Szumy uszne

<< < (12/15) > >>

Oliwia77:
Odkąd pamiętam, zawsze miałam szumy w uszach, ale występowały one sporadycznie. Odkąd zakraplam nos, szumy uszne bardzo się nasiliły. Kiedy przestaje zakraplać, szumy praktycznie nie występują. Czy może to być objaw oczyszczania?

BożenaDe:
Ja opiekowałam się moją chorą, leżącą w łóżku mamą pół roku. Było to trudne, ale i pouczające doświadczenie. Nie chciałam, by umierała w szpitalu, wśród obcych, obojętnych ludzi, podłączona do rurek- samotna. To dało mi siłę i wiele do myślenia, np. że o zdrowie można odpowiednio wcześnie zadbać. Może dzięki temu bez problemu zastosowałam się do zasad BIOSŁONE.
W uszach też mi trochę szumi. Nie zakraplam nosa, ale zacznę, tylko kupię zakraplacz.

Rif:
Cytat od: Bonia  28-01-2012, 15:23

Nie zakraplam nosa, ale zacznę, tylko kupię zakraplacz.


Polecam, można do tego dołączyć ssanie oleju, np. po 3 tygodniach zakraplania nosa. Sprawdza się niesamowicie.

BożenaDe:
O ssaniu oleju dowiedziałam się już dawno i okresowo stosowałam, ale krótko. W wieku ok. 30 lat dokuczyła mi paradontoza. Poszukiwałam pomocy, lecz medycyna niewiele pomogła, a właściwie to wcale. Zaczęłam ssać olej i poprawiło się, zęby mam prawie białe, dziąsła mocne, zapomniałam o bólu przy myciu zębów. Teraz ssę olej co kilka dni, nic specjalnego się nie dzieje, zaczekać te 3 tygodnie?

Rif:
Cytat od: Bonia  29-01-2012, 15:26

O ssaniu oleju dowiedziałam się już dawno i okresowo stosowałam, ale krótko. W wieku ok. 30 lat dokuczyła mi paradontoza. Poszukiwałam pomocy, lecz medycyna niewiele pomogła, a właściwie to wcale. Zaczęłam ssać olej i poprawiło się, zęby mam prawie białe, dziąsła mocne, zapomniałam o bólu przy myciu zębów. Teraz ssę olej co kilka dni, nic specjalnego się nie dzieje, zaczekać te 3 tygodnie?


Próbuj. Zawsze można odstawić. Widzę, że koniecznie szukasz metod oczyszczania. Przeczytałem Twój post dotyczący mieszanki na drogi moczowe.

Musisz ustalić priorytety na czym Ci zależy jeśli chodzi o oczyszczanie. Nie poleca się wszystkiego na raz. Ja przeszedłem nefroseptem drogi moczowe przez rok. Obecnie jestem na koktajlach cytrynowych, ssaniu olejem plus krople alocitowe. Przy takim składzie mam czopy ropne na tylnej ścianie gardła oraz schodzi spora wydzielina z zatok nosowych, od tygodnia z krwią.

Testowałaś już melisę z citroseptem? W połączeniu z MO daje ciekawe efekty oczyszczania, np. gorączkę i łamanie w kościach.

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

[*] Poprzednia strona