Niemedyczne forum zdrowia
15-05-2024, 16:57 *
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Aktualności: Wesprzyj Fundację Biosłone --> kliknij
 
   Strona główna   Pomoc Regulamin Szukaj Zaloguj się Rejestracja  
Strony: 1 ... 31 32 [33] 34 35 ... 113   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Znów te szczepienia  (Przeczytany 1158694 razy)
Kalina
*


Offline Offline

Płeć: Kobieta
MO: 08.03.2009
Wiedza:
Skąd: lubuskie
Wiadomości: 992

« Odpowiedz #640 : 18-06-2010, 19:29 »

Iza38K, wszyscy wiemy, jakie interesy się kręci, tym większy szacunek dla Pani Profesor Majewskiej, uruchomionej machiny w dobie Internetu już nikt nie zatrzyma. Mając zapewne do czynienia z przedszkolem, szkołą widzisz, ile dzieci jest okaleczonych szczepieniami.
Swoją drogą dziwny to kraj, gdzie tyle energii poświęca się ludobójstwu sprzed 70 lat, a nie dostrzega się dokonywanego obecnie - za pieniądze obywateli.

Przedstawiam urywek oświadczenia z Nieznanego Światu 7/2010:

"Przyznawanie państwu lub jakimkolwiek organizacjom prawa zmuszania do szczepień i narażania na możliwą śmierć bądź upośledzenie tysięcy ludzi w imię abstrakcyjnego zdrowia publicznego jest przejawem totalitaryzmu. Medycyna prewencyjna ma sens i jest akceptowana tylko wówczas, gdy jest całkowicie bezpieczna. Ponieważ szczepienia wiążą się z istotnym zagrożeniem dla życia i zdrowia, powinny być w Polsce dobrowolne, podobnie jak w większości krajów Europy Zachodniej, gdzie są one tylko zalecane i gdzie rodzice sami decydują, kiedy i przeciw jakim chorobom szczepić swoje dzieci. W wielu krajach Europy Zachodniej szczepionych jest dziś tylko ok. 50 % dzieci, przy czym odsetek ten wygląda różnie w odniesieniu do różnych szczepionek.
Szczególnie niski odsetek wyszczepienia dzieci notuje się w Skandynawii, gdzie przez szereg lat szczepionki DTP z powodu powikłań poszczepiennych były wręcz zabronione. Skutkiem tego bynajmniej nie okazuje się większa umieralność niemowląt. Przeciwnie, jest ona ok. 2,5 razy mniejsza niż w Polsce, gdzie szczepi się ponad 90% niemowląt. W Skandynawii umieralność niemowląt wynosi ok. 3 na 1000 zdrowych urodzeń, a w Polsce czy USA ok. 7. Niski jest także odsetek wyszczepienia niemowląt w Japonii, w efekcie czego występuje większa zachorowalność na krztusiec, odrę i świnkę, ale i (państwa te mają) jeden z najniższych wskaźników umieralności niemowląt na świecie.
W krajach o niskim wyszczepieniu mniejsza jest też zachorowalność dzieci na autyzm, ADHD oraz inne choroby neurologiczne.
Badanie Generation Rescue (Ratunek dla Generacji] (http:// www.generationrescue.org) prowadzone przez amerykańskich niezależnych od rządu i korporacji naukowców, lekarzy oraz rodziców, potwierdza, że dzieci nieszczepione rzadziej chorują na choroby neurologiczne, gastrologiczne, endokrynologiczne i immunologiczne, a ponadto lepiej radzą sobie z chorobami zakaźnymi niż te intensywnie szczepione (http://www.generationrescuc. org/survey.html). Straszenie rodziców, że nieszczepione dzieci masowo poumierają, urąga faktom. W krajach rozwiniętych obserwuje się dziś odwrotną prawidłowość - im bardziej wyszczepiona populacja, tym na ogół większa umieralność niemowląt i większe upośledzenie dzieci."..."
"Nie bez przyczyny wielu lekarzy nie szczepi własnych dzieci." mad



« Ostatnia zmiana: 19-08-2010, 10:54 wysłane przez Solan » Zapisane
Antonio
***


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiek: 53
MO: 31-10-2009
Wiedza:
Skąd: Bergamuty
Wiadomości: 990

« Odpowiedz #641 : 18-06-2010, 22:11 »

Wstrząsające...
Zapisane

I'm going through changes
Tarik
Stały bywalec
***


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiek: brak
MO: 22.04.2010
Skąd: Tarnów
Wiadomości: 163

« Odpowiedz #642 : 18-06-2010, 22:17 »

Ja o tym już dawno wiedziałem, na szczęście.
Zapisane

Jatropsychogenia + jatrosomatopatia = służba zdrowia
Anniyah
« Odpowiedz #643 : 26-06-2010, 02:40 »

