Niemedyczne forum zdrowia
05-05-2024, 16:12 *
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Aktualności: Sklep Biosłone --> wejdź
 
   Strona główna   Pomoc Regulamin Szukaj Zaloguj się Rejestracja  
Strony: 1 2 [3] 4 5 6   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Od Hipokratesa do Liroya  (Przeczytany 62215 razy)
Andrzejkowy
*


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiek: 84
MO: 01.03.2006
Wiedza:
Skąd: Warszawa
Wiadomości: 257

« Odpowiedz #40 : 02-01-2012, 11:46 »


سنة ميلادية مباركة !2102!


 Bazgroły to wiadomo, ale dlaczego 2102?

Pewnie te bazgroły czyta się na wspak .
http://bada-world.info/index.php/aktualnosci/oprogramowanie/samsung-bada/637-szczesliwego-nowego-roku-2012
Zapisane

pozdrowienia andrzejkowy
scorupion
« Odpowiedz #41 : 02-01-2012, 12:13 »

A to cwaniaki. Może jeszcze powinni pisać do góry nogami i w lustrzanym odbiciu.
Zapisane
Machos
*


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
MO: 01-04-2007
Skąd: Skierniewice
Wiadomości: 2.302

WWW
« Odpowiedz #42 : 02-01-2012, 13:09 »

Rozumiem, że ludzie tak burzliwie odchodzący z Biosłonejskiej społeczności, zarzucają przy okazji leczenie nadżerek przy pomocy MO, błonnik zaczną spożywać w pysznym, świeżym i pachnącym chlebie a na śniadanie płatki kukurydziane z mlekiem, drugie śniadanie jogurcik mniam, mniam itp., itd.
To przede wszystkim! Przecież wszyscy to jedzą, a wobec takiego sposobu myślenia pacjentów i przyszłych pacjentów, jesteśmy dla nich sektą. W końcu sukcesem telewizji i radia jest zwolnienie z myślenia, o to przecież chodzi.

Zacznij myśleć, to już z Tobą coś nie tak. Miej swoje zdanie, to już z Tobą jest coś nie tak.

Nasuwa mi się wniosek, że style się zmieniają w momencie odejścia co jest przykre. Jakby ludzie zakładali na siebie pewnego rodzaju odzienie i zdejmowali w momencie wyjścia z forum.
To moda na Biosłone, która dla pacjenta w końcu przeminie, zwłaszcza, że zamiast się polepszyć, to się pogorszy.  

« Ostatnia zmiana: 02-01-2012, 13:14 wysłane przez Machos » Zapisane

Zamiast się badać, lepiej wypić miksturę oczyszczającą, najlepsze świadectwo badania organizmu, które w przypadku istniejących chorób widać po objawach. Machos.
Domi5
*


Offline Offline

Płeć: Kobieta
MO: 16-06-2011
Wiedza:
Wiadomości: 1.414

« Odpowiedz #43 : 02-01-2012, 19:08 »

A ja to nie rozumiem w jakim celu te osoby, które rezygnują z uczestnictwa w naszym forum informują nas o tym. Co mnie to obchodzi, że jakiś Tomasz czy ktokolwiek inny wypisuje się z forum. Jak im się nie podoba wystaczy przestać przecież jakiś czas się logować i taka osoba będzie automatycznie usunięta z listy użytkowników. Tracimy jedynie czas na pisanie o kimś kto podjął osobistą decyzję. Jaki to ma sens? Zacznijmy udzielać się lepiej na tematy zdrowotne oraz dotyczące jedynie przyszłości forum. Co jakiś czas będzie  ktoś odchodzić i uważam, że jesli ktoś ma zamiar to ogłaszać i przy okazji obrażać , to w co inni wierzą, to niech to zostawi wyłącznie dla siebie.  Mnie to nie interesuje. Chyba, że inni użytkownicy akceptują bezustanne wzbudzanie niepokoju na forum.
Zapisane
Mistrz
*


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
MO: 05.03.2000 – 2070
Skąd: Hogwart
Wiadomości: 10.596

WWW
« Odpowiedz #44 : 03-01-2012, 02:07 »

