Niemedyczne forum zdrowia
14-05-2024, 16:56 *
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Aktualności: Sklep Biosłone --> wejdź
 
   Strona główna   Pomoc Regulamin Szukaj Zaloguj się Rejestracja  
Strony: 1 ... 17 18 [19] 20 21 ... 24   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Hans - przypadek światowy  (Przeczytany 390224 razy)
Agata
*


Offline Offline

Płeć: Kobieta
MO: 09.08.2008
Wiedza:
Wiadomości: 540

« Odpowiedz #360 : 28-11-2010, 21:59 »

Cytat
ten wątek powinien zostać zamknięty, dostęp Hansa do pisania zablokowany, a cały dział - zlikwidowany. Nie ma czego żałować, nie pierwszy to dział, z którego na forum przyjdzie nam zrezygnować.

Ja bym nie likwidowała tego wątku. Byłby dowodem dla niektórych Początkujących (tych oburzających się na zasady panujące na Biosłone), że naprawdę nie warto przejmować się osobami, które nie czytają, nie uczą się, robią błędy. Wątek Hansa jest idealnym potwierdzeniem słów Mistrza z działu "Dlaczego warto pisać poprawnie".
Zapisane
Hans
***


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
MO: koniec października 2008 z dłuuuugimi przerwami
Wiadomości: 180

« Odpowiedz #361 : 28-11-2010, 22:14 »

NIE!!!!!!!!! jesli juz to jeszcze nie,cos jeszcze powiem ale nie teraz bo w tej chwili wogole nie moge pisac...Tyle tylko ze wlasnie stosuje wasze zasady teraz od powrotu -polowa sierpnia chyba druga gdzies tak a pytam -normalne w mojej sytacji..A ze nie wiadomo chyba jak jest zle to inny problem...
Dobra co ja gadam,ide spac,ale trzeba bedzie sie przemoc i napisac pare rzeczy bo sie nie da do niektorych dotrzec...
sam Zibi polecal leki na psyche chem...itd...
jestem tak chory ze nie idzie opisac,wiec gdzie mowic o psychoterapi...poza tym mysli i tak laza zle te same po glowie-objaw trwaly;   psychotyczny?..(te krotkie bo reszta sprawy z mozgiem to zanik mysli wogole).Jaki pien,akurat pien?
Poza tym kiedy mi sie leb odbuduje czesciowo czy wogole?Czarno to widze,...a KIEDY 1 efekty kuracji,za ile?.TO WAZNE pytanie,macie sporo przypadkow wiec musiscie tym razem na nie odp..
Na reszte odp prosze czekac..
Zapisane
Lucy
***


Offline Offline

Płeć: Kobieta
MO: 15-12-2006
Skąd: Warszawa
Wiadomości: 299

« Odpowiedz #362 : 29-11-2010, 14:15 »

Jestem również za tym, aby tego wątku nie zamykać. Jest to przypadek szczególny, ale może nie beznadziejny. Sama pamiętam jak na początku "brykałam". Niestety, po wielu latach wciskania przez medycyne innych sposobów "leczenia",  trudno jest szybko przestawić się na inny tryb myślenia.
Nadzieja w tym, że Hans to młody człowiek, do którego szybko trafią argumenty doświadczonych Biosłoników (chociaż już powinny trafić).
Hansie - dopóki nie usiądziesz przed lustrem i nie powiesz sobie - chcę być zdrowy i to zależy tylko ode mnie - dopóty daremna Twoja dyskusja z uczestnikami forum.
Zapisane

Wyimaginowane dolegliwości są nieuleczalne.
Hans
***


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
MO: koniec października 2008 z dłuuuugimi przerwami
Wiadomości: 180

« Odpowiedz #363 : 03-12-2010, 19:51 »

a /neuroterapia/ moze byc bezpieczna i dobra na np zanik mysli..bo na to te leki psychiczne nie sa a nie pomogly wrecz pogorszyly stan jak na razie..masakra.z tej strony to jest: http://www.lalbavita.com.pl/strona.php?21539  tam Pani to oferuje ale czy to jest dobra moc itd..bo to wazne po takich przejsciach w tym stanie..juz to kiedys wyszukane bylo i wracam .Czy zamiast jaies ziola na mozg od bonifratrow ,wiem ze tez ogolnie to nie pomaga na ale moze na mozg sie przyda bo ta chemia to kleska.BO mikstury nie pomoga przeciez w pelni na mozg, czy lęk, zle mysli.
JUz puytam ostatecznie bo nie mysle nawet o tym ale tu trzeba ratowac zycie bo nie idzie wytrzymac a reszte spraw pozniej...
I kiedy po tym Waszym czyszczeniu efekty to wazne tyle juz stosuje i jest najgorzej..
Przeciez leki chem. na psyche nie sa lepsze od naturalnych chyba czy zio jak tak jest ze mna?
Zapisane
Rob
***


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
MO: 23.07.2010
Wiadomości: 134

« Odpowiedz #364 : 04-12-2010, 18:04 »

Trochę poczytałem ten wątek (jeszcze nie cały) i mam pytanie do Ciebie Hans! Co robisz na co dzień ? Chodzi mi o zajęcia typu hobby, praca, zbieranie znaczków, jakiś relaks typu spacer z bliską osobą itp. ?

