Niemedyczne forum zdrowia
09-05-2024, 06:43 *
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Aktualności: Sklep Biosłone --> wejdź
 
   Strona główna   Pomoc Regulamin Szukaj Zaloguj się Rejestracja  
Strony: 1 ... 15 16 [17] 18 19 ... 24   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Nasze dzieci z diagnozą: autyzm  (Przeczytany 352205 razy)
Abi
*


Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wiek: 42
MO: 14.04.2008 cała rodzina
Wiedza:
Skąd: Lublin
Wiadomości: 753

WWW
« Odpowiedz #320 : 15-02-2011, 17:56 »

Na szczęście moje dzieci nie korzystały i muszą jak na razie korzystać z usług stomatologa.
Zapisane

Mama Szymona i Krzysia (autyzm)
"Łatwiej jest oszukać człowieka niż przekonać go, że został oszukany." Mark Twain
Machos
*


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
MO: 01-04-2007
Skąd: Skierniewice
Wiadomości: 2.302

WWW
« Odpowiedz #321 : 15-02-2011, 19:08 »

Na szczęście moje dzieci nie korzystały i muszą jak na razie korzystać z usług stomatologa.
I nie będą musiały! Potwierdzam na przykładzie mojej rodziny. Moim na konkretnej misce, zasadach BPP nie psują się zęby. To samo zauważyłem u siebie. Już od trzech lat nie byłem na łataniu dziurki.
Zapisane

Zamiast się badać, lepiej wypić miksturę oczyszczającą, najlepsze świadectwo badania organizmu, które w przypadku istniejących chorób widać po objawach. Machos.
Zosia_
*


Offline Offline

Płeć: Kobieta
MO: nie stosuję ze względu na reakcje
Wiedza:
Wiadomości: 1.049

« Odpowiedz #322 : 16-02-2011, 00:07 »


Abi, dlaczego to zrobiłaś? Dlaczego osądzasz postępowanie tych rodziców podając ich konkretne dane? To ma być jakiś lincz? Osobista zemsta? Znasz przecież tę rodzinę z innego forum.
Jeśli chciałaś podać przykład stosowania niewłaściwych metod, to mogłaś przecież tylko opisać sytuację nie podając konkretnego adresu, gdzie jest imię, nazwisko, zdjęcie dziecka i rodziców.
Zapisane
Mistrz
*


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
MO: 05.03.2000 – 2070
Skąd: Hogwart
Wiadomości: 10.596

WWW
« Odpowiedz #323 : 16-02-2011, 03:34 »

Jeśli chciałaś podać przykład stosowania niewłaściwych metod, to mogłaś przecież tylko opisać sytuację nie podając konkretnego adresu, gdzie jest imię, nazwisko, zdjęcie dziecka i rodziców.
Niech się Pani dobrze puknie w głowę. Jak można ujawnić coś jawnego, opublikowanego na blogu, czyli wszem i wobec?
http://mateusz2005.blog.onet.pl/
Zapisane

Jeśli nie wiesz nic, dasz sobie wmówić wszystko
Abi
*


Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wiek: 42
MO: 14.04.2008 cała rodzina
Wiedza:
Skąd: Lublin
Wiadomości: 753

WWW
« Odpowiedz #324 : 16-02-2011, 10:04 »

Nie rozumiem o co chodzi? To ja prowadzę blog Mateusza czy jego rodzice?
Wczoraj rozmawiałam z jego tatą, on nie ma do mnie żadnego żalu, przyjął ze spokojem inny punkt widzenia. Nie potrzebnie się nakręcasz.
To nie żaden lincz, a raczej przejęcie się sytuacją dziecka, bo uważam, że mogli postąpić inaczej.
Zapisane

Mama Szymona i Krzysia (autyzm)
"Łatwiej jest oszukać człowieka niż przekonać go, że został oszukany." Mark Twain
Machos
*


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
MO: 01-04-2007
Skąd: Skierniewice
Wiadomości: 2.302

WWW
« Odpowiedz #325 : 16-02-2011, 12:19 »

To nie żaden lincz, a raczej przejęcie się sytuacją dziecka, bo uważam, że mogli postąpić inaczej.
Dokładnie Ciebie Abi rozumiem. Mnie też postępowanie wielu osób bardzo wkurza. Wiem, że nic nie mogę zrobić. Jeżeli tylko mam jednak okazję do zrobienia czegoś, to właśnie robię tak samo jak Ty.

