Niemedyczne forum zdrowia
08-05-2024, 23:42 *
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Aktualności: Wesprzyj Fundację Biosłone --> kliknij
 
   Strona główna   Pomoc Regulamin Szukaj Zaloguj się Rejestracja  
Strony: 1 ... 4 5 [6] 7 8 ... 12   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Gawędziarz Grey  (Przeczytany 161060 razy)
Udana
*


Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wiek: 58
MO: 01.01.2014
Wiedza:
Skąd: Wrocław
Wiadomości: 1.252

« Odpowiedz #100 : 12-08-2014, 15:15 »

Cytat
Teraz tylko czekać jak będzie pisał że dzięki miksturze nogi mu odpadły.

A może cudownie odrosły w 4 dni? To też u Greya możliwe w sumie.

Cytat
Musicie dostarczyć sobie tej pożywki w inny sposób. Ja was dokarmiał nie będę. Nie moje małpy nie mój cyrk.

Grey, to Ty dostarczasz, to Twój cyrk! Zobacz dlaczego tak na Ciebie reaguje tyle ludzi? Przeczytaj swoje posty 544 sztuki i znajdź w nich chociaż 10% czyli 54 sztuki wartościowych, pomagających innym, naprowadzających, a nie pisanych jak na czacie lub w kafeterii.
Zapisane

Nawet najdalsza podróż zaczyna się od pierwszego kroku...
Greyhound
« Odpowiedz #101 : 12-08-2014, 15:36 »

Cytat
Teraz tylko czekać jak będzie pisał że dzięki miksturze nogi mu odpadły.

A może cudownie odrosły w 4 dni? To też u Greya możliwe w sumie.

Cytat
Musicie dostarczyć sobie tej pożywki w inny sposób. Ja was dokarmiał nie będę. Nie moje małpy nie mój cyrk.

Grey, to Ty dostarczasz, to Twój cyrk! Zobacz dlaczego tak na Ciebie reaguje tyle ludzi? Przeczytaj swoje posty 544 sztuki i znajdź w nich chociaż 10% czyli 54 sztuki wartościowych, pomagających innym, naprowadzających, a nie pisanych jak na czacie lub w kafeterii.
Tyle osób to znaczy ile? Łącznie z Tobą reaguje tak trzy. Przypomina mi to trzy osoby stwarzające sztuczny tłok.

Metodę obliczania użytecznych postów zawsze można zastosować także do twoich. Jak myślisz, co wyjdzie?
Nie przenoś na innych tego co nie pasuje ci w sobie. To się nazywa "efekt przeniesienia". Nigdy to jeszcze nikomu na dobre nie wyszło.
Zapisane
Dużagosia
*


Offline Offline

Płeć: Kobieta
MO: marzec 2010 przerwa od 14.12.2014, powrót do MO 08.2016
Wiedza:
Skąd: Wrocław
Wiadomości: 476

« Odpowiedz #102 : 12-08-2014, 16:49 »

Grey, Ty masz szczęście, bo my tu, na forum Biosłone, zobowiązaliśmy się przestrzegać regulaminu.
« Ostatnia zmiana: 12-08-2014, 17:44 wysłane przez Dużagosia » Zapisane
Sztygar
***


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
MO: 01.03.2013
Wiedza:
Wiadomości: 114

« Odpowiedz #103 : 12-08-2014, 17:17 »

Wiem Sztygar że marzy ci się żeby twoje wizje rozpierduchy na forum z moim udziałem się spełniły. Za każdym razem kiedy o tym pomyślisz bardzo się rozczarujesz.
Mnie się marzy żeby na tym forum był porządek taki jak jest, a nie żeby to forum doświadczyło twoich wariacji trolingu jakie zrobiłeś na forum Jarmołowicza z innymi wariatami, a że dostałeś tam klapsa to tu próbujesz tylko nie wiesz jak zacząć, bo tu są ludzie myślący i już nawet nie dali się nabrać na twoje picie wirtualne mikstury z wirtualnymi reakcjami. Wpierw próbowałeś z proporcjami których miało nie być na diecie która opiera się na proporcjach, później ze szczepieniami, następnie z glutenem (w międzyczasie sam się zakręciłeś wpisując w awatarze że pijesz miksturę której nie piłeś), teraz przyszła kolej już na miksturę i super ekspresowe reakcje, szybsze niż Pendolino.
Nie piszę tego dlatego żeby z Tobą dyskutować, ale żeby zarządzający forum to wzięli pod uwagę i nie dali się wpuścić w maliny, desantem optymalnego.
« Ostatnia zmiana: 12-08-2014, 17:46 wysłane przez Nieboraczek » Zapisane
Dużagosia
*


