Niemedyczne forum zdrowia
20-04-2024, 08:40 *
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Aktualności: Wesprzyj Fundację Biosłone --> kliknij
 
   Strona główna   Pomoc Regulamin Szukaj Zaloguj się Rejestracja  
Strony: [1]   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Długa, kręta i niewłaściwa droga  (Przeczytany 10520 razy)
Mistrz
*


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
MO: 05.03.2000 – 2070
Skąd: Hogwart
Wiadomości: 10.596

WWW
« : 21-10-2009, 08:08 »

Czy widzieliście już tę szokującą historię?
http://www.drjanus.pl/index.php?topic=47.0
Zapisane

Jeśli nie wiesz nic, dasz sobie wmówić wszystko
Mistrz
*


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
MO: 05.03.2000 – 2070
Skąd: Hogwart
Wiadomości: 10.596

WWW
« Odpowiedz #1 : 21-10-2009, 08:40 »

Ciekawe, co teraz powiedzą ci ugodowcy, którym tak nie w smak była nasza walka z upadłym dzięki niej forum Ener Medu... Czy zabiorą głos teraz, czy lepiej nie? Bo po co mącić?
Zapisane

Jeśli nie wiesz nic, dasz sobie wmówić wszystko
Tequila
« Odpowiedz #2 : 21-10-2009, 10:01 »

Tak Mistrzu.
Czytam i oczom nie wierzę. To się nadaje do zgłoszenia odpowiednim organom.
Ciekawa jestem, czy odezwą się jacyś "obrońcy"?
Zapisane
Szpilka
*


Offline Offline

Płeć: Kobieta
MO: 6.06.2007
Wiadomości: 171

« Odpowiedz #3 : 21-10-2009, 10:18 »

Już jeden "obrońca" się odezwał. Szkoda tylko, że nie w tej sprawie, co powinien.
Istotne jest to, aby  ludzie poszkodowani się odezwali. Jest ich podejrzewam mnóstwo.
Zapisane
Slawekgo
*

Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
MO: 03-04-2009
Wiedza:
Skąd: Poznań
Wiadomości: 349

« Odpowiedz #4 : 21-10-2009, 12:34 »

Ciekawa jestem, czy odezwą się jacyś "obrońcy"?

Szczególnie ciekaw jestem opinii Pani Beaty. Czy jest w stanie obronić i to ohydne postępowanie wobec matki i co gorsza jej malutkiego dziecka ?
Zapisane
Stańczyk
« Odpowiedz #5 : 21-10-2009, 12:40 »

Szczególnie ciekaw jestem opinii Pani Beaty.
No proszę, opinia Pani Beaty. Coś takiego. Opinia idiotki ma być ciekawa. Ręce opadają...
Zresztą ta osoba już się wypowiedziała jako sceptyk. Ten bełkotliwy styl jest tak charakterystyczny, że wszędzie za nią pójdzie.
Zapisane
Slawekgo
*

Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
MO: 03-04-2009
Wiedza:
Skąd: Poznań
Wiadomości: 349

« Odpowiedz #6 : 21-10-2009, 13:11 »

Szczególnie ciekaw jestem opinii Pani Beaty.
No proszę, opinia Pani Beaty. Coś takiego. Opinia idiotki ma być ciekawa. Ręce opadają...

Stańczyk nie uwierzę, że nie zrozumiałeś kontekstu mojego zapytania w poście. Mam nadzięję, że ręce nie opadają Ci nademną. Nigdzie nie napisałem, że opinia p. Beaty będzię dla mnie opiniotwórczą, a w zamyśle miałem postawienie jej w trudnej sytuacji, w jakiej znalazła się poniekąd na własne życzenie zaciekle broniąc tego draństwa i występując przeciwko Mistrzowi
« Ostatnia zmiana: 21-10-2009, 13:21 wysłane przez Slawekgo » Zapisane
Zbigniew Osiewała (Zibi)
« Odpowiedz #7 : 21-10-2009, 13:30 »

Szczególnie ciekaw jestem opinii Pani Beaty.
No proszę, opinia Pani Beaty. Coś takiego. Opinia idiotki ma być ciekawa. Ręce opadają...