No i czy nie myślałeś może nad kupnem psa lub kota smile - no chyba, że masz jakiegoś zwierzaka.

Pozdr.
« Ostatnia zmiana: 04-12-2010, 18:07 wysłane przez Rob » Zapisane

medicus curat, natura sanat - lekarz leczy, natura uzdrawia
Hans
***


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
MO: koniec października 2008 z dłuuuugimi przerwami
Wiadomości: 180

« Odpowiedz #365 : 06-01-2011, 13:39 »

Rob jestes nienormalny leze i sie mecze potwornie...Mam kuracje od takiej  miejscowej irydolog naturalnej od pary tygodni moze to szybciej pomoze ostatnio wzialem homeopatie tez..
Hydrokolon na razie nie robilem...
Nie kasujcie mi postu tamtego bo nawet odp nie widzialem nie bylem w stanie wejsc..normalne pytania czlowieka umeczonego ktory nei chce sie meczyc, tyle..wiec:
jaka jest skuteczny sposob na samobojstwo?zeby nie przezyc nie byc pozniej jescze wieksza roslina; po prostu umrzec od razu szybko bezbolesnie i skutecznie.Pytam serio /to moja decyzja/ bo juz dluzej tego nie zniose(a tez zeby bylo skuteczne to zabicie sie bo jak mowie nie wyobrazam sobie wegetacji w tym struciu itd lezac do konca zycia - zycia w jescze gorszej tragedii; chce po prostu zniknac w pelni) caly grudzien to najgorszy miesiuac jaki mialem od zawsze dobrze ze to badziewie chemiczne na psyche odstawilem to byla zla rada; jescze pogorszylo stan i tyle..
Mile widziane odp na priv i na forum-tylko  nie odradzajcie powtarzam to moja decyzja i sprawa wiec prosze wyslilic sie i znalezc metody skuteczne jesli takowych nie znacie,, zrobcie to dla mnie,prosze...
slyszalem ze taki lek polcard na serce cale opakowanie jest dobry plus nasenne i zgon pewny tylko zeby to bylo pewne zeby pozniej nei ozywili do zycia bedac wieksza roslinka a tego bym nei zniosl juz teraz nie idzie.nie moge tego pisac nie jadlem zeby to wpisac przemoglem sie prosze to uszanowac i moje prosby i odp...
Zapisane
Hans
***


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
MO: koniec października 2008 z dłuuuugimi przerwami
Wiadomości: 180

« Odpowiedz #366 : 06-01-2011, 17:14 »

Nie rozumiem,znowu sobie zarty robicie - ja sie naprawde mecze..kiedy ,jak to uszanujecie..?
Zapisane
Christa
Częsty gość
**


Offline Offline

Płeć: Kobieta
MO: 16.08.2008
Skąd: Katowice
Wiadomości: 70

« Odpowiedz #367 : 06-01-2011, 18:25 »

Hans, nie można wysłać do Ciebie wiadomości, chyba przepełniona skrzynka.
Jeśli chcesz mogę Ci dać namiary na dobrego zielarza, przypuszczam, że będzie wstanie Ci pomóc.Podaj namiary na gg.
Zapisane
Mistrz
*


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
MO: 05.03.2000 – 2070
Skąd: Hogwart
Wiadomości: 10.596

WWW
« Odpowiedz #368 : 06-01-2011, 19:00 »

Nie rozumiem,znowu sobie zarty robicie - ja sie naprawde mecze..kiedy ,jak to uszanujecie..?
Uszanowaliśmy prośbę o pozostawienie tego postu i nie usunęliśmy go, jak poprzedni, w którym zwraca się Pan z prośbą o poradę, jak popełnić samobójstwo.
Zapisane

Jeśli nie wiesz nic, dasz sobie wmówić wszystko
Hans
***


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
MO: koniec października 2008 z dłuuuugimi przerwami
Wiadomości: 180

« Odpowiedz #369 : 07-01-2011, 14:14 »

