Niemedyczne forum zdrowia
04-05-2024, 07:56 *
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Aktualności: Sklep Biosłone --> wejdź
 
   Strona główna   Pomoc Regulamin Szukaj Zaloguj się Rejestracja  
Strony: 1 [2]   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Myślenie kontra wiedza  (Przeczytany 20268 razy)
Greyhound
« Odpowiedz #20 : 15-08-2014, 09:54 »

Ło Matko Boska Greju! Antybiotyki nadal działają i to jak! W Polsce istnieją uzdrowiska w kopalniach soli. Lampy solne są super jako ozdoba, do leczenia dobre może dla ciebie. Nie zamierzasz się ogarnąć?

W Polsce są ale ile trzeba zapłacić za taki turnus? Tam refunduje to państwo.

Co do mojego ogarnięcia się to nie wiem w czym rzecz. Jest tu wielu ludzi opisujących metody wręcz przeczące Biosłone i nikt im tego nie wypomina. Chyba jestem jakimś szczególnym przypadkiem.

Sorry, ale ty jesteś nieuleczalnie głupi.

Nie przeprasza się kogoś mówiąc o nim że jest głupi bo to sprzeczne z logiką. Wystarczy powiedzieć że jest po prostu głupi.
Zapisane
Greyhound
« Odpowiedz #21 : 15-08-2014, 11:05 »

Jeśli się ustala jakieś zasady (pisane, nie pisane) to wypada je stosować w stosunku do wszystkich. Inaczej są to tylko puste słowa.

Mam nadzieję że to co napisałem jest zrozumiałe.
Potrafię zrozumieć to że co niektórzy przeciwnicy Kwaśniewskiego są tu dziećmi specjalnej troski. Tyle że opieka nad nimi mnie nie interesuje.
Zapisane
scorupion
« Odpowiedz #22 : 15-08-2014, 11:28 »

Cytat
Nie przeprasza się kogoś mówiąc o nim że jest głupi bo to sprzeczne z logiką.
W jaki sposób? Jak najbardziej jest zgodne z logiką i co ważniejsze, z dobrym wychowaniem hehehe.

Cytat
Tyle że opieka nad nimi mnie nie interesuje.
Myślisz, że ktokolwiek tu oczekuje twojej opieki?

Uzdrowiska w polskich kopalniach soli są powszechnie znane i oczywiście pobyty są refundowane na ogólnych zasadach. Nie oznacza, że są za darmo, bo z publicznych pieniędzy, z których spora część została po drodze przetracona na urzędników, lepiej gdyby każdy płacił za siebie, lub ubezpieczał się indywidualnie i nieobowiązkowo, wtedy byłoby taniej.

Właściwie każdy twój wpis należałoby przenosić do Hyde Parku, dlatego chociaż zwykle piszę, że ktoś głupio napisał, to w twoim przypadku musiałem napisać, że sam jesteś głupi.
Zapisane
Mistrz
*


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
MO: 05.03.2000 – 2070
Skąd: Hogwart
Wiadomości: 10.596

WWW
« Odpowiedz #23 : 15-08-2014, 11:42 »

Cytat
Potrafię zrozumieć to że co niektórzy przeciwnicy Kwaśniewskiego są tu dziećmi specjalnej troski.
Jakoś nie zauważyłem.
Zapisane

Jeśli nie wiesz nic, dasz sobie wmówić wszystko
Greyhound
« Odpowiedz #24 : 15-08-2014, 11:52 »

Cytat
Potrafię zrozumieć to że co niektórzy przeciwnicy Kwaśniewskiego są tu dziećmi specjalnej troski.
Jakoś nie zauważyłem.

