Niemedyczne forum zdrowia
16-05-2024, 21:24 *
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Aktualności: Sklep Biosłone --> wejdź
 
   Strona główna   Pomoc Regulamin Szukaj Zaloguj się Rejestracja  
Strony: 1 ... 14 15 [16] 17   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Grypa, przeziębnie, rotawirus bez lekarstw... jako cel do regeneracji uszkodzeń  (Przeczytany 236552 razy)
Mistrz
*


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
MO: 05.03.2000 – 2070
Skąd: Hogwart
Wiadomości: 10.596

WWW
« Odpowiedz #300 : 18-03-2010, 21:35 »

A gdzie się Pani tego nasłuchała? W poczekalni u lekarza?
Zapisane

Jeśli nie wiesz nic, dasz sobie wmówić wszystko
Zosia_
*


Offline Offline

Płeć: Kobieta
MO: nie stosuję ze względu na reakcje
Wiedza:
Wiadomości: 1.049

« Odpowiedz #301 : 18-03-2010, 22:30 »

Można to tak ująć. W bardzo długiej poczekalni.
Zapisane
darczuk86
« Odpowiedz #302 : 30-04-2010, 18:53 »

Cytat
Slow-Mag (bez B6) nadal jest, i nadal go polecam jako bardzo skuteczny w uzupełnieniu magnezu w organizmie. Innych preparatów magnezu nie polecam - Magne B6 i Slow-Mag B6 dlatego, że obecność witaminy B6 wymusza wchłanianie magnezu przez organizm (a to jest gwałt na organizmie, który sam powinien decydować, ile magnezu w danej chwili jest w stanie przyswoić, tj. zużyć na potrzeby metabolizmu i uzupełnienie rezerw tkankowych), zaś Magnezinu 500 nie polecam dlatego, że jest jest on toksyczny dla organizmu i organizm stara się go szybko pozbyć wywołując rozwolnienie; jest to raczej środek przeczyszczający.

Pewnie nie w tym dziale się wypowiadam, ale szukałam wpływu slow mag na ciążę i nie znalazłam tu na forum. Dlatego chciałabym się dowiedzieć, czy można brać slowmag bez B6 w ciąży czy lepiej z B6. Lekarz przepisał mi właśnie magnez LactomagB6 raz dziennie, ale gdy zobaczyłam, że jest w nim aspartam to się wystraszyłam i już sama niewiem co robić. Nie chcę zaszkodzić dzidzi. Proszę o poradę.
« Ostatnia zmiana: 30-04-2010, 19:32 wysłane przez Lilijka » Zapisane
Mistrz
*


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
MO: 05.03.2000 – 2070
Skąd: Hogwart
Wiadomości: 10.596

WWW
« Odpowiedz #303 : 01-05-2010, 00:08 »

Ciąża nie jest przeciwwskazaniem do stosowania Slow-Magu.
Zapisane

Jeśli nie wiesz nic, dasz sobie wmówić wszystko
pollo
« Odpowiedz #304 : 16-08-2010, 17:19 »

Cytat
Coś w tym jest, bo mój organizm też od kilku lat wszelkie porządki infekcyjne rozpoczyna blisko weekendu smile Może to jakaś moja autosugestia, żeby nie chodzić na zwolnienia. Przyznam, że już nieraz się nad tym zastanawiałam. i oby nie zapeszyć smile

Bardzo dziwne, ale mój organizm również robi porządki w weekend. Myślałam, że to przypadek, ale w każdy weekend przechodzę gwałtowne oczyszczanie.
« Ostatnia zmiana: 16-08-2010, 17:26 wysłane przez Pollo » Zapisane
Zuza
*


Offline Offline

Płeć: Kobieta
MO: 01-07-2008
Wiedza:
Skąd: Podkarpacie
Wiadomości: 683

« Odpowiedz #305 : 17-08-2010, 20:39 »

Cytat
Coś w tym jest, bo mój organizm też od kilku lat wszelkie porządki infekcyjne rozpoczyna blisko weekendu smile Może to jakaś moja autosugestia, żeby nie chodzić na zwolnienia. Przyznam, że już nieraz się nad tym zastanawiałam. i oby nie zapeszyć smile

Bardzo dziwne, ale mój organizm również robi porządki w weekend. Myślałam, że to przypadek, ale w każdy weekend przechodzę gwałtowne oczyszczanie.
Moja córka dwa lata temu postanowiła, że nie opuści ani jednej godziny lekcyjnej. I wiecie kiedy chorowała? W weekendy, Boże Narodzenie i na feriach! Na koniec roku dostała nagrodę za wzorową frekwencję: książkę pt. "Bazylika św. Piotra"  confused (chyba). Niestety, nie było to jej marzeniem i stwierdziła, że więcej taka głupia nie będzie.
Zapisane

pollo
« Odpowiedz #306 : 21-08-2010, 12:01 »

Moze przyczyny należy upatrywać w tym, iż na weekend człowiek się cieszy, w związku z czym następuje przypływ dobrej energii i postępuje proces zdrowienia biggrin.

