Niemedyczne forum zdrowia
17-05-2024, 17:04 *
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Aktualności: Wesprzyj Fundację Biosłone --> kliknij
 
   Strona główna   Pomoc Regulamin Szukaj Zaloguj się Rejestracja  
Strony: 1 ... 67 68 [69] 70 71 ... 113   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Znów te szczepienia  (Przeczytany 1159167 razy)
xxlilithxx
« Odpowiedz #1360 : 21-03-2012, 08:49 »

Parę słów o szczepionce na świńską grypę.

http://www.medonet.pl/zdrowie-na-co-dzien,artykul,1654816,1,fatalne-skutki-uboczne-popularnej-szczepionki,index.html

http://forum.echodnia.eu/szczepionki-na-grype-t133247/
Zapisane
Elwira
Początkujący
*


Offline Offline

Wiadomości: 34

WWW
« Odpowiedz #1361 : 23-03-2012, 08:39 »

Cytat
Jak większość takich artykułów, ten również kończy się słowami:
"Kubuś pochodzi z niezamożnej rodziny, a na jego leczenie i rehabilitację potrzebne są spore pieniądze. Każdy, kto chce pomóc rodzicom Kuby, może skontaktować się z nimi."
Może dlatego, że rodzice musieli wyremontować dom żeby hospicjum zgodziło się na przebywanie dziecka w domu... Może dlatego, że częste podróże po 100 km do szpitala sporo kosztują...
***

Dzisiaj Kubuś skończyłby 3 lata. Tutaj krótki artykuł o historii Kubusia, który zmarł na poszczepienną gruźlicę mózgu: http://stopnop.pl/zdrowie/szczepionki/nop/120-kubusskalik

Tutaj można zapalić dla niego świeczkę: http://kubusskalik.pamietajmy.com.pl/index.php
Zapisane

Dusiu70
***


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
MO: 01.09.2011 Niestety nieregularnie
Wiedza:
Skąd: Skątowni
Wiadomości: 937

« Odpowiedz #1362 : 23-03-2012, 14:27 »

http://marucha.wordpress.com/2012/03/23/jawny-przekret-na-szczepionkach-na-pneumokoki/#more-19932
Cytat
Cyt. “Gdzies w necie przeczytalam fajne zdanie. A mianowicie zapytano lekarza dlaczego szczepi inne dzieci, a swoich nie? On odpowiedzial: jako rodzic mam luksus decydowania o swoich dzieciach, jako lekarz mam pewne zobowiazanie wzgledem zawodu.
Zapisane

(20)Gdzie jest mądry? Gdzie uczony? Gdzie badacz wieku tego? Czyż Bóg nie obrócił w głupstwo mądrości świata? (21) Skoro bowiem świat przez mądrość swoją nie poznał Boga w jego Bożej mądrości, przeto upodobało się Bogu zbawić wierzących przez głupie zwiastowanie. (1Kor)
Ossa98
***


Offline Offline

Płeć: Kobieta
MO: Nie stosuję
Skąd: Katowice
Wiadomości: 135

« Odpowiedz #1363 : 27-03-2012, 20:52 »

Dusiu70, obejrzałam u Maruchy materiał o szczepionkach i włos mi się zjeżył na głowie.
Boże, w jakim świcie my żyjemy? Co "Oni" nam i naszym dzieciom robią? szczepionki, fluor w wodzie i paście do zębów, ogłupiająca papka w mediach, chemia w jedzeniu, społeczna indoktrynacja, wynarodowienie, deprecjonowanie zrywów niepodległościowych etc.

Rozglądam się i co widzę? wśród znajomych, w rodzinie: ignorancję, zupełną obojętność na to co się dzieje. Ludzie są totalnie ogłupieni. Ale to na mnie patrzą jak na oszołoma...

Zapisane
xxlilithxx
« Odpowiedz #1364 : 27-03-2012, 20:56 »

Cytat
Rozglądam się i co widzę? wśród znajomych, w rodzinie: ignorancję, zupełną obojętność na to co się dzieje. Ludzie są totalnie ogłupieni. Ale to na mnie patrzą jak na oszołoma...

