Niemedyczne forum zdrowia
09-05-2024, 08:44 *
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Aktualności: Wesprzyj Fundację Biosłone --> kliknij
 
   Strona główna   Pomoc Regulamin Szukaj Zaloguj się Rejestracja  
Strony: 1 ... 32 33 [34] 35 36 ... 50   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Objawy po stosowaniu MO  (Przeczytany 709121 razy)
Bunia
***


Offline Offline

Płeć: Kobieta
MO: 1.01.2009 r.
Wiedza:
Skąd: Śląsk
Wiadomości: 331

« Odpowiedz #660 : 06-06-2010, 19:46 »

Tydzień temu włączyłam zioła na oczyszczanie dróg moczowych. Trzy dni temu pojawił się dość silny ból w dolnej partii kręgosłupa i nie chce sobie nigdzie pójść, ma się dobrze, ja natomiast  gorzej. Co radzicie? Przetrzymać czy odstawić na jakiś czas MO lub ziółka?
Zapisane
nusia
« Odpowiedz #661 : 07-06-2010, 14:57 »

Minęły dwa lata od czasu jak piję MO, niedawno wdrożyłam KB ale przyznaję, ze nie codziennie. Kolejne objawy organizmu  to od trzech miesięcy pojawiło mi się po zjedzeniu czegokolwiek takie jakby chrząkanie, chrypienie, odkrztuszam przy tym kulki flegmy. Czy dobrze myślę, że to grzyb? Mam także nawracające bóle w plecach (neuralgie splotu nerwowo-mięśniowego?) Nic na to nie pomaga, nie mogę się ruszyć ani obrócić w żadnym kierunku, nie wiem co robić. Obniżyło mi się ciśnienie mam 80/60 czasem kręci mi się w głowie. Ratuję się wtedy kawą. Nadal bardzo mi się przetłuszczają włosy , muszę je myć co drugi dzień. Mam jeszcze jedną dolegliwość od wielu lat alergia na słońce, jak za długo się opalam na dekolcie wychodzi mi uczulenie. Kiedyś tego nie miałam. Od dziesięciu lat mam problem. Mam ciemną karnację. Ogólnie nie używam cukru, słodycze jadam okazyjnie, bardzo rzadko, nie jem ziemniaków.
Zapisane
Grazyna
« Odpowiedz #662 : 07-06-2010, 16:58 »

Okazuje się, że po dwóch latach stosowania Mikstury oczyszczającej jeszcze nie mamy świadomości, co się z nami dzieje. Rozumiem i nie rozumiem. Rozumiem, gdyż w 2007 roku także miałam jeszcze mętlik w głowie, piłam tę miksturkę, ale nie rozumiałam jej działania. Nie rozumiem, gdyż teraz jest wszystko opisane nie tylko w książkach, ale i na Portalu, a liczne przypadki na forum pokazują, że to co pisze Mistrz w rozdziale 9 Trudne początki oczyszczania to nie fikcja literacka, a rzeczywistość. Wydawałoby się, że już nikogo nie powinny dziwić wydzieliny układu oddechowego, moczowo-płciowego czy bóle wędrujące, a jednak. Przecież toksemia narastała u Ciebie od wielu lat, skoro już przed dziesięcioma laty zaczęła się manifestować uczuleniem. Przeczytaj uważnie http://www.bioslone.pl/przyczyna-chorob/magazynowanie-toksyn

Cytat
nie jem ziemniaków
A czemu? Może to błąd. Już nie mówisz "o nas, kandydowcach" msn-wink jak przed rokiem, ale ziemniaków nie jesz, hm. A co w ogóle jesz, może masz niedobory, które prowadzą do nadmiernego odkładania się toksyn. Powinnaś koniecznie pić regularnie koktajle, działają rewelacyjnie na takie problemy, jak Twoje.