Fakty są takie, że to tej pory na Niemedycznym Forum Zdrowia BIOSŁONE zarejestrowało się 5.109 użytkowników, z czego tylko 571 pozostaje czynnymi użytkownikami, co oznacza, że 4.538 użytkowników od nas po prostu odeszło. I co? Miał im ktoś to za złe? Robił na złość? Znając ich IP, moglibyśmy zablokować im dostęp do forum, żeby nie mogli czytać, jako akt zemsty za to, że odeszli z naszej sekty. Nic takiego nie miało miejsca. Nawet do głowy nikomu nie przyszło. Nikt nie może nam zarzucić, że w jakikolwiek sposób zachęcamy kogoś do pozostania na forum. Po prostu nie zależy nam na ilości użytkowników, tylko ich jakości. Zależy nam na ludziach mądrych, wydających mądre opinie. Nic poza tym. Po odejściu z forum każdy może tak samo korzystać z niego jako gość. Tyle że nie może pisać. Innej różnicy nie ma. Ilość unikatowych IP pojawiających się na forum każdego dnia przekracza 5.000, zaś ilość wejść użytkowników waha się w granicach 200, co oznacza, że najbardziej popularne jest ono właśnie wśród gości.

Bardzo przykre jest to, że jeżeli ktoś odchodzi z Forum - to bardzo brzydko mówi się o nim.

Bardzo przykre jest to, że osoby niemające nic mądrego do powiedzenia, zabierają głos. A czy to nie jest przykre, że użytkownik forum poświadcza, że jego członkowie to złośliwi krytykanci i oszczercy, obrzucający błotem tych nielicznych sprawiedliwych, którzy przejrzeli na oczy i postanowili wyjść z sekty Biosłone? Czy uważa Pani, że przekona do nas kogoś takie pożegnanie się z forum wieloletniego użytkownika, który swoje odejście komentuje słowami:

Myślę, że jakbyście poczytali co wypisują moderatorzy i Mistrz na forum redakcyjnym, odechciałoby się Wam uczestniczyć na tym forum.

Ja ostatecznie wypisuję się z tej sekty.

Czy odejście w takim stylu może być zbyte milczeniem? Mam nadzieję, że napisanie tego postu podyktowała Pani zwykła głupota, a nie wyrachowywana podłość.
« Ostatnia zmiana: 03-01-2012, 02:53 wysłane przez Heniek » Zapisane

Jeśli nie wiesz nic, dasz sobie wmówić wszystko
Savage7
*


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiek: 48
MO: 01.01.2007
Wiedza:
Skąd: Granica małopolski i śląska
Wiadomości: 951

« Odpowiedz #45 : 03-01-2012, 15:22 »

Co by nie pisać to jednak Mistrz musi się tutaj wykazać twardością. Bo przecież przy takim forum zawsze będą i eksperci i moderatorzy i zawsze znajdzie się taki, który zasieje ferment. Zwróćmy uwagę na to od czego zaczął się ten cały młyn. Od osoby Zibiego. Jaka jest gwarancja, że sytuacja się nie powtórzy? Raczej można mieć pewność, że się jednak powtórzy. Zalecam zatem panie Józefie większy dystans do każdego z forumowiczów... kimkolwiek by on nie był.
To taka rada od ucznia do mistrza smile
Zapisane

Teoria jest wtedy, kiedy wiemy wszystko, a nic nie działa. Praktyka jest wtedy, kiedy wszystko działa, a nikt nie wie dlaczego.
Tomasz Urbanowicz
Początkujący
*


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiek: 51
MO: 01.01.2010
Skąd: Staszów
Wiadomości: 10

« Odpowiedz #46 : 04-01-2012, 21:08 »

Winien jestem przeprosiny z powodu zamieszania jakie narobiłem.
Wygląda na to, że zostałem sam z rzeczami, których nie mogę pokazać z powodu danego słowa. Cała sytuacja wydaje się kuriozalna, a fakty, które zobaczyłem w dziale redakcyjnym nie pokrywają się z tymi, które dano mi poznać. Nie wnikam już, czy dział został wyczyszczony, czy nie - prawda jest taka, że portal Biosłone widziany z zewnątrz jest prowadzony wzorowo, a wiedza w nim zawarta jest bardzo wartościowa.

