Niemedyczne forum zdrowia
09-05-2024, 06:45 *
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Aktualności: Wesprzyj Fundację Biosłone --> kliknij
 
   Strona główna   Pomoc Regulamin Szukaj Zaloguj się Rejestracja  
Strony: 1 ... 7 8 [9] 10 11 ... 50   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Objawy po stosowaniu MO  (Przeczytany 709095 razy)
Piotr
***


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
MO: nie stosuję
Wiedza:
Wiadomości: 1.360

« Odpowiedz #160 : 25-10-2008, 13:18 »

Lady
Może spróbuj odstawić na jakiś czas te krople lub zmniejsz ich ilość, no i przestań chodzić po tych centrach handlowych  smile
Zapisane
Lady
***


Offline Offline

Płeć: Kobieta
MO: 12-12-2007
Skąd: mazowieckie
Wiadomości: 374

« Odpowiedz #161 : 25-10-2008, 14:18 »

Piotrze o jak bym chciała przestać  naughty nie mogę odstawić kropli, bo chcę szybciej z tego wyjść. msn-wink Zawsze w sezonie zimowym lądowałam na antydepresantach, ale już nie mam zamiaru tylko nie mam siły nic robić.Może to ta pogoda?
Zapisane

pozdrawiam Ania
Barwie
***


Offline Offline

Płeć: Kobieta
MO: 01-10-2007
Skąd: Katowice
Wiadomości: 51

« Odpowiedz #162 : 25-10-2008, 17:47 »

Lady doskonale wiem, o czym mówisz, miałam takie same objawy, popijałam wtedy melisę na noc i pomagało.
Zapisane
Lady
***


Offline Offline

Płeć: Kobieta
MO: 12-12-2007
Skąd: mazowieckie
Wiadomości: 374

« Odpowiedz #163 : 25-10-2008, 20:21 »

Ale czy po tej melisie nie będę jeszcze dłużej spała? naughty
Zapisane

pozdrawiam Ania
LenaG
Stały bywalec
***


Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wiek: 53
MO: 08-04-2008
Skąd: Łódź
Wiadomości: 184

« Odpowiedz #164 : 26-10-2008, 17:51 »

Lady. U mnie pojawiły się niemal takie same objawy. W nocy pokręcone, ale wyraziste i męczące sny, rano jestem nieprzytomna. Poza tym brzuch mam niemal ciągle wzdęty a odgłosy z niego słychać w całym pokoju. Piję MO z oliwą, jeden koktajl nasionkowy dziennie (z odrobiną śmietany) i wieczorem melisę z citroseptem. Ja się cieszę, bo wreszcie doczekałam się objawów oczyszczania i to niemal książkowych. A trochę już to MO piję! Piłam od początku z oliwą, potem przeszłam na olej kukurydziany, we wrześniu spróbowałam PMO na oleju kukurydzianym ale po miesiącu wróciłam do MO na oliwie, bo mi się straszna nadkwasota zaczęła. Od początku października wróciłam do MO z oliwą, i się zaczęło smile
Zapisane

"Życie polega na wyborach między tym co dobre, a tym co łatwe"
"ŻYCIE JEST BARDZO NIEBEZPIECZNYM ZAJĘCIEM. ŚMIERTELNOŚĆ SIĘGA STU PROCENT!"
jagooda
« Odpowiedz #165 : 29-10-2008, 16:09 »

Witajcie ja całe dnie bym spała,a piję MO na oleju winogronowym.Tak zaczęłam,ponieważ nie mam zadnych objawów ze strony górnego odcinka przewodu pokarmowego i cholesterol w normie.Moje 4-letnie dziecko już 2 razy miało jęczmień,a mąż dostaje ropne krostki  na udach.
Zapisane
ella
« Odpowiedz #166 : 29-10-2008, 16:26 »

czy ktoś z was - którzy to piszecie o sennych objawach oczyszczania itp - chodzi do pracy? czy tylko w domu jesteście potrzebni? bo rodzina to może jeszcze zrozumie, ale pracodawca raczej nie. Ciekawi mnie czy ktoś chodził do pracy na objawach detoksykacji? jak sobie z tym radzi?
Zapisane
jagooda
« Odpowiedz #167 : 29-10-2008, 17:42 »

Ella właśnie siedzę w pracy.Żeby nie zasnąć czasem piję odrdzewiacz coca-colę kawy nie lubię.
Zapisane
Olimpia
***


Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wiek: 48
MO: MO od 2008 do 2011
Skąd: Warszawa
Wiadomości: 391

« Odpowiedz #168 : 29-10-2008, 17:56 »

Ella właśnie siedzę w pracy.Żeby nie zasnąć czasem piję odrdzewiacz coca-colę kawy nie lubię.
Jagooda bangin nie załamuj mnie tą colą,usuwasz śmieci i wtłaczasz nowe i to jakie ???
Zapisane
ella
« Odpowiedz #169 : 29-10-2008, 18:09 »

Jagoodko, no niestety, dołączam się do Olimpii!  bash
ale podejrzewam że jednak ludziska na detoksie do pracy nie chodzą Smutny bo nie sa w stanie  crybaby
Zapisane
Olimpia
***


Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wiek: 48
MO: MO od 2008 do 2011
Skąd: Warszawa
Wiadomości: 391

« Odpowiedz #170 : 29-10-2008, 18:16 »

Praca nie jest najważniejsza,bo jak zabraknie zdrówka to jak pójdziemy do pracki.Ja stawiam organizm na pierwszym miejscu.
Zapisane
ella
« Odpowiedz #171 : 29-10-2008, 18:56 »