Szok, prawda? Ja myślę, że wszyscy to mamy. Wszyscy, czyli MY- uświadomieni msn-wink
Zapisane
Dusiu70
***


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
MO: 01.09.2011 Niestety nieregularnie
Wiedza:
Skąd: Skątowni
Wiadomości: 937

« Odpowiedz #1365 : 29-03-2012, 06:43 »

http://marucha.wordpress.com/2012/03/28/jak-koncerny-chca-ukryc-epidemie-autyzmu-spowodowana-szczepieniami/
Cytat
Ostatnie doniesienia z USA i UK pokazują, że obecnie już 1 dziecko na 80/100 cierpi na autyzm, a wśród chłopców 1 na 40. Nie ma dziś wątpliwości, że etiologia autyzmu oraz wielu innych chorób neurorozwojowych ma głównie podłoże środowiskowe i jatrogenne, choć naturalnie establiszment szczepionkowy i medyczny nadal temu zaprzecza, bo musiałby wziąć odpowiedzialność za okaleczenie i zabicie szczepionkami milionów dzieci.
Cytat
te same koncerny, których toksyczne szczepionki okaleczyły neurologicznie miliony dzieci będą teraz produkować chemikalia, żeby „leczyć” kalectwo wynikłe ze stosowani tych szczepionek.
Degrengolada nie ma końca, ale jak Mistrz zauważył początek jest w filmie, do obejrzenia którego trzeba mieć stalowe nerwy.
« Ostatnia zmiana: 29-03-2012, 06:51 wysłane przez Dusiu70 » Zapisane

(20)Gdzie jest mądry? Gdzie uczony? Gdzie badacz wieku tego? Czyż Bóg nie obrócił w głupstwo mądrości świata? (21) Skoro bowiem świat przez mądrość swoją nie poznał Boga w jego Bożej mądrości, przeto upodobało się Bogu zbawić wierzących przez głupie zwiastowanie. (1Kor)
Dusiu70
***


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
MO: 01.09.2011 Niestety nieregularnie
Wiedza:
Skąd: Skątowni
Wiadomości: 937

« Odpowiedz #1366 : 29-03-2012, 06:56 »

 
Dusiu70, obejrzałam u Maruchy materiał o szczepionkach i włos mi się zjeżył na głowie.
Boże, w jakim świcie my żyjemy? Co "Oni" nam i naszym dzieciom robią? szczepionki, fluor w wodzie i paście do zębów, ogłupiająca papka w mediach, chemia w jedzeniu, społeczna indoktrynacja, wynarodowienie, deprecjonowanie zrywów niepodległościowych etc.
Osa to jest Rozwój Cywilizacyjny, a Ty jesteś po prostu "zacofana" msn-wink.
Zapisane

(20)Gdzie jest mądry? Gdzie uczony? Gdzie badacz wieku tego? Czyż Bóg nie obrócił w głupstwo mądrości świata? (21) Skoro bowiem świat przez mądrość swoją nie poznał Boga w jego Bożej mądrości, przeto upodobało się Bogu zbawić wierzących przez głupie zwiastowanie. (1Kor)
K'lara
***


Offline Offline

Płeć: Kobieta
MO: 1.01.2010
Wiedza:
Skąd: Kraków
Wiadomości: 2.264

« Odpowiedz #1367 : 03-04-2012, 19:01 »

"Gangsterzy z firm farmaceutycznych i popierający ich politycy powinni jak najszybciej znaleźć się za kratkami. Także ci, którzy ludobójstwo szczepionkowe podciągają pod “teorię konspiracji”."

http://monitorpolski.wordpress.com/2012/04/03/horror-ludobojstwa-szczepionkowego/
Zapisane

Ossa98
***


Offline Offline

Płeć: Kobieta
MO: Nie stosuję
Skąd: Katowice
Wiadomości: 135

« Odpowiedz #1368 : 03-04-2012, 19:54 »

Cytat
Osa to jest Rozwój Cywilizacyjny, a Ty jesteś po prostu "zacofana" msn-wink.

