Niemedyczne forum zdrowia
09-05-2024, 07:16 *
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Aktualności: Wesprzyj Fundację Biosłone --> kliknij
 
   Strona główna   Pomoc Regulamin Szukaj Zaloguj się Rejestracja  
Strony: 1 ... 27 28 [29] 30 31 ... 50   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Objawy po stosowaniu MO  (Przeczytany 709098 razy)
Agata
*


Offline Offline

Płeć: Kobieta
MO: 09.08.2008
Wiedza:
Wiadomości: 540

« Odpowiedz #560 : 30-01-2010, 22:34 »

Mnie tak swędziały stopy ponad pół roku, w dzień i w nocy! Swędzenie potrafiło mnie wybudzić z najgłębszego snu. Na mnie najlepiej działało przecieranie alocitem (wg książki Mistrza powinno się moczyć stopy w alocicie przez 5 minut, ale zebrałam się na to tylko kilka razy), oraz smarowanie maścią z witaminą A. Odkąd jestem na DP swędzenie prawie zupełnie ustało  biggrin
Zapisane
olisha
« Odpowiedz #561 : 30-01-2010, 23:16 »

Będę przecierać (ew. moczyć) i smarować smile . Że też sama na to nie wpadłam msn-wink . A książkę pożyczyłam! Oj, chyba trzeba kupić drugi egzemplarz do pożyczania msn-wink .
Zapisane
Laokoon
***


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiek: 44
MO: 01-08-2008, z przerwami
Wiedza:
Skąd: pomorskie
Wiadomości: 2.510

« Odpowiedz #562 : 30-01-2010, 23:57 »

Piszesz, że masz grzybicę. Więc to nawet bardzo normalne powiedziałbym.
Zapisane
Kris
« Odpowiedz #563 : 02-02-2010, 20:53 »

Ja namówiłem rodziców do picia MO. Ostatnio jak ich odwiedziłem to widok mojego ojca troszkę mnie rozbawił, siedział zakatarzony i ogólnie załamany, ale nie poddał się i pije miksturkę dalej. Na początku to mama była jako królik doświadczalny. Rodzice zrezygnowali z wizyt u konowałów.
Zapisane
Sonata
Częsty gość
**


Offline Offline

Płeć: Kobieta
MO: 15.11.2009 r.
Skąd: Rybnik
Wiadomości: 112

« Odpowiedz #564 : 04-02-2010, 21:26 »

Oprócz worków pod oczami, wysypki na skórze dłoni, grzybicy w "dolnej części ciała", paznokcie u stóp, i od wczoraj coś mi w uchu czasami stuka, jakby ciśnienie się zmieniało... z jednym okiem też coś nie tak, coś jakby swędziało czasami i rano musiałam je przetrzeć dłonią bo jakby mi się zamgliło. To reszta jest w porządku mojego ciała bynajmniej na razie. Nigdy nie miałam problemów z uszami. Wzrok zawsze dobry i teraz też tak jest. Rok temu miałam coś ala jęczmień na powiece, teraz to wiem co to było. Taka grudka i nie chciała mi zniknąć dość długo. Teraz jest jeszcze ale minimalna.
Czy powinnam zastosować zakraplanie przez nos Alocitem? czy jeszcze poczekać?
Zapisane
Zbigniew Osiewała (Zibi)
« Odpowiedz #565 : 05-02-2010, 17:34 »

Myślę, że możesz.
Zapisane
Martka
« Odpowiedz #566 : 11-02-2010, 10:36 »

4 dni i wzmożona wysypka na ciele... lekki ból głowy, lekkie plamienia z dróg rodnych, katar i sklejone, swędzące oczy rano;)
Piję po 15ml każdego składnika a to dlatego że wcześniej piłam długo aloes z olejem i stosowałam kuracje na bazie oliwy i wyciskanego soku z grejpfruta.
Zapisane
fiona50
« Odpowiedz #567 : 11-02-2010, 20:10 »

A dlaczego pijesz po 15 ml, skoro w przepisie Mistrza jest po 10 ml.
Czy zastanawiałaś się nad tym ile szkody możesz sobie wyrządzić? Zwiększoną dawką przyspieszysz oczyszczanie. Proporcje, które są podane w książkach p. Słoneckiego oraz w  Niezbędniku i na Forum Mistrz dobrał optymalnie i nie ma potrzeby zwiększania dawki.
Zapisane
Martka
« Odpowiedz #568 : 11-02-2010, 22:46 »