Przedstawiam urywek oświadczenia z Nieznanego Światu 7/2010
Cały artykuł "Prawdy na temat szczepień nie da się zakneblować" (Pdf, 19 MB).
http://www.przeklej.pl/plik/o-szczepionkach-nieznany-swiat-nr-7-2010-pdf-00198b8li40i
« Ostatnia zmiana: 27-06-2010, 12:09 wysłane przez Lilijka » Zapisane
K'lara
***


Offline Offline

Płeć: Kobieta
MO: 1.01.2010
Wiedza:
Skąd: Kraków
Wiadomości: 2.264

« Odpowiedz #644 : 04-07-2010, 19:01 »

"Zachodzi podejrzenie, że globalna mafia medyczna chce wyeliminować Jane Burgermeister.
Sytuacja jest naprawdę poważna, gdyż globalni kryminaliści znów planują wprowadzenie obowiązkowej szczepionki, tym razem na grypę sezonową, która może zawierać składniki takie same jak w tej skompromitowanej szczepionce na „świńską grypę”."

http://monitorpolski.wordpress.com/2010/07/04/strona-internetowa-theflucase-com-jane-burgermeister-zostaa-przejeta-przez-agenta/
Zapisane

Piotr
***


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
MO: nie stosuję
Wiedza:
Wiadomości: 1.360

« Odpowiedz #645 : 16-08-2010, 07:40 »

Wygląda na to, że już nic nam nie grozi za nieszczepienie:

Cytat
Bezpłatnych, obowiązkowych szczepień jest niewiele. Kiedyś rodzice dostawali upomnienie w razie niestawienia się z dzieckiem, a nawet mandat. Obecnie nie ma takich środków przymusu.

http://wiadomosci.wp.pl/kat,1342,title,Rodzice-boja-sie-szczepionek-i-nie-szczepia-dzieci,wid,12571730,wiadomosc_prasa.html


« Ostatnia zmiana: 16-08-2010, 07:41 wysłane przez Piotr » Zapisane
Machos
*


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
MO: 01-04-2007
Skąd: Skierniewice
Wiadomości: 2.302

WWW
« Odpowiedz #646 : 16-08-2010, 08:17 »

Tutaj też o tym piszą, a dalej w artykule jakiś parch próbuje już usprawiedliwiać to przemijającą modą na nieszczepienie http://www.zw.com.pl/artykul/505009_Nie_szczepia_dzieci_ze_strachu.html . Nygusom spada zarobek, jak ja nie cierpię tych kłamców.

Zapisane

Zamiast się badać, lepiej wypić miksturę oczyszczającą, najlepsze świadectwo badania organizmu, które w przypadku istniejących chorób widać po objawach. Machos.
Mistrz
*


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
MO: 05.03.2000 – 2070
Skąd: Hogwart
Wiadomości: 10.596

WWW
« Odpowiedz #647 : 16-08-2010, 13:24 »

Komuno wróć...

– Jeszcze kilkanaście lat temu rodzice dostawali specjalne upomnienia, jeśli dziecko nie było zaszczepione – przyznaje Grzesiowski. – Można było ich nawet ukarać mandatem. Teraz zostaje nam tylko przypominanie, rozmowa, przekonywanie.
« Ostatnia zmiana: 16-08-2010, 13:26 wysłane przez Mistrz » Zapisane

Jeśli nie wiesz nic, dasz sobie wmówić wszystko
Piotr
***


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
MO: nie stosuję
Wiedza:
Wiadomości: 1.360

« Odpowiedz #648 : 16-08-2010, 16:04 »

Komuno wróć...

– Jeszcze kilkanaście lat temu rodzice dostawali specjalne upomnienia, jeśli dziecko nie było zaszczepione – przyznaje Grzesiowski. – Można było ich nawet ukarać mandatem. Teraz zostaje nam tylko przypominanie, rozmowa, przekonywanie.

Kłamią w żywe oczy. Upomnienia i mandaty dawali jeszcze w zeszłym roku.
Zapisane
Mistrz
*


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
MO: 05.03.2000 – 2070
Skąd: Hogwart
Wiadomości: 10.596

WWW
« Odpowiedz #649 : 16-08-2010, 16:45 »

Cytat
Kłamią w żywe oczy. Upomnienia i mandaty dawali jeszcze w zeszłym roku.
Nadal kłamią, wysyłają upomnienia i straszą mandatami. Dla boga-mamony nie liczą się żadne skrupuły.
Zapisane

Jeśli nie wiesz nic, dasz sobie wmówić wszystko
michael27
« Odpowiedz #650 : 16-08-2010, 17:22 »

Cytat
Kłamią w żywe oczy. Upomnienia i mandaty dawali jeszcze w zeszłym roku.
Nadal kłamią, wysyłają upomnienia i straszą mandatami. Dla boga-mamony nie liczą się żadne skrupuły.