U mnie weekend i znowu zaczęło się oczyszczanie. Tak jak w tygodniu objawy słabną tak w weekend przychodzą one ze zdwojona siłą.
« Ostatnia zmiana: 21-08-2010, 12:03 wysłane przez Pollo » Zapisane
villah
« Odpowiedz #307 : 21-08-2010, 13:06 »

Ciąża nie jest przeciwwskazaniem do stosowania Slow-Magu.

A gdzie Pan to badał, i na kim?
Zapisane
Mistrz
*


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
MO: 05.03.2000 – 2070
Skąd: Hogwart
Wiadomości: 10.596

WWW
« Odpowiedz #308 : 21-08-2010, 14:02 »

Ciąża nie jest przeciwwskazaniem do stosowania Slow-Magu.

A gdzie Pan to badał, i na kim?
Mnie niepotrzebne są badania. Wystarczy mi przeczytać post, by stwierdzić, że mam do czynienia z kompletnym idiotą.
Zapisane

Jeśli nie wiesz nic, dasz sobie wmówić wszystko
pollo
« Odpowiedz #309 : 21-08-2010, 14:37 »

Ciąża nie jest przeciwwskazaniem do stosowania Slow-Magu.

A gdzie Pan to badał, i na kim?

biggrin Nie trzeba robić badan, aby to wiedzieć biggrin.
Zapisane
Piotr
***


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
MO: nie stosuję
Wiedza:
Wiadomości: 1.360

« Odpowiedz #310 : 27-10-2011, 09:59 »

Właśnie przeszedłem grypę jelitową. Najpierw przez trzy godziny wymioty na przemian z biegunką. Wykończony padłem spać a na drugi dzień jeszcze cały czas biegunka z temperaturą 38,3. Po dwóch dniach wszystko się ustabilizowało. Mnóstwo zdefektowanych komórek zostało usuniętych z układu pokarmowego, w tym jelit. Teraz mocz mam lekko czerwony, pomimo, że nic nie piłem i nie jadłem takiego. Porobiły się dziury, ale to po kilku dniach pewnie się zagoi.
Zapisane
Monique
« Odpowiedz #311 : 27-10-2011, 11:04 »

Właśnie przeszedłem grypę jelitową. Najpierw przez trzy godziny wymioty na przemian z biegunką. Wykończony padłem spać a na drugi dzień jeszcze cały czas biegunka z temperaturą 38,3. Po dwóch dniach wszystko się ustabilizowało. Mnóstwo zdefektowanych komórek zostało usuniętych z układu pokarmowego, w tym jelit. Teraz mocz mam lekko czerwony, pomimo, że nic nie piłem i nie jadłem takiego. Porobiły się dziury, ale to po kilku dniach pewnie się zagoi.

Czy PIotr lub ktoś z ekspertów może wyjaśnić od czego porobiły się dziury, gdzie i jak się mają zagoić?
Zapisane
Mistrz
*


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
MO: 05.03.2000 – 2070
Skąd: Hogwart
Wiadomości: 10.596

WWW
« Odpowiedz #312 : 27-10-2011, 11:29 »

A nie łaska przeczytać stosowny artykuł?
Zapisane

Jeśli nie wiesz nic, dasz sobie wmówić wszystko
Kasandra
***


Offline Offline

Płeć: Kobieta
MO: 15.05.2010
Skąd: Zielona Góra
Wiadomości: 104

« Odpowiedz #313 : 27-10-2011, 12:04 »

Mnie tez dopadła lekka infekcja po raz trzeci w tym roku. Bez wysokiej gorączki, z katarem i bólem gardła. W nocy wypociłam się i jest lepiej. Gardło już nie boli, ale spływają śmiecie z nosa i po ścianie gardła. Wcześniej suchym kaszlem podrażniłam gardło, a że był nastawiony dla wnuka prawoślaz, to łyknęłam trochę. Trochę to męczy, ale samo musi przejść.
« Ostatnia zmiana: 27-10-2011, 23:52 wysłane przez Solan » Zapisane
Monique
« Odpowiedz #314 : 27-10-2011, 14:47 »

Może nieprecyzyjnie się wyraziłam, a może opacznie zrozumiałam.
Odniosłam wrażenie, że Piotr sugeruje, że porobiły mu się dziury w jelitach po grypie jelitowej i dlatego teraz ma lekko czerwony mocz (a wczesniej go nie miał). Pisze, że dziury się zagoją po kilku dniach.

