Niemedyczne forum zdrowia
20-04-2024, 12:54 *
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Aktualności: Sklep Biosłone --> wejdź
 
   Strona główna   Pomoc Regulamin Szukaj Zaloguj się Rejestracja  
Strony: 1 2 [3]   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Kawa z cytryną na ból głowy  (Przeczytany 72028 razy)
Megi
***


Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wiek: 59
MO: 15.08.2006
Skąd: Podlaskie
Wiadomości: 44

« Odpowiedz #40 : 14-01-2010, 11:19 »

  Kiedyś ból głowy był dla mnie czymś normalnym, tak jak oddychanie czy sen. Głowa bolała mnie prawie non stop. Ból był tak intensywny, że wręcz odchodziłam od zmysłów a czasami dochodziło również do omdleń. Kiedy zaczęłam stosować MO, to po ok. pół roku bóle zaczęły słabnąć, ale cały czas mi towarzyszyły. Gdzieś po roku czasu jeszcze dość silne bóle głowy miałam tylko podczas menstruacji. Od maja 2009r. wdrożyłam DP (KB piję od 2008r.) i obecnie nie odczuwam silnych bóli, lecz lekkie ćmienie tuż przed zbliżaniem się menstruacji lub w trakcie jej trwania. Kiedyś też korzystałam z kawy z cytryną bez cukru, nie zawsze na mnie działała. Potwierdzam to, co już inni stwierdzili na forum, a co Mistrz ciągle powtarza, iż potrzeba czasu żeby dojść do zdrowia. Nie można organizmu poganiać ani oczekiwać, że już od jutra będziemy czuli się lepiej. Naprawdę czas, czas i jeszcze raz czas jest naszym sprzymierzeńcem i oczywiście cierpliwość. Więc pijcie cierpliwie MO – to podstawa.
« Ostatnia zmiana: 20-06-2010, 11:40 wysłane przez Solan » Zapisane
Tomasz Urbanowicz
« Odpowiedz #41 : 03-01-2011, 09:11 »

Mnie ostatnio napadają częste bóle głowy - od 5 dni boli mnie głowa z małymi przerwami. Momentami ból jest nie do zniesienia, są wymioty. Na kawę mam odruch wymiotny, na tabletki również - dzisiaj rano ból był takie, że miałem jechać na zastrzyk, ale obyło się bez.
Zapisane
Strony: 1 2 [3]   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Działa na MySQL Działa na PHP Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006-2008, Simple Machines
Design by jpacs29 | Mapa strony
Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!