Niemedyczne forum zdrowia
11-05-2024, 15:11 *
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Aktualności: Sklep Biosłone --> wejdź
 
   Strona główna   Pomoc Regulamin Szukaj Zaloguj się Rejestracja  
Strony: 1 2 3 [4] 5 6   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: "Wezwanie do przebudzenia"  (Przeczytany 96652 razy)
scorupion
« Odpowiedz #60 : 12-08-2012, 21:47 »

jest zbyt prymitywne nawet jak na Ciebie Scorupion.

Ojej, cóż za brak klasy.
« Ostatnia zmiana: 12-08-2012, 21:51 wysłane przez Scorupion » Zapisane
scorupion
« Odpowiedz #61 : 12-08-2012, 21:56 »

Cytat
Jakiś czas temu głośno było o odtajnionych dokumentach CIA czy tam Służb Brytyjskich w tej kwestii.

Ooooo, taki argument pewnie niejednego przekona. Mocny jest.
Zapisane
Opiotr
***


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
MO: 24.05.2012
Wiedza:
Wiadomości: 510

« Odpowiedz #62 : 12-08-2012, 22:00 »

Jest jeszcze wątek religijny czyli, że informacje o UFO są celowo podawane coraz częściej aby nas przygotować na przybycie tzw. Reptalian (czy jakoś tam), którzy rzekomo nam dadzą wolną energię, pokój itp. http://www.zbawienie.com/ufo.htm
Zapisane

"Czerwone mięso Ci nie zaszkodzi. Na pewno zaszkodzi Ci niebiesko-zielone" - Tommy Smothers
Savage7
*


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiek: 48
MO: 01.01.2007
Wiedza:
Skąd: Granica małopolski i śląska
Wiadomości: 951

« Odpowiedz #63 : 13-08-2012, 07:13 »

Savage7 (jak zwykle) nie zgodzę się z Tobą. Moim zdaniem duchowość i cielesności jest odwrotnie proporcjonalna do rozwoju technicznego/technologicznego.

A jak jak zwykle nie zgodzę się z tobą. Cywilizacja będąca na bardzo wysokim poziomie rozwoju już dawno doszła do tego etapu gdzie agresja nie ma prawa bytu. Świadczą o tym liczne przekazy kontaktowców (jeśli wierzyć kontaktowcom).
Zapisane

Teoria jest wtedy, kiedy wiemy wszystko, a nic nie działa. Praktyka jest wtedy, kiedy wszystko działa, a nikt nie wie dlaczego.
scorupion
« Odpowiedz #64 : 13-08-2012, 08:25 »

Cytat
Świadczą o tym liczne przekazy kontaktowców (jeśli wierzyć kontaktowcom).

Ja nie wierzę za grosz. Takie zachowania obcych, jak opisują kontaktowcy, byłyby idiotyczne. Cywilizacja na poziomie rozwoju pozwalającym z kosmosu dotrzeć do Ziemi, miałaby wybrać na pośrednika do kontaktów z nami panią Zosię z II piętra bloku Osiedla Za Pipidówką? Hehehe, akurat. Miejcie więcej wiary w inteligencję obcych. Ci kontaktowcy to chorzy ludzie.
Stan wiedzy na dzień dzisiejszy, jeśli chodzi o ufo wygląda tak, że nie wiemy nic. Nikt, nigdy i nigdzie nie złapał ufoludka, nigdzie nie ma żadnego technicznego obiektu pochodzącego z kosmosu, co gorsze nie ma nawet ani jednego wiarygodnego zdjęcia. Wszystko to bajki, przywidzenia, dezinformacja, chciejstwo i fantastyka. Amen.
Zapisane
Ania‬
*


Offline Offline

Płeć: Kobieta
MO: 18.08.2011
Wiedza:
Skąd: Mazowieckie
Wiadomości: 165

« Odpowiedz #65 : 13-08-2012, 11:58 »

A dlaczego mamy spodziewać się "ich" obecności na poziomie materialnym?
Zapisane
Trubadur
***


