Niemedyczne forum zdrowia
08-05-2024, 20:28 *
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Aktualności: Sklep Biosłone --> wejdź
 
   Strona główna   Pomoc Regulamin Szukaj Zaloguj się Rejestracja  
Strony: 1 ... 5 6 [7] 8 9 ... 12   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Gawędziarz Grey  (Przeczytany 161054 razy)
Sztygar
***


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
MO: 01.03.2013
Wiedza:
Wiadomości: 114

« Odpowiedz #120 : 13-08-2014, 16:40 »

Sztygar. Nie zmęczyło Cię to jeszcze? Ja bym już dawno dostał kota biegając po wszystkich forach
Problem w tym, że ja nie biegam po forach i nie smaruję, tak jak Ty to robisz, pisząc przez siedem miesięcy na forum DD, 1900 postów, to wychodzi uwaga 9 postów dziennie. A tutaj w dwa miesiące już ponad pół tysiąca postów, czyli też 9 postów dziennie. Zatem średnia utrzymana, plus wirtualne picie mikstury. A z tego co tam piszą to podobno pisałeś pod kilkoma nikami. To się nazywa nic innego jak trolowanie. Więc raczej o kota powinieneś się sam obawiać.
« Ostatnia zmiana: 13-08-2014, 17:18 wysłane przez Whena » Zapisane
Greyhound
« Odpowiedz #121 : 13-08-2014, 17:11 »

Sztygar. Nie zmęczyło Cię to jeszcze? Ja bym już dawno dostał kota biegając po wszystkich forach
Problem w tym, że ja nie biegam po forach i nie smaruję, tak jak Ty to robisz, pisząc przez siedem miesięcy na forum DD, 1900 postów, to wychodzi uwaga 9 postów dziennie. A tutaj w dwa miesiące już ponad pół tysiąca postów, czyli też 9 postów dziennie. Zatem średnia utrzymana, plus wirtualne picie mikstury. A z tego co tam piszą to podobno pisałeś pod kilkoma nikami. To się nazywa nic innego jak trolowanie. Więc raczej o kota powinieneś się sam obawiać.

Się chłopak nakręcił.
Chyba nie ma innego wyjścia i muszę dać Ci się wyżalić na mnie, Kwaśniewskiego, Jarmołowicza, wszystkich optymalnych i resztę świata.
Dusisz to wszystko w sobie więc masz duże szanse na jakieś poważne schorzenie psycho-somatyczne. Na pewno winny temu będzie Kwaśniewski, którego diety co prawda nie stosujesz, ale przecież on jest winien wszystkim chorobom. Na pewno znajdziesz jakiś sposób żeby wyszło, że to wina Kwaśniewskiego.
Wierzę w Ciebie chłopaku.
« Ostatnia zmiana: 13-08-2014, 17:19 wysłane przez Whena » Zapisane
VVV
***


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 645

« Odpowiedz #122 : 13-08-2014, 17:20 »

Chcecie recenzję z punktu widzenia odbiorcy:

"Natura jest zawsze mądrzejsza od ludzkich pomysłów." Antoni Kępiński
to przesłanie, "nie myśl bo i tak nic mądrego nie wymyślisz", no i męcząco długi tytuł wątku a wisi to na stronie głównej forum często w 10 ostatnich postach i jakby nie przyciąga merytoryką.

Kulturysta optymalny a "złota proporcja" cz. I pewnie by tu nie przeszło.

Do tego dochodzi zamienianie forum w grząskie udowadnianie sobie z wycieczkami osobistymi co nikogo nie interesuje, a jest nieprzyjemne w odbiorze przez swój negatywny wymiar.

I o to chodzi, by odrzucać od forum zainteresowanych zdrowiem w tempie 9 postów o niczym dziennie, więcej zwykle powoduje interwencję administracji.