Offline Offline

Płeć: Kobieta
MO: marzec 2010 przerwa od 14.12.2014, powrót do MO 08.2016
Wiedza:
Skąd: Wrocław
Wiadomości: 476

« Odpowiedz #104 : 12-08-2014, 17:47 »

Cytat
Metodę obliczania użytecznych postów zawsze można zastosować także do twoich. Jak myślisz, co wyjdzie?
Jak by nie liczyć, wychodzi 100%
Zapisane
scorupion
« Odpowiedz #105 : 12-08-2014, 20:39 »

Tyle osób to znaczy ile? Łącznie z Tobą reaguje tak trzy. Przypomina mi to trzy osoby stwarzające sztuczny tłok.
Marnie u ciebie z liczeniem do trzech Greju.

Poza tym kogo to obchodzi, że myślisz nad octem jabłkowym.
On nad wszystkim myśli hehehe. Myśliciel po prostu.
Zapisane
Greyhound
« Odpowiedz #106 : 12-08-2014, 21:14 »

Wiem Sztygar że marzy ci się żeby twoje wizje rozpierduchy na forum z moim udziałem się spełniły. Za każdym razem kiedy o tym pomyślisz bardzo się rozczarujesz.
Mnie się marzy żeby na tym forum był porządek taki jak jest, a nie żeby to forum doświadczyło twoich wariacji trolingu jakie zrobiłeś na forum Jarmołowicza z innymi wariatami, a że dostałeś tam klapsa to tu próbujesz tylko nie wiesz jak zacząć, bo tu są ludzie myślący i już nawet nie dali się nabrać na twoje picie wirtualne mikstury z wirtualnymi reakcjami. Wpierw próbowałeś z proporcjami których miało nie być na diecie która opiera się na proporcjach, później ze szczepieniami, następnie z glutenem (w międzyczasie sam się zakręciłeś wpisując w awatarze że pijesz miksturę której nie piłeś), teraz przyszła kolej już na miksturę i super ekspresowe reakcje, szybsze niż Pendolino.
Nie piszę tego dlatego żeby z Tobą dyskutować, ale żeby zarządzający forum to wzięli pod uwagę i nie dali się wpuścić w maliny, desantem optymalnego.


Marzy ci się porządek powiadasz. Więc zapewne miałeś sen jak Martin Luther King.
Czyżbyś uważał zarządzających tym forum za idiotów którzy potrzebują twoich wskazówek jak ze mną postępować?
Wiedzą co mają robić. Zapewne jestem i będę pod większym nadzorem niż inni. Pewne rzeczy zostały już między mną a nimi wyjaśnione. Na szczęście bez twojego udziału.
Wystarczy że Scorupion mnie pilnuje. On tylko pozornie płynie na zepsutej łodzi i nic go nie obchodzi. Jest czujny jak surykatka.
Zapewne z braku zajęcia nadal uważasz mnie za stronę w swoim sporze z Kwaśniewskim. Nie wiem jak to określić. Może Kompleks Kwaśniewskiego albo Kwaśniewskofobia.
Słonecki to nie Jarmołowicz czy Kwaśniewski. To są zupełnie różne światy. A ty to traktujesz jak jedno.
Nie jest prawdą że liczą się dla ciebie zasady Biosłone. Jesteś tu tylko dlatego że od czasu do czasu zjawia się tu jakiś schorowany optymalny szukać pomocy. Wtedy wkraczasz do akcji.
Musisz stwarzać sztuczne zagrożenie ze strony optymalnych bo inaczej stałbyś się tu bezużyteczny. Tylko to potrafisz czyli szukać optymalnych wrogów.
Zapisane
Greyhound
« Odpowiedz #107 : 12-08-2014, 21:15 »

