Niemedyczne forum zdrowia
14-05-2024, 11:41 *
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Aktualności: Wesprzyj Fundację Biosłone --> kliknij
 
   Strona główna   Pomoc Regulamin Szukaj Zaloguj się Rejestracja  
Strony: 1 2 3 [4] 5   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Upojenie alkoholowe  (Przeczytany 51818 razy)
scorupion
« Odpowiedz #60 : 22-04-2012, 18:24 »

Cytat
Czasami mam wrażenie, że życie ludzi kręci się wokół alkoholu.

Tylko w pewnych, zdegenerowanych środowiskach. Ogólnie to wiadomo, że kręci sie wokół władzy, pieniędzy i panienek.

« Ostatnia zmiana: 23-04-2012, 10:28 wysłane przez Nieboraczek » Zapisane
Travis
« Odpowiedz #61 : 22-04-2012, 18:51 »

Tylko w pewnych, zdegenerowanych środowiskach. Ogólnie to wiadomo, że kręci sie wokół władzy, pieniędzy i panienek.
Czy te zdegenerowane środowiska to nie jest czasem "plebs", który stanowi 97% naszego zachodniego świata? Pozostałe procenty to odpowiednio 2,5% ludzi świadomych otaczającego matrixa i szanujących się, oraz 0,5% magnatów i klanów pokroju rockefellerów czy rothschildów, którzy urządzili sobie z naszej planety szachownice.*

Chociaż mówimy chyba trochę o czym innym, bo dla mnie 97%, które się nie szanuje, goni zarówno za władzą, dobrami materialnymi i innym kiczem, a przy okazji obala miesięcznie kilka litrów alkoholu.

*Oczywiście statystyka nie poparta żadnymi badaniami hamerykańskich naukowców.
« Ostatnia zmiana: 23-04-2012, 10:20 wysłane przez Nieboraczek » Zapisane
Irek
***


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiek: 18
MO: 10.01.2012
Skąd: Bawaria, kiedyś Strzelce Opolskie
Wiadomości: 576

« Odpowiedz #62 : 22-04-2012, 20:07 »

Scorupion a Ty nie jesteś zdegenerowany? Oceniam po koszulce.

Travis a Ty, to na pewno należysz do tych 2,5% świadomych otaczającego matrixa i szanujących się? Po takich uświadamiających wywodach nie może być inaczej. W tak młodym wieku czuć się lepszym od 97,5% ludzi na ziemi, to całkiem ciekawe osiągniecie. Obyś się nie mylił co do siebie.
« Ostatnia zmiana: 23-04-2012, 10:21 wysłane przez Nieboraczek » Zapisane

Uwaga! Bywam szczery, aż do bólu i głupi jak but. Oj, raz zapomniało mi się, ze pan Szemeszteyn ma zawsze racje! Stad taki samokrytyczny podpis mam,  zasłużyłem. smile
scorupion
« Odpowiedz #63 : 22-04-2012, 20:17 »

Po koszulce można sporo ocenić , ale z największym prawdopodobieństwem to samą koszulkę.
Zapisane
Irek
***


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiek: 18
MO: 10.01.2012
Skąd: Bawaria, kiedyś Strzelce Opolskie
Wiadomości: 576

« Odpowiedz #64 : 22-04-2012, 20:20 »

Dokładnie, tak jak po jednym napisanym przez kogoś poście, ocenić, że jest degeneratem.
« Ostatnia zmiana: 23-04-2012, 10:22 wysłane przez Nieboraczek » Zapisane

Uwaga! Bywam szczery, aż do bólu i głupi jak but. Oj, raz zapomniało mi się, ze pan Szemeszteyn ma zawsze racje! Stad taki samokrytyczny podpis mam,  zasłużyłem. smile
Travis
« Odpowiedz #65 : 22-04-2012, 20:57 »

Travis a Ty, to na pewno należysz do tych 2,5% świadomych otaczającego matrixa i szanujących się?
Po takich uświadamiających wywodach nie może być inaczej. W tak młodym wieku czuć się lepszym od 97,5% ludzi na ziemi to całkiem ciekawe osiągniecie. Obyś się nie mylił co do siebie.