Zawsze interesujące, czy jest to zemsta, walka z niewiernymi czy bardziej pragmatyczna działalność.
« Ostatnia zmiana: 13-08-2014, 17:29 wysłane przez VVV » Zapisane
Sztygar
***


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
MO: 01.03.2013
Wiedza:
Wiadomości: 114

« Odpowiedz #123 : 13-08-2014, 17:28 »

Sztygar. Nie zmęczyło Cię to jeszcze? Ja bym już dawno dostał kota biegając po wszystkich forach
Problem w tym, że ja nie biegam po forach i nie smaruję, tak jak Ty to robisz, pisząc przez siedem miesięcy na forum DD, 1900 postów, to wychodzi uwaga 9 postów dziennie. A tutaj w dwa miesiące już ponad pół tysiąca postów, czyli też 9 postów dziennie. Zatem średnia utrzymana, plus wirtualne picie mikstury. A z tego co tam piszą to podobno pisałeś pod kilkoma nikami. To się nazywa nic innego jak trolowanie. Więc raczej o kota powinieneś się sam obawiać.

Się chłopak nakręcił.
Chyba nie ma innego wyjścia i muszę dać Ci się wyżalić na mnie, Kwaśniewskiego, Jarmołowicza, wszystkich optymalnych i resztę świata.
Dusisz to wszystko w sobie więc masz duże szanse na jakieś poważne schorzenie psycho-somatyczne. Na pewno winny temu będzie Kwaśniewski, którego diety co prawda nie stosujesz, ale przecież on jest winien wszystkim chorobom. Na pewno znajdziesz jakiś sposób żeby wyszło, że to wina Kwaśniewskiego.
Wierzę w Ciebie chłopaku.
No widzisz, ja o twoim trolowaniu i podaję tego dowody, a Ty o Kwaśniewskim, a może tak rzeczywiście działa ta dieta...
Zapisane
Spokoadam
***


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiek: 42
MO: 07-04-2011 do 01-06-2013
Wiedza:
Skąd: Świat
Wiadomości: 960

« Odpowiedz #124 : 13-08-2014, 18:12 »

Muszę cię Greju przeprosić za porównanie z galaretą, było chybione. Bardziej przypominasz mi obślizłą żabę, której nie można ścisnąć, bo się wyślizguje.

Z galaretki w żabę to niesłychany skok ewolucyjny. Już jestem ciekaw jak dalej będzie przebiegać ta ewolucja. msn-wink


Sztygar. Nie zmęczyło Cię to jeszcze? Ja bym już dawno dostał kota biegając po wszystkich forach w poszukiwaniu takich głupot jakie wypisujesz. Już mi się nawet nie chce z tym polemizować bo piszesz to samo milion razy. W każdym poście jest Kwaśniewski, a jak nie to Jarmołowicz albo jakiś umierający optymalny. Jak w serialu "klan". Można nie oglądać dwieście odcinków a i tak wiadomo o co chodzi.
Zgoła inaczej jest u Ciebie: można przeczytać wszystkie Twoje posty a i tak nie wiadomo o co chodzi. Gdybyś był projektantem enigmy, tak  łatwo by im nie poszło. Ponadto już dawno byś latał gdyby głupota miała skrzydła.
Zapisane

Dopadło mnie zdrowie.
Greyhound
« Odpowiedz #125 : 13-08-2014, 18:14 »

Nakręcajcie się chłopcy nadal. Nie będę wam przeszkadzał w tej interesującej dyskusji. msn-wink
Kiedy się już odkręcicie to dajcie znać.
Zapisane
scorupion
« Odpowiedz #126 : 13-08-2014, 18:26 »

O widzisz Greju, ewolucja ewoluuje, zmieniłeś się z żaby w nielota.
Zapisane
Greyhound
« Odpowiedz #127 : 13-08-2014, 18:53 »

O widzisz Greju, ewolucja ewoluuje, zmieniłeś się z żaby w nielota.

W dodatku takiego nielota który mógłby programować Enigmę. msn-wink
Pojawił się obwet cytat z serialu "nemocnice na kraji mesta".
Wspomnień czar. msn-wink
Zapisane
Greyhound
« Odpowiedz #128 : 14-08-2014, 08:40 »

Chłopcy trochę ochłonęli. Może teraz da się normalnie o coś zapytać.