Skrzynka w duzej mierze oprozniona ,wolna-Christa i inni,bardzo prosze pisac,specjalnie poswiecam czas i sily,a jest bardzo trudno w tym stanie to robic..
Normalne pytanie i to nie jedno, to moja sprawa, moje zycie a meczyc sie nei zamierzam dalej, ale musi byc metoda skuteczna bo wieksza roslinka bycia sobie nie wyobrazam pozniej, w razie co gdyby mnie ponowili do zycia a tego  nie chce...
Zapisane
Rysiek
*


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
MO: 31-05-2008
Skąd: Stąd
Wiadomości: 1.810

« Odpowiedz #370 : 07-01-2011, 14:18 »

specjalnie poswiecam czas i sily,a jest bardzo trudno w tym stanie to robic..
Normalne pytanie i to nie jedno, to moja sprawa, moje zycie a meczyc sie nei zamierzam dalej, ale musi byc metoda skuteczna bo wieksza roslinka bycia sobie nie wyobrazam pozniej, w razie co gdyby mnie ponowili do zycia a tego  nie chce...

Bardzo Ci Hans dziękujemy, że tak poświęcasz czas i siły. Co do Twoich ostatnich pytań, to obawiam się, że nikt tu Ci nie pomoże, bo jeszcze nikt z nas nie wypróbował skutecznego sposobu na pożegnanie się z życiem.
Zapisane

Zbigniew Osiewała (Zibi)
« Odpowiedz #371 : 07-01-2011, 16:48 »

Przecież niedawno rozmawialiśmy i utwierdzałeś mnie w przekonaniu, że masz taką "dziwną" zachciankę, jak na te czasy - chce Ci się żyć.

Zarzekałeś się, że wszystkie nasze porady będziesz chciał w cielić w życie, ale pod warunkiem pewnych gwarancji, a mianowicie - po jakim czasie dojdziesz do zdrowia. Jak otrzymałeś przypuszczalny czasokres - że około kilka lat, to znów przestało Ci to odpowiadać.

Obecnie żądasz gwarancji na skuteczną metodę na samobójstwo... Kiedyś czekałeś na ustawę - odnośnie eutanazji. Więc radziłbym Ci poczekać na nią. Istnieje bowiem szansa, że się nie doczekasz, bo w międzyczasie, może dojdziesz już do zdrowia. Ale dzięki temu, że bez grymaszenia (post Grażyny wyżej) - wdrożysz to co Ci już od dawna proponujemy w tym wątku. Uszanuj również nasz czas i cierpliwość do Ciebie.
« Ostatnia zmiana: 14-01-2011, 14:26 wysłane przez Zibi » Zapisane
Hans
***


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
MO: koniec października 2008 z dłuuuugimi przerwami
Wiadomości: 180

« Odpowiedz #372 : 07-01-2011, 17:58 »

Od dawna chcialem to zrobic jest tak zle ze to nie idzie zniesc,nic nie mozna zrobic a samobojsrtwo nawet ciezko wykonac trafnie dlatego powaznie pytam /patrz wyzej/ o rady..
A niezaleznie na eutanazje tez chce miec namiary to by zalatwilo szybciej lepiej moze sprawe..
Slowem skutecznie- zeby nie wrocic do zywych z uszkodzeniami gorszymi--- choc teraz gorzej byc nei moze chyba..
Grazyna chyba nie wie jak ja sie mecze leze  itd..potwornie i nic nie mozna zrobic jak lezac we wlasnym ciele nei idzie wytrzymac moze inne rzeczy dochodza,poza tym po co sie meczyc jak i tak leb sie nie odbuduje pewnie po tym czasie i zanik mysli intelektualnego dorobku nie wroci,..nie mowiac o silnych objawach w ciele,,, innych..
Zapisane
Hans
***


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
MO: koniec października 2008 z dłuuuugimi przerwami
Wiadomości: 180

« Odpowiedz #373 : 07-01-2011, 18:07 »

nie martwcie sie nikt w domu oprocz mnie tego nei czyta,nie maja  dostepu wiec mozecie smialo pisac to naprawde moja sprawa a ja meczyc sie dluzej nei zamierzam i tak trwa takie przygotowanie chyba bo nie kazdy zna skuteczne metody itd..
Laokon oproznij skrzynke bo na pw nie idzie wiad. do Ciebie..
Zapisane
Zosia_
*


Offline Offline

Płeć: Kobieta
MO: nie stosuję ze względu na reakcje
Wiedza:
Wiadomości: 1.049

« Odpowiedz #374 : 08-01-2011, 02:12 »