Cytat
chrząkanie, chrypienie, odkrztuszam przy tym kulki flegmy
Należy wdrożyć dodatkowe metody: do wyboru ssanie oleju lub zioła na drogi oddechowe.
Zapisane
Grawo
*


Offline Offline

Płeć: Kobieta
MO: 01-03-2009 do 16-12-2013.
Wiedza:
Wiadomości: 526

« Odpowiedz #663 : 08-06-2010, 12:29 »

Właściwie powinnam napisać objawy po KB, tak myślę. Od tygodnia dzieją się dziwne rzeczy z moim organizmem, otóż kilka dni temu po wypiciu KB na bazie ziaren + banan + miód + sok z jednej cytryny, najpierw mnie zemdliło, potem zrobiło mi się bardzo zimno, następnie potwornie rozbolał mnie prawy bark, miałam wrażenie, że mam rękę złamaną. Ponieważ było to póżne popołudnie to resztkami sił pościeliłam sobie łóżko, ale nie mogłam długo zasnąć, ból ręki był potworny.
Rano po przebudzeniu, wszystko ustąpiło, nawet dotykałam tę rękę i bark, bo nie dowierzałam, iż nic mnie nie boli.
Wcześniej w innym wątku opisywałam ten bolący bark, robiłam masaże wg zaleceń i na tamten czas przeszło, a teraz taka historia.
Wczoraj z kolei, po wypiciu KB, ten sam skład, też tak mnie mdliło,a w nocy potworny ból z lewej strony podbrzusza, musiałam się wspomóc nospą, i potworny ból lewego migdała, jakoś to przetrzymałam. Rano po przebudzeniu nic mi nie dolegało, pełna energii wzięłam się do roboty.

Mam pytanie do ekspertów, czy te objawy można nazwać " wszechogarniającym bólem".
Zapisane
Zebbra
***


Offline Offline

Płeć: Kobieta
MO: nie stosuję
Wiadomości: 51

« Odpowiedz #664 : 08-06-2010, 12:48 »

Sok z całej cytryny? No to chyba ruszyło porządne oczyszczanie... Nie wiem czy to celowa kuracja koktajlem cytrynowym, bo jak nie to chyba za dużo tej cytryny? Ja daję tylko to co zostało po obraniu i wyciśnięciu a i tak jest kwasek 
« Ostatnia zmiana: 08-06-2010, 12:49 wysłane przez Zebbra » Zapisane
pollo
« Odpowiedz #665 : 12-06-2010, 17:54 »

Od 3 miesięcy piję MO i jak na razie jest to nadal oliwa z oliwek, ponadto stosuje dietę prozdrowotną oraz koktajl błonnikowy (od 6 dni dwa razy dziennie). Na początku stosowania MO miałam bóle brzucha, biegunkę i wysypkę na twarzy. Teraz na skutek wprowadzenia koktajli błonnikowych pojawiły się wzdęcia, mdłości oraz ponownie wysypka na twarzy.
Martwią mnie bolące stawy na zmianę pogody, wcześniej ich nie miałam.
Mam jeszcze problem z jedzeniem surowych warzyw (burczenie, uczucie ssania po ich spożyciu). Czy jest to spowodowane z odkryciem nadżerek po MO i koktajlach błonnikowych?
« Ostatnia zmiana: 12-06-2010, 18:36 wysłane przez Lilijka » Zapisane
Grazyna
« Odpowiedz #666 : 12-06-2010, 20:01 »

Całe 34 strony tego wątku są głównie o tym. Także trzy rozdziały (8, 9 i 10) Zdrowia na własne życzenie część I Oczyszczenie jest na ten temat, ale trzeba przeczytać, żeby to wiedzieć. Są to naturalne objawy. Tak, między innymi są związane z odsłonięciem nadżerek, z uwolnieniem toksyn itp.
Zapisane
pollo
« Odpowiedz #667 : 17-06-2010, 12:40 »

Czy zjedzenie posiłku ok. 2 godzin po spożyciu MO faktycznie przyczynia się do jego większej skuteczności? Zauważyłam gorsze samopoczucie właśnie po 2 godzinnej przerwie między MO a posiłkiem..wzdęcia potrafią utrzymywać się aż do południa. Wcześniej gdy przerwa wynosiła 1 godzinę wzdęć nie było.
Zapisane
Mrówka
***