O, nie. Już nie i nikt nie zrobi mnie, ani mojemu dziecku wody z mózgu.
Kiedyś byłam naiwną idealistką i z przymrużeniem oka traktowałam to, co mówił do mnie mój ś.p. ojciec. On serwis Maruchy i inne niezależne źródła informacji cenił i czytał codziennie zamieszczane tam informacje. Był świadomy tych wszystkich okropieństw. Nie chciałam mu wierzyć. Dopiero po jego śmierci otworzyły mi się oczy. Sama teraz "drążę temat", choć czasami nachodzą mnie wątpliwości - zwłaszcza wtedy gdy czuję się jak Don Kichot walczący z wiatrakami.
Ci co nie wiedzą są szczęśliwsi.
Zapisane
xxlilithxx
« Odpowiedz #1369 : 03-04-2012, 21:56 »

Cytat
Ci co nie wiedzą są szczęśliwsi.
A ci, co wiedzą- są zdrowsi.
Zapisane
Dusiu70
***


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
MO: 01.09.2011 Niestety nieregularnie
Wiedza:
Skąd: Skątowni
Wiadomości: 937

« Odpowiedz #1370 : 04-04-2012, 08:11 »

Cytat
Osa to jest Rozwój Cywilizacyjny, a Ty jesteś po prostu "zacofana" msn-wink.
O, nie. Już nie i nikt nie zrobi mnie, ani mojemu dziecku wody z mózgu.
Pisząc, że jesteś "zacofana", miałem na myśli nie tylko Ciebie, ale nas tu wszystkich zgromadzonych. W sobotę bylismy z żoną u kumpla na imprezce i od jego żony (doktor ekonomii), dowiedzieliśmy się, że z całej paczki jesteśmy największymi dziwakami. A nawet o metodach Biosłone nic nie wie. Powiedziała to, na podstawie naszego podejścia do jedzenia. Dla lemingów normalne odżywianie jest dziwactwem.
Ci co nie wiedzą są szczęśliwsi.
A ja jestem szczęśliwy, że wiem i że mogę tą wiedzą dzielić się z bliskimi. Cieszę się, że moje dzieci dostały szansę na normalne życie w nienormalnym świecie.

Zapisane

(20)Gdzie jest mądry? Gdzie uczony? Gdzie badacz wieku tego? Czyż Bóg nie obrócił w głupstwo mądrości świata? (21) Skoro bowiem świat przez mądrość swoją nie poznał Boga w jego Bożej mądrości, przeto upodobało się Bogu zbawić wierzących przez głupie zwiastowanie. (1Kor)
Poszukująca
***


Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wiek: 39
MO: 15.02.2011-z przerwami, 04-07.2012; 01.01.2013, ostateczna rezygnacja ze względu na ciągle pogarszający się stan zdrowia
Wiedza:
Skąd: Ruda Śląska
Wiadomości: 546

« Odpowiedz #1371 : 04-04-2012, 08:42 »

A ja jestem szczęśliwy, że wiem i że mogę tą wiedzą dzielić się z bliskimi. Cieszę się, że moje dzieci dostały szansę na normalne życie w nienormalnym świecie.

Ja też. Żałuję, że ja nie miałam tyle szczęścia, ale nie ma co płakać nad tym co było. Najważniejsze, że już wiem którędy droga.
Zapisane

Poszukująca
Abi
*


Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wiek: 42
MO: 14.04.2008 cała rodzina
Wiedza:
Skąd: Lublin
Wiadomości: 753

WWW
« Odpowiedz #1372 : 05-04-2012, 09:10 »

Epidemia autyzmu i big pharma
http://newworldorder.com.pl/artykul,3492,Epidemia-autyzmu-i-big-pharma
Zapisane

Mama Szymona i Krzysia (autyzm)
"Łatwiej jest oszukać człowieka niż przekonać go, że został oszukany." Mark Twain
Tom
***


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
MO: 09.2010
Wiadomości: 249

« Odpowiedz #1373 : 05-04-2012, 10:57 »

Cytat
A ja jestem szczęśliwy, że wiem i że mogę tą wiedzą dzielić się z bliskimi. Cieszę się, że moje dzieci dostały szansę na normalne życie w nienormalnym świecie.

