Niemedyczne forum zdrowia
20-04-2024, 11:45 *
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Aktualności: Wesprzyj Fundację Biosłone --> kliknij
 
   Strona główna   Pomoc Regulamin Szukaj Zaloguj się Rejestracja  
Strony: [1] 2 3   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Minister Kopacz  (Przeczytany 29985 razy)
MohSETH
***


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiek: 40
MO: 21-10-2008
Skąd: Legnica
Wiadomości: 215

« : 07-11-2009, 09:08 »

Wam też się podoba to, że jako jedyna jest uparta i nie wprowadza paniki dotyczącej grypy? Nie ma zamiaru kupić morderczej szczepionki mimo nacisków WHO i UE? Właśnie teraz na RMF FM jest z nią wywiad. Kobieta zaczyna mi się podobać:)
« Ostatnia zmiana: 29-10-2010, 18:09 wysłane przez Rysiek » Zapisane
Gunia
***


Offline Offline

Płeć: Kobieta
MO: 24-05-2008
Wiadomości: 83

« Odpowiedz #1 : 07-11-2009, 09:30 »

A mnie jakoś nie, nie wiem dlaczego, ale mam wrażenie,że ona się poprostu targuje.
Zapisane
fiona50
« Odpowiedz #2 : 07-11-2009, 10:38 »

Zależy jak kto będzie to odczytywał.
 Dla nas Biosłoników robi dobrze, ale dla spanikowanego rządu i zaleceń WHO oraz UE robi źle i co by nie zrobiła i tak będzie źle. Jak WHO ogłosi w Polsce pandemię, tak jak na Ukrainie czy w Bułgari, to pani minister pójdzie...las bielić.
Jakaś ofiara za nieposłuszność być musi...
Zapisane
Laokoon
***


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiek: 44
MO: 01-08-2008, z przerwami
Wiedza:
Skąd: pomorskie
Wiadomości: 2.510

« Odpowiedz #3 : 07-11-2009, 11:48 »

Zależy jak kto będzie to odczytywał.
 Dla nas Biosłoników robi dobrze, ale dla spanikowanego rządu i zaleceń WHO oraz UE robi źle i co by nie zrobiła i tak będzie źle. Jak WHO ogłosi w Polsce pandemię, tak jak na Ukrainie czy w Bułgari, to pani minister pójdzie...las bielić.
Jakaś ofiara za nieposłuszność być musi...

Dzisiaj jest 1 kwietnia czy co?
Zapisane
Zbigniew Osiewała (Zibi)
« Odpowiedz #4 : 07-11-2009, 14:46 »

Wam też się podoba to, że jako jedyna jest uparta i nie wprowadza paniki dotyczącej grypy? Nie ma zamiaru kupić morderczej szczepionki mimo nacisków WHO i UE? Właśnie teraz na RMF FM jest z nią wywiad. Kobieta zaczyna mi się podobać:)
W niej jest tyle świadomości i pokory co było u śp. Religi, który mówił, aby się nie przejmować strajkami w naszej służbie (tfu!) zdrowia, bowiem u kolegów w izraelskiej służbie podczas ich rocznych strajków spadła śmiertelność chorych na raka o około 40-50%.
  
Jeśli szczepionki byłyby tańsze, i na podłożu innym niż rtęciowym, to pewnie by nie oponowała z ich zakupem. Ona chce pokazać, że: - każdy święty ma swoje wykręty, ale najmniej jej chodzi o zdrowie pacjentów. Czasami przez przypadek coś incydentalnie robią na naszą korzyść, ale tylko dlatego, że usiłują coś zrobić przekornie. W ostatecznym rozrachunku, i tak jest dla nas lipa.
« Ostatnia zmiana: 14-12-2011, 21:20 wysłane przez Zibi » Zapisane
Piotr
***


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
MO: nie stosuję
Wiedza:
Wiadomości: 1.357

« Odpowiedz #5 : 07-11-2009, 18:55 »

Czasami, przez przypadek coś incydentalnie robią na naszą korzyść, ale tylko dlatego, że usiłują coś zrobić przekornie. W ostatecznym rozrachunku, i tak jest dla nas lipa.

Takie jest przecież zadanie każdego rządu i państwa. Jak najwięcej zagarnąć a potem publicznie pokazać jak to oni się starają.

Co do Kopacz, to podobno chcą wywalczyć od producentów szczepionek zapewnienie, że będą odpowiadać za ewentualne powikłania. Wiadomo, że żadna firma farmaceutyczna nie zgodzi się na to, bo wiedzą, że szczepionka jest niebezpieczna a inne kraje płacą i jeszcze całują w podziękowaniu.
« Ostatnia zmiana: 28-10-2010, 17:53 wysłane przez Zibi » Zapisane
michael27
« Odpowiedz #6 : 07-11-2009, 22:49 »

A mnie jakoś nie, nie wiem dlaczego, ale mam wrażenie,że ona się poprostu targuje.