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
MO: IV 2012 - VI 2013
Wiedza:
Wiadomości: 891

« Odpowiedz #66 : 13-08-2012, 12:05 »

To nie są chorzy ludzie. To bardzo nieszczęśni ludzie, bo dają się zwieść istotom, które oczywiście podają się za kogoś, kim nie są. [W tym miejscu chciałem powołać się na kilka cytatów oraz własnych przemyśleń, ale przypomniawszy sobie o pewnym artykule, znalazłem w nim wszystko, o czym zamierzałem wspomnieć. Dlatego po prostu podaję adres i zachęcam do lektury; w opracowaniu niezawodnego Radtrapa: http://radtrap.wordpress.com/2011/12/16/galaktyczna-federacja-kosmicznych-klamstw/ ]
Zapisane
scorupion
« Odpowiedz #67 : 13-08-2012, 12:50 »

"Gdy objawią się triumfalnie całemu światu (wielu uważa że zrobią to podczas Olimpiady 2012)"

To cytat z niezawodnego Radtrapa. Objawili się już, czy może olimpiada się jeszcze nie skończyła?

Jest takie super powiedzenie, że kiedy rozum śpi, budzą się upiory. Mamy z tym do czynienie od zarania ludzkości. Z jednej strony nic dziwnego, bo ktoś zadał nam niełatwe warunki brzegowe.
Zapisane
Trubadur
***


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
MO: IV 2012 - VI 2013
Wiedza:
Wiadomości: 891

« Odpowiedz #68 : 13-08-2012, 13:05 »

Skorupiaku drogi, przeczytaj sobie ten starannie wybrany przez Ciebie fragmencik jeszcze kilkakrotnie, a potem rusz trochę tym, co masz pod skorupą.
Rozum najłatwiej uśpić złą wolą i Ty niestety jesteś tego najlepszym przykładem.

Co do samej olimpiady, rzeczywiście wiele, bardzo wiele wskazywało na to, że coś (niekoniecznie wizyta "obcych") może się wydarzyć, ale były to tylko domysły na temat tak niepewnej przecież przyszłości. A owe poszlaki, bardzo możliwe, celowo namnożono do takiego stopnia, aby przekonać "teoretyków spiskowych", że żadne spiski nie istnieją. Ograniczono się tylko do wymownej symboliki, której nie brakowało też na obu ceremoniach, choć przyznać trzeba, że nie było tego nawet więcej niż można oglądać na co dzień w pseudomuzycznych teledyskach.
Zapisane
Brer
*


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
MO: 2012.01.23
Wiedza:
Skąd: Między stolicą a Mazurami
Wiadomości: 655

« Odpowiedz #69 : 13-08-2012, 13:08 »

Jesli chodzi o ślady dziwnych obiektów w kosmosie zarejestrowane na taśmie to najlepszy materiał jaki oglądałem:
http://www.youtube.com/watch?v=8njYpyAkMp8
NASA orzekła, że to kryształki lodu lub pozostałości jednego z jej obiektów, ale ocenę pozostawiam oglądającym bo materiał interesujący.
« Ostatnia zmiana: 13-08-2012, 13:10 wysłane przez Brer » Zapisane
scorupion
« Odpowiedz #70 : 13-08-2012, 13:32 »

Cytat
Skorupiaku drogi, przeczytaj sobie ten starannie wybrany przez Ciebie fragmencik jeszcze kilkakrotnie, a potem rusz trochę tym, co masz pod skorupą.
Rozum najłatwiej uśpić złą wolą i Ty niestety jesteś tego najlepszym przykładem.

