Niemedyczne forum zdrowia
19-04-2024, 19:10 *
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Aktualności: Wesprzyj Fundację Biosłone --> kliknij
 
   Strona główna   Pomoc Regulamin Szukaj Zaloguj się Rejestracja  
Strony: 1 2 [3]   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Biała mastka u dziewczynki - czy to grzybica  (Przeczytany 56411 razy)
apati
« Odpowiedz #40 : 08-02-2010, 19:12 »

Stosuję te przemywania alocitem i smaruję maścią z vit a i jak tylko przerwę na jeden dzień to znów tworzy się mastka i pojawia się zaczerwienienie również wokół odbytu. Czy może ktoś mi poradzić co jeszcze mogę zrobić żeby pomóc dziecku.
Zapisane
Grazyna
« Odpowiedz #41 : 08-02-2010, 20:05 »

Tu nie przychodnia medyczna. Nie wydajemy e-recept. Tutaj ludzie  przychodzą dowiedzieć się jak stosować metody prozdrowotne
2. Forum jest miejscem wymiany informacji, komentarzy i myśli, u podstaw których leżą wiadomości zawarte w książkach Józefa Słoneckiego "Zdrowie na własne życzenie" - część I i II oraz "Niezbędnik zdrowia".
3. Forum jest przeznaczone dla osób pragnących dbać o zdrowie metodami niemedycznymi.
A Ty zadajesz pytania, a to o mastkę, a to o ospę, kaszel, ból ucha... My nie leczymy. My podpowiadamy jak wziąć zdrowie w swoje ręce. Ty nawet nie masz zamiaru, od 3,5 miesiąca jesteś zarejestrowana na forum, a nie wdrożyłaś nawet Mikstury oczyszczającej.
Zapisane
Fiołek
***


Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wiek: 44
MO: nie stosuję
Skąd: Małopolskie
Wiadomości: 162

« Odpowiedz #42 : 08-02-2010, 20:58 »

Apati, ja z moją córeczką, też ciągle mam problem z tą mastką, ale nic z tym nie robię tzn. przemywam alocitem, czasem krochmalem, smaruję maścią z wit. A, robię kąpiele w korze dębu i to wszystko. Mastka to znika to się pojawia. Wiesz, nawet do lekarza z tym poszłam, jak złapała infekcje dróg moczowych i nawet on kazał mi się odczepić od jej dróg moczowych i dać dziecku spokój. My matki, czasem jednak przesadzamy.  msn-wink
« Ostatnia zmiana: 08-02-2010, 21:01 wysłane przez Fiołek » Zapisane
olisha
« Odpowiedz #43 : 08-02-2010, 23:31 »

Czy ja wiem... Ja też zawsze coś miałam na pieluszce, upławy czy coś w tym rodzaju... Sama pierwsze problemy pamiętam jak miałam 6-7 lat. Mnie swędziało, a dzieci gadały "ona się tam drapie"... Chwała Ci za to, Fiołek, że córcia też pije MO.
Zapisane
scriabin
« Odpowiedz #44 : 10-01-2011, 22:59 »

Czy możliwe jest zarażenie dziewczynki grzybicą pochwy poprzez kontakt z grzybicą np. przy wspólnym praniu bielizny? Sama borykam się z tym problemem od lat...
« Ostatnia zmiana: 11-09-2012, 18:52 wysłane przez Klara27 » Zapisane
Zuza
*


Offline Offline

Płeć: Kobieta
MO: 01-07-2008
Wiedza:
Skąd: Podkarpacie
Wiadomości: 683

« Odpowiedz #45 : 12-01-2011, 12:21 »

U mnie się nie zdarzyło, a grzybicę miałam jeszcze przed urodzeniem pierwszego dziecka. Zawsze jednak zwracałam uwagę, żeby nikt nie używał mojego ręcznika.
Zapisane

Strony: 1 2 [3]   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Działa na MySQL Działa na PHP Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006-2008, Simple Machines
Design by jpacs29 | Mapa strony
Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!