Niemedyczne forum zdrowia
23-04-2024, 20:36 *
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Aktualności: Sklep Biosłone --> wejdź
 
   Strona główna   Pomoc Regulamin Szukaj Zaloguj się Rejestracja  
Strony: [1]   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Pozbycie się ropy dla Marlenki  (Przeczytany 12282 razy)
Lacky
« : 01-11-2009, 01:23 »

Samo rozcięcie stopy spowoduje ulgę na krótko bo po zagojeniu wszystko wróci. Tutaj proces pozbycia się problemu trwa 2,5 miesiąca.

Ostatnio trochę siedziałem nad rozszyfrowaniem działania metody NIA i można powiedzieć rozpracowałem cały proces jej działania. Za pomocą sztucznej rany następuje ewakuacja całego śmietnika z krwioobiegu przez ranę.

Na pewno to działa na RZS które ma tą samą przyczynę co ZZSK i problem ze stopami.
 
Więc ja widzę takie rozwiązanie.



Tu masz forum z tą metodą.

http://free4web.pl/3/1,165699,420428,Threads.html;jsessionid=c2tnncysfgbw

tu masz zdjęcia

http://free4web.pl/3/1,165699,420428,Threads.html;jsessionid=c2tnncysfgbw



A tu masz przykład że to działa na RZS


http://free4web.pl/3/2,165699,420428,7774071,2,Thread.html#7784949

"Cierpiałam od wielu lat na bóle stawów które uniemożliwiały mi okresowo normalne funkcjonowanie a diagnozy lekarzy (wojewódzkich specjalistów !) oscylowały między dną moczanową a toczniem. Przyjmowałam niezliczoną ilość leków przeciwzapalnych i przeciwbólowych. Po ostatniej wizycie wyszłam od reumatologa z receptą na sterydy... W tej chwili zapominam co to ból stawów. Znikły obrzęki, stawy są elastyczne, bez sensacji biegam po schodach (a nawet zbiegam co wiązało się od zawsze z ogromnym cierpieniem). Z całą odpowiedzialnością mogę stwierdzić że jest to efektem stosowanej terapii, efektem ubocznym co prawda i nieoczekiwanym - co tym bardziej cieszy."


"Z całą odpowiedzialnością potwierdzić mogę że po niespełna czterech miesiącach stosowania metody NIA ustąpiły mi WSZYSTKIE dolegliwości związane z stawami."

Tu masz jak wykonać NIA

http://www.lekarstwonaraka.com.pl/

Wyjaśnienie reakcji w organizmie jest błędne ale ja to już wyjaśniłem jak to faktycznie działa.

Cały problem że potem może zostać blizna wielkości  5 mm .
Zapisane
Marlenka
***


Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wiek: 57
MO: 12-08-2007
Skąd: Szczecin
Wiadomości: 335

« Odpowiedz #1 : 01-11-2009, 02:28 »

Boże, Lacky, jakie to przerażające! Mam lekturę na kilka dni.
Zapisane
Boja
« Odpowiedz #2 : 01-11-2009, 11:01 »

Lacky, a jak w takim razie działają pijawki? Ktoś tu podawał linka, czy nie jest to mniej drastyczna metoda, a również oczyszczająca przez drobne rany?  Nie jestem tak ciężko chora jak Marlenka, ale muszę powiedzieć, że nawet zastanawiałam się nad metodą NIA w kontekście zapalenia tarczycy, ale jeszcze nie jestem gotowa.
Zapisane
Marlenka
***


Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wiek: 57
MO: 12-08-2007
Skąd: Szczecin
Wiadomości: 335

« Odpowiedz #3 : 01-11-2009, 12:15 »

A ja podjęłam już decyzję, mąż też twierdzi, że nie mam nic do stracenia. Jutro idę na poszukiwanie cieciorki.
Na bieżąco będę zdawać relacje.
Ale mam pietra  eek
Zapisane
Lacky
« Odpowiedz #4 : 01-11-2009, 22:56 »

Lacky, a jak w takim razie działają pijawki? Ktoś tu podawał linka, czy nie jest to mniej drastyczna metoda, a również oczyszczająca przez drobne rany?  Nie jestem tak ciężko chora jak Marlenka, ale muszę powiedzieć, że nawet zastanawiałam się nad metodą NIA w kontekście zapalenia tarczycy, ale jeszcze nie jestem gotowa.