Cytat
Metodę obliczania użytecznych postów zawsze można zastosować także do twoich. Jak myślisz, co wyjdzie?
Jak by nie liczyć, wychodzi 100%

Warto mieć marzenia.
Zapisane
Sztygar
***


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
MO: 01.03.2013
Wiedza:
Wiadomości: 114

« Odpowiedz #108 : 12-08-2014, 22:14 »

Marzy ci się porządek powiadasz. Więc zapewne miałeś sen jak Martin Luther King.
Czyżbyś uważał zarządzających tym forum za idiotów którzy potrzebują twoich wskazówek jak ze mną postępować?
Wiedzą co mają robić. Zapewne jestem i będę pod większym nadzorem niż inni. Pewne rzeczy zostały już między mną a nimi wyjaśnione. Na szczęście bez twojego udziału.
Nie trzeba po Luthera sięgać aby chcieć porządku na forum, zarządzający forum owszem wiedzą zapewne o Twoich intencjach, ale zapewne nie czytali Twoich szopek które odstawiałeś u Jarmołowicza, więc ich bardziej uwrażliwiam.
Zapewne z braku zajęcia nadal uważasz mnie za stronę w swoim sporze z Kwaśniewskim. Nie wiem jak to określić. Może Kompleks Kwaśniewskiego albo Kwaśniewskofobia.
Słonecki to nie Jarmołowicz czy Kwaśniewski. To są zupełnie różne światy. A ty to traktujesz jak jedno.
Swoje prawdziwe oblicze pokazałeś na forum Jarmołowicza w kilku ostatnich postach zanim Ciebie zbanowali. Mam tą przewagę na Tobą że jestem trochę starszy od Ciebie i ludzi potrafię rozszyfrować. Gdybyś naprawdę szukał ratunku byś tu pisał o wiele wcześniej, a nie tracił prawie rok, na trolowaniu u Jarmołowicza. Tam dostałeś bana więc tu przyszedłeś i próbujesz swoich sztuczek. Owszem że Słonecki to nie Kwaśniewski czy Jarmołowicz i dlatego jestem na Biosłone, mnie nie musisz do tego przekonywać.
Nie jest prawdą że liczą się dla ciebie zasady Biosłone. Jesteś tu tylko dlatego że od czasu do czasu zjawia się tu jakiś schorowany optymalny szukać pomocy. Wtedy wkraczasz do akcji.
Musisz stwarzać sztuczne zagrożenie ze strony optymalnych bo inaczej stałbyś się tu bezużyteczny. Tylko to potrafisz czyli szukać optymalnych wrogów.
Proponuję przeczytać moje wcześniejsze posty dlaczego tu jestem. Wiem że tego nie zrobisz, bo trola to nie interesuje. Owszem są schorowani optymalni i duża w tym zasługa Kwaśniewskiego, bo wiem jak w głowach ludziom namieszał, dwa dni temu to opisałem na przykładzie który znam osobiście. I bardzo dobrze że byli optymalni tu szukają ratunku, ale już bardzo niedobrze jak trolują tak jak Ty. Biosłone nie obawia się optymalnych, nie słyszałem aby jakiś Biosłonejczyk szukał ratunku na forum Kwaśniewskiego, a o schorowanych optymalnych sam napisałeś. Raczej Ty do schorowanych się nie zaliczasz skoro jeszcze kilka tygodni temu chwaliłeś się super zdrowiem i wynikami chciałeś machać przed oczami Jarmołowiczowi.
Zapisane
VVV
***


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 645

« Odpowiedz #109 : 12-08-2014, 23:26 »

Mroczny avatar to podstawa, ma być czarno,
mają być dziwne znaki, mogą być krzyże,
ważne by ktoś szukający spokojnego miejsca odstąpił czym prędzej,
o taki jest fajny:

 
Zapisane
Greyhound
« Odpowiedz #110 : 13-08-2014, 06:31 »

Grey, Ty masz szczęście, bo my tu, na forum Biosłone, zobowiązaliśmy się przestrzegać regulaminu.

