Niemedyczne forum zdrowia
20-04-2024, 07:45 *
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Aktualności: Wesprzyj Fundację Biosłone --> kliknij
 
   Strona główna   Pomoc Regulamin Szukaj Zaloguj się Rejestracja  
Strony: 1 2 [3]   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Zapalenie mięśnia sercowego  (Przeczytany 53157 razy)
Agusia
***


Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wiek: 55
MO: Maj 2010 i syn 11 lat również
Skąd: Mińsk Mazowiecki
Wiadomości: 121

« Odpowiedz #40 : 14-04-2016, 14:46 »

Cytat
Nerwica nie jest chorobą i nawet lekarz mówił mi, że na nerwicę nie ma żadnych leków, a wystarczy usunąć przyczynę i nerwica sama ustąpi.
Tylko jak tu usunąć przyczynę, jak przyczyną jest życie i jego problemy i niepowodzenia. Dzisiaj właśnie dowiedziałam się, że córka ma spore problemy w szkole i ze zdrowiem i znowu stres i bóle. Przejmuję się problemami dnia codziennego bardziej niż inni. Wiele razy powtarzałam sobie różne afirmacje typu: zdystansuj się do życia, itp. Pomagają, ale na jakiś czas.
Mam grzybicę jamy nosowej i tu jest problem. W chorym ciele chory duch.
Cytat
to jest diagnoza dla wszystkich, którzy mając nerwicę robią mnóstwo badań. Szukają jakichś innych diagnoz, nie chcąc usunąć przyczyny dolegliwości, czyli ciągłego stresu, powodującego nerwicę.
Ciągły stres atakuje nas z zewnątrz w codziennym życiu i nie zawsze da się go uniknąć.
« Ostatnia zmiana: 14-04-2016, 15:03 wysłane przez Gloria » Zapisane

Agata
Agusia
***


Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wiek: 55
MO: Maj 2010 i syn 11 lat również
Skąd: Mińsk Mazowiecki
Wiadomości: 121

« Odpowiedz #41 : 14-04-2016, 15:06 »

Shadow fajnie, że ty i twoja mama tak szybko zdrowiejecie. Śledzę twój wątek z przyjemnością, bo widzę, że masz wiedzę i wiarę w to, co robisz, czyli profilaktykę biosłonejską.
Ja nie mam problemów z nadciśnieniem i nigdy nie przyjmowałam na to żadnych leków. Mam tylko przyspieszone tętno, kołatania serca w sytuacjach stresowych, ale tak samoistnie to nie.
Nie wiem, czy moje dolegliwości kwalifikują się na wizytę do Mistrza. U mnie problem tkwi w głowie, gdzie zbiera się ropa i podejrzewam, że mój organizm właśnie przez zatoki się oczyszcza. Zawsze miałam z nimi problemy. Na Biosłone zaczęła mi spływać wydzielina z zatok gardłem. I tak jest od 6 lat. To dobrze, że spływała, lecz w sytuacjach stresowych przestaje spływać.
 Zauważyłam, że najwięcej spływa mi jak jestem w lesie na spacerze, nie wiem, czy to powietrze, czy wyluzowanie i odprężenie sprzyjają uwalnianiu się sporej ilości wydzieliny. Polecam dla zatokowców leśne powietrze!
« Ostatnia zmiana: 15-04-2016, 06:25 wysłane przez Gloria » Zapisane

Agata
Strony: 1 2 [3]   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Działa na MySQL Działa na PHP Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006-2008, Simple Machines
Design by jpacs29 | Mapa strony
Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!