Niemedyczne forum zdrowia
08-05-2024, 01:22 *
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Aktualności: Sklep Biosłone --> wejdź
 
   Strona główna   Pomoc Regulamin Szukaj Zaloguj się Rejestracja  
Strony: 1 [2]   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Miesiączka a candida  (Przeczytany 21158 razy)
Kati81
Częsty gość
**


Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wiek: 42
MO: 19-05-2008
Skąd: Lublin,
Wiadomości: 81

« Odpowiedz #20 : 20-01-2009, 00:34 »

U mnie już raczej w porządku - 4 dni spóźnienia - jak na moje ostatnie przeżycia psychiczne i dolegliwości fizyczne to niedużo smile
Polecam tą mieszankę na oczyszczenie dróg moczowych - dobrze działa także w kwestii kobiecej - chyba przez jasnotę białą. Nigdy nie miałam jakiś strasznych dolegliwości miesiączkowych, ale tym razem okres jest jakoś wyjątkowo mało odczuwalny smile
Zapisane

Z pozdrowieniami msn-wink
ღ♥ღKatjaღ♥ღ
katee
« Odpowiedz #21 : 16-02-2009, 22:56 »

A ja wciąż problemu się nie pozbyłam   ostatnią miesiączkę miałam 24 grudnia (pierwsza samoistna miesiączka po prawie 1,5 roku!) i niestety pęcherzyk nie pękł i został w lewym jajniku. Dostałam od ginekologa distreptazę czopki na usunięcie pęcherzyka, wzięłam 7 i przestałam bo fatalnie się po nich czułam. Powróciłam do MO (po kilku miesiącach przerwy) i poza tym nic nie biorę, ale martwią mnie bóle jajników, głownie po lewej stronie, czasem po obydwu, od tygodnia boli mnie praktycznie codziennie, najczęściej na wieczór. Stosuję jeszcze ciepłe okłady ( czy dobrze? ). Zamierzam wprowadzić tamponowanie alocitem. Czy coś jeszcze mogę zrobić, może ktoś coś podpowie, bo trochę mnie to martwi  confused
Zapisane
olisha
« Odpowiedz #22 : 03-02-2010, 16:04 »

A ja, odkąd zaczęłam pić miksturę, mam raz dłuższy cykl, raz krótszy. Od 23-4 do 45 dni. Zdecydowanie mam delikatniejsze miesiączki. Nadal jestem nerwowa i roztargniona przed, ale jest znacznie, znacznie lepiej. Myślę, że tak jak już napisały Grażynka z Olimpią : pijcie, pijcie, dziewczyny smile .
Zapisane
Amelia
***


Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wiadomości: 588

« Odpowiedz #23 : 01-05-2010, 14:00 »

A czy komuś udało się pozbyć PCO dzięki miksturze?
Zapisane
Edit.mazur
***


Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wiek: 49
MO: 01.11.2011
Skąd: Ostrowiec
Wiadomości: 117

« Odpowiedz #24 : 04-05-2012, 18:17 »

A ja, odkąd zaczęłam pić miksturę, mam raz dłuższy cykl, raz krótszy. Od 23-4 do 45 dni. Zdecydowanie mam delikatniejsze miesiączki. Nadal jestem nerwowa i roztargniona przed, ale jest znacznie, znacznie lepiej. Myślę, że tak jak już napisały Grażynka z Olimpią : pijcie, pijcie, dziewczyny smile .

Trochę mnie uspokoiłaś, bo u mnie właśnie tak się dzieję- raz dłuższy cykl a raz dużo krótszy ale tak musi widocznie być:) Trzeba cierpliwości
Zapisane
Strony: 1 [2]   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Działa na MySQL Działa na PHP Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006-2008, Simple Machines
Design by jpacs29 | Mapa strony
Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!