Niemedyczne forum zdrowia
28-03-2024, 14:35 *
Witamy, Go¶æ. Zaloguj siê lub zarejestruj.
Czy dotar³ do Ciebie email aktywacyjny?

Zaloguj siê podaj±c nazwê u¿ytkownika, has³o i d³ugo¶æ sesji
Aktualno¶ci: Sklep Bios³one --> wejd¼
 
   Strona g³ówna   Pomoc Regulamin Szukaj Zaloguj siê Rejestracja  
Strony: [1]   Do do³u
  Drukuj  
Autor W±tek: P³yn w piersi  (Przeczytany 7614 razy)
Bibi
***


Offline Offline

P³eæ: Kobieta
MO: od maja 2006, niestety z pó³ roczn± przerw±
Sk±d: Kraków
Wiadomo¶ci: 67

« : 31-10-2009, 09:25 »

Jaki¶ czas temu pojawi³ siê w mojej lewej piersi p³yn (jakby mleko). Niewiele, jak naciskam brodawkê, to wyp³ywa cienka stró¿ka. Znika przed miesi±czk±, potem znów wraca. Ginekolog przepisa³ mi "najnowszej generacji leki hormonalne" - oczywi¶cie nie wziê³am. Zastanowi³o mnie przypisywanie leków z d³uuug± list± reakcji ubocznych, do zgonu i padaczki w³±cznie na tak ma³o szkodliw± sprawê. Kolejny przyk³ad na bezmy¶lno¶æ lekarzy!

Nie wiem co tam sobie mój organizm chce teraz wyregulowaæ, ale poczekam a¿ samo przejdzie.
« Ostatnia zmiana: 31-10-2009, 09:29 wys³ane przez Bibi » Zapisane

Imperium siê nie poddaje, Imperium kontratakuje! smile
Zuza
*


Offline Offline

P³eæ: Kobieta
MO: 01-07-2008
Wiedza:
Sk±d: Podkarpacie
Wiadomo¶ci: 683

« Odpowiedz #1 : 31-10-2009, 21:48 »

Takie ma³e ilo¶ci mleka mia³am w obydwu piersiach przed drug± ci±¿±. Nie wiem przez jaki okres (wstecz) to mia³o miejsce. Zauwa¿y³am to jaki¶ rok przed zaj¶ciem w ci±¿ê z drugim dzieckiem, gdy zaczê³am dok³adniej obserwowaæ swoje cia³o. W tej chwili nie ma po tym ¶ladu.
Mo¿e jakie¶ znaczenie ma tutaj to, ¿e miesi±c po pierwszym porodzie musia³am pokarm "spaliæ" sztucznie, bo córka za nic nie chcia³a mojego mleka, a po drugim pokarm skoñczy³ siê sam po pó³ roku.
Zapisane

Nikena
« Odpowiedz #2 : 01-11-2009, 14:01 »


Mia³am taki mleczny p³yn bardzo d³ugo po urodzeniu dziecka, ale pierwsza córkê krótko karmi³am i mo¿e dlatego. Pamiêtam, ¿e dosta³am wtedy leki, bo stwierdzono, ¿e mam zaburzenia hormonalne, mia³am nadmiar progesteronu. Badano mi hormony przysadki mózgowej. Mia³am stwierdzon± mastopatie. Teraz natomiast stale mam wiele torbieli.
Zapisane
Bibi
***


Offline Offline

P³eæ: Kobieta
MO: od maja 2006, niestety z pó³ roczn± przerw±
Sk±d: Kraków
Wiadomo¶ci: 67

« Odpowiedz #3 : 01-11-2009, 16:42 »

Ja nie mam niestety jeszcze dzieci
Torbiele na jajnikach i ma³y guzek piersi zniknê³y mi same po roku picia MO i PMO. Organizm w swoim czasie postanowi³ siê ich pozbyæ smile
Zapisane

Imperium siê nie poddaje, Imperium kontratakuje! smile
Mimik
***


Offline Offline

P³eæ: Kobieta
Wiek: 52
MO: 01-03-2008, PMO 04-09-2008, MO 15-10-2008
Sk±d: Ma³opolska
Wiadomo¶ci: 59

« Odpowiedz #4 : 02-11-2009, 10:57 »

Po pierwszym dziecku p³yn w lewej piersi utrzymywa³ siê  jakie¶ 6 lat, nic z tym nie robi³am, ale pamiêtam, ¿e bêd±c u znajomej bioenergoterapeutki mówi³a mi, ¿e co¶ w tej piersi siê dzieje, jaki¶ lekki stan zapalny, lecz nie ma siê czym przejmowaæ wiêc siê nie przejê³am. W 2006 r urodzi³am drugie dziecko, karmi³am rok i znów p³yn utrzymuje siê do dzi¶. Widocznie taka moja uroda smile
Zapisane
Strony: [1]   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Dzia³a na MySQL Dzia³a na PHP Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006-2008, Simple Machines
Design by jpacs29 | Mapa strony
Prawid³owy XHTML 1.0! Prawid³owy CSS!