To ciekawe. Zapewne naskończyłaś na Selone kierując się regulaminem. Który to punkt?

99% ludzi startujących z metodami Biosłone ma za sobą wiele lat fatalnego sposobu żywienia i jedno lub kilka schorzeń.
Tak zapewne było i w twoim przypadku.

Dla odmiany ja mam za sobą 12,5 roku rygorystycznego żywienia niskowęglowodanowego. Nie porównuj więc tak dwóch odmiennych rzeczy.
Kiedy miałaś problem i opisałaś go na forum widziałem że ludzie starali się ci pomóc. Dziękowałaś wtedy za zainteresowanie spływając rumieńcem.
Kiedy napisała Selone to wiemy jak było.
Leczysz w ten sposób swoje kompleksy. Tyle że taką metodą tylko je pogłębisz.
Sztygar twierdzi że fakt iż jest ode mnie starszy czyni go ode mnie mądrzejszym. Jak widać ta zasada nie sprawdza się ani u niego ani u ciebie.
Zapisane
Greyhound
« Odpowiedz #111 : 13-08-2014, 06:43 »

Mroczny avatar to podstawa, ma być czarno,
mają być dziwne znaki, mogą być krzyże,
ważne by ktoś szukający spokojnego miejsca odstąpił czym prędzej,
o taki jest fajny:

 

Ciekawe co by powiedzieli Pink Floydzi na twoje dywagacje.
Każdy bez wyjątku ma swoje jasne i mroczne strony. Ktoś kto twierdzi że są ludzie tylko dobrzy lub tylko źli, nie ma pojęcia o ludzkiej naturze.
Ale może masz rację Adaś. Strzelę sobie znaczek disco polo jako wabik na idiotów.
Zapisane
Dużagosia
*


Offline Offline

Płeć: Kobieta
MO: marzec 2010 przerwa od 14.12.2014, powrót do MO 08.2016
Wiedza:
Skąd: Wrocław
Wiadomości: 476

« Odpowiedz #112 : 13-08-2014, 07:26 »

Cytat
Grey, Ty masz szczęście, bo my tu, na forum Biosłone, zobowiązaliśmy się przestrzegać regulaminu.

To ciekawe. Zapewne naskończyłaś na Selone kierując się regulaminem. Który to punkt?

99% ludzi startujących z metodami Biosłone ma za sobą wiele lat fatalnego sposobu żywienia i jedno lub kilka schorzeń.
Tak zapewne było i w twoim przypadku.

Dla odmiany ja mam za sobą 12,5 roku rygorystycznego żywienia niskowęglowodanowego. Nie porównuj więc tak dwóch odmiennych rzeczy.
Kiedy miałaś problem i opisałaś go na forum widziałem że ludzie starali się ci pomóc. Dziękowałaś wtedy za zainteresowanie spływając rumieńcem.
Kiedy napisała Selone to wiemy jak było.
Leczysz w ten sposób swoje kompleksy. Tyle że taką metodą tylko je pogłębisz.
Sztygar twierdzi że fakt iż jest ode mnie starszy czyni go ode mnie mądrzejszym. Jak widać ta zasada nie sprawdza się ani u niego ani u ciebie.
I będę konsekwentna w zobowiązaniu, jakie złożyłam.
Zapisane
Sztygar
***


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
MO: 01.03.2013
Wiedza:
Wiadomości: 114

« Odpowiedz #113 : 13-08-2014, 09:39 »

Sztygar twierdzi że fakt iż jest ode mnie starszy czyni go ode mnie mądrzejszym.
Znowu trolujesz, napisałem coś innego.
Mam tą przewagę na Tobą że jestem trochę starszy od Ciebie i ludzi potrafię rozszyfrować.
Zapisane
Greyhound
« Odpowiedz #114 : 13-08-2014, 10:05 »

Sztygar twierdzi że fakt iż jest ode mnie starszy czyni go ode mnie mądrzejszym.
Znowu trolujesz, napisałem coś innego.
Mam tą przewagę na Tobą że jestem trochę starszy od Ciebie i ludzi potrafię rozszyfrować.