Ok, będę się próbowała zmieścić w 10ml. Piję ok. 15 też, bo mi wygodniej się odmierza, a sam p.Słonecki gdzieś pisał że są to wielkości na oko, jak wyjdzie mniej czy więcej nic się znowu takiego nie dzieje.
Ale będę się starała odmierzać co do kapki;)
Zapisane
olisha
« Odpowiedz #569 : 11-02-2010, 23:12 »

Napisał, że można "na oko", jak już się zakończy proces oczyszczania i pije się MO już w zasadzie tylko dla profilaktyki. W trakcie procesu zdrowienia Pan Słonecki zaleca ścisłe odmierzanie dawki.
Zapisane
Martka
« Odpowiedz #570 : 11-02-2010, 23:25 »

Ok, będę odmierzać 10ml. Choć zastanawiam się czy w ogóle u mnie organizm już reaguje na aloes... i nie trzeba zacząć np. od citroseptu. Kurację aloesowo-oliwną mam za sobą i całkiem niedawno ją skończyłam. Poczekam z miesiąc i zobaczę co się będzie dziać.
Teraz jak się tak zastanawiam to nie wiem czy objawy wysypkowe i swędziawka nie jest po prostu reakcją na nagłe odstawienie antyhistamin i maści immunosupresyjnych. Zobaczymy co się dalej podzieje.

Natomiast bóle głowy i podbrzusza jak na mnie bardzo niecharakterystyczne więc to na bank proces oczyszczania.
Zapisane
Sonata
Częsty gość
**


Offline Offline

Płeć: Kobieta
MO: 15.11.2009 r.
Skąd: Rybnik
Wiadomości: 112

« Odpowiedz #571 : 12-02-2010, 11:05 »

Pytanie dotyczące objawów w czasie picia MO dotyczy mojej mamy, zaczęła pić MO od miesiąca plus KB, do tego bierze tabletkę na nadciśnienie i tabletkę na rozrzedzenie krwi (ma zakrzepicę żył kończyn dolnych). Ma jeszcze lekką nadwagę ciała.
 Od paru dni ma szumy powyżej skroni głowy i i mdłości od wczoraj wieczorem, i dziwne cierpnięcie skóry na głowie. Ostatnie takie dolegliwości mama miała jak trafiła do szpitala bo nie mogła się podnieść z łóżka ale wtedy brała tylko tabletkę na nadciśnienie.
Czy ma odstawić MO na parę dni i wrócić do mniejszej dawki?


Tak, Chociaż sądzę, że przyczyną mogą być ostatnie zawirowania w pogodzie - wahania ciśnienia. Nie witaj ino pytaj. //Grażyna
« Ostatnia zmiana: 12-02-2010, 16:07 wysłane przez Grażyna » Zapisane
Sonata
Częsty gość
**


Offline Offline

Płeć: Kobieta
MO: 15.11.2009 r.
Skąd: Rybnik
Wiadomości: 112

« Odpowiedz #572 : 14-02-2010, 08:56 »

Wysypka na dłoniach nasilająca się. Uważam na gluten i na to co ogólnie zjadam. Spróbuję przez dwa do trzech dni nie pić MO i sprawdzę co będzie się działo..
Z tego co czytałam - powinno się nie blokować wychodzenia toksynom na zewnątrz z organizmu. Ale ta wysypka na dłoniach jest bardzo męcząca.
Zapisane
Martka
« Odpowiedz #573 : 14-02-2010, 13:53 »

Ja również wysypka ale na całej buzi i szyi. Opuchnięte czerwone powieki... jest źle. Musiałam dziś znowu wziąć lek antyalergiczny.
Też zastanawiam się czy nie przerwać MO na kilka dni.


Nie musiałaś, chciałaś. Oczy można przemywać kilka razy dziennie solą fizjologiczną i alocitem, także wysypkę alocitem. Więcej wytrwałości. Zerwij z dotychczasowymi przyzwyczajeniami, bo inaczej nigdy nie będzie postępu. //Grażyna
« Ostatnia zmiana: 14-02-2010, 17:40 wysłane przez Grażyna » Zapisane
Grawo
*


Offline Offline

Płeć: Kobieta
MO: 01-03-2009 do 16-12-2013.
Wiedza:
Wiadomości: 526

« Odpowiedz #574 : 16-02-2010, 10:26 »