Stańczyk nie uwierzę, że nie zrozumiałeś kontekstu mojego zapytania w poście. Mam nadzięję, że ręce nie opadają Ci nademną. Nigdzie nie napisałem, że opinia p. Beaty będzię dla mnie opiniotwórczą, a w zamyśle miałem postawienie jej w trudnej sytuacji, w jakiej znalazła się poniekąd na własne życzenie zaciekle broniąc tego draństwa i występując przeciwko Mistrzowi
Ona nie broni żadnych prawd, bowiem nie ma mózgu i jest chora na podłość. Sama wewnętrznie się nie zgadza z praktykami Janusa, ale jej podłość i mściwość jest od niej silniejsza. Chce tylko pomszczenia się na Mistrzu, który jej kiedyś wylał przysłowiowy kubeł zimnej wody za kołnierz, bo pisała same niedorzeczności na forum. Ja jestem dla niej negatywnym bohaterem, bo nie okazałem się rycerski i nie broniłem jej "cnót", a dodatkowo popierałem Mistrza zdanie. Ot i cała Beata M.
http://www.drjanus.pl/index.php?topic=45.msg370#msg370
« Ostatnia zmiana: 21-10-2009, 13:47 wysłane przez Zibi » Zapisane
Stańczyk
« Odpowiedz #8 : 21-10-2009, 13:58 »

Nigdzie nie napisałem, że opinia p. Beaty będzię dla mnie opiniotwórczą, a w zamyśle miałem postawienie jej w trudnej sytuacji, w jakiej znalazła się poniekąd na własne życzenie zaciekle broniąc tego draństwa i występując przeciwko Mistrzowi
Sławkugo, wiem o co ci chodziło, ale i tak dziwi mnie twoja ciekawość, ponieważ już dawno powinieneś wiedzieć, że ta osoba nie ma żadnych zasad moralnych, podobnie jak jej obecny pryncypał, Andrzej Janus. Myślę, że Zibi przedstawił dobry portret psychologiczny tej ...
Zapisane
Zbigniew Osiewała (Zibi)
« Odpowiedz #9 : 21-10-2009, 14:08 »

Tak, ja się trochę znam na ludziach. Trochę już żyję na tym świecie. Przez kilkanaście lat przyjmowałem z drugiej strony biurka różne typy charakterów, po kilkadziesiąt dziennie.
  
Ponieważ nienawidzę obłudy i dziadostwa, musiałem tak zareagować. Mogą mi chodzić po głowie, byleby mi nie s... na nią.
« Ostatnia zmiana: 14-12-2011, 16:23 wysłane przez Zibi » Zapisane
Piotrb111
*


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiek: 45
MO: 2007-03-06
Wiedza:
Wiadomości: 569

« Odpowiedz #10 : 21-10-2009, 19:26 »

Jestem ciekaw skąd ten "Pan" się przyplątał na forum Biosłone. Co prawda jak ja dotarłem to on już był, człowiek za niego gębą świeci, a on takie chamstwo odwala. Normalnie gorszy niż te konowały z przychodni bo oni chociaż pewne rzeczy nieświadomie robią bo nie wiedzą, a on dobrze wie co robi, ale robi.
Ale nadzieja w tym, że św. Piotr go osądzi.
Zapisane
Mistrz
*


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
MO: 05.03.2000 – 2070
Skąd: Hogwart
Wiadomości: 10.596

WWW
« Odpowiedz #11 : 21-10-2009, 19:32 »

Ale nadzieja w tym, że św. Piotr go osądzi.
To pewne, ale wcześniej my się mu do dupy dobierzemy. Oj, dobierzemy się, bo to naprawdę jest wkurzające wszystko!
Zapisane

Jeśli nie wiesz nic, dasz sobie wmówić wszystko
Zbigniew Osiewała (Zibi)
« Odpowiedz #12 : 21-10-2009, 19:48 »

Ale nadzieja w tym, że św. Piotr go osądzi.
To pewne, ale wcześniej my się mu do dupy dobierzemy. Oj, dobierzemy się, bo to naprawdę jest wkurzające wszystko!
No tak! Stary kuglarz, to może i Św. Piotrka wykołować...
Zapisane
MohSETH
***


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiek: 40
MO: 21-10-2008
Skąd: Legnica
Wiadomości: 215

« Odpowiedz #13 : 22-10-2009, 09:03 »

Też się zastanawiam co On robił na naszym forum, co prawda jak przyszedłem to już był na walizkach, jednak to prawda, że zje się z człowiekiem beczkę soli i się go nie pozna...
Zapisane
Strony: [1]   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Działa na MySQL Działa na PHP Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006-2008, Simple Machines
Design by jpacs29 | Mapa strony
Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!