Staram się jak mogę, nawet mam niezłej klasy teleskop, oglądam sobie różne gwiazdki i dupe, nie widać na księżycu zielonych ludzików.
Co do artykułu polecanego przez ciebie... no nie przebrnąłem przez cały. Dla mnie jest to koszmarny bełkot. Przykro mi, może rzeczywiście jestem zbyt prymitywny.
« Ostatnia zmiana: 13-08-2012, 14:32 wysłane przez Klara27 » Zapisane
Dusiu70
***


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
MO: 01.09.2011 Niestety nieregularnie
Wiedza:
Skąd: Skątowni
Wiadomości: 937

« Odpowiedz #71 : 14-08-2012, 00:10 »

Cywilizacja będąca na bardzo wysokim poziomie rozwoju już dawno doszła do tego etapu gdzie agresja nie ma prawa bytu.
Nijak ma się to do otaczającej nas rzeczywistości. Przecież największymi agresorami na świecie są właśnie, społeczeństwa żyjące na „wyższym” poziomie cywilizacyjnym. USrael, Anglia i kilka innych państw. Najnowocześniejsza broń tworzona jest właśnie w krajach „cywilizowanych”. Wszelkie wynaturzenia dotyczące hodowli zwierząt czy produkcji żywności, również są wymyślone w krajach „cywilizowanych”. O mendycynie nie wspomnę. A kwestia edukacji? Najlepszy przykład rozwoju w państwach "cywilizowanych", to edukacja seksualna. Jak ona wygląda, proszę sobie obejrzeć w tym linku: http://www.youtube.com/watch?v=X3m7Bcg5nKU , tylko proponuję oglądać z pustym żołądkiem, szczególnie kiedy słucha się „charczącej z wilkami”.
Podając powyższe fakty, nadal twierdzę, że nie może być gdzieś w innym świecie super nowoczesnej cywilizacji, która miałaby powstać (wg teorii ewolucji) równie przypadkowo jak nasza a potem wznieść się na wyżyny dobra i miłości bliźniego. Algorytm postępowania/rozwoju naszej „cywilizacji” pokazuje, że ewidentnie chyli się ona ku upadkowi.

Staram się jak mogę, nawet mam niezłej klasy teleskop, oglądam sobie różne gwiazdki i dupe, nie widać na księżycu zielonych ludzików.
Wiedzą, że ich obserwujesz, dlatego żyją tylko po ciemnej stronie, razem z… hitlerowcami msn-wink.

Tu link dla tych, którzy chcą obejrzeć program o egzorcyzmach. Aż dziw bierze, jak ci panowie swobodnie rozmawiają o hm... „obcych”?
Dr Jan Witold Suliga  http://www.youtube.com/watch?v=PKECvhES0xI&feature=related#t=263
Światosław Nowicki (klub Gnosis) http://www.youtube.com/watch?v=PKECvhES0xI&feature=related#t=580

Najważniejsze jest to, że większość z nas poszukuje. Każdy na swój sposób, ale jednak poszukuje. Osobiście lubię zajrzeć tu: http://www.zbawienie.com
I posłuchać tych wykładów: http://www.youtube.com/watch?v=q39Uo14_FiU
« Ostatnia zmiana: 14-08-2012, 08:05 wysłane przez Klara27 » Zapisane

(20)Gdzie jest mądry? Gdzie uczony? Gdzie badacz wieku tego? Czyż Bóg nie obrócił w głupstwo mądrości świata? (21) Skoro bowiem świat przez mądrość swoją nie poznał Boga w jego Bożej mądrości, przeto upodobało się Bogu zbawić wierzących przez głupie zwiastowanie. (1Kor)
Tom
***


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
MO: 09.2010
Wiadomości: 249

« Odpowiedz #72 : 14-08-2012, 14:30 »

Cytat
Nijak ma się to do otaczającej nas rzeczywistości. Przecież największymi agresorami na świecie są właśnie, społeczeństwa żyjące na „wyższym” poziomie cywilizacyjnym.