Spokojnie Irku, mój post nie był skierowany do Ciebie, ale jeżeli tak go odebrałeś... A co do mnie, to na pewno pracuję nad świadomością i szacunkiem do samego siebie, a jaki jest tego efekt to nie ja oceniam. Natomiast przez większość mojego dotychczasowego, młodego życia chciałem szanować wszystkich, ale stwierdziłem, że nie będę szanować ludzi, którzy sami siebie nie szanują.

Faktem jest, że ostatnio trochę zgorzkniałem i stałem się cyniczny, ale jaki mam być w świecie, w którym banki okradają, dzienniki informacyjne kłamią, rządy są nierządami, lekarze zabijają a nauczyciele z własnej niewiedzy i naiwności powtarzają wkute bzdury i przykładając rękę do okropnej indoktrynacji młodych pokoleń. Czego skutkiem jest 97% populacja zombie, pacjentów, baranów, ludzi bez godności i honoru, ludzi bez szacunku do samych siebie. I mamy punkt wyjścia, bo mówiąc o szacunku trzeba zacząć szanować siebie.*

*Cały czas na myśli mam nasz zachodni świat, inaczej mówiłbym o ludziach, którzy nie mają kropli wody i umierają codziennie z głodu. A w zamian dostają przeterminowane szczepionki, suplementy odchudzające i elektryczne koce...
« Ostatnia zmiana: 23-04-2012, 10:23 wysłane przez Nieboraczek » Zapisane
Astalavistaaa
Początkujący
*


Offline Offline

Płeć: Kobieta
MO: 13.04.2012
Wiadomości: 50

« Odpowiedz #66 : 22-04-2012, 20:59 »

A ja się z Travisem zgadzam. Nie znam żadnych statystyk, nie znam wyników przeprowadzanych badań, czy ankiet, ale sama od kilku lat unikam alkoholu. Oczywiście zdarza mi się wypić kilka drinków, ale musi być ku temu dobra okazja. Podobnie jak Travis, choć może wydaje się to śmieszne, lubię sobie po prostu pod wpływem alkoholu pogadać. Mój wybór był wynikiem kilkuletnich, zapewne nie w pelni świadomych obserwacji. Przeciętni ludzie w moim wieku nie potrafią przeżyć dnia bez kilku ''browarów''. Kiedy spotykam się ze znajomymi, ot tak na pogaduchy, oni nie są w stanie zamówić niczego innego. Niejednokrotnie byłam wyśmiana, spotkałam się ze zdziwieniem, bądź setką pytań: "A Ty znów tę zieloną herbatę?'', '' Kiedy Ty w końcu się napijesz?'', '' Piłaś kiedyś alkohol?'' itd.Oczywiście zupełnie mnie to nie rusza, bo to ja wybieram. Martwi mnie tylko podejście ludzi, oraz to, że nie potrafią rozwiązywać swoich problemów na trzeźwo, wziąć życia, takim jakim jest, oraz co się z tym wiąże, że dla nich bal maskowy trwa 365 dni w roku.
« Ostatnia zmiana: 23-04-2012, 10:13 wysłane przez Nieboraczek » Zapisane

Tam sięgaj gdzie wzrok nie sięga, łam czego rozum nie złamie.
Tomasz4414
***


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
MO: listopad 2011
Wiadomości: 63

« Odpowiedz #67 : 22-04-2012, 22:06 »

Brawo Travis piękna tyrada, tylko uważaj z tym cynizmem bo jeszcze trochę i twym idolem będzie Pan
Scorupion.
Zapisane
Travis
« Odpowiedz #68 : 22-04-2012, 22:32 »

Brawo Travis piękna tyrada, tylko uważaj z tym cynizmem bo jeszcze trochę i twym idolem będzie Pan
Scorupion.
Tomaszu, nie jest sztuką udawać lub nie wiedzieć, w którą stronę ziemia się kręci, i być super pozytywnym, zakręconym śmieszkiem. Tutaj, przy pełnej świadomości, trzeba zachować spokój i rozwagę, jednocześnie w miarę pogodnie patrząc w przyszłość. Pozwalając sobie od czasu do czasu na "oczyszczenie". Ja ostatnimi czasy naprawdę jestem pogodny, cieszę się, że odkryłem prawdziwą i jedyną drogę do zdrowia. A zdrowie to fundament, z którego wychodzą wszystkie nasze działania.



"Naprawdę", nie "na prawdę" smile. // S.
« Ostatnia zmiana: 22-04-2012, 22:37 wysłane przez Solan » Zapisane
Nieboraczek
*


Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wiek: 46
MO: 07.07.2011- kwiecień 2012
Wiedza:
Wiadomości: 716

« Odpowiedz #69 : 23-04-2012, 10:28 »

Cytat
Czasami mam wrażenie, że życie ludzi kręci się wokół alkoholu.

Tylko w pewnych, zdegenerowanych środowiskach. Ogólnie to wiadomo, że kręci sie wokół władzy, pieniędzy i panienek.


Aż tak dużo lesbijek nie mamy w społeczeństwie. Raczej wokół pieniędzy, sexu i wiładzy.
Zapisane

scorupion
« Odpowiedz #70 : 23-04-2012, 10:44 »

Sprytne spostrzeżenie, obstawałbym jednak przy swoim.
Zapisane
Lilijka
***


Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wiek: 47
MO: 22.09.2009
Wiadomości: 371

« Odpowiedz #71 : 23-04-2012, 20:29 »

Aż tak dużo lesbijek nie mamy w społeczeństwie. Raczej wokół pieniędzy, sexu i wiładzy.
Co to wiładza? smile
Zapisane
Dusiu70
***


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
MO: 01.09.2011 Niestety nieregularnie
Wiedza:
Skąd: Skątowni
Wiadomości: 937

« Odpowiedz #72 : 24-04-2012, 06:42 »

Świat sie zmienia. Jeszcze nie tak dawno twierdzono, że zbyt duże spożywanie alkoholu jest be. A dziś... to powód do dumy narodowej.
http://biznes.onet.pl/nawarzylismy-piwa-sobie-i-zagranicy,18566,5113004,1,prasa-detal
Cytat
A, jak wyliczył "DGP", roczna sprzedaż złocistego trunku na osobę w naszym kraju wyniosła ponad 100 litrów. Oznacza to, że pod względem konsumpcji piwa prawie doganiamy Niemców, którzy wypijają rocznie średnio 103-105 litrów.Ten rok może być jeszcze lepszy.
Cytat
Branża oczekuje, że produkcja i sprzedaż piwa wzrosną o 3-4 proc
No jeśli branża oczekuje... , to trzeba ją wesprzeć. Czyli moi drodzy zwiększamy kieszonkowe dzieciakom, nie sprawdzamy ich wzroku po powrocie z sobotniej imprezki i sami po pracy zamiast do domu to na piwko. A nóż/widelec w przyszłym roku wygramy z Niemcami.msn-wink
« Ostatnia zmiana: 24-04-2012, 06:59 wysłane przez Dusiu70 » Zapisane

(20)Gdzie jest mądry? Gdzie uczony? Gdzie badacz wieku tego? Czyż Bóg nie obrócił w głupstwo mądrości świata? (21) Skoro bowiem świat przez mądrość swoją nie poznał Boga w jego Bożej mądrości, przeto upodobało się Bogu zbawić wierzących przez głupie zwiastowanie. (1Kor)
Kozaczek
*


Offline Offline

Płeć: Kobieta
MO: 9.01.2011
Wiedza:
Skąd: Szczecin
Wiadomości: 2.159

« Odpowiedz #73 : 24-04-2012, 09:27 »

Nie tylko na piweczo: - http://www.medonet.pl/zdrowie-na-co-dzien,artykul,1659952,1,rozsadna-ilosc-alkoholu-moze-pomoc-watrobie,index.html
Wszystko dla zdrowotności!
Zapisane
Irek
***


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiek: 18
MO: 10.01.2012
Skąd: Bawaria, kiedyś Strzelce Opolskie
Wiadomości: 576

« Odpowiedz #74 : 24-04-2012, 11:40 »

Sprawa jest tak banalnie prosta, ze nie warto o tym dyskutować, bo każdy z Was wie przecież, ze wszystko zależy od dawki. Wiec przeciwnicy alkoholu niech się pukną w łeb! smile
Zapisane

Uwaga! Bywam szczery, aż do bólu i głupi jak but. Oj, raz zapomniało mi się, ze pan Szemeszteyn ma zawsze racje! Stad taki samokrytyczny podpis mam,  zasłużyłem. smile
K'lara
***


