Niemedyczne forum zdrowia
07-05-2024, 10:14 *
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Aktualności: Wesprzyj Fundację Biosłone --> kliknij
 
   Strona główna   Pomoc Regulamin Szukaj Zaloguj się Rejestracja  
Strony: 1 2 3 [4]   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Poranne zmęczenie  (Przeczytany 54671 razy)
Evaa8
***


Offline Offline

Płeć: Kobieta
MO: 01-04-2004
Skąd: S.W.
Wiadomości: 315

« Odpowiedz #60 : 11-05-2008, 23:11 »

Gosiek- chyba z solą fizjologiczną.... msn-wink
Zapisane

evaa
"Wiedza jest skarbem, który możemy wszędzie ze sobą zabrać".
oleq
« Odpowiedz #61 : 12-05-2008, 09:57 »

Witam wczoraj wieczorem i dzis rano aplikując krople nie miałem żadnych objawów nie_wiem może to efekt troche bardziej przytkanego nosa niż ostatnio.. co sądzicie?

Dodano

Cytat od: Mistrz
To wskazuje na grzybicę mózgu.

A czym w_ogóle jest ta grzybica mózgu?? nie moge tego nigdzie znaleźć jakie są objawy, skutki nie leczenia, skąd sie to w_ogóle bierze i jak przebiega leczenie..? Mam nadzieje że mi nie wyrosną pieczarki na głowie smile
Zapisane
Chamomillka
***


Offline Offline

Płeć: Kobieta
MO: 08-10-2007
Skąd: Śląsk
Wiadomości: 691

« Odpowiedz #62 : 12-05-2008, 09:57 »

Oleq, efekty nie muszą być takie same każdego dnia.
Też miewam raz większy ból po zakraplaniu, a innym razem - do zniesienia.
Zakraplam nos tylko wieczorem, rano nie mam na to czasu i po wieczornym zakraplaniu jeden dzień rano odczuwam ból w zatoce i czole, w następnym dniu - nie, więc, jak widzisz, nie można sugerować się tym, że odczucia zawsze będą jednakowe  smile .
Zapisane

"Zdrowie nie jest wszystkim, ale bez zdrowia wszystko jest niczym"  Ks. Jan Twardowski
Shpeelka
« Odpowiedz #63 : 12-05-2008, 09:59 »

O grzybicy mozgu jest napisane w ostatniej publikacji dra Janusa  " Nie daj sie zjesc grzybom Candida". Jak widac ksiazki to podstawa.Inaczej sie nie da.
Zapisane
Pablo
***


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiek: 46
MO: 21-08-2006
Skąd: Wielkopolska
Wiadomości: 386

« Odpowiedz #64 : 12-05-2008, 12:14 »

Cytat od: "oleq"
Mam nadzieje że mi nie wyrosną pieczarki na głowie

A mi siwe włosy od tych błędów ortograficznych :zly: Proponuję zapoznać się z tym wątkiem http://mikstura.kei.pl/forum/198.htm
Zapisane
Gosiek
***


Offline Offline

Płeć: Kobieta
MO: 10.11.2006
Skąd: Beskidy
Wiadomości: 243

« Odpowiedz #65 : 12-05-2008, 13:37 »

Masz rację evaa8, już poprawiam. Dzięki.
Zapisane
fiona50
« Odpowiedz #66 : 12-05-2008, 18:46 »

Pablo
 Lekka siwizna doda Ci powagi i urody  

Dodano

bedzie ciezko

EEEEEEEEEEEEEEEEto jestes calkiem mlody LEW. Stare lwy Ci jeszcze grzywki nie potargaly? :okok:  :dokuczacz:
 Bez podtekstu i obrazy. Pozdrawiam
Zapisane
Editho
***


Offline Offline

Płeć: Kobieta
MO: 01-12-2007
Skąd: Kraków
Wiadomości: 454

« Odpowiedz #67 : 12-05-2008, 22:45 »

Cytat
A czym w_ogóle jest ta grzybica mózgu??


Grzyby wypluwają toksyny, które powodują zaburzenia ośrodkowego układu nerwowego(mózgu).
Jak należy leczyć?
Zacząć,  od leczenia grzybicy ogólnoustrojowej,ale ,że pewnie zapytasz co to ogólnoustrojowa to proszę: Grzybica , która rozwija się latami (bez naszej świadomości ,że ją mamy) upośledza, uszkadza funkcjonowanie naszych narządów wewnętrznych..i to jest grzybica ogólnoustrojowa.
Skutki nie leczenia są takie ,że zasilasz swoja osobą szpital dla psychicznie chorych, ale to i tak nie najgorsza opcja....
Leczenie przebiega tak: Pijesz MO, stosujesz ścisłą dietę jak jasny gwint!!!!!!
W razie potrzeby korzystasz z rad naszych Ekspertów, ewentualnie zapisujesz sie na wizyte do Pana Doktora Janusa.
MO i dieta naprawdę czyni ....cuda ...tak sie to chyba nazywa.
Możesz też zrobić jedną BARDZO ważną rzecz ,nie leczyć się u tych mądrali, którzy siedzą w przychodniach i ładują nam magiczne pigułki na ucho, na refluks, na jezyk , na palec i tym to sposobem coraz bardziej nasilają naszą chorobę grzybową.
Acha ...czytasz książki, artykuły i nabierasz wiedzy jak sobie pomóc.
Życzę Ci powodzenia...to znaczy wierzę ,że zaczniesz podchodzić do tematu BARDZO POWAŻNIE.
Zapisane