Czy ktoś może to wyjaśnić?
Zapisane
Grawo
*


Offline Offline

Płeć: Kobieta
MO: 01-03-2009 do 16-12-2013.
Wiedza:
Wiadomości: 526

« Odpowiedz #315 : 27-10-2011, 15:00 »

Przeczytaj ten wątek od początku, jest odpowiedż Mistrza, cytowana.
Zapisane
Wera
***


Offline Offline

Płeć: Kobieta
MO: 03-2008, DP: 2011 przerwa ze względu na uciążliwe objawy
Wiadomości: 1.020

« Odpowiedz #316 : 27-10-2011, 17:33 »

Cytat
Bardzo dziwne, ale mój organizm również robi porządki w weekend. Myślałam, że to przypadek, ale w każdy weekend przechodzę gwałtowne oczyszczanie.

Może przyczyna tkwi w stresie, a raczej jego braku w weekend?
Zapisane
Helusia
***


Offline Offline

Płeć: Kobieta
MO: obecnie nie stosuję
Wiedza:
Skąd: Wielkopolska
Wiadomości: 749

« Odpowiedz #317 : 27-10-2011, 18:22 »

Cytat
Mnóstwo zdefektowanych komórek zostało usuniętych z układu pokarmowego, w tym jelit. Teraz mocz mam lekko czerwony, pomimo, że nic nie piłem i nie jadłem takiego.

Cytat
Odniosłam wrażenie, że Piotr sugeruje, że porobiły mu się dziury w jelitach po grypie jelitowej i dlatego teraz ma lekko czerwony mocz (a wczesniej go nie miał). Pisze, że dziury się zagoją po kilku dniach.

A czy krwiomocz ma coś wspólnego z jelitami? Ja myślę, że ma to bezpośredni związek jedynie z układem moczowo - płciowym.
Zapisane

Najcenniejsze, co możesz podarować innym, to mądrość
Monique
« Odpowiedz #318 : 27-10-2011, 20:27 »

Ja nie wiem, czy Piotr ma w moczu krew, czy też robił test buraczkowy. Nie pisze o tym, ale pisze o dziurach.... To gdzie ma te dziury - w przewodzie moczowym, czy w jelitach?
Na portalu wiedzy znalazłam taką informację:
"Inne przyczyny powstawania nadżerek
Stosunkowo często bywa, że na początku kuracji Miksturą oczyszczającą wynik testu buraczkowego jest negatywny – w moczu nie pojawia się zabarwienie świadczące o masywnym występowaniu nadżerek nabłonka jelitowego, ale po pewnym czasie ten sam test daje wynik pozytywny – mocz jest zabarwiony na czerwono. Przyczyn takiego stanu rzeczy może być kilka, a najczęściej jest nią grypa, zwłaszcza ta, zwana grypą jelitową. Jak wiadomo, w przebiegu tej choroby zakaźnej organizm wykorzystuje wirusy do odnalezienia i zniszczenia komórek niepełnowartościowych, a więc osłabionych; podatnych na infekcję wirusem. Toteż, zanim zostaną one zastąpione nowymi komórkami, przez pewien czas w nabłonku jelitowym występują liczne nadżerki."
Nie znam na pamięć wszystkiego, co pisze p. Słonecki, dlatego zupełnie o tym zapomniałam.
Zastanowiło mnie to, że Piotr MO pije od 2007 i nagle wspomina o dziurach...

Cytat
Bardzo dziwne, ale mój organizm również robi porządki w weekend. Myślałam, że to przypadek, ale w każdy weekend przechodzę gwałtowne oczyszczanie.

Może przyczyna tkwi w stresie, a raczej jego braku w weekend?
Skoro człowiek jest w stresie w tygodniu, a w piątek po południu wracając z pracy sobie odetchnie z ulgą - to logiczne, że pojawiają się objawy zdrowienia z tego stresu.
Zapisane
Spokoadam
***


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiek: 42
MO: 07-04-2011 do 01-06-2013
Wiedza:
Skąd: Świat
Wiadomości: 960

« Odpowiedz #319 : 28-10-2011, 06:21 »

Cytat
Skoro człowiek jest w stresie w tygodniu, a w piątek po południu wracając z pracy sobie odetchnie z ulgą - to logiczne, że pojawiają się objawy zdrowienia z tego stresu.
Stres to ja miałem dzisiaj, kiedy czołg wjechał na uprawę kukurydzy a ja obudziłem się z potem na czole wołając mamo!
Po mojemu - organizm wyczuwa kiedy może się bardziej oczyszczać, mam to samo.
Zapisane

Dopadło mnie zdrowie.
Strony: 1 ... 14 15 [16] 17   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Działa na MySQL Działa na PHP Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006-2008, Simple Machines
Design by jpacs29 | Mapa strony
Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!