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiek: 64
MO: 01.03.2010
Skąd: Mazowsze Płn-zach.
Wiadomości: 227

« Odpowiedz #668 : 17-06-2010, 12:48 »

Zaraz, ja teraz nie rozumiem. MO pijemy na czczo, po min 30-40 min. śniadanie. Ja bym nie mógł wyjść z domu bez śniadania. Nie miałem żadnych wzdęć odkąd nie jem glutenu.
Zapisane

Pomyśl nim zadziałasz, ale wpierw sobie to wymarz. Think before acting, dream before thinking.
pollo
« Odpowiedz #669 : 17-06-2010, 14:52 »

Tak też napisałam, śniadanie dopiero jem po 2 godzinach po MO smile nadal nie wiem skąd u mnie nasilenie wzdęć...jestem na diecie prozdrowotnej, nie jem żadnego nabiału ani glutenu, piję MO i koktajle a samopoczucie wyraźnie ulega pogorszeniu Smutny
Zapisane
Mrówka
***


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiek: 64
MO: 01.03.2010
Skąd: Mazowsze Płn-zach.
Wiadomości: 227

« Odpowiedz #670 : 17-06-2010, 15:14 »

Właśnie to piszę...30-40 min. to nie 2 godziny. Ty chyba o 5-tej wstajesz na to MO ?
Myślę (ale nie wiem), że tu może być problem. Czy nabiał to też jajka?  Jajka wręcz jeśc trzeba. Dobra jest jajecznica na cebulce i z boczusiem i szczypiorkiem, pietruszką po ok. 40 min od MO.  clap
 Moje samopoczucie poprawia się wyraźnie (a było już, wierz mi, bardzo żle przed MO). clap
Sam chyba zresztą pisałeś, że jak przerwa była ok.1 godz po MO to wzdęć nie było...
A jak u Ciebie z owocami i warzywami ?
« Ostatnia zmiana: 17-06-2010, 16:07 wysłane przez Mrówka » Zapisane

Pomyśl nim zadziałasz, ale wpierw sobie to wymarz. Think before acting, dream before thinking.
pollo
« Odpowiedz #671 : 17-06-2010, 15:57 »

Tak MO piję o 5 rano smile Jajek również nie jem, bo źle się po nich czuję...w ogóle moje samopoczucie pogorszyło się po koktajlach błonnikowych i wydłużeniu czasu na śniadanie po MO jeżeli można to tak nazwać. Jeżeli chodzi o surowe owoce i warzywa to spożywam je tylko i wyłącznie w koktajlach błonnikowych..do mięs i ryb dodaje sałatę, ogórki zielone, kalafiora gotowaną kapustę czerwoną, białą bądź gotowane cukinie.

Źle się również czuję po wieprzowinie...chyba mi nie służy.

Mrówka a na co chorujesz?
« Ostatnia zmiana: 17-06-2010, 16:03 wysłane przez Pollo » Zapisane
Mrówka
***


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiek: 64
MO: 01.03.2010
Skąd: Mazowsze Płn-zach.
Wiadomości: 227

« Odpowiedz #672 : 17-06-2010, 16:05 »

Właściwie na nic teraz. Ale miałem farmakologicznie leczoną depresję, ciągłe odkasływanie, swędzenia i strasznie "ciężki umysł" co tu określa się jako mgłę umysłową. DO tego były problemy z czytaniem - nieostre widzenie. Wszystko to ustąpiło stopniowo gdzieś tak po 3-4 tyg MO+ DP.