Wyjaśniam, "wyższy" poziom cywilizacyjny jest określany przez PKB i nie ma nic wspólnego z wyższym poziomem cywilizacyjnym wynikającym z większej świadomości społeczeństwa. Podstawowa różnica polega na tym, że w przypadku pierwszym jeśli nie wzrasta poziom świadomości to nawet pomimo wzrostu PKB spada poziom szczęścia co prowadzi do lęków, agresji i tym samym wspiera na przykład prace zbrojeniowe. W drugim przypadku wysoki poziom świadomości wyzwala ludzi z wielu krępujących więzów w takiej społeczności wolnych ludzi poziom szczęścia wzrasta niezależnie od PKB. smile.
Zapisane

Jestem tu i teraz, nie spieszę się do jutra, nie tęsknię za wczoraj smile
scorupion
« Odpowiedz #73 : 14-08-2012, 15:17 »

Staram się jak mogę, nawet mam niezłej klasy teleskop, oglądam sobie różne gwiazdki i dupe, nie widać na księżycu zielonych ludzików.

Napisałem dupa, nie lepiej kalambury robić w swoich postach?
Zapisane
Dusiu70
***


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
MO: 01.09.2011 Niestety nieregularnie
Wiedza:
Skąd: Skątowni
Wiadomości: 937

« Odpowiedz #74 : 14-08-2012, 18:29 »

Wyjaśniam, "wyższy" poziom cywilizacyjny jest określany przez PKB i nie ma nic wspólnego z wyższym poziomem cywilizacyjnym wynikającym z większej świadomości społeczeństwa.
A przepraszam, gdzie mieszka takie społeczeństwo? Bo gdyby tak nasze uświadomiło sobie, jak jest cywilizowane (dymane) przez rządzących, to podejrzewam, że nawet Scorupion przez swój teleskop, mógłby zobaczyć na ksieżycu kilku znanych osobników.

w takiej społeczności wolnych ludzi poziom szczęścia wzrasta niezależnie od PKB. smile
Ło matko! A gdzie tacy się uchowali?
Zapisane

(20)Gdzie jest mądry? Gdzie uczony? Gdzie badacz wieku tego? Czyż Bóg nie obrócił w głupstwo mądrości świata? (21) Skoro bowiem świat przez mądrość swoją nie poznał Boga w jego Bożej mądrości, przeto upodobało się Bogu zbawić wierzących przez głupie zwiastowanie. (1Kor)
Filutek
***


Offline Offline

Płeć: Kobieta
MO: 25.02.2005
Wiedza:
Wiadomości: 262

« Odpowiedz #75 : 14-08-2012, 20:10 »

Kosmici -ich obecność w kosmosie jest wątpliwa. Jeżeli są, to możliwe, że stoją wyżej w rozwoju od człowieka.I nie chcą mieć z nami nic wspólnego, szczególnie z cywilizacją Zachodu.Ziemię zamieszkują jeszcze resztki plemion , które mają łączność z matką Ziemią i obdarzają ją szacunkiem jak Aborygeni, Eskimosi. Ale praktycznie są zdziesiątkowani.A posiadają ogromną wiedzę o roślinach i ich właściwościach leczniczych , żywieniowych. I wiedzą o wiele więcej o otaczającym nas wszechświecie, bez techniki , szkół, komputerów.


Czy naprawdę tak trudno jest nauczyć się stawiać poprawnie spacje?
« Ostatnia zmiana: 14-08-2012, 23:00 wysłane przez Solan » Zapisane
Savage7
*


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiek: 48
MO: 01.01.2007
Wiedza:
Skąd: Granica małopolski i śląska
Wiadomości: 951

« Odpowiedz #76 : 14-08-2012, 21:06 »

Napisałem dupa, nie lepiej kalambury robić w swoich postach?

A ja byłem przekonany, że o jakiejś sąsiadce (dupie) piszesz. Widać głodnemu chleb na myśli... w sumie ty sam też chyba wpadłeś we własne sidła smile
Zapisane

Teoria jest wtedy, kiedy wiemy wszystko, a nic nie działa. Praktyka jest wtedy, kiedy wszystko działa, a nikt nie wie dlaczego.
scorupion
« Odpowiedz #77 : 14-08-2012, 21:26 »

Cytat
Ziemię zamieszkują
jeszcze resztki plemion , które mają łączność z matką Ziemią i obdarzają ją szacunkiem jak Aborygeni,
Eskimosi.