No nic, raz jeszcze przepraszam za to zamieszanie i za słowa których użyłem.
Ja z tej lekcji wyciągnąłem wnioski, szkoda, że niepotrzebnie zamieszałem...
« Ostatnia zmiana: 04-01-2012, 21:14 wysłane przez Tomasz Urbanowicz » Zapisane
Savage7
*


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiek: 48
MO: 01.01.2007
Wiedza:
Skąd: Granica małopolski i śląska
Wiadomości: 951

« Odpowiedz #47 : 04-01-2012, 21:17 »

I znowuż się pan zalogował. Nie trzeba było na starym koncie napisać co na wątrobie? I kogo pan przeprasza? Czy ja jako zwykły użytkownik mam się czuć urażony? No nic nie rozumiem.
Zapisane

Teoria jest wtedy, kiedy wiemy wszystko, a nic nie działa. Praktyka jest wtedy, kiedy wszystko działa, a nikt nie wie dlaczego.
Tomasz Urbanowicz
Początkujący
*


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiek: 51
MO: 01.01.2010
Skąd: Staszów
Wiadomości: 10

« Odpowiedz #48 : 04-01-2012, 21:22 »

I znowuż się pan zalogował. Nie trzeba było na starym koncie napisać co na wątrobie?
Udało mi się kiedyś włamać na pewne konto, ale zapewniam Cię Savage7 z Forum Biosłone takie numery nie przejdą ;>
Zapisane
Savage7
*


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiek: 48
MO: 01.01.2007
Wiedza:
Skąd: Granica małopolski i śląska
Wiadomości: 951

« Odpowiedz #49 : 04-01-2012, 21:30 »

I co to oznacza? Wyjaśni ktoś? a może ty wyjaśnisz.
Zapisane

Teoria jest wtedy, kiedy wiemy wszystko, a nic nie działa. Praktyka jest wtedy, kiedy wszystko działa, a nikt nie wie dlaczego.
Machos
*


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
MO: 01-04-2007
Skąd: Skierniewice
Wiadomości: 2.302

WWW
« Odpowiedz #50 : 04-01-2012, 21:34 »

Winien jestem przeprosiny z powodu zamieszania jakie narobiłem.
Wygląda na to, że zostałem sam z rzeczami, których nie mogę pokazać z powodu danego słowa. Cała sytuacja wydaje się kuriozalna, a fakty, które zobaczyłem w dziale redakcyjnym nie pokrywają się z tymi, które dano mi poznać. Nie wnikam już, czy dział został wyczyszczony, czy nie - prawda jest taka, że portal Biosłone widziany z zewnątrz jest prowadzony wzorowo, a wiedza w nim zawarta jest bardzo wartościowa.

No nic, raz jeszcze przepraszam za to zamieszanie i za słowa których użyłem.
Ja z tej lekcji wyciągnąłem wnioski, szkoda, że niepotrzebnie zamieszałem...
Ten post niczego tak naprawdę nie tłumaczy.

Może zachowaj się jak pradziwy facet i napisz lepiej, dlaczego oplułeś naszą ciężką robotę na redakcyjnym.

Który to już powrót na Biosłone, trzeci, czwarty, piąty? Które to przeprosiny?

Ja tam nie mam nic do ukrycia i jasno w dziale redakcyjnym napisałem, że jesteś jak chorągiewka.
« Ostatnia zmiana: 04-01-2012, 21:36 wysłane przez Machos » Zapisane

Zamiast się badać, lepiej wypić miksturę oczyszczającą, najlepsze świadectwo badania organizmu, które w przypadku istniejących chorób widać po objawach. Machos.
Tomasz Urbanowicz
Początkujący
*


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiek: 51
MO: 01.01.2010
Skąd: Staszów
Wiadomości: 10

« Odpowiedz #51 : 04-01-2012, 21:36 »

Cytat
Ten post niczego tak naprawdę nie tłumaczy.
Może zachowaj się jak pradziwy facet i napisz lepiej, dlaczego oplułeś naszą ciężką robotę na redakcyjnym.
Napisałem dlaczego.
Cytat
Który to już powrót na Biosłone, trzeci, czwarty, piąty? Które to przeprosiny?
Trzeci/cie.
Zapisane
Antonio
***


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiek: 53
MO: 31-10-2009
Wiedza:
Skąd: Bergamuty
Wiadomości: 990

« Odpowiedz #52 : 04-01-2012, 21:46 »

Tomaszu, domyślam się, że przypadkiem ujrzałeś jakieś zakulisowe rozmowy prowadzone niewybrednym językiem msn-wink. No i co z tego? Wydaje mi się, że kiedyś też przypadkiem trafiłem na jakiś przypadkowo otwarty, zakulisowy wątek. Był dość mocny, ale... Mam spory dystans także do samego siebie msn-wink. Większego dystansu Ci życzę z całego serca msn-wink.
Zapisane

I'm going through changes
Mistrz
*


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
MO: 05.03.2000 – 2070
Skąd: Hogwart
Wiadomości: 10.596