Panie Józefie. Robił Pan ocet z innych owoców niż jabłka?
Pytam o to bo wtedy można by połączyć oczyszczanie z innymi właściwościami różnych owoców. Na przykład ocet z dzikiej róży i głogu obniżał by także ciśnienie i usprawniał krążenie oraz wzmacniał ścianki naczyń krwionośnych.
Zapisane
Mistrz
*


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
MO: 05.03.2000 – 2070
Skąd: Hogwart
Wiadomości: 10.596

WWW
« Odpowiedz #129 : 14-08-2014, 08:49 »

Ocet jabłkowy robię z jabłek.
Zapisane

Jeśli nie wiesz nic, dasz sobie wmówić wszystko
Greyhound
« Odpowiedz #130 : 14-08-2014, 09:03 »

Ocet jabłkowy robię z jabłek.

Zostanę więc przy jabłkowym. smile
Postaram się nie kombinować, mimo że mam do tego skłonności.
Z dzikiej róży i głogu zrobię wino, czyli najszlachetniejszą postać owoców. msn-wink
« Ostatnia zmiana: 18-08-2014, 14:27 wysłane przez Whena » Zapisane
Greyhound
« Odpowiedz #131 : 15-08-2014, 16:24 »

W środę na palcach prawej dłoni pojawiły się pęcherze. Swędziały dość mocno. Rozdrapałem jeden. Wyciekł bezbarwny płyn. W nocy ze środy na czwartek rozdrapałem resztę. Były dość blisko siebie więc zeszły dość duże kawałki naskórka. Już się goi.
Ale zaczynają mnie swędzieć całe ręce od palców po barki. Widać już pojedyncze pęcherze na wewnętrznej części przedramion. Jeśli zrobi się ich wiecej i nocami przez sen będę je rozdrapywał to będzie kiepsko.
Odstawić MO i poczekać?
Zapisane
Poziomek
*


Online Online

Płeć: Mężczyzna
Wiek: 38
MO: 24.09.2011
Skąd: Warszawa
Wiadomości: 670

« Odpowiedz #132 : 15-08-2014, 16:59 »

Odstawić i jak objawy ustąpią zacząć od najmniejszej dawki, a nie od pełnej, czy podwójnej.
Mam nadzieję, że to Cię czegoś nauczyło i nie będziesz już opowiadał jaki to ty nie jesteś zdrowy i w Twoim przypadku nie było tyle do remontu po dwóch dniach picia MO.
Proponuję więcej czytać, a mniej pisać, bo Twoja wiedza jest mniejsza od początkującego Biosłonejczyka który przeczytał książki ze zrozumieniem.
Zapisane
VVV
***


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 645

« Odpowiedz #133 : 15-08-2014, 17:29 »

>>Odp: "Natura jest zawsze mądrzejsza od ludzkich pomysłów." Antoni Kępiński

wiki/Antoni_Kępiński
Antonii Kępiński był lekarzem psychiatrą,
co pozwala stawiać pytanie o jakie
>> Inne diety i kuracje >>
w tym wątku chodzi.
Zapisane
Greyhound
« Odpowiedz #134 : 15-08-2014, 17:43 »

>>Odp: "Natura jest zawsze mądrzejsza od ludzkich pomysłów." Antoni Kępiński

wiki/Antoni_Kępiński
Antonii Kępiński był lekarzem psychiatrą,
co pozwala stawiać pytanie o jakie
>> Inne diety i kuracje >>
w tym wątku chodzi.

To jest przykład tego o czym już dzisiaj z Mistrzem pisaliśmy.