Olimpio, a za co kupujesz aloes, cytryny i oliwę? bo rozumiem że płaceniem za prąd się nie przejmujesz  biggrin
zazdroszczę!
Zapisane
Olimpia
***


Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wiek: 48
MO: MO od 2008 do 2011
Skąd: Warszawa
Wiadomości: 391

« Odpowiedz #172 : 29-10-2008, 21:56 »

 
Olimpio, a za co kupujesz aloes, cytryny i oliwę? bo rozumiem że płaceniem za prąd się nie przejmujesz  biggrin
zazdroszczę!
Jasne,że pracuję.Jak trzeba leżeć w łóżku to leżę.Zgadzam się,że niektórzy nie mogą sobie pozwolić na długotrwałe zwolnienie.
Zapisane
ella
« Odpowiedz #173 : 30-10-2008, 02:36 »

Cytat
piję ją spodadycznie.I już nie będę
No ciesze się, bo forum wciąż i nadal spełnia rolę edukacyjno-wychowawczą  thumbsup
Zapisane
Zazula
***


Offline Offline

Płeć: Kobieta
MO: 22-08-2008
Skąd: Łódź
Wiadomości: 221

Myślę, więc jestem samotna...

« Odpowiedz #174 : 30-10-2008, 09:09 »

Jak tu nie chodzić do pracy? Czy z tego wynika, że moje objawy oczyszczania są wyjątkowo delikatne, skoro mogę normalnie funkcjonować - pracować, uczyć się, leczyć itd...? Oczywiście ciągle pojawiają się i znikają kolejne "dolegliwości" ale jakoś nie zwalają mnie z nóg  blink
Zapisane

uśmiech to połowa pocałunku smile
Czarnula
***


Offline Offline

Płeć: Kobieta
MO: 01-04-2008, syn i mąż 07-04-2008
Skąd: Śląsk,
Wiadomości: 141

« Odpowiedz #175 : 30-10-2008, 10:04 »

Mnie objawy oczyszczania raz zwaliły z nóg. było to krótko po przejściu na olej kukurydziany w miksturze. Dostałam białych nalotów na migdałach (nigdy takich u siebie nie widziałam), miałam lekko podw. temp., bóle mięśni, osłabienie, silne pocenie. Poszłam do lekarza po L4 na kilka dni. Oczywiście wypisał antybiotyk, którego nie brałam.
Zapisane

Moje skarby:
syn ur. 2002 r
córka ur. 2007 r
ella
« Odpowiedz #176 : 30-10-2008, 14:26 »

czarnula i zazula smile dziękuję że sie dzielicie z nami waszymi objawami. Ja tez przechodze dość łagodnie (teraz!). No ale poczatek byl okropny jednak nie mialam wtedy pracy wiec właściwie Bogu dzięki ze mogłam z tym oczyszczaniem zostac w domu smile Teraz jednak wiedze ze się oczyszczam za wolno ale boje sie przyspieszyc (juz prawie kupowalam Detox+ ale alergia mnie powaliła i nic nie moglam sobie do MO dolożyć) bo boję sie niezdolnosci do pracy! Ludzie tu na forum opisuja takie objawy, ze się przestraszyłam. Wolę łagodniejszą droge. Mimo iz jestem niecierpliwa z natury smile i alergia mi przeszkadza, i katar (do południa), i gula w gardle. Ale na razie wprowadzam tylko kit. Zobaczymy co sie bedzie dzialo!
Apropos wiosny, czyli moich objawów oczyszczania, to pisalam juz tu gdzies - to była kichawka i kapiący nos. Plus chrypa, ale chrypka nie jest uciążliwym objawem. Natomiast kichawka wyłącza cię z życia!! Po prostu kichasz jak z armaty i to cały czas, z małymi przerwami na oddech!! Żaden pracodawca by tego nie zaakceptował! No ale mam nadzieje ze mam to za soba. Innym razem napisze jak kichawka wróciła na tydzień we wrzesniu i dlaczego  naughty
Zapisane
Lady
***


Offline Offline

Płeć: Kobieta
MO: 12-12-2007
Skąd: mazowieckie
Wiadomości: 374

« Odpowiedz #177 : 30-10-2008, 17:44 »

Najgorzej z nóg zwala detoksykacja komórek nerwowych.  wacko Jak ktoś ma toksyny w mózgu to ich usuwanie pogarsza nastrój i koncentrację. Występują też problemy z nadmierną sennością w dzień i bezsennością w nocy. Smutny Jednym słowem człowiek czuje się do niczego. 
Zapisane

pozdrawiam Ania
jagooda
« Odpowiedz #178 : 02-11-2008, 21:32 »

A czy może pojawić się krew w stolcu-zdarzyło mi się wcześniej jakieś 6-7 lat temu-?
Zapisane
Laokoon
***


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiek: 44
MO: 01-08-2008, z przerwami
Wiedza:
Skąd: pomorskie
Wiadomości: 2.510

« Odpowiedz #179 : 03-11-2008, 20:44 »

Najgorzej z nóg zwala detoksykacja komórek nerwowych.  wacko Jak ktoś ma toksyny w mózgu to ich usuwanie pogarsza nastrój i koncentrację. Występują też problemy z nadmierną sennością w dzień i bezsennością w nocy. Smutny Jednym słowem człowiek czuje się do niczego. 

Mam to od jakiegos czasu. To znaczy raczej problem z "zagrzybieniem" mozgu niz z samym oczyszcaniem. I potwierdzam, to jest chyba najgorsze ze wszsytkiego co mnie w zwiazku z kandidka spotkalo.
Zapisane
Strony: 1 ... 7 8 [9] 10 11 ... 50   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Działa na MySQL Działa na PHP Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006-2008, Simple Machines
Design by jpacs29 | Mapa strony
Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!