Niemedyczