Niemedyczne forum zdrowia
15-05-2024, 12:30 *
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Aktualności: Wesprzyj Fundację Biosłone --> kliknij
 
   Strona główna   Pomoc Regulamin Szukaj Zaloguj się Rejestracja  
Strony: 1 [2]   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Nowe dowody - znowu  (Przeczytany 25856 razy)
Abir
***


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
MO: 09.09.09
Skąd: Polska
Wiadomości: 245

« Odpowiedz #20 : 09-08-2010, 15:19 »

Cytat
Ps1. To chyba wina Eljota, że Cię wprowadził w taki luzacki nastrój...

To On tak zawsze?

:)Też prawda.
Swoją drogą wracając do tematu, to ja piszę się na dowód, w którym będę miał kilka innych dokumentów, ale bez przesady.

Wszystko zależy od tego, jakie to jeszcze dokładnie dokumenty i potwierdzenia tożsamości mają się tam znaleźć. Czytałem różne informacje na ten temat, tak jakby sami jeszcze dobrze nie wiedzieli, co mogą sobie pozwolić tam upchnąć.

http://www.obcyjezykpolski.interia.pl/?md=archive&id=32
« Ostatnia zmiana: 10-08-2010, 21:09 wysłane przez Grażyna » Zapisane
Effectus
Stały bywalec
***

Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
MO: 01.12.2009
Skąd: Władysławowo
Wiadomości: 166

« Odpowiedz #21 : 09-08-2010, 15:38 »

Pomijając ortografię, Abir  do trumny bo nic tu przynajmniej dla mnie po tobie. Jak piszę Wam że optymalnym wali z gęby to z doświadczenia od 10 lat, przynajmniej Ty Zybi odpowiedz konkretnie.
Zapisane
Abir
***


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
MO: 09.09.09
Skąd: Polska
Wiadomości: 245

« Odpowiedz #22 : 09-08-2010, 15:42 »

Pomijając ortografię, Abir  do trumny bo nic tu przynajmniej dla mnie po tobie.

Wzajemnie, lecz wiedz, że na tym forum nie pomija się ortografii.

Cytat
Jak piszę Wam że optymalnym wali z gęby to z doświadczenia od 10 lat, przynajmniej Ty Zybi odpowiedz konkretnie.

Chciałeś powiedzieć coś w temacie, ale znowu nie wyszło? No cóż...
Zapisane
Heniek
*


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
MO: 14-05-2008
Wiadomości: 853

« Odpowiedz #23 : 09-08-2010, 15:54 »

Jaki związek ma pytanie Ortograffusa w temacie "walenia z gęby u optymalnych" z nowymi dowodami oraz z tematem jajek na czczo? Wygląda mi to na ofttop w offtopie, czyli offtop zagnieżdżony.
Zapisane

Nadciąga noc komety \ Ognistych meteorów deszcz \ Nie dowiesz się z gazety \ Kto przeżyje swoją śmierć
Abir
***


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
MO: 09.09.09
Skąd: Polska
Wiadomości: 245

« Odpowiedz #24 : 09-08-2010, 15:59 »

Cytat
Jaki związek ma pytanie Ortograffusa w temacie "walenia z gęby u optymalnych" z nowymi dowodami oraz z tematem jajek na czczo?

Tego typu logiki nie sposób nijak pojąć. Nie mniej ciekawe jest również wcześniejsze zdanie Ortograffusa:

Cytat
Pomijając ortografię, Abir  do trumny bo nic tu przynajmniej dla mnie po tobie.

 eek ? Ja wymiękam.

W każdym bądź razie pewnym ludziom, których nagminnie przerasta problem stworzenia poprawnego gramatycznie i merytorycznie zdania, pozostaje już chyba tylko zabawa na świeżym powietrzu.

Jeszcze mam takie pytanie Heniek, bo jesteś tutaj dłużej, więc może wiesz. Kto to jest Zybi?
« Ostatnia zmiana: 09-08-2010, 16:01 wysłane przez Abir » Zapisane
Heniek
*


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
MO: 14-05-2008
Wiadomości: 853

« Odpowiedz #25 : 09-08-2010, 16:17 »

Od dorosłego, dużego chłopa można wymagać jakiejś tam szczątkowej znajomości ortografii, logiki etc. Ostatnie "zdanie" Ortograffusa w tym wątku jest jednak jakie jest. Także wymiękłem czytając ten równoważnik zdania. Ciężko podejrzewać go o aż takie nieuctwo językowe.

Może to po prostu jakaś forma prowokacji? Być może Ortograffus chce sprowokować któregoś z moderatorów do udzielenia mu urlopu w "ciężkiej pracy" pisania postów na forum?

