą był również rzekomo ten sam wirus. Napiszcie co o tym myślicie. Mistrzu, czy to możliwe, że w ciągu 2 dni jakiś wirus może nas wykończyć?
« Ostatnia zmiana: 21-11-2012, 20:20 wysłane przez Agata » Zapisane
Strony: 1 ... 7 8 [9] 10   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Działa na MySQL Działa na PHP Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006-2008, Simple Machines
Design by jpacs29 | Mapa strony
Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!