"Strach to grzech pierworodny i wszystko prawie zło na świecie wywodzi się z tego, że człowiek się czegoś boi,strach jest jak wąż, który oplata serce....."
oleq
« Odpowiedz #68 : 13-05-2008, 12:12 »

Dzieki Editho takich odp. oczekuje smile oczywiscie wszystkim też dziękuję takie nasunęło mi się pytanie czy picie MO musi być równoznaczne ze stosowaniem diety?
Zapisane
Zibi
« Odpowiedz #69 : 13-05-2008, 12:25 »

Dopóki nie uszczelnisz sobie śluzówki przewodu pokarmowego i dróg oddechowych oraz nie doprowadzisz do odpowiedniej detoksykacji organizmu, to raczej należy wspomagać organizm odpowiednią dietą. Należy też posiadać wiedzę: jakich pokarmów unikać, czyli wiedzę o zasadach zdrowego odżywiania. W tym wypadku dla mnie jest istotniejsze raczej - czego nie spożywać.
« Ostatnia zmiana: 13-10-2011, 16:31 wysłane przez Zibi » Zapisane
oleq
« Odpowiedz #70 : 15-05-2008, 09:06 »

mam pytanko ponieważ nasiliły mi się ostatnio objawy alergiczne tzn swędzenie nosa i podniebienia, katar, duszności.. czy jest jakis naturalny specyfik którym moge to załagodzic? w innym przypadku zmuszony jestem brać sterydy wziewne (ps. cały czas biore te kropelki do nosa).
Drugie pytanie związane z białymi wypryskami na twarzy tzw. kaszakami przeoczyłem to pisząc o swoim zdrowiu. Mam ich dość dużo i wystepują na twarzy głównie w okolcach oczu , zmagam się z nimi od ok 7 lat i cieżko i boleśnie się je usuwa, pozatym i tak zaraz wychodzą nowe..
Czym moge usunąć to dziadostwo i czymm wogóle spowodowane jest występowanie tych kszaków?
Zapisane
Pablo
***


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiek: 46
MO: 21-08-2006
Skąd: Wielkopolska
Wiadomości: 386

« Odpowiedz #71 : 15-05-2008, 13:29 »

Cytat od: "oleq"
mam pytanko ponieważ nasiliły mi się ostatnio objawy alergiczne tzn swędzenie nosa i podniebienia, katar, duszności.. czy jest jakis naturalny specyfik którym moge to załagodzic? w innym przypadku zmuszony jestem brać sterydy wziewne (ps. cały czas biore te kropelki do nosa).

Poumon histamine firmy Bioron lub Dolissos w potencji 15 lub 30.

http://mikstura.kei.pl/forum/398.htm
http://mikstura.kei.pl/forum/164.htm
http://mikstura.kei.pl/forum/2953.htm
Zapisane
oleq
« Odpowiedz #72 : 19-05-2008, 11:35 »

a coś na te kaszaki?? mam tego troche pod oczami i niezbyt ładnie to wygląda poradżcie coś bo na forum nic nie znalazłem na ten temat.
Zapisane
Evaa8
***


Offline Offline

Płeć: Kobieta
MO: 01-04-2004
Skąd: S.W.
Wiadomości: 315

« Odpowiedz #73 : 05-06-2008, 18:09 »

Czytałam gdzies, że jaskółczym zielem - punktowo.
Zapisane

evaa
"Wiedza jest skarbem, który możemy wszędzie ze sobą zabrać".
oleq
« Odpowiedz #74 : 07-06-2008, 09:32 »

Ewcia dzieki że dostrzegłaś moje zapytanie za tym a za tym "zielem" się rozglądne. Miejmy nadzieje że pomoże.
Zapisane
Borsuk
« Odpowiedz #75 : 05-07-2008, 23:43 »

Oleq,
Aby nie odbiegać od wątku mam taką małą radę na to zmęczenie i senność (mnie pomaga – sposób znany od lat wielu).
1.   Przed samym snem zrób sobie półgodzinny intensywny spacer – niezależnie od pogody. Po spacerze nie rób już nic, po prostu idź spać.
2.   W miarę możliwości kilka razy dziennie obmywaj swoje ciało wodą. Nie chodzi o mycie, weź po prostu 30to sekundowy prysznic letnią wodą – bez mydła ani innych środków.

Te proste ‘zabiegi’ na pewno nie zaszkodzą. Mnie takie stany zmęczenia dopadają 2 -3 razy w roku i właśnie w ten sposób sobie radzę (sposób pochodzi z XIX wiecznej książki księdza Kneipa).
Oczywiście warto stosować wszelkie zalecenia ekspertów i dbać o zdrowie w sposób systematyczny i ciągły, jednak w ten sposób przynosi doraźną ulgę już w pierwszym dniu stosowania (przynajmniej u mnie). Nie wiem co lepiej działa spacery czy polewanie. Na spacery i tak chodzę codziennie, z powodu posiadania ‘najlepszego pasożyta człowieka’ – czyli psa.:-)
 Jednak w tym polewaniu się wodą ‘coś jest’ choć może to wydawać się głupie na pierwszy rzut oka.
Zapisane
Strony: 1 2 3 [4]   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Działa na MySQL Działa na PHP Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006-2008, Simple Machines
Design by jpacs29 | Mapa strony
Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!