WWW
« Odpowiedz #53 : 04-01-2012, 21:47 »

Tomaszu, domyślam się, że przypadkiem ujrzałeś jakieś zakulisowe rozmowy prowadzone niewybrednym językiem
Na głupsze domysły już Pana nie stać?
Zapisane

Jeśli nie wiesz nic, dasz sobie wmówić wszystko
Machos
*


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
MO: 01-04-2007
Skąd: Skierniewice
Wiadomości: 2.302

WWW
« Odpowiedz #54 : 04-01-2012, 21:49 »

Wygląda na to, że zostałem sam z rzeczami, których nie mogę pokazać z powodu danego słowa. Cała sytuacja wydaje się kuriozalna, a fakty, które zobaczyłem w dziale redakcyjnym nie pokrywają się z tymi, które dano mi poznać.
A to jakaś tajemnica, kto za tym stoi? Bo tutaj nie ma wytłumaczenia.

« Ostatnia zmiana: 04-01-2012, 21:50 wysłane przez Machos » Zapisane

Zamiast się badać, lepiej wypić miksturę oczyszczającą, najlepsze świadectwo badania organizmu, które w przypadku istniejących chorób widać po objawach. Machos.
Tomasz Urbanowicz
Początkujący
*


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiek: 51
MO: 01.01.2010
Skąd: Staszów
Wiadomości: 10

« Odpowiedz #55 : 04-01-2012, 21:51 »

Wygląda na to, że zostałem sam z rzeczami, których nie mogę pokazać z powodu danego słowa. Cała sytuacja wydaje się kuriozalna, a fakty, które zobaczyłem w dziale redakcyjnym nie pokrywają się z tymi, które dano mi poznać.
A to jakaś tajemnica, kto za tym stoi?
Tak...
Zapisane
Savage7
*


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiek: 48
MO: 01.01.2007
Wiedza:
Skąd: Granica małopolski i śląska
Wiadomości: 951

« Odpowiedz #56 : 04-01-2012, 21:53 »

Sorki nie chcę nikogo urazić ale takie zachowanie świadczy, że dany osobnik ma coś z "łokciem". Dzieci w piaskownicy raz się lubią a raz nie lubią. Przecież po skasowaniu konta można dalej czytać forum... no chyba, że chodzi o zaistnienie. Wiarygodność w tym przypadku zerowa. No nie wiem jak to nazwać. Dorośli ludzie tak nie robią.
Zapisane

Teoria jest wtedy, kiedy wiemy wszystko, a nic nie działa. Praktyka jest wtedy, kiedy wszystko działa, a nikt nie wie dlaczego.
Antonio
***


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiek: 53
MO: 31-10-2009
Wiedza:
Skąd: Bergamuty
Wiadomości: 990

« Odpowiedz #57 : 04-01-2012, 21:54 »

Mistrzu, to nie domysły, tylko to, co Tomasz sam napisał na pożegnanie. Co tam widział mało mnie interesuje smile. Szczerze mówiąc, nie wiem o co mu chodzi...
Zapisane

I'm going through changes
Tomasz Urbanowicz
Początkujący
*


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiek: 51
MO: 01.01.2010
Skąd: Staszów
Wiadomości: 10

« Odpowiedz #58 : 04-01-2012, 21:58 »

Cytat
Szczerze mówiąc, nie wiem o co mu chodzi...
Chodzi o przeprosiny.
Zapisane
Mistrz
*


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
MO: 05.03.2000 – 2070
Skąd: Hogwart
Wiadomości: 10.596

WWW
« Odpowiedz #59 : 04-01-2012, 22:04 »

Mistrzu, to nie domysły, tylko to, co Tomasz sam napisał na pożegnanie. Co tam widział mało mnie interesuje smile. Szczerze mówiąc, nie wiem o co mu chodzi...
Nie wydaje mi się, że Tomasz Urbanowicz zobaczył to, czego się Pan domyśla, że na redakcyjnym używa się niecenzuralnego języka, bo ja bym coś o tym musiał wiedzieć. Więc to są po prostu głupie domysły, albo stworzone w chorym umyśle informatora Tomasza Urbanowicza.
Zapisane

Jeśli nie wiesz nic, dasz sobie wmówić wszystko
Strony: 1 2 [3] 4 5 6   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Działa na MySQL Działa na PHP Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006-2008, Simple Machines
Design by jpacs29 | Mapa strony
Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!