Hans, możemy polecać tylko metody, które wypróbowaliśmy na sobie. Marni z nas samobójcy msn-wink
Zapisane
Hans
***


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
MO: koniec października 2008 z dłuuuugimi przerwami
Wiadomości: 180

« Odpowiedz #375 : 13-01-2011, 20:00 »

Odpiszcie z tym samobojstwem i eutanazją ,to dla mnie wazne bo mecze sie potwornie,moja decyzja moja sprawa..
Zapisane
Peter
***


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiek: 42
MO: 27-03-2009
Skąd: śląskie
Wiadomości: 85

« Odpowiedz #376 : 14-01-2011, 13:04 »

Odpiszcie z tym samobojstwem i eutanazją ,to dla mnie wazne bo mecze sie potwornie,moja decyzja moja sprawa..
Wpadłeś w ogromnego doła i fatalnie się czujesz, nie jesteś sam w kandydozie to standard takie stany depresyjne z doświadczenia wiem że z czasem to przechodzi ale trzeba cierpliwości. Przetrzymaj to chłopie, pomyśl o tym jak cię to wzmocni kiedy przez to przejdziesz. Przyjdzie wiosna potem lato, zobaczysz że zachce Ci się żyć.
Zapisane
Sobol
« Odpowiedz #377 : 14-01-2011, 13:10 »

Wymiana tego rodzaju doświadczeń może zakończyć się zarzutami prokuratorskimi.
Zapisane
Hans
***


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
MO: koniec października 2008 z dłuuuugimi przerwami
Wiadomości: 180

« Odpowiedz #378 : 14-01-2011, 17:15 »

wrecz odwrotnie, nie zamierzam nikogo podawac, przeciez szukam pomocy,nikt z rodziny tego nie czyta,takze spokojnie,normalna sprawa, dosyc tej meki to duzo GORSZE niz jakas tam depresja nic nie mozna zrobic tylko meka,paraliz to gorsze od waszych kandyzowych objawow to jets w ciele fizyczne i w mozgu ale fizyczne glownie zeby nie bylo.musze poprawiac text
2 sprawa przypadkowo przemoglem sie otworzylem o colonixie:
Zdaję sobie sprawę z Twojego cierpienia, ale musisz to przetrzymać. Oprócz tych koktajli, nie powinnaś spożywać surowizny.
   Może jednak spróbuj hydrocolonu, następnie chitosanu, probiotyku-colonu C, a następnie wróć do koktajli wg Mistrza, stosując tę zasadę, że będziesz zwiększać systematycznie ilość błonnika. Podobnie postępuj z warzywami, zaczynając - od gotowanych - poprzez blanszowane - do surowych, systematyczne zwiększając porcje surowych.
Cytat od: zibi
Wydaje mi się, że każdy rodzaj błonnika działa jak miotła i do tego "napęczniała"
czytam między wierszami, że chyba mogę stosować ten błonnik colonixowy do wyczerpania zapasu... a później przejdę na koktajle
Rysiek:'Myślę, że colonix wypchnął z organizmu sporą ilość zalegającego syfu, bo na pewno nie całość, teraz pora na uszczelnianie przewodu pokarmowego, bo samo oczyszczenie na niewiele się zda jak pozostaną dziury.'
Czyli ze jak,colonix jest dobry na wstepne oczyszczenie?Chwaliliscie te metody..Rysiek, Zibi hydrokolon...
3 sprawa: czy taki 1 hydrokolon u mnie moze spowodowac duza ulge brzuchu i ogolnie.Odbudowa flory chyba szybka?Czy trzeba bedzie od nowa, bo i tak pare lewatyw robilem,bo mialem jechac i wyszlo ze nie jechalem bo sie zebrac nie moglem itd...bo jest tragicznie..wiec odpiszcie na te i tamte wczesniejsze pytania bo nie moge tego pisac przemagam sie wybitnie..mam wrazenie ze mi nei wierzycie mowie powaznie ,juz od dawna..
« Ostatnia zmiana: 14-01-2011, 18:49 wysłane przez Zibi » Zapisane
Hans
***


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
MO: koniec października 2008 z dłuuuugimi przerwami
Wiadomości: 180

« Odpowiedz #379 : 14-01-2011, 17:32 »

laokoon skrzynka oproznij...
czemu nazywasz sie laokoon,jak ten podstepny wąż czy cos?...pytam bo dziwnie to brzmi a byl taki wąż chyba..
Zapisane
Strony: 1 ... 17 18 [19] 20 21 ... 24   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Działa na MySQL Działa na PHP Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006-2008, Simple Machines
Design by jpacs29 | Mapa strony
Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!