PS Co do Zybiego to mogę się tylko domyślać.
Zapisane

Nadciąga noc komety \ Ognistych meteorów deszcz \ Nie dowiesz się z gazety \ Kto przeżyje swoją śmierć
Mistrz
*


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
MO: 05.03.2000 – 2070
Skąd: Hogwart
Wiadomości: 10.596

WWW
« Odpowiedz #26 : 09-08-2010, 17:11 »

PS. Co do Zybiego to mogę się tylko domyślać.
A co tu się domyślać? Przecież każdy widzi, że chodzi tutaj o kryptoreklamę jakiegoś nowego piwa...
Zapisane

Jeśli nie wiesz nic, dasz sobie wmówić wszystko
Stańczyk
« Odpowiedz #27 : 09-08-2010, 18:02 »

Pomijając ortografię, Abir  do trumny bo nic tu przynajmniej dla mnie po tobie. Jak piszę Wam że optymalnym wali z gęby to z doświadczenia od 10 lat, przynajmniej Ty Zybi odpowiedz konkretnie.
A ja pytam, czy są jakieś granice, czy ich nie ma? Są, czy nie ma, pytam?

Przecież każdy widzi, że chodzi tutaj o kryptoreklamę jakiegoś nowego piwa...
Pywo? Czy ktoś tu zamawiał pywo? Może ty, Zybi?
« Ostatnia zmiana: 09-08-2010, 18:07 wysłane przez Hajdi » Zapisane
michael27
« Odpowiedz #28 : 09-08-2010, 18:59 »


Pywo? Czy ktoś tu zamawiał pywo?

A ja, jeżely Pan pozwoly, z przyjemnością.
« Ostatnia zmiana: 28-09-2010, 21:17 wysłane przez Hajdi » Zapisane
Margoled
***


Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wiek: 66
MO: 01.01.2008
Skąd: Warszawa
Wiadomości: 170

« Odpowiedz #29 : 10-08-2010, 11:44 »

W temacie offtopu zagnieżdżonego, to walenie po głowie może być pomocne, albo rzucanie jajami zgniłymi i wtedy wali mocno.........
Zapisane
Stańczyk
« Odpowiedz #30 : 10-08-2010, 11:58 »

Hajdi, Heniu - czy możecie przyjąć taki tok myślenia?
Myślę, że tak. No, tak, tak.
Zapisane
KaZof
*


Offline Offline

Płeć: Kobieta
MO: 13-01-2007, pies: 08-11-2008
Wiadomości: 1.096

« Odpowiedz #31 : 24-09-2010, 16:57 »

Polecam obszerny artykuł: "Chip RFID – od dowodów osobistych do militaryzacji życia", Autor: Damian Żuchowski Dla „Wolnych Mediów
http://wolnemedia.net/nauka/chip-rfid-%e2%80%93-krok-ku-militaryzacji-nowe-dowody-osobiste/
M.in. można przeczytać takie "kawałki", wcale nie do śmiechu:
 "Chip RFID budzi jeszcze jedne poważne zastrzeżenia, które bez względu na to jak nieprawdopodobne wydadzą się wielu z nas nie mogą zostać zlekceważone. Badania nadzorowane przez Carla Sandersa miały wykazać, że biochip stwarza możliwości manipulacji reakcjami ludzi. Przy jego pomocy można stymulować wzrost stężenia adrenaliny we krwi jak i odbierać lub wysyłać sygnały z pojedynczej komórki nerwowej. Gdyby te rewelacje zostały potwierdzone biochip mógłby posłużyć wątpliwemu dziełu manipulacji zachowań ludzkich. Entuzjaści tej idei otrzymaliby zupełnie nową jakość kontroli poczynań żołnierzy na polu walki, a w dłuższej perspektywie także samego społeczeństwa. Tradycyjne pojęcie niewolnictwa zyskałoby sobie zupełnie nową, elektroniczną formę."

Ps.: I pomyśleć, że pewne studio urody/gabinet chorób w Zduńskiej Woli od paru lat oferuje "czipowanie" jako "trendy"...
« Ostatnia zmiana: 24-09-2010, 17:07 wysłane przez KaZof » Zapisane

KaZof, "Wszystko, co mnie nie złamie, wzmocni mnie"
Zbigniew Osiewała (Zibi)
« Odpowiedz #32 : 27-09-2010, 18:11 »

Ps.: I pomyśleć, że pewne studio urody/gabinet chorób w Zduńskiej Woli od paru lat oferuje "czipowanie" jako "trendy"...
Najbardziej mnie rozwalały chipy do BioWave (czytaj: Bajołejfa), które miały m.in. programy antykataralne, antykaszlowe, antygrypowe, antyanginowe, antymigrenowe.
   A jak słyszałem komputerowy dźwięk odczulania małych dzieci (ogłupiania ich organizmów), to mnie zawsze zęby swędziały z nerwów...
« Ostatnia zmiana: 27-09-2010, 18:17 wysłane przez Zibi » Zapisane
Strony: 1 [2]   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Działa na MySQL Działa na PHP Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006-2008, Simple Machines
Design by jpacs29 | Mapa strony
Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!