Plemiona prymitywne też niszczyły i niszczą środowisko naturalne. To mit, że pod tym względem są tacy wspaniali. A jako że możliwości mają mniejsze, to i efekty nie tak okazałe jak u nas.

Cytat
że nawet Scorupion przez swój teleskop, mógłby zobaczyć na ksieżycu kilku znanych osobników.

Z przyjemnością.
Zapisane
Tom
***


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
MO: 09.2010
Wiadomości: 249

« Odpowiedz #78 : 16-08-2012, 08:15 »

Cytat
A przepraszam, gdzie mieszka takie społeczeństwo? Bo gdyby tak nasze uświadomiło sobie, jak jest cywilizowane (dymane) przez rządzących, to podejrzewam, że nawet Scorupion przez swój teleskop, mógłby zobaczyć na ksieżycu kilku znanych osobników.

Tacy ludzie są raczej rozsiani po świecie, a władze dbają o to, aby pozostali czuli, że państwo albo o nich dba, albo ich dyma smile. Może istnieją gdzieś w świecie mniejsze lub większe niezależne grupy, ale nie wydaje mi się, aby było to zjawisko masowe.  
« Ostatnia zmiana: 16-08-2012, 13:00 wysłane przez Solan » Zapisane

Jestem tu i teraz, nie spieszę się do jutra, nie tęsknię za wczoraj smile
Savage7
*


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiek: 48
MO: 01.01.2007
Wiedza:
Skąd: Granica małopolski i śląska
Wiadomości: 951

« Odpowiedz #79 : 16-08-2012, 21:13 »

Pewnie słyszeliście o chipie RFID. Na pierwszy rzut oka fajna perspektywa... mam chipa pod skórą, w nim wszystkie dane. Każdy rachunek płacę wirtualnym pieniądzem, przybliżam tylko rękę do czytnika i już pobierają należność z mojego konta. W sumie to już teraz można posługiwać się kartą zbliżeniową, ale taki chip ma o wiele szersze zastosowania.
Cytat:
"...Już dziś są naciski, aby stopniowo eliminować pieniądz papierowy i zastępować go cyfrowym. Większość ludzi nie ma nic przeciwko takiego rozwiązaniu. Wskazują na zalety: wygoda, szybkość obsługi, oszczędności i utrudnienia działalności czarnorynkowej, która w takie sytuacji musiałaby przejść do systemu barterowego (jak zapłacić kartą za działkę marihuany albo usługę ulicznicy?), a przynajmniej łatwiej by ją było wykryć – wszystko byłoby zapisane czarno na białym w komputerze. A teraz wystarczy znieść karty kredytowe i zastąpić je podskórnymi chipami. Nawet najwięksi idealiści dadzą się zachipować, jeśli będzie to jedyny sposób, aby kupić chleb. A jak będą protestować? Po prostu wyłączymy im chipa.
W ten sposób przechodzimy do świata, w którym władza będzie miała wszystko, a my pozostaniemy bezbronni. Każdy opór, każda rebelia, każda konspiracja i niezależna działalność stanie się praktycznie niemożliwa. Tak, wiem, że umysł ludzki jest wstanie zawsze się uratować. Pewnie hakerzy wymyślą jak oszukać ten system, szulerzy wykombinują, jak handlować bez „znamienia”, buntownicy stworzą sobie jakieś podziemie lub leśną partyzantkę. Niemniej jednak, nie jest to wesoła wizja..."
źródło: http://nwonews.pl/artykul,3743,Chip-RFID-nadzieja-czy-droga-do-zniewolenia
Zapisane

Teoria jest wtedy, kiedy wiemy wszystko, a nic nie działa. Praktyka jest wtedy, kiedy wszystko działa, a nikt nie wie dlaczego.
Strony: 1 2 3 [4] 5 6   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Działa na MySQL Działa na PHP Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006-2008, Simple Machines
Design by jpacs29 | Mapa strony
Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!