Jeżeli tylko dojdzie do do spotkania z którymś z moich znajomych pacjentów, nie przebieram w słowach, czasem milczę i to wystarczy. Ostatnio jedna rodzina pacjencka nas odwiedziła. Ponieważ wiedzą jakie jest podejście moje i mojej rodziny do zdrowia, czuli się nieswojo, tak jak przed lekarzem. Moje milczenie bardziej ich przerażało, niż jakakolwiek odpowiedź na temat chorób, na które w pełni zasługują.
Zapisane

Zamiast się badać, lepiej wypić miksturę oczyszczającą, najlepsze świadectwo badania organizmu, które w przypadku istniejących chorób widać po objawach. Machos.
Zosia_
*


Offline Offline

Płeć: Kobieta
MO: nie stosuję ze względu na reakcje
Wiedza:
Wiadomości: 1.049

« Odpowiedz #326 : 16-02-2011, 12:43 »

Niech się Pani dobrze puknie w głowę. Jak można ujawnić coś jawnego, opublikowanego na blogu, czyli wszem i wobec?
http://mateusz2005.blog.onet.pl/

Nie zamierzam się pukać w cokolwiek. Nigdzie nie napisałam, że Abi "ujawniła" jakieś tajne dane.
Po prostu uważam, że wskazywanie w internecie w ten sposób palcem konkretnych osób i publiczne ocenianie ich postępowania, jest co najmniej niesmaczne.
Tutaj zupełnie wystarczyłby anonimowy opis przypadku, a w realu telefon.
« Ostatnia zmiana: 16-02-2011, 17:20 wysłane przez Apollo » Zapisane
Abi
*


Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wiek: 42
MO: 14.04.2008 cała rodzina
Wiedza:
Skąd: Lublin
Wiadomości: 753

WWW
« Odpowiedz #327 : 16-02-2011, 21:14 »

Najpierw oskarżasz mnie o publikowanie adresu, imienia, nazwiska i zdjęć rodziców, potem sama sobie zaprzeczasz. Bezpodstawnie oskarżasz mnie o lincz i zemstę, po czym pocieszasz się na innym forum.
Wśród rodziców dzieci autystycznych istnieje dziwna niepisana zasada: wspierajmy się wszyscy nawzajem, bez względu na nasze metody leczenia. Ja nie zamierzam popierać metod rodem ze średniowiecza.
Zapisane

Mama Szymona i Krzysia (autyzm)
"Łatwiej jest oszukać człowieka niż przekonać go, że został oszukany." Mark Twain
Zosia_
*


Offline Offline

Płeć: Kobieta
MO: nie stosuję ze względu na reakcje
Wiedza:
Wiadomości: 1.049

« Odpowiedz #328 : 16-02-2011, 21:29 »

... Ja nie zamierzam popierać metod rodem ze średniowiecza.

Niektóre są całkiem niezłe, nawet te jeszcze starsze.

Abi, nie wykręcaj kota ogonem, dobrze wiesz o co mi chodzi.
Bardzo zaskoczyło mnie to, że tak pesonalnie zaatakowałaś rodziców Mateusza. W końcu to forum publiczne. Nadal nie rozumiem dlaczego tak a nie inaczej ale chyba już w tej niewiedzy pozostanę.
Widać jestem w swoich odczuciach odosobniona.
Gdybyś jednak miała kiedyś pomysł posłużyć się moimi danymi (które są przecież w internecie dostępne), to proszę nie rób tego. Bez wzgledu na szlachetność intencji.
Zapisane
Abi
*


Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wiek: 42
MO: 14.04.2008 cała rodzina
Wiedza:
Skąd: Lublin
Wiadomości: 753

WWW
« Odpowiedz #329 : 16-02-2011, 22:27 »

W takim razie po co umieszczasz swoje dane w internecie?
Zapisane

Mama Szymona i Krzysia (autyzm)
"Łatwiej jest oszukać człowieka niż przekonać go, że został oszukany." Mark Twain
Zosia_
*


Offline Offline

Płeć: Kobieta
MO: nie stosuję ze względu na reakcje
Wiedza:
Wiadomości: 1.049

« Odpowiedz #330 : 16-02-2011, 23:09 »

Czasem to konieczne. Dotąd obawiałam się jednak jedynie hakerów.
Zapisane
Abi
*


Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wiek: 42
MO: 14.04.2008 cała rodzina
Wiedza:
Skąd: Lublin
Wiadomości: 753

