Niemedyczne forum zdrowia
16-05-2024, 10:24 *
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Aktualności: Wesprzyj Fundację Biosłone --> kliknij
 
   Strona główna   Pomoc Regulamin Szukaj Zaloguj się Rejestracja  
Strony: 1 ... 37 38 [39] 40 41 42   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Anastazja  (Przeczytany 510693 razy)
Anastazja
***


Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wiek: 42
MO: nie stosuję
Skąd: Tychy
Wiadomości: 584

« Odpowiedz #760 : 08-03-2013, 17:06 »

Zastanawia mnie tylko jedna rzecz, a mianowicie, jak napisałam wcześniej, są to trzy leki homełopatyczne. Jeden z nich na robaczycę, drugi na stany depresyjne, nerwowe, natomiast trzeci na wszystkie dolegliwości, jakie mam: wzdęcia, bóle, skurcze jelit i brak apetytu.
 Jeśli wezmę te wszystkie leki, skąd będę wiedziała, co tak naprawdę pomogło?
Mag2, czy Ty bierzesz je wszystkie? Czy w ogóle bierzesz to samo?
Zapisane
scorupion
« Odpowiedz #761 : 08-03-2013, 17:12 »

Po prostu denerwuje mnie, gdy ktoś wykorzystuje jedno zdanie z mojej wypowiedzi aby imputować mi jakieś intencje/ słowa, których nie powiedziałam.
Nie chodzi o ten jeden skromny przypadek, na kilometr z twoich postów czuć rozdrażnienie i irytację.

Powtórzę się ponowie, mówimy WAM, że metody Biosłone nie działają w każdym przypadku.
Ależ my to wiemy, na wszystkich to tylko grawitacja działa.
Zapisane
scorupion
« Odpowiedz #762 : 08-03-2013, 17:15 »

Mag2, czy Ty bierzesz je wszystkie? Czy w ogóle bierzesz to samo?
Spróbuję wyprzedzić. Pewnie nie ma takiego samego pulsu jak ty to i inne leki dostała. Trafiłem?
Zapisane
Mag2
***


Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wiek: 48
MO: lipiec 2008
Skąd: Warszawa
Wiadomości: 137

« Odpowiedz #763 : 08-03-2013, 17:32 »

Tak, leki homeopatyczne biorę zgodnie z zaleceniami.



Zapisane
Maja1372
***

Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wiek: 51
MO: 01.01.2012
Wiadomości: 7

« Odpowiedz #764 : 08-03-2013, 17:34 »

Wracając do diety, Biedrona Twoje 12 produktów mogło wystarczyć do przetrwania. Z wątku Anastazji wynika, że od 2 lat nie spożywa wartościowych produktów, nie jada prawie nic, bo wszystko jej szkodzi. Dlatego wydaje mi się, że to dość długi okres, aby przetrwać bez grzeszenia, mając same niedobory w organizmie. Co Anastazja w ogóle jada i w jakich ilościach?

Oczywiście, że w tym wątku, życzę zdrowia, a nie hodowania czegokolwiek  Anastazji.

Sting zasugerował brak miłości, a ja sądzę, że miłość zawiodła. Z rodziną różnie bywa (osobiście uchodzę za dziwoląga praktykującego "samo wyniszczenie" stosując DP).

Anastazja, czy Ty masz przyjaciół? Pomagacie sobie wzajemnie? Dobry przyjaciel to balsam dla duszy.
Masz kogoś takiego?
« Ostatnia zmiana: 08-03-2013, 17:50 wysłane przez Maja1372 » Zapisane

Cierpienie nasuwa pytania
Anastazja
***


Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wiek: 42
MO: nie stosuję
Skąd: Tychy
Wiadomości: 584

« Odpowiedz #765 : 08-03-2013, 17:51 »

Trudno o ludzi, którzy są przy Tobie w chorobie, bo tak naprawdę, zdrowy, nigdy tego nie zrozumie. Z jednej strony to szanuję, bo jak zrozumieć, że ktoś czuje się źle od 7 lat, każdego dnia? Miłość też jest łatwiejsza, kiedy choroba nie staje jej na drodze.
Jadam jajka na miękko, zupy, jabłka gotowane, ziemniaki, masło, gotowanego indyka. To jadam, a źle się czuję po wszystkim, nieustannie.
« Ostatnia zmiana: 08-03-2013, 18:03 wysłane przez Whena » Zapisane
Maja1372
***

Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wiek: 51
MO: 01.01.2012
Wiadomości: 7

« Odpowiedz #766 : 08-03-2013, 18:11 »

Nie do końca odpowiedziałaś na moje pytanie Anastazjo, czy Ty masz przyjaciół? W dzisiejszym świecie trudno jest o wszystko. Wsparcie przyjaciół potrafi postawić na nogi, gdy miłość zawodzi.
Zapisane

Cierpienie nasuwa pytania
Sting
Stały bywalec
***


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiek: 41
MO: 3.08.10 (Break od 01.10)
Skąd: Warszawa/UK
Wiadomości: 617