Może dlatego że Pan do tego przywykł. Ja jakoś mniej.
Dla mnie ludzie którzy wszędzie widzą Kwaśniewskiego mają jakiś problem. Jeśli próbują go leczyć na mnie to nie za bardzo mi to odpowiada.
Jeśli na mój opis wysypki na skórze ktoś mi zarzuca że próbuję w ten sposób obalić forum to nikt mnie nie przekona że ktoś jest całkiem normalny.
Zapisane
Mistrz
*


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
MO: 05.03.2000 – 2070
Skąd: Hogwart
Wiadomości: 10.596

WWW
« Odpowiedz #25 : 15-08-2014, 11:59 »

No, bez przesady. Nie zarzuciłem Panu, że próbuje obalić forum, tylko że je zasrywa. Przyzna Pan chyba, że to nie to samo.
Zapisane

Jeśli nie wiesz nic, dasz sobie wmówić wszystko
Greyhound
« Odpowiedz #26 : 15-08-2014, 12:05 »

Cytat
Nie przeprasza się kogoś mówiąc o nim że jest głupi bo to sprzeczne z logiką.
W jaki sposób? Jak najbardziej jest zgodne z logiką i co ważniejsze, z dobrym wychowaniem hehehe.

Cytat
Tyle że opieka nad nimi mnie nie interesuje.
Myślisz, że ktokolwiek tu oczekuje twojej opieki?

Uzdrowiska w polskich kopalniach soli są powszechnie znane i oczywiście pobyty są refundowane na ogólnych zasadach. Nie oznacza, że są za darmo, bo z publicznych pieniędzy, z których spora część została po drodze przetracona na urzędników, lepiej gdyby każdy płacił za siebie, lub ubezpieczał się indywidualnie i nieobowiązkowo, wtedy byłoby taniej.

Właściwie każdy twój wpis należałoby przenosić do Hyde Parku, dlatego chociaż zwykle piszę, że ktoś głupio napisał, to w twoim przypadku musiałem napisać, że sam jesteś głupi.

Widzisz Scorupion. U mnie działa to tak.
Jeśli ktoś kto jest dla mnie autorytetem powiedział by mi że jestem głupi, to zapewne wziął bym to sobie do serca.
Zapisane
Greyhound
« Odpowiedz #27 : 15-08-2014, 12:12 »

No, bez przesady. Nie zarzuciłem Panu, że próbuje obalić forum, tylko że je zasrywa. Przyzna Pan chyba, że to nie to samo.

Oj. Wiemy o kim mowa. W wątku "natura jest zawsze mądrzejsza od ludzkich pomysłów" płacze wszystkim w mankiet jak to Kwaśniewski odcisnął straszliwe piętno na życiu jego szwagra. Można by już z tego napisać doktorat albo co najmiej zrobić specjalizację.
Zapisane
scorupion
« Odpowiedz #28 : 15-08-2014, 12:16 »

Widzisz Scorupion. U mnie działa to tak.
Jeśli ktoś kto jest dla mnie autorytetem powiedział by mi że jestem głupi, to zapewne wziął bym to sobie do serca.

U mnie trochę inaczej...autorytet nie ma nic do faktu.
« Ostatnia zmiana: 16-08-2014, 11:28 wysłane przez Nieboraczek » Zapisane
Greyhound
« Odpowiedz #29 : 15-08-2014, 12:19 »



Widzisz Scorupion. U mnie działa to tak.
Jeśli ktoś kto jest dla mnie autorytetem powiedział by mi że jestem głupi, to zapewne wziął bym to sobie do serca.
U mnie trochę inaczej...autorytet nie ma nic do faktu.

Ma, bo to ważne kto ten fakt stwierdza. Nikt nie byłby w stanie funkcjonować gdyby nie robił selekcji informacji które docierają do mózgu. Taka selekcja odbywa się na wielu płaszczyznach.
Ludzie z reguły cierpią kiedy ktoś bliski, będący dla nich autorytetem wypowiada przykre dla nich słowa.
Tylko ludzie nadwrażliwi, którzy nie selekcjonują docierających do nich przekazów reagują na takie słowa od osób nieznajomych.
« Ostatnia zmiana: 15-08-2014, 12:26 wysłane przez Grey » Zapisane
scorupion
« Odpowiedz #30 : 15-08-2014, 12:41 »