Wypowiadać się o takim człowieku jak Kępiński bazując na haśle z wikipedii?
To tak jakbyś na podstawie notatki z wikipedii chciał interpretować wiersze Miłosza.
Zapisane
Greyhound
« Odpowiedz #135 : 15-08-2014, 17:46 »

Odstawić i jak objawy ustąpią zacząć od najmniejszej dawki, a nie od pełnej, czy podwójnej.
Mam nadzieję, że to Cię czegoś nauczyło i nie będziesz już opowiadał jaki to ty nie jesteś zdrowy i w Twoim przypadku nie było tyle do remontu po dwóch dniach picia MO.
Proponuję więcej czytać, a mniej pisać, bo Twoja wiedza jest mniejsza od początkującego Biosłonejczyka który przeczytał książki ze zrozumieniem.


Zrobię tak jak napisałeś.
Górale mówią że jak się nie przewrócisz to się nie nauczysz.
Zapisane
VVV
***


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 645

« Odpowiedz #136 : 15-08-2014, 18:16 »

Zwykła dociekliwość, dlaczego mając


cmentarz w awatarze

uczyniłeś lekarza psychiatrę mentorem swojego wątku,
i jak to się ma do działu >> inne diety i kuracje >>,
to dosyć niecodzienne, więc uzasadnia dociekliwość.

To nie Ty podkreślałeś, że:
"nic nie dzieje się bez przyczyny"
Zapisane
Greyhound
« Odpowiedz #137 : 16-08-2014, 08:24 »

Zwykła dociekliwość, dlaczego mając


cmentarz w awatarze

uczyniłeś lekarza psychiatrę mentorem swojego wątku,
i jak to się ma do działu >> inne diety i kuracje >>,
to dosyć niecodzienne, więc uzasadnia dociekliwość.

To nie Ty podkreślałeś, że:
"nic nie dzieje się bez przyczyny"

"zwykład dociekliwość"

To nie jest zwykła dociekliwość z twoje strony.
Mierzysz, ważysz, przeliczasz, chcesz wiedzieć wszystko o wszystkim i o wszystkich. To potrzeba kontroli wszystkiego wokół. To ma ci zapewnić poczucie bezpieczeństwa. Tyle że to złudne poczucie bezpieczeństwa.

"to dość niecodzienne"

Trochę autystyczna reakcja. Jeśli coś nie pokrywa się z twoją wizją świata, odbiega od twojego typu myślenia to pojawia się coś w rodzaju niepokoju. To co nieznajome u jednych wzbudza niepokój u innych ciekawość. U ciebie to pierwsze. Ludzie u których nieznane wzbudza ciekawość mają skrajnie różną osobowość od twojej. Są spontaniczni, żyją chwilą, niczego nie przeliczają, nie mierzą, nie ważą.

"cmentarz w avatarze"

Już któryś raz z kolei o tym wspominasz. Boisz się cmentarzy? Umarli nie zrobią nikomu krzywdy. Jeśli już się bać to żywych bo oni mogą zrobić realną krzywdę.
Lęk przed śmiercią jest zrozumiały. na pewno rozumiem go w twoim przypadku. Podporządkowujesz całe życie zasadom DDP. Zapewne po to żeby żyć bardzo długo w dobrym zdrowiu. Tylko po co żyć tak długo i dla kogo?

Czasy się zmieniają a człowiek żyje i żyje. Mnie to już zaczyna męczyć. Kiedy byłem o połowę młodszy to ludzie mieli jakieś idee, o coś im chodziło. Dziś nie wiedzą po co żyją.
Nie dziwię się że życie w takim świecie jest dla wielu osób bardzo męczące.
Zapisane
VVV
***


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 645

« Odpowiedz #138 : 16-08-2014, 14:25 »

Cytat
Nie dziwię się że życie w takim świecie jest dla wielu osób bardzo męczące.

http://www.pictureshack.us/images/613_z.jpg


Zapisane
Darek
***

Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
MO: nie stosuję
Wiadomości: 25

« Odpowiedz #139 : 16-08-2014, 15:46 »

Kot na psie smile
To chyba nie jest rasa Greyhound?
Zapisane
Strony: 1 ... 5 6 [7] 8 9 ... 12   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Działa na MySQL Działa na PHP Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006-2008, Simple Machines
Design by jpacs29 | Mapa strony
Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!