Niemedyczne forum zdrowia
26-04-2024, 14:03 *
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Aktualności: Sklep Biosłone --> wejdź
 
   Strona główna   Pomoc Regulamin Szukaj Zaloguj się Rejestracja  
Strony: [1]   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Gorączka u sześciolatka i panika pediatry  (Przeczytany 6042 razy)
Mariam_38
***


Offline Offline

Płeć: Kobieta
MO: 06-06-2009
Skąd: Kaszuby
Wiadomości: 224

« : 27-10-2009, 13:57 »

 Ostatnio skończył mi się olej kukurydziany i z braku takowego w markecie zastosowałam do MO olej z pestek winogron. Zaskutkowało to kolkami jelitowymi u córki i u mnie oraz gorączką i przejściowymi bólami brzucha u mojego sześciolatka.
Dziś poszłam z moim synem na bilans 6-latka. Musiałam powiedzieć o tej gorączce, bo chciałam wziąć opiekę i w spokoju doleczyć swoje ucho. Pani doktor po przebadaniu całego syna  na wylot, stwierdziła, że nie wie od czego ta gorączka i to jest dla niej wielki powód do strachu. Nie uspokoił jej widok mojego wesołego syna, którego zachowanie nie wskazywało na jakąkolwiek dolegliwość. No cóż, jest to taki typ lekarza, któremu nie ma co mówić o miksturze, bo zaraz wypisze skierowanie do psychiatry. Na razie dostałam skierowanie na mocz (no bo skądś ta gorączka musi być), do rehabilitanta( bo koślawe kolana), do ortodonty(bo zgryz gotycki). A poza tym dlaczego nie podaję mu witaminy D3, jogurtów i mleka?
Myślałam, że przyprowadziłam zdrowe dziecko disgust. Wyszłam od niej zdenerwowana. Tylko chodzi mi po głowie to, w jaki sposób dostarczyć synowi witaminę D3. Czy w tym wieku trzeba jeszcze ją podawać? Syn jest bardzo drobny 115cm wzrostu, 20 kg, ale jest ruchliwy i pogodny.
Zapisane

Właściwością człowieka jest błądzić, głupiego - w błędzie trwać. Cyceron
Grazyna
« Odpowiedz #1 : 27-10-2009, 23:35 »

Witaminy D3 absolutnie nie podawać, natomiast trzeba dbać, żeby dziecko możliwie korzystało ze słońca. Wyrośnie w swoim czasie.
Zapisane
Mariam_38
***


Offline Offline

Płeć: Kobieta
MO: 06-06-2009
Skąd: Kaszuby
Wiadomości: 224

« Odpowiedz #2 : 28-10-2009, 16:05 »

Też tak myślę! Po co ta chemia!
Dziś zaniosłam mocz do analizy i jest ok, czyli pani doktor nadal ma problem. Myślę, że ze zgryzem gotyckim też przesadziła. Zastanawiam się czy można stwierdzić wadę zgryzu kiedy dziecku jeszcze nie wyrosły górne jedynki, a dolne jeszcze się całkiem nie wykluły?
Zapisane

Właściwością człowieka jest błądzić, głupiego - w błędzie trwać. Cyceron
Strony: [1]   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Działa na MySQL Działa na PHP Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006-2008, Simple Machines
Design by jpacs29 | Mapa strony
Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!