Jeśli ktoś twierdzi że potrafi rozszyfrowywać innych, to twierdzi równocześnie że ma analityczny, zdolny do konstruktywnego myślenia umysł. Nazywa się to potocznie inteligencja, mądrość. Wynika w dużej mierze z doświadczenia.

Żadnej z tych cech u ciebie nie zauważyłem.

Gdyby naprawdę zależało ci na czymkolwiek innym niż krucjata przeciwko Kwaśniewskiemu to pisał byś inaczej. Na przykład tak - objawy skórne mogły być początkowo reakcją na aloes, cytrynę. Mniej prawdopodobne że na oliwę z oliwek. Tak było zapewne u mnie. Po jednym dniu minęło i po krzyku.
Jednak ani Udanie ani Dużejgosi ani Tobie nie przyszło to do głowy.

Jeśli znasz wszystkie moje posty z forum DD to zapewne znajdziesz ten w którym pisałem że soku z cytryny używam tylko do zmywania plam po soku z czerwonych buraków na dłoniach.
To dlatego rozważałem ocet jabłkowy.

Cieniutka więc ta twoja wiedza na którą się powołujesz.
Zapisane
Udana
*


Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wiek: 58
MO: 01.01.2014
Wiedza:
Skąd: Wrocław
Wiadomości: 1.252

« Odpowiedz #115 : 13-08-2014, 11:55 »

Jeśli chodzi o mnie, to kończę potyczki, uważam, że wszystko zostało napisane.

Grey, a czy nie pomyślałeś, że może te "trzy osoby" mają trochę racji? Nie odpowiadaj! Tylko pomyśl!
 
Zapisane

Nawet najdalsza podróż zaczyna się od pierwszego kroku...
Greyhound
« Odpowiedz #116 : 13-08-2014, 12:28 »

Jeśli chodzi o mnie, to kończę potyczki, uważam, że wszystko zostało napisane.

Grey, a czy nie pomyślałeś, że może te "trzy osoby" mają trochę racji? Nie odpowiadaj! Tylko pomyśl!
 



Allejuja! Widzę że moje słowa jednak docierają co do niektórych.
Twoja reakcja świadczy o tym że jesteś zmęczona potyczkami. To dobry objaw. Świadczą też o tym słowa "pomyśl, nie odpowiadaj".
Wybrałaś dobrą drogę. Są inne sposoby na odreagowanie stresu. A masz go cholernie dużo. Te potyczki to upuszczanie go. Coś w rodzaju zaworu bezpieczeństwa.

Wiedząc o tym wszystkim mógłbym chcieć dla Ciebie źle. Eskalował bym konflikt. Po pewnym czasie przekroczyło by to próg twojej wytrzymałości i wyskoczyła byś z czymś czego potem byś bardzo żałowała.
Wolałem jednak odwołać się do twojego zdrowego rozsądku.

Kto ma rację? Kto ma jej mniej a kto wiecej? Tego nie wiem. Ale jakie to ma znaczenie jeśli nic z tego nie wynika?
Udowadnianie racji sobie czy innym to nie jest sposób na życie.
Udowadniając swoje racje innym ludzie chcą tak naprawdę upewnić samych siebie w tym że mają rację. To dlatego że nie są tego pewni.