To moim zdaniem daleko posunięte nadużycie, świat jest jaki jest, nie można go nazywać nienormalnym bo to tak jakby powiedzieć, że noc jest zła bo jest ciemno! Świat jest pełen kontrastów, pełen naturalnego piękna i jego wynaturzonych przeciwieństw. Jest naszą szkołą i szanujmy go za cierpliwość bo jest też naszym domem a te wynaturzenia to raczej nasze ślepe uliczki, które trzeba ukazywać aby unikać błędów w przyszłości.
Zapisane

Jestem tu i teraz, nie spieszę się do jutra, nie tęsknię za wczoraj smile
Beza
***


Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wiek: 43
MO: przerwa
Wiedza:
Skąd: łódzkie
Wiadomości: 559

« Odpowiedz #1374 : 05-04-2012, 11:04 »

Tom, bardzo fajnie to napisałeś! smile
Zapisane

"Niewolnicy wszędzie i zawsze niewolnikami będą - daj im skrzydła u ramion, a zamiatać pójdą ulice skrzydłami." C.K.Norwid
Tom
***


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
MO: 09.2010
Wiadomości: 249

« Odpowiedz #1375 : 05-04-2012, 11:30 »

smile Dzięki, czasem jakoś tak samo wyjdzie.  
« Ostatnia zmiana: 05-04-2012, 16:04 wysłane przez Klara27 » Zapisane

Jestem tu i teraz, nie spieszę się do jutra, nie tęsknię za wczoraj smile
Dusiu70
***


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
MO: 01.09.2011 Niestety nieregularnie
Wiedza:
Skąd: Skątowni
Wiadomości: 937

« Odpowiedz #1376 : 05-04-2012, 11:34 »

Cytat
A ja jestem szczęśliwy, że wiem i że mogę tą wiedzą dzielić się z bliskimi. Cieszę się, że moje dzieci dostały szansę na normalne życie w nienormalnym świecie.

To moim zdaniem daleko posunięte nadużycie, świat jest jaki jest, nie można go nazywać nienormalnym bo to tak jakby powiedzieć, że noc jest zła bo jest ciemno! Świat jest pełen kontrastów, pełen naturalnego piękna i jego wynaturzonych przeciwieństw. Jest naszą szkołą i szanujmy go za cierpliwość bo jest też naszym domem a te wynaturzenia to raczej nasze ślepe uliczki, które trzeba ukazywać aby unikać błędów w przyszłości.
Nie skumałeś, że chodzi o ludzi a nie o naturę? Pisząc o nienormalnym świecie miałem na myśli tylko gatunek ludzki z głodem, zbrojeniami na gigantyczną skalę, żądzą władzy za wszelką cenę, przemysłem farmaceutycznym, który dla chęci zysku truje miliony ludzi itp., itd.
Zapisane

(20)Gdzie jest mądry? Gdzie uczony? Gdzie badacz wieku tego? Czyż Bóg nie obrócił w głupstwo mądrości świata? (21) Skoro bowiem świat przez mądrość swoją nie poznał Boga w jego Bożej mądrości, przeto upodobało się Bogu zbawić wierzących przez głupie zwiastowanie. (1Kor)
xxlilithxx
« Odpowiedz #1377 : 05-04-2012, 11:36 »

Ja to właśnie tak zrozumiałam i popieram w 100 %. Tylko szkoda mi innych, czyt. pacjentów.
Zapisane
Tom
***


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
MO: 09.2010
Wiadomości: 249

« Odpowiedz #1378 : 05-04-2012, 11:49 »

Cytat
Nie skumałeś, że chodzi o ludzi a nie o naturę? Pisząc o nienormalnym świecie miałem na myśli tylko gatunek ludzki z głodem, zbrojeniami na gigantyczną skalę, żądzą władzy za wszelką cenę, przemysłem farmaceutycznym, który dla chęci zysku truje miliony ludzi itp., itd.

Świat jest normalny i ludzie również. To o czym piszesz to margines wytyczony przez patologiczną mniejszość i zgadzam się, że to nie jest powód do dumy. Staram się skupić własne działania i energię na tych 99% normalności a nie na tym 1% patologii, to jest mój świadomy wybór.
« Ostatnia zmiana: 05-04-2012, 11:50 wysłane przez Nieboraczek » Zapisane

Jestem tu i teraz, nie spieszę się do jutra, nie tęsknię za wczoraj smile
xxlilithxx
« Odpowiedz #1379 : 05-04-2012, 13:03 »

Ja bym powiedziała 1% normalności i 99% patologii.
Zapisane
Strony: 1 ... 67 68 [69] 70 71 ... 113   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Działa na MySQL Działa na PHP Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006-2008, Simple Machines
Design by jpacs29 | Mapa strony
Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!