Moja rada, Pollo - skróć te męki przewodu pokarmowego  z powrotem do max. 1 godziny po MO. Spróbuj choć kilka dni - sama sprawdzisz skutki.
« Ostatnia zmiana: 17-06-2010, 16:20 wysłane przez Grażyna » Zapisane

Pomyśl nim zadziałasz, ale wpierw sobie to wymarz. Think before acting, dream before thinking.
pollo
« Odpowiedz #673 : 17-06-2010, 16:10 »

Tak zrobię! MO piję już 3,5 miesiąca, poprawa była naprawdę duża, jednak teraz znowu nastąpiło pogorszenie. Bliżej nie wiadomo czy to przez koktajle czy MO, w każdym razie zmienię godzinę picia MO i dam znać o rezultatach.
Zapisane
pollo
« Odpowiedz #674 : 17-06-2010, 16:26 »

Mam jeszcze pytanie czy odczuwał ktoś po MO tudzież po koktajlu błonnikowym uczucie palenia w żołądku/jelitach? Czasami mam wrażenie jakby mi ktoś wypalał cały układ pokarmowy.

« Ostatnia zmiana: 17-06-2010, 16:29 wysłane przez Pollo » Zapisane
Agata
*


Offline Offline

Płeć: Kobieta
MO: 09.08.2008
Wiedza:
Wiadomości: 540

« Odpowiedz #675 : 17-06-2010, 17:45 »

Jeżeli masz takie dokuczliwe objawy, to może zmniejsz na pewien czas dawkę MO (stosuj np. po 5 ml każdego składnika).
Dobrze jest też sprawdzić, czy pora picia koktajlu nie wpływa w jakiś sposób na samopoczucie (może spróbuj to przestawić - jeśli pijesz KB rano przed śniadaniem, to spróbuj wieczorem, np. godzinę po kolacji).
Ważne jest też, co dodajesz do koktajlu (miód może uczulać, może stosujesz jakieś połączenie warzyw lub owoców, które Ci nie służy?).
A czy dodajesz ostropest? Powinien łagodzić tego typu dolegliwości.
Zapisane
pollo
« Odpowiedz #676 : 17-06-2010, 18:49 »

Tak przez ostatnie dni stosowałam koktajl błonnikowy rano i wtedy pogorszyło się moje samopoczucie, więc w tym upatruje przyczynę. Ostropestu jeszcze nie włączyłam do koktajli. Dlaczego organizm nie toleruje koktajlu rano a po południu tak? ... Jedno jest pewne, organizm to jedne wielkie laboratorium..
Zapisane
Mrówka
***


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiek: 64
MO: 01.03.2010
Skąd: Mazowsze Płn-zach.
Wiadomości: 227

« Odpowiedz #677 : 17-06-2010, 21:37 »

W dodatku doskonale zaprojektowane laboratorium. A tak wielu je zaśmieca.
Zapisane

Pomyśl nim zadziałasz, ale wpierw sobie to wymarz. Think before acting, dream before thinking.
pollo
« Odpowiedz #678 : 18-06-2010, 08:46 »

Zmniejszyłam dzisiaj dawkę MO i zjadłam śniadanie po 50 minutach, ponadto wczoraj wypiłam tylko jeden koktajl błonnikowy po południu i dzisiaj czuję się zdecydowanie lepiej! Dziękuję wszystkim za rady.
Zapisane
Tarik
Stały bywalec
***


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiek: brak
MO: 22.04.2010
Skąd: Tarnów
Wiadomości: 163

« Odpowiedz #679 : 21-06-2010, 06:56 »

Pytam:
- czy użycie 30 ml oleju w miksturce, może w jakiś sposób zmniejszyć jej skuteczność?

Robię tak od paru dni ponieważ, zwiększam podaż kalorii bag, traconych szybko po wykluczeniu z diety glutenu. Efekt osiągam jednak nieco odmienny, póki co, częściej odwiedzam ubikację frusty. Wiążę to jednak również z niedawną zmianą oleju, więc zaczekam jeszcze kilka dni.
« Ostatnia zmiana: 21-06-2010, 11:09 wysłane przez Lilijka » Zapisane

Jatropsychogenia + jatrosomatopatia = służba zdrowia
Strony: 1 ... 32 33 [34] 35 36 ... 50   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Działa na MySQL Działa na PHP Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006-2008, Simple Machines
Design by jpacs29 | Mapa strony
Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!