Offline Offline

Płeć: Kobieta
MO: 1.01.2010
Wiedza:
Skąd: Kraków
Wiadomości: 2.264

« Odpowiedz #75 : 24-04-2012, 11:41 »

Dusiu70,  w pewną sobotę moja córka, wówczas licealistka, poszła zarobić sobie do Robana (odzież używana), przy rozpakowywaniu nowej dostawy (robią to w nocy). Kiedy po Nią pojechałam o pierwszej w nocy, w okolice Rynku Głównego, to doznałam szoku widząc tłumy młodzieży (gimnazjum, liceum) pijane w sztok, wracające do domów.
Pewna znajoma pracuje w restauracji pod Wawelem, gdzie dziennie schodzi im 700 litrów piwa!
Sam widzisz bedzie (tak, bedzie a nie będzie) coraz lepiej.
Zapisane

Irek
***


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiek: 18
MO: 10.01.2012
Skąd: Bawaria, kiedyś Strzelce Opolskie
Wiadomości: 576

« Odpowiedz #76 : 24-04-2012, 12:00 »

Dusiu70,  w pewną sobotę moja córka, wówczas licealistka, poszła zarobić sobie do Robana (odzież używana), przy rozpakowywaniu nowej dostawy (robią to w nocy). Kiedy po Nią pojechałam o pierwszej w nocy, w okolice Rynku Głównego, to doznałam szoku widząc tłumy młodzieży (gimnazjum, liceum) pijane w sztok, wracające do domów.
Pewna znajoma pracuje w restauracji pod Wawelem, gdzie dziennie schodzi im 700 litrów piwa!
Sam widzisz bedzie (tak, bedzie a nie będzie) coraz lepiej.

Dzisiaj rano przechodziłem kolo piekarni, a tam tłumy ludzi kupujących pieczywo z wyobraźcie sobie trującym glutenem, bo na pewno używają zbyt dużych dawek. Doznałem szoku! To dopiero patologia, bo jest ich na pewno więcej niż pijaków.
« Ostatnia zmiana: 24-04-2012, 12:01 wysłane przez Irek. » Zapisane

Uwaga! Bywam szczery, aż do bólu i głupi jak but. Oj, raz zapomniało mi się, ze pan Szemeszteyn ma zawsze racje! Stad taki samokrytyczny podpis mam,  zasłużyłem. smile
eljot
« Odpowiedz #77 : 24-04-2012, 13:47 »

A ja widziałem w TV tłumy starców otumanionych w sztok z obłędem w oczach krzyczących "Jaroslaw", "Jaroslaw". I nie wiem, czy w pobliskich sklepach zeszły wszystkie alkohole?
Będzie coraz lepiej?
« Ostatnia zmiana: 24-04-2012, 13:55 wysłane przez Eljot » Zapisane
Dusiu70
***


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
MO: 01.09.2011 Niestety nieregularnie
Wiedza:
Skąd: Skątowni
Wiadomości: 937

« Odpowiedz #78 : 24-04-2012, 13:52 »

Dzisiaj rano przechodziłem kolo piekarni, a tam tłumy ludzi kupujących pieczywo...
Możliwe, że byli na kacu. msn-wink
Zapisane

(20)Gdzie jest mądry? Gdzie uczony? Gdzie badacz wieku tego? Czyż Bóg nie obrócił w głupstwo mądrości świata? (21) Skoro bowiem świat przez mądrość swoją nie poznał Boga w jego Bożej mądrości, przeto upodobało się Bogu zbawić wierzących przez głupie zwiastowanie. (1Kor)
Dandi
***


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 333

« Odpowiedz #79 : 27-05-2012, 14:32 »

Na kacu mam straszne lęki, poczucie paniki i stresu. Bardzo mocno nasila mi się strach. Od czego to jest uzależnione? Można to jakoś wytłumaczyć? Nigdy tak nie miałem, wręcz przeciwnie. Na kacu byłem wyluzowany, wylajtowany tylko trochę zmęczony. Wyczytałem w kilku miejscach, że są to objawy uzależnienia. Nie zaglądam często do kieliszka a głowę do picia mam słabą. 
Zapisane
Strony: 1 2 3 [4] 5   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Działa na MySQL Działa na PHP Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006-2008, Simple Machines
Design by jpacs29 | Mapa strony
Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!