Niemedyczne forum zdrowia
09-05-2024, 23:52 *
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Aktualności: Wesprzyj Fundację Biosłone --> kliknij
 
   Strona główna   Pomoc Regulamin Szukaj Zaloguj się Rejestracja  
Strony: 1 2 3 [4]   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Dieta dla kulturysty  (Przeczytany 40664 razy)
Espe2000
Początkujący
*

Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
MO: 23 grudnia 2011
Wiadomości: 7

« Odpowiedz #60 : 09-01-2013, 20:31 »

Witam wszystkich po długim czasie nieobecności.
Czuję się zobowiązany tutaj napisać co się ze mną dzieje. Na przekór tym osobom, którym mój pomysł tak się nie podobał. Tak, zacząłem chodzić na siłownie. Czy to naprawdę aż takie złe, że podnoszę sześć razy ciężarek sześcio kilowy? Przepraszam bardzo. A Wy jak macie podnieść siatkę z zakupami, w której są trzy butelki wody mineralnej po 1,5L (4,5 kg) to co robicie? No bo chyba tego nie podnosicie żeby się nie przeforsować? Szkoda, że wszyscy ludzie, którzy nie byli nigdy na siłowni mają jej takie złe wyobrażenie.

Ale do rzeczy.
3 miesiące temu wprowadziłem ZZO, rano omlecik na bekoniku, później świnka, sałatka, orzeszki, kogel mogel i krówka, Zero słodyczy a i glutenu praktycznie wcale. Myślę, że dieta bogata.
Przybrałem w tym czasie 4 kg. Jestem bardzo zadowolony z tego wyniku.
Dzięki Denver za posta. Dołożę starań aby go przeanalizować i wdrożyć w życie.

Ale co mnie martwi? Od (ponad) 3 miesięcy jestem praktycznie cały czas chory. Nie wiem dokładnie na co bo u lekarza nie byłem ale są to odmiany przeziębienia, myślę że angina była a teraz mam zapalenie oskrzeli.
Nawet sobie 3-tygodniową przerwę od siłowni zrobiłem ale to nie pomogło, calutkie trzy tygodnie, może bez dwóch dni byłem chory.
Nie mogę już tak funkcjonować. Jeśli to potrwa dalej to zostanę zwolniony z pracy.
Czy ktoś z was słyszał o tak długim przeziębieniu?




Zapisane
Domi5
*


Offline Offline

Płeć: Kobieta
MO: 16-06-2011
Wiedza:
Wiadomości: 1.414

« Odpowiedz #61 : 09-01-2013, 20:48 »

Intensywny sport obciąża organizm i jeśli masz problemy zdrowotne, to organizm zamiast koncentrować się na wyzdrowieniu musi tracić siły na niepotrzebny wysiłek. Sport jest dla zdrowych ludzi jak już, ale nie sport wyczynowy oczywiście.  Sport u osoby chorej opóźnia wyzdrowienie.
Zapisane
Denver
***


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiek: 37
MO: 1.01.2013
Skąd: Łódzkie
Wiadomości: 285

« Odpowiedz #62 : 09-01-2013, 22:51 »

Cytat
Ale co mnie martwi? Od (ponad) 3 miesięcy jestem praktycznie cały czas chory.
Podaj proszę dokładne objawy, bo tak to nikt Ci nie pomoże. Masz kaszel_? jaki jest suchy, mokry, jak często kaszlesz itp. itd msn-wink
« Ostatnia zmiana: 09-01-2013, 23:20 wysłane przez Travis » Zapisane
Strony: 1 2 3 [4]   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Działa na MySQL Działa na PHP Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006-2008, Simple Machines
Design by jpacs29 | Mapa strony
Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!