Jest w ministerstwie zdrowia pan Marek Twardowski- wiceminister, przeciwnik szczepienia wszystkich na wszystko. Myślę, że to jemu zawdzięczamy to szczepionkowe spowolnienie.
Zapisane
Stańczyk
« Odpowiedz #7 : 07-11-2009, 22:53 »

A może firmy farmaceutyczne nie zaproponowały tym razem żadnych łapówek i stąd ten sprzeciw.
Zapisane
MohSETH
***


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiek: 40
MO: 21-10-2008
Skąd: Legnica
Wiadomości: 215

« Odpowiedz #8 : 07-11-2009, 23:28 »

Oj Hajdi... Mierz człowieka własną miarą... No offence smile Nigdy w życiu nie wpadłbym na coś takiego smile
« Ostatnia zmiana: 07-11-2009, 23:33 wysłane przez Hajdi » Zapisane
Stańczyk
« Odpowiedz #9 : 07-11-2009, 23:34 »

Oj Hajdi... Mierz człowieka własną miarą... No offence smile Nigdy w życiu nie wpadłbym na coś takiego smile
Ty na poważnie tak?
Zapisane
michael27
« Odpowiedz #10 : 07-11-2009, 23:47 »

A może firmy farmaceutyczne nie zaproponowały tym razem żadnych łapówek i stąd ten sprzeciw.

Wierz mi na słowo, Twardowski blokuje skutecznie wprowadzenie obowiązkowej szczepionki przeciwko pneumokokom i HPV. Nowa ustawa, która pozwala rodzicom nie szczepić to też jego zasługa. Dobrze, że jest w ministerstwie ktoś taki jak on.
Zapisane
Stańczyk
« Odpowiedz #11 : 07-11-2009, 23:52 »

Wierz mi na słowo,
Za długo żyję na tym świecie...
Zapisane
michael27
« Odpowiedz #12 : 07-11-2009, 23:59 »

Wierz mi na słowo,
Za długo żyję na tym świecie...

A tak mało o nim wiesz.
Zapisane
Laokoon
***


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiek: 44
MO: 01-08-2008, z przerwami
Wiedza:
Skąd: pomorskie
Wiadomości: 2.510

« Odpowiedz #13 : 08-11-2009, 00:00 »

Co do Kopacz, to podobno chcą wywalczyć od producentów szczepionek zapewnienie, że będą odpowiadać za ewentualne powikłania. Wiadomo, że żadna firma farmaceutyczna nie zgodzi się na to, bo wiedzą, że szczepionka jest niebezpieczna a inne kraje płacą i jeszcze całują w podziękowaniu.

Ja pomimo tego wiceministra będę się upierać póki co ze o to właśnie chodzi. I tylko przez przypadek właściwie tej szczepionki u nas nie ma. Argumenty można podawać różne, nawet prawdziwe, chodzi o to czemu ma to służyć. Widocznie tak miało być u nas, co wcale nie oznacza że jeszcze nie zmienią zdania.
Zapisane
michael27
« Odpowiedz #14 : 08-11-2009, 00:06 »

Co do Kopacz, to podobno chcą wywalczyć od producentów szczepionek zapewnienie, że będą odpowiadać za ewentualne powikłania. Wiadomo, że żadna firma farmaceutyczna nie zgodzi się na to, bo wiedzą, że szczepionka jest niebezpieczna a inne kraje płacą i jeszcze całują w podziękowaniu.

Ja pomimo tego wiceministra będę się upierać póki co ze o to właśnie chodzi. I tylko przez przypadek właściwie tej szczepionki u nas nie ma. Argumenty można podawać różne, nawet prawdziwe, chodzi o to czemu ma to służyć. Widocznie tak miało być u nas, co wcale nie oznacza że jeszcze nie zmienią zdania.

A ja twierdzę, że to nie przypadek. Szwecja zaszczepi obowiązkowo wszystkich obywateli. Polska nie.
Zapisane
Laokoon
***


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiek: 44
MO: 01-08-2008, z przerwami
Wiedza:
Skąd: pomorskie
Wiadomości: 2.510

« Odpowiedz #15 : 08-11-2009, 00:10 »

A ja twierdzę, że to nie przypadek. Szwecja zaszczepi obowiązkowo wszystkich obywateli. Polska nie.

W Szwecji to w ogóle jest dobrze. A w Polsce nie i twierdzę że to nie jest przypadek.
Zapisane
Stańczyk
« Odpowiedz #16 : 08-11-2009, 00:12 »

A ja twierdzę, że to nie przypadek.
i twierdzę że to nie jest przypadek.
No to sobie pogadaliśmy...
Zapisane
michael27
« Odpowiedz #17 : 08-11-2009, 00:15 »

A ja twierdzę, że to nie przypadek.
i twierdzę że to nie jest przypadek.
No to sobie pogadaliśmy...
No tak.
Zapisane
fiona50
« Odpowiedz #18 : 08-11-2009, 10:56 »


A jednak nasza pani minister " od zdrowia " jest doceniana za to co robi...

http://wiadomosci.onet.pl/2074339,11,blogerzy_grypa_jak_godzilla_szacun_dla_kopacz,item.html
Zapisane
Abi
*


Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wiek: 42
MO: 14.04.2008 cała rodzina
Wiedza:
Skąd: Lublin
Wiadomości: 753

WWW
« Odpowiedz #19 : 08-11-2009, 11:19 »

Na grypie666 to już w ogóle się podniecają minister Kopacz:
http://grypa666.wordpress.com/2009/11/05/tajne-kontrakty-juz-nie-tajne/
http://grypa666.wordpress.com/2009/11/07/odwazni-polacy-odwazni-wtedy-i-odwazni-dzis-tak-trzymac/
Zapisane

Mama Szymona i Krzysia (autyzm)
"Łatwiej jest oszukać człowieka niż przekonać go, że został oszukany." Mark Twain
Strony: [1] 2 3   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Działa na MySQL Działa na PHP Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006-2008, Simple Machines
Design by jpacs29 | Mapa strony
Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!