« Odpowiedz #767 : 08-03-2013, 18:33 »

Ja się przyznam, że od wyjazdu za granicę straciłem wszystkie kontakty z przyjaciółmi. 3 lata. Czasami napisze maila, ale to nie to samo. Zamknąłem się na nowe znajomości po kilku wpadkach za granicą. Szczerze to nie gadam z nikim, bo rodzina mnie irytuje. To budzi nowe lęki, ale cięciorka dała mi kopa i wychodzę do ludzi od niedawna. Czy działa czy nie. Nie obchodzi mnie już to. Zwolniłem. Ludzie przychodzą i odchodzą. Czasem z niewiadomych powodów. Trzeba zacząć znów oddychać przestrzenią jaką mamy obecną. Czasem trzeba nawet odejść na chwilę z Biosłone. Odejść od myśli chorób. Wyjść na świeże powietrze i delektować się życiem bez wewnetrznego dialogu. Po prostu być. Wrócić z większą siłą.
Zapisane

Pragmatism
Anastazja
***


Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wiek: 42
MO: nie stosuję
Skąd: Tychy
Wiadomości: 584

« Odpowiedz #768 : 08-03-2013, 19:09 »

Nie mam przyjaciół, na wielu się zawiodłam, rodzina, jak w przypadku Stinga irytuje, wszyscy dookoła tylko się chwalą, jaki sobie kupili samochód i cieszą się z niepowodzeń innych. Ja ciągle czuję się źle i to mnie strasznie oddala od ludzi. Gdy ktoś zapyta, co słychać? Chce mi się płakać.
Życie z chorą osobą nie jest atrakcyjne.
 Nie można wyjść na obiad, wyjechać na wakacje, iść na zakupy.
Druga rzecz, o której mi powiedział Liwiński to to, że mam wadę postawy, a mianowicie lewą nogę krótszą od prawej i to spowodowało skrzywienie kręgów w klatce piersiowej, a to z kolei powoduje trudności z oddychaniem. Rzeczywiście mam z tym problem, kiedy dużo i szybko mówię, czy wchodzę po schodach, szybko się męczę. Myślałam, że to serce. Powiedział, abym udała się do kogoś, kto nastawia kręgi i problem zniknie.
Jeśli to rzeczywiście pomoże, to byłoby super, ponieważ trudności z oddychaniem też powodują lęki.
« Ostatnia zmiana: 08-03-2013, 19:16 wysłane przez Anastazja » Zapisane
Trubadur
***


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
MO: IV 2012 - VI 2013
Wiedza:
Wiadomości: 891

« Odpowiedz #769 : 08-03-2013, 20:05 »

Cytat
Wydaje mi się, że leki homełopatyczne są jednak bezpieczniejsze niż zrobienie sobie NIA.
Cytat
Anastazjo, cieszę się, że zdecydowałaś się na najprostszy i na najmniej ryzykowny ruch na drodze do uzyskania zdrowia.

Może mnie ktoś oświecić, w czym i z jakiego powodu metoda NIA jest mniej bezpieczna i bardziej ryzykowna od brania leków? O powikłaniach wskutek NIA nie słyszałem, natomiast niejeden homeopatykami zrujnował sobie życie.
Zapisane
Sting
Stały bywalec
***


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiek: 41
MO: 3.08.10 (Break od 01.10)
Skąd: Warszawa/UK
Wiadomości: 617

« Odpowiedz #770 : 08-03-2013, 20:31 »

Rozumiem Ciebie doskonale. Angielski żart.
The meaning of life?- NOW?
Nigdy nie znajdziesz spokoju jeśli nie zaczniesz słuchać bez wewnętrznego głosu w głowie. Uporzadkuj wszystko co za Tobą. Zmniejsz bagaż, będzie łatwiej decydować.
Wybacz, zorganizuj dzień, mniej wyznaczony czas na gorzkie żale tak, aby nie użalać się nad sobą cały dzień. Jeśli chcesz brać kropelki Twój wybór, ale bądź bardziej konsekwentna w tym co robisz. Zaakceptuj swe wybory, działania i poddaj się nim. Zrobione, przechodzisz do następnego działu. Nie wracaj w nieskończoność w przeszłość, bo zapętlasz się. Krok po kroku dalej w przyszłość zakorzeniając się w teraźniejszość. Więcej sie uśmiechaj. Poddaj się temu co masz. Zaakceptuj. Wycisz choć na chwile i zadecyduj sama. Każdy nosi tę siłe w sobie, wystarczy ją odkopać. Wszystkiego Naj z okazji Dnia Kobiet. smile
Zapisane

Pragmatism
Earthwindsun
***


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
MO: 04.04.2010 zakończenie stosowania 13.01.2013
Skąd: Gdańsk
Wiadomości: 205

« Odpowiedz #771 : 08-03-2013, 21:25 »