Bez znaczenia w tym wypadku, przekaz jest nie do ciebie, a do czytelników.
Zapisane
Greyhound
« Odpowiedz #31 : 15-08-2014, 13:58 »

Bez znaczenia w tym wypadku, przekaz jest nie do ciebie, a do czytelników.
Czytelnicy sami to ocenią. Nie ma takiej potrzeby żebyś myślał i wydawał opinie za nich.
Zapisane
scorupion
« Odpowiedz #32 : 15-08-2014, 14:33 »

Piszę za siebie i jak to w polemice, zwisa mi czy przyjmiesz moje racje, przekonuję czytelników.
Więc upieram się, że co chwilę wypisujesz idiotyzmy, po wykazaniu, że to idiotyzm przykrywasz go jeszcze większym. Trawestując na retorykę Mistrza, w każdym wątku, w którym się pojawiasz, robisz kupę i zadowolony z podniesionym czołem kroczysz do kolejnego, powtarzając procedurę.
Zapisane
VVV
***


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 645

« Odpowiedz #33 : 15-08-2014, 14:52 »

przekonuję

widzieć -> przewidzieć
myśleć -> przemyśleć
konać -> przekonać
Zapisane
Greyhound
« Odpowiedz #34 : 15-08-2014, 14:54 »

Wierzę, że nie robi Pan tego złośliwie  

Niczego nie robiłem złośliwie.
Faktem jest że się trochę rozpędziłem.
Zobowiązuję się do wypowiadania się tylko w jednym wątku. Mam jeszcze trochę pytań odnośnie mikstury. Liczę na to że nie będzie tak jak ostatnio i odpowiedzą na nie ludzie rozumni.
Zapisane
Savage7
*


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiek: 48
MO: 01.01.2007
Wiedza:
Skąd: Granica małopolski i śląska
Wiadomości: 951

« Odpowiedz #35 : 15-08-2014, 15:55 »

Umówmy się, że ten temat jest cały dla ciebie. Pisz sobie tutaj do woli.
« Ostatnia zmiana: 16-08-2014, 11:30 wysłane przez Nieboraczek » Zapisane

Teoria jest wtedy, kiedy wiemy wszystko, a nic nie działa. Praktyka jest wtedy, kiedy wszystko działa, a nikt nie wie dlaczego.
VVV
***


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 645

« Odpowiedz #36 : 15-08-2014, 16:01 »

Gdyby jeszcze był widoczny eksperymentalnie tylko dla zalogowanych to byłby fòól wypas.
:-)
Zapisane
Greyhound
« Odpowiedz #37 : 15-08-2014, 16:10 »

Umówmy się , że ten temat jest cały dla ciebie. Pisz sobie tutaj do woli.

Wolał bym ten który założyłem.
Zapisane
VVV
***


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 645

« Odpowiedz #38 : 15-08-2014, 16:23 »

Można skleić oba wątki, byle tytuł pozostał krótki np. "Grey, natura i pomysły".
:-)
« Ostatnia zmiana: 15-08-2014, 16:31 wysłane przez VVV » Zapisane
Vexatus
***

Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
MO: 10.06.2011
Wiadomości: 17

« Odpowiedz #39 : 15-08-2014, 17:13 »



Widzisz Scorupion. U mnie działa to tak.
Jeśli ktoś kto jest dla mnie autorytetem powiedział by mi że jestem głupi, to zapewne wziął bym to sobie do serca.
U mnie trochę inaczej...autorytet nie ma nic do faktu.

Ma, bo to ważne kto ten fakt stwierdza.
Jeżeli gimazjalista, bezrobotny spod budki z piwem i profesor matematyki powiedzą, że 2x2=4, to ważny jest fakt, czy to, kto go stwierdził?

Zapisane
Strony: 1 [2]   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Działa na MySQL Działa na PHP Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006-2008, Simple Machines
Design by jpacs29 | Mapa strony
Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!