WWW
« Odpowiedz #331 : 16-02-2011, 23:34 »

Pomyliły Ci się pojęcia.
Haker - to osoba o bardzo dużych, praktycznych umiejętnościach informatycznych ze znajomością wielu języków programowania.
Natomiast osoba dokonująca cyberprzestępczości to cracker.
Zapisane

Mama Szymona i Krzysia (autyzm)
"Łatwiej jest oszukać człowieka niż przekonać go, że został oszukany." Mark Twain
Zosia_
*


Offline Offline

Płeć: Kobieta
MO: nie stosuję ze względu na reakcje
Wiedza:
Wiadomości: 1.049

« Odpowiedz #332 : 16-02-2011, 23:45 »

Dobra, poddaję się, moja wiedza na temat cyberprzestępczości jest znikoma.
Jestem jeszcze z epoki MS-DOS msn-wink
Zapisane
Abi
*


Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wiek: 42
MO: 14.04.2008 cała rodzina
Wiedza:
Skąd: Lublin
Wiadomości: 753

WWW
« Odpowiedz #333 : 17-02-2011, 09:50 »

Dlatego warto najpierw zainteresować się jakimś tematem, a nie powielać błędne informacje rozpowszechniane przez media.
Zapisane

Mama Szymona i Krzysia (autyzm)
"Łatwiej jest oszukać człowieka niż przekonać go, że został oszukany." Mark Twain
heniekf1
« Odpowiedz #334 : 17-04-2011, 07:40 »

Zapytanie chyba do Mistrza (p. Słonecki?). Nie znamy tu nikogo. Prosimy o wsparcie. Mam autystycznego synka Stasia (9lat) i daję mu od dłuższego czasu:
- noni
- fungicyd (z długimi przerwami, gdy podobno brak candidy)
- probiotyki
- wit.C 1000mg dziennie
- enzymy
- candida clear
- calmag (duże ilości witamin B, wapń 500mg, magnez 250mg)
- special two (multiwitamina o szerokim spectrum
witamin, aminokwasów, cynk, selen, kelp, spirulina)
- log IQ
- DMG (dimetyglicyna wit.B15)

To wszystko jest w postaci suplementów i tak naprawdę wiara nas - rodziców każe nam to stosować. Lekarze, jak wiadomo, w Polsce umywają ręce (szczerze nie wiem, dlaczego). Czytałem oczywiście (dzisiaj) opracowanie na Waszej stronie internetowej i bardzo mnie to zaintrygowało. Z żoną pomyśleliśmy, że w tej chorobie i tak posługujemy się w dużej części intuicją, a wasze spostrzeżenia do nas mocno trafiły, bo chcielibyśmy Stasiowi oszczędzić tego codziennego
łykania "zdrowych" suplementów przy jednoczesnym zapewnieniu wystarczającej ilości tych normalnych witamin itp. itd.

To, co wiemy :
- dzieci z autyzmem mają w większości dziurawe jelita (problemy z wchłanianiem)
- podobno potrzebują zwiększonych dawek wit.C i witamin ze spektrum B
- wapń, magnez, cynk, selen

To, o co prosimy:
zauważyliśmy, że  w Waszym opracowaniu jest wiele, co można by było Stasiowi zalecić i właśnie, dlatego mamy problem. Czy mogliby państwo, Pan (nie wiem, jak się zwracać) coś zaproponować dla Stasia?
Katarzyna i Henryk Fons -  rodzice Stasia Smutny
« Ostatnia zmiana: 17-04-2011, 08:22 wysłane przez Szpilka » Zapisane
Elmo
Początkujący
*


Offline Offline

MO: 6/4/2006
Wiadomości: 5

« Odpowiedz #335 : 23-06-2011, 03:34 »