Może kiedyś będziesz mogła mówić coś z pełnym przekonaniem i pewnością tak jak na przykład Józef Słonecki. On nie musi tupać nogą dla podkreślenia tego co mówi. Wystarczy że powie - wiem to bo to sprawdziłem i działa, wiem bo tak wynika z doświadczenia itp. Wystarczy przyjrzeć się mojej dyskusji z nim na temat SM. Rzucałem tam na wiele teorii i argumentów i nie byłem w stanie ugryźć z żadnej strony toksemii i lektyn. Spociłem się jak mysz a on nawet nie musiał się wiele  wysilać żeby moje teorie padły.
Zapisane
scorupion
« Odpowiedz #117 : 13-08-2014, 13:14 »

Muszę cię Greju przeprosić za porównanie z galaretą, było chybione. Bardziej przypominasz mi obślizłą żabę, której nie można ścisnąć, bo się wyślizguje.
Zapisane
Sztygar
***


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
MO: 01.03.2013
Wiedza:
Wiadomości: 114

« Odpowiedz #118 : 13-08-2014, 13:43 »

Jeśli ktoś twierdzi że potrafi rozszyfrowywać innych, to twierdzi równocześnie że ma analityczny, zdolny do konstruktywnego myślenia umysł. Nazywa się to potocznie inteligencja, mądrość. Wynika w dużej mierze z doświadczenia.
Żadnej z tych cech u ciebie nie zauważyłem.
Ty nie musisz u mnie czegokolwiek zauważać, a już na pewno zupełnie zbędna jest Twoja autoryzacja, czy coś zauważyłeś u mnie czy nie. To co ja zauważyłem w Twoim trolowaniu opisałem i póki co wszystko się pokrywa.
Gdyby naprawdę zależało ci na czymkolwiek innym niż krucjata przeciwko Kwaśniewskiemu to pisał byś inaczej. Na przykład tak - objawy skórne mogły być początkowo reakcją na aloes, cytrynę. Mniej prawdopodobne że na oliwę z oliwek. Tak było zapewne u mnie. Po jednym dniu minęło i po krzyku.
Jednak ani Udanie ani Dużejgosi ani Tobie nie przyszło to do głowy.
Gdyby mnie zależało na jakich krucjatach przeciwko Kwaśniewskiemu, to bym latał i trolował po forach jak to robisz Ty. Ja nie zgadzam się z Kwaśniewskim, dlatego jestem na Biosłone, proste ja drut i jasne jak słońce. Biosłone to nie świat cudownych modnych diet, w tym diety Kwaśniewskiego, tylko biosłonejskie zasady zdrowego żywienia.
Sam się wkopujesz ponownie, zacząłeś pić wirtualnie miksturę, kilkadziesiąt godzin temu i już wiesz od czego była reakcja. Normalnie rekord świata. Ale owszem w świecie wirtualnym takie przypadki jak najbardziej są możliwe.
Jeśli znasz wszystkie moje posty z forum DD
Nie znam Twoich wszystkich postów z forum Jarmołowicza, bo szkoda na nie czasu. Przeczytałem wątek do którego mi linka podałeś i to wystarczyło abym się utwierdził w przekonaniu że przyszedłeś tu trolować identycznie jak na forum Jarmołowicza.
Zapisane
Greyhound
« Odpowiedz #119 : 13-08-2014, 14:11 »

Muszę cię Greju przeprosić za porównanie z galaretą, było chybione. Bardziej przypominasz mi obślizłą żabę, której nie można ścisnąć, bo się wyślizguje.

Z galaretki w żabę to niesłychany skok ewolucyjny. Już jestem ciekaw jak dalej będzie przebiegać ta ewolucja. msn-wink


Sztygar. Nie zmęczyło Cię to jeszcze? Ja bym już dawno dostał kota biegając po wszystkich forach w poszukiwaniu takich głupot jakie wypisujesz. Już mi się nawet nie chce z tym polemizować bo piszesz to samo milion razy. W każdym poście jest Kwaśniewski, a jak nie to Jarmołowicz albo jakiś umierający optymalny. Jak w serialu "klan". Można nie oglądać dwieście odcinków a i tak wiadomo o co chodzi.
« Ostatnia zmiana: 13-08-2014, 14:18 wysłane przez Grey » Zapisane
Strony: 1 ... 4 5 [6] 7 8 ... 12   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Działa na MySQL Działa na PHP Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006-2008, Simple Machines
Design by jpacs29 | Mapa strony
Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!