Szumy uszne

<< < (10/15) > >>

Rif:
Cytat od: Lili123  14-01-2012, 08:58

A co z tymi kroplami do ucha? Przeprowadzić test? Jak należy wlać krople, tzn. jak głęboko wsadzić zakraplacz i po ściance ucha lać, czy bez różnicy jak?

Slow mag na pewno wprowadzę ponownie.


Ja osobiście używam alocitu do przemywania twarzy, płukania jamy ustnej po ssaniu oleju oraz do mycia uszu. Jeśli w Twoim uchu coś tkwi to dla ostrożności bym go lekko rozcieńczył i zakropił. Połóż się na boku tak, żeby krople doleciały do końca ucha. Aloes ma bardziej właściwości łagodzące niż zaostrzające, więc tej próby bym się nie bał. Gdzieś czytałem, że małym dzieciom ktoś zakraplał i ból ucha ustępował.

Daj znać jak poszło.

Mia:
Toksyny, które są w organizmie lubią trafiać do głowy. Dlaczego - ktoś mi to tłumaczył ale nie chcę się rozwodzić, żeby czegoś nie pokręcić. Jak ich nagromadzenie jest duże, następuje szum. To tak w skrócie. U mnie szum wystąpił w trakcie detoxu.

Helusia:
Mia, jak długo ten szum u Ciebie się utrzymywał? Czy minął całkowicie?

Rif:
Cytat od: Mia  14-01-2012, 09:53

Toksyny, które są w organizmie lubią trafiać do głowy. Dlaczego - ktoś mi to tłumaczył ale nie chcę się rozwodzić, żeby czegoś nie pokręcić. Jak ich nagromadzenie jest duże, następuje szum. To tak w skrócie. U mnie szum wystąpił w trakcie detoxu.


Masz na myśli detox jako oczyszczanie organizmu czy tabletki firmy Vision?

Mia:
Szum w uszach pojawił się zaraz po zastosowaniu MO. Momentami był bardzo uciążliwy, zaczęłam stosować olej, trochę zakraplałam nos. Obecnie pojawia się, ale znacznie rzadziej.

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

[*] Poprzednia strona