Witam, Heniek1. Jestem rodzicem autystycznego syna. To dobrze, że trafiliście na to forum. Powinniście zacząć od przeczytania książek P. Józefa (na samej górze znajduje się przycisk „KSIĄŻKI”), po zapoznaniu się z nimi wiele zrozumiecie, między innymi, jak ważna dla dziecka jest odpowiednia dieta, Kelp, no a przede wszystkim MO .
Dzieci autystyczne i nietolerancja glutenu często idzie w parze. Z Waszych informacji wynika, że bardzo „szpikujecie” dzieciaczka jakimiś niepotrzebnymi prochami. Myślę, że magnez jest niezbędny, ja też podaję go synowi, ale słabszą dawkę. (P. Józef, czyli Mistrz zaleca Slow Mag). Zamiast probiotyków proponowałabym kapustę kiszoną, własnej roboty. Jest niezastąpiona (sama się o tym niedawno przekonałam). Powinniście zwrócić uwagę też na mleko krowie i obserwować na co dziecko jest uczulone, bo z autystami często tak bywa, że są bardzo wrażliwi. Po wyeliminowaniu pokarmów, które szkodzą dziecku zobaczycie, że syn stanie się dużo spokojniejszy (bo miną bóle), a w jego rozwoju nastąpią pozytywne zmiany. Życzę Wam powodzenia!
« Ostatnia zmiana: 23-06-2011, 14:30 wysłane przez Apollo » Zapisane
Elmo
Początkujący
*


Offline Offline

MO: 6/4/2006
Wiadomości: 5

« Odpowiedz #336 : 23-06-2011, 03:45 »

Właśnie zauważyłam, że podajecie dziecku Candida Clear, a więc proponowałabym zapoznać się z lekturą P. Józefa za nim wdrożycie MO.
« Ostatnia zmiana: 23-06-2011, 14:30 wysłane przez Apollo » Zapisane
Abi
*


Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wiek: 42
MO: 14.04.2008 cała rodzina
Wiedza:
Skąd: Lublin
Wiadomości: 753

WWW
« Odpowiedz #337 : 09-11-2011, 12:03 »

Wybrali leczenie:
http://jasiobarszcz.pl/?page_id=113
Audycja dla zainteresowanych jak wygląda leczenie autyzmu przez medycynę integracyjną, mimo że głównym tematem jest 1% czyli sposób na pozyskanie funduszy pokrywających koszt drogiego leczenia.
Zapisane

Mama Szymona i Krzysia (autyzm)
"Łatwiej jest oszukać człowieka niż przekonać go, że został oszukany." Mark Twain
Machos
*


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
MO: 01-04-2007
Skąd: Skierniewice
Wiadomości: 2.302

WWW
« Odpowiedz #338 : 09-11-2011, 21:51 »

Wybrali leczenie:
http://jasiobarszcz.pl/?page_id=113
Audycja dla zainteresowanych jak wygląda leczenie autyzmu przez medycynę integracyjną, mimo że głównym tematem jest 1% czyli sposób na pozyskanie funduszy pokrywających koszt drogiego leczenia.
A co tu się dziwić. Pacjenci. Dziecko było osiem razy w szpitalu, kiedy nastąpił regres. Ojciec mówi wyraźnie o infekcjach leczonych! Biegunki!  

Dalsze leczenie i terapia 2700 miesięcznie! Wzięli kredyt!

Słowa matki: "Całościowe zaburzenia rozwoju nieokreślone. Nieznana przyczyna." I do głowy jej nie przyjdzie, kto dzieciaka załatwił.

Dietetyk zalecił dietę bezmleczną i bezglutenową, ale mama sama robi jakieś pierniczki i batony. Rodzice za ciężkie pieniądze sprowadzają suplementy zza granicy dla dziecka. Kto wie, może z zamumifikowanego Londynu?

Pani terapeutka do matki: "Badań powinniśmy zrobić jeszcze więcej, ale Jasiek dalej (dziecko) nie chciał". No a matka słucha pani terapeutki, jak wół grzmotu.

Jak się dobrze przysłuchać, to dziecko konkretnie jest zablokowane lekami. Chrypka, chrząkanie, niemoc odkrztuszenia.
Zapisane

Zamiast się badać, lepiej wypić miksturę oczyszczającą, najlepsze świadectwo badania organizmu, które w przypadku istniejących chorób widać po objawach. Machos.
Tanzania
Stały bywalec
***


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiek: 48
MO: 07.2010
Skąd: Irlandia
Wiadomości: 155

« Odpowiedz #339 : 10-11-2011, 09:18 »

Nie czytałem całego wątku, nie wiem czy juz o tym ktoś wspomniał, ale już kilkakrotnie trafiłem na informacje szukające przyczyny autyzmu w boreliozie. Zastanawia mnie ile w tym prawdy..

Przykładowy link, więcej można wygoogleć

http://www.lymeinducedautism.com/lymeautismconnection.html
Zapisane
Strony: 1 ... 15 16 [17] 18 19 ... 24   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Działa na MySQL Działa na PHP Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006-2008, Simple Machines
Design by jpacs29 | Mapa strony
Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!