Od 14 lutego jestem na oleju kukurydzianym 1/4 dawki, skacze mi ciśnienie, chociaż już było unormowane. Boli mnie głowa w okolicy czoła i brzuch, a dziś miałam silną biegunkę. Zwłaszcza martwi mnie ta biegunka, czy to znaczy, że nie mogę pić oleju kukurydzianego? Smutny
Zapisane
Grazyna
« Odpowiedz #575 : 16-02-2010, 10:36 »

Nie, to może nic nie znaczyć - zbieg okoliczności - a może znaczyć, że po zmianie oleju MO zaczęła porządki w dalszym odcinku przewodu pokarmowego, stąd reakcja. Co do ciśnienia to teraz taka pora, że u wrażliwych skacze.
Proszę, nie wpisuj tych etapów do profilu, tam ma być jedna data - rozpoczęcia, a te wszystkie skróty powodują, że profil jest mało czytelny (ewentualnie w podpisie). Czy po raz pierwszy, po prawie roku picia mikstury, przeszłaś na olej kukurydziany?
Zapisane
Grawo
*


Offline Offline

Płeć: Kobieta
MO: 01-03-2009 do 16-12-2013.
Wiedza:
Wiadomości: 526

« Odpowiedz #576 : 16-02-2010, 11:04 »

Robiłam wiele prób z kukurydzianym i zawsze się poddawałam z powodu dolegliwości żołądkowych, ponieważ ostatni miesiąc był świetny, jeśli chodzi o ciśnienie, postanowiłam rozpocząć w/w kurację, zwłaszcza, że ciągle mam wysoki cholesterol.
Zapisane
Zbigniew Osiewała (Zibi)
« Odpowiedz #577 : 16-02-2010, 18:02 »

(...)
 postanowiłam rozpocząć w/w kurację, zwłaszcza, że ciągle mam wysoki cholesterol.
A w czym Ci przeszkadza wysoki cholesterol? Może już nie badaj tego cholesterolu, bo narobisz sobie problemów. Sama widzisz, że ciśnienie masz w normie, a cholesterolu poziom wysoki (jak twierdzisz). Jaki z tego wniosek... Jeśli już poddałaś się badaniu i oznaczyłaś jego poziom, i okazało się, że jest wysoki, to trzeba się cieszyć z tego powodu, bo gorzej byłoby, gdyby był zbyt niski.
Zapisane
Grawo
*


Offline Offline

Płeć: Kobieta
MO: 01-03-2009 do 16-12-2013.
Wiedza:
Wiadomości: 526

« Odpowiedz #578 : 17-02-2010, 12:10 »

Jeśli to była grypa żołądkowa to trwała jeden dzień, a jeśli oczyszczanie to dziś ciąg dalszy objawów w postaci wysokiego pulsu 110, żle się z tym czuję, co mogę zrobić.
Mam Cravisol, ale nie wiem czy to zażyć, ponieważ ciśnienie mam niskie.

Zibi, ten cholesterol mi nie przeszkadza, chcę tylko mieć wyniki i pokazać moim znajomym, którzy garściami jedzą tabletki na jego obniżenie. smile
« Ostatnia zmiana: 17-02-2010, 12:53 wysłane przez Grawo » Zapisane
olisha
« Odpowiedz #579 : 17-02-2010, 22:44 »

Nie wiem czy to od mikstury, ale innych powodów nie znalazłam. Bolą mnie lewa ręka i lewa noga. Całe, od ręki/stopy aż po bark/biodro. Ból jest przemijająco-nawracający, a gdy już nawróci to przez kilka minut jest ciężki do zniesienia. Nieprzyjemne, ale jeśli to oczyszczanie to jestem całkiem za.

Przypomniało mi się jeszcze, że kilka dni temu odkryłam na ramieniu lewej ręki kawałek zmienionej skóry. Nie jest widoczne, tylko czuć pod palcami takie drobne grudki. Reszta ręki jest gładka. Na uwagę może też zasługiwać fakt, że coś podobnego jakieś 2 tygodnie temu odkryłam na biodrze po lewej stronie, chwilowo jednak znikło. Ciekawe czy to ma jakiś związek z tymi bólami kończyn.
« Ostatnia zmiana: 17-02-2010, 22:51 wysłane przez Olisha » Zapisane
Strony: 1 ... 27 28 [29] 30 31 ... 50   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Działa na MySQL Działa na PHP Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006-2008, Simple Machines
Design by jpacs29 | Mapa strony
Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!