Pijawki również mogłyby rozwiązać problem bo ich działanie polega na otworzeniu rany i wysysaniu krwi.
Jeżeli czyta się o pijawkach to pisze się że stosuje sie je w leczeniu RZS.

Samo działanie pijawki działa na organizm inaczej niż NIA. Pijawka wpuszcza do krwi silny  antybiotyk który blokuje zakażenie a sama pijawka wypija zakażoną krew. Natomiast NIA to stymulacja bakteriami po to aby pozbyć się z organizmu zalegającego świństwa.

Nie wiem ile zabiegów byłoby potrzebnych do usunięcia RZS. Można by z ciekawości zadzwonić do jakiegoś hirudoterapeuty i zapytać się go czy pijawki działają na RZS i ile zabiegów byłoby potrzebnych.

Jeszcze jednym rozwiązaniem byłoby stawianie baniek. Kiedyś teściowej kręgarza usuwał ZZSK w taki sposób że stawiał jej bańki wielkości 0,5 litrowych słoików na plecach. Po takich bańkach ropa lała się z całych pleców przez około 1 godzinę. Jeden taki zabieg spowodował że problemy z kręgosłupem i stawami zaczęły ustępować i po paru tygodniach nie było po nich śladu.

Trzeba by się samemu nauczyć stawiać duże bańki w różnych miejscach aby wyciągnąć ropę przez skórę.
« Ostatnia zmiana: 01-11-2009, 23:03 wysłane przez Lacky » Zapisane
Chamomillka
***


Offline Offline

Płeć: Kobieta
MO: 08-10-2007
Skąd: Śląsk
Wiadomości: 691

« Odpowiedz #5 : 02-11-2009, 10:47 »

W temacie baniek, to pamiętam taki epizod z dzieciństwa, wtedy byłam dość przerażona  .
Przebywałam wtedy na wsi u babci i poszłam z nią w odwiedziny do chorej znajomej, dość wiekowej już staruszki. I jakież było moje zdziwienie, gdy zobaczyłam ją właśnie z pół litrowym sloikiem na brzuchu, który postawiła jej tam lokalna felczerka. Niestety wtedy nie zaciekawiło mnie w jaki sposób to się robi, nie przypuszczałam, że kiedyś tak drastyczna metoda wg mnie, wtedy dziecka, może się w życiu przydać.
Zapisane

"Zdrowie nie jest wszystkim, ale bez zdrowia wszystko jest niczym"  Ks. Jan Twardowski
fiona50
« Odpowiedz #6 : 05-11-2009, 19:10 »

W kwestii baniek mogę napisać, że doświadczyłam je na własnej skórze...pleców.
Kiedy jako dziewięcioletnie dziecko zachorowałam na zapalenie płuc po uprzedniej wiosennej kąpieli pod lodem, babcia postawiła mi bańki, ogniowe i do dziś pamiętam ten patyk z watą maczany w spirytusie denaturowanym i bańki podpalane świeczką. Ból nie był straszny ale ta świeca i spirytus przerażają mnie do dziś.
W dzisiejszych czasach bańki są gumowe ( chinskie) ale szklanych też się jeszcze używa i  ja jeszcze mam ,takie malutkie, dziecinne...
Zapisane
Boja
« Odpowiedz #7 : 05-11-2009, 20:44 »

Ja dosyć często stawiałam bańki ogniowe moim dzieciom, gdy były małe przed pójściem do jakiegokolwiek lekarza. I stawiam je do dziś dzieciom krewnych i znajomych, jak sięgam pamięcią, to żadne z tych dzieci nie musiało brać antybiotyku, najwyżej powtarzałam bańki 2 raz. W zeszłym roku zakupiłam zestaw baniek gumowych, gdzie największa jest wielkości średniego słoja. Te bańki są przeznaczone do masażu, którego nauczenie się - przede mną.
Szukałam w moich zakladkach przystępnej instrukcji i znalazlam:
 http://www.medplus.pl/medplus_instrukcja.pdf
« Ostatnia zmiana: 05-11-2009, 21:04 wysłane przez Boja » Zapisane
Strony: [1]   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Działa na MySQL Działa na PHP Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006-2008, Simple Machines
Design by jpacs29 | Mapa strony
Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!