Cytat od: Sting
Wyjść na świeże powietrze i delektować się życiem bez wewnetrznego dialogu.
Carlos Castaneda
Zapisane

Wiedza jest dziedzictwem ludzkości.
Ideologia jest kultem jednostki.
Grzesiek
Biedrona
***


Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wiek: 42
MO: 2 lata - przerwa 2 lata - teraz znów :)
Wiadomości: 978

« Odpowiedz #772 : 08-03-2013, 21:29 »

Cytat
Wydaje mi się, że leki homełopatyczne są jednak bezpieczniejsze niż zrobienie sobie NIA.
Cytat
Anastazjo, cieszę się, że zdecydowałaś się na najprostszy i na najmniej ryzykowny ruch na drodze do uzyskania zdrowia.

Może mnie ktoś oświecić, w czym i z jakiego powodu metoda NIA jest mniej bezpieczna i bardziej ryzykowna od brania leków? O powikłaniach wskutek NIA nie słyszałem, natomiast niejeden homełopatykami zrujnował sobie życie.
Ja nie słyszalam o negatywnych skutkach homełopatyków?
« Ostatnia zmiana: 08-03-2013, 21:57 wysłane przez Agata » Zapisane

Biedronka w trzech zielonych listkach msn-wink
Anastazja
***


Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wiek: 42
MO: nie stosuję
Skąd: Tychy
Wiadomości: 584

« Odpowiedz #773 : 08-03-2013, 21:37 »

Sting- dziękuję;)
Zapisane
Rif
***


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiek: 42
MO: 1/12/2010
Wiedza:
Wiadomości: 500

« Odpowiedz #774 : 08-03-2013, 21:46 »

Ja nie słyszalam o negatywnych skutkach homełopatyków ?

Ale o co Ty pytasz?
Zapisane
Biedrona
***


Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wiek: 42
MO: 2 lata - przerwa 2 lata - teraz znów :)
Wiadomości: 978

« Odpowiedz #775 : 08-03-2013, 22:04 »

Pytam się skąd Trubadur ma takie informacje o negatywnych skutkach homeopatii?
Zapisane

Biedronka w trzech zielonych listkach msn-wink
Sting
Stały bywalec
***


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiek: 41
MO: 3.08.10 (Break od 01.10)
Skąd: Warszawa/UK
Wiadomości: 617

« Odpowiedz #776 : 08-03-2013, 22:10 »

Cytat od: Sting
Wyjść na świeże powietrze i delektować się życiem bez wewnetrznego dialogu.
Carlos Castaneda
Dobre

http://pl.wikiquote.org/wiki/Carlos_Castaneda
« Ostatnia zmiana: 08-03-2013, 23:02 wysłane przez Sting » Zapisane

Pragmatism
Gibbon
*


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
MO: Nie stosuję.
Wiedza:
Wiadomości: 1.370

« Odpowiedz #777 : 09-03-2013, 06:51 »

Druga rzecz, o której mi powiedział Liwiński to to, że mam wadę postawy, a mianowicie lewą nogę krótszą od prawej i to spowodowało skrzywienie kręgów w klatce piersiowej, a to z kolei powoduje trudności z oddychaniem. Rzeczywiście mam z tym problem, kiedy dużo i szybko mówię, czy wchodzę po schodach, szybko się męczę. Myślałam, że to serce.
Liwiński nie pokusił się o ocenę czy jest to skrócenie strukturalne czy też funkcjonalne?

Cytat
Powiedział, abym udała się do kogoś, kto nastawia kręgi i problem zniknie.

To już nawet o pomstę do nieba nie woła.
Zapisane
scorupion
« Odpowiedz #778 : 09-03-2013, 07:42 »



Cytat
Powiedział, abym udała się do kogoś, kto nastawia kręgi i problem zniknie.

To już nawet o pomstę do nieba nie woła.

Nastawianie kręgów to niekończąca się opowieść, a właściwie czynność, można je sobie nastawiać do u%^4* śmierci. Z tymi krótszymi nogami też jest istny cyrk, jak będę miał więcej czasu to opiszę swoje i córki doświadczenia.
Zapisane
Biedrona
***


Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wiek: 42
MO: 2 lata - przerwa 2 lata - teraz znów :)
Wiadomości: 978

« Odpowiedz #779 : 09-03-2013, 09:42 »

Po prostu masz źle ustawioną miednicę. Idz do osteopaty - tylko nie do kręgarza!
U mnie też ustawianie to była "niekończąca się opowieść". Jak wiele przygód może człowieka spotkać u kręgarza to dopiero człowiek się na miejscu przekonuje...
« Ostatnia zmiana: 09-03-2013, 09:54 wysłane przez Biedrona » Zapisane

Biedronka w trzech zielonych listkach msn-wink
Strony: 1 ... 37 38 [39] 40 41 42   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Działa na MySQL Działa na PHP Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006-2008, Simple Machines
Design by jpacs29 | Mapa strony
Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!