Mistrzu jak Pana syn radzi sobie z tą farmaceutyczną mafią?
Zapisane
Kalina
*


Offline Offline

Płeć: Kobieta
MO: 08.03.2009
Wiedza:
Skąd: lubuskie
Wiadomości: 992

« Odpowiedz #651 : 16-08-2010, 17:26 »

Cytat
Kłamią w żywe oczy. Upomnienia i mandaty dawali jeszcze w zeszłym roku.
Nadal kłamią, wysyłają upomnienia i straszą mandatami. Dla boga-mamony nie liczą się żadne skrupuły.
Miałam zaczekać z opisaniem naszej sytuacji, ale nie wytrzymałam, poniżej przedstawiam treść upomnienia jakie ostatnio otrzymaliśmy.
--------------
 UPOMNIENIE
Na podstawie art. 15 ustawy r, dnia 17 czerwca 1966 r. o postępowaniu egzekucyjnym w administracji (t.j. Dz, U. z 2005 r. Nr 229, póz. 1954 ze zm.) Państwowy Powiatowy Inspektor Sanitarny w ............

wzywa:

Pana ...............................................
do wykonania obowiązku, wynikającego z art. 5 ust. l pkt 2 ustawy z dnia 5 grudnia 2008 r. o zapobieganiu oraz zwalczaniu zakażeń i chorób zakaźnych u ludzi (Dz. U. z 2008 r. Nr 234, póz. 1570 ze zm.), rozporządzenia Ministra Zdrowia z dnia 19 grudnia 2002 r. w sprawie wykazu obowiązkowych szczepień ochronnych oraz, zasad przeprowadzania i dokumentacji szczepień {Dz. U. z 2002 r. Nr 237, póz. 2018 zezm.), oraz Komunikatu Głównego Inspektora Sanitarnego z dnia 22 października 2009 r. w sprawie Programu Szczepień Ochronnych na rok 2010 (Dz. Urz. MZ, z 2009 r. Nr 10, póz. 119) o czym powiadomiony Pan został przez ....... formie wezwania pisemnego lub telefonicznego tj. do poddania się:

szczepieniu przeciwko błonicy i tężcowi
w ciągu 14 dni od otrzymania niniejszego upomnienia
Do szczepienia należy zgłosić się do punktu szczepień w ......................

W razie niewykonania obowiązku w oznaczonym terminie - zastosowane zostaną po upływie tego terminu środki egzekucyjne w celu doprowadzenia do wykonania obowiązku.
O wykonaniu obowiązku należy powiadomić Państwowego Powiatowego Inspektora Sanitarnego w ................... Koszty niniejszego upomnienia w wysokości: : 8. 80 złotych (słownie: osiem złotych 80/100} należy wpłacić na konto Powiatowej Slacji Sanitarno - Epidemiologicznej w ............. lub w kasie Stacji ............ w terminie 7 dni od daty otrzymania upomnienia pod rygorem przymusowego ściągnięcia w drodze egzekucji administracyjnej.

=================
By było jeszcze koszmarniej to na moje pismo otrzymała odpowiedz o treśći, "że Pani uwagi zgłoszone w piśmie z dnia.... nie mogą stanowić podstawy od odstąpienia od obowiązku podjęcia szczepie ochronnych u .........."

Wygląda na to, że bez jakiegokolwiek wyroku możemy być pozbawieni władzy rodzicielskiej.
Zapisane
Mistrz
*


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
MO: 05.03.2000 – 2070
Skąd: Hogwart
Wiadomości: 10.596

WWW
« Odpowiedz #652 : 17-08-2010, 14:12 »

Mistrzu jak Pana syn radzi sobie z tą farmaceutyczną mafią?
U nas jest spokój. W strzeleckim sanepidzie pracują ludzi kumaci, którym wystarczyło raz powiedzieć: nie, coś podpisać, i oni to zrozumieli.

Młodzi robią dziecku tzw. badania okresowe - ważenie, mierzenie, sprawdzanie gardła, osłuchiwanie, sprawdzanie ciemiączka, bez pobierania krwi. Te badania są ponoć niezbędne, bo inaczej mogą zarzucić rodzicom, że zaniedbują dziecko. Taka paranoja, bo karmiąca matka może jeść byle gówno, palić, pić, a nawet ćpać, ale wystarczy, że robi dziecku badania okresowe, by wszystko było w jak najlepszym porządku.

Przy okazji tych badań dzieci są - jak to kretyńsko nazywa nomenklatura medyczna - wyszczepiane. W tej sytuacji - przy każdym badaniu okresowym - syn musi podpisywać niezgodę na szczepienie. I tyle.
« Ostatnia zmiana: 17-08-2010, 14:13 wysłane przez Mistrz » Zapisane

Jeśli nie wiesz nic, dasz sobie wmówić wszystko
Machos
*


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
MO: 01-04-2007
Skąd: Skierniewice
Wiadomości: 2.302

WWW
« Odpowiedz #653 : 17-08-2010, 14:21 »

Mojej pięcioletniej Wice przysłali wezwanie do szczepienia, jakieś trzy szczepionki. Nawet mi się nie chce pamiętać tych nazw. Wczoraj minłął termin wizyty. Żona też już ma bardzo dobre podejście. Dziecka nie szczepimy. Czekam, kogo nygusy przyślą.

Marcin, jak będzie rozprawa, to weź mnie na świadka, ja powiem, że po szczepionkach siadły mi zatoki. Z kim jak z kim, ale z nimi będę walczył. Z buciorami nikt mi nie będzie się ładował do domu. Jak mi wjedzie sanepid, to zrobię dym medialny u siebie na podwórku.
Mnie jeszcze nie przysłali upomnienia, ale sądząc po mojej utarczce z konowałem rodzinnym na początku tego roku, chyba "wariata" postanowili zostawić w spokoju. Fakt, gdyby chcieli zaciągnąć Wikę, czy Damiana na siłę, byłaby awantura, zrobiłbym widowisko nawet gdyby mieli nas dowieźć z policją nygusy.
Zapisane

Zamiast się badać, lepiej wypić miksturę oczyszczającą, najlepsze świadectwo badania organizmu, które w przypadku istniejących chorób widać po objawach. Machos.
Kalina
*


Offline Offline

Płeć: Kobieta
MO: 08.03.2009
Wiedza:
Skąd: lubuskie
Wiadomości: 992

« Odpowiedz #654 : 18-08-2010, 13:11 »

Może wspólnymi siłami zrobimy wykaz województw:

1. gdzie prawa rodziców są respektowane(można złożyć oświadczenie o rezygnacji ze szczepienia),
2. gdzie istnieje totalitaryzm szczepionkowy(rodzice są zastraszani wezwaniami).

Jeżeli oczywiście Mistrz wyrazi na to zgodę.
Zapisane
Stańczyk
« Odpowiedz #655 : 18-08-2010, 15:20 »

Ja mam także spokój. Gdzieś tutaj opisywałem swój przypadek i na razie nikt mi niczego nie przysyła.
Zapisane
Mistrz
*


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
MO: 05.03.2000 – 2070
Skąd: Hogwart
Wiadomości: 10.596

WWW
« Odpowiedz #656 : 18-08-2010, 15:27 »

Dobry pomysł!
Zapisane

Jeśli nie wiesz nic, dasz sobie wmówić wszystko
K'lara
***


Offline Offline

Płeć: Kobieta
MO: 1.01.2010
Wiedza:
Skąd: Kraków
Wiadomości: 2.264

« Odpowiedz #657 : 18-08-2010, 16:43 »

Co doprowadziło Alexa Jonesa do wściekłości. Obejrzyjcie koniecznie jego najnowsze info:
http://monitorpolski.wordpress.com/2010/08/17/to-nie-sa-zarty-to-sa-przygotowania-do-eksterminacji-95-populacji/
Zapisane

Kalina
*


Offline Offline

Płeć: Kobieta
MO: 08.03.2009
Wiedza:
Skąd: lubuskie
Wiadomości: 992

« Odpowiedz #658 : 18-08-2010, 18:22 »

Może wspólnymi siłami zrobimy wykaz województw:

1. gdzie prawa rodziców są respektowane(można złożyć oświadczenie o rezygnacji ze szczepienia),
2. gdzie istnieje totalitaryzm szczepionkowy(rodzice są zastraszani wezwaniami).
Dobry pomysł!

Lista województw, gdzie istnieje totalitaryzm szczepionkowy(rodzice są zastraszani wezwaniami):
1. Lubuskie

Bardzo proszę o kopiowanie i dopisywanie swojego województwa, tak by były tylko dwie listy, będzie czytelniej.
Zapraszam do dopisywania się.

Zapisane
Stańczyk
« Odpowiedz #659 : 18-08-2010, 19:03 »

Województwa tolerancyjne:
1. Kujawsko-pomorskie
Zapisane
Strony: 1 ... 31 32 [33] 34 35 ... 113   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Działa na MySQL Działa na PHP Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006-2008, Simple Machines
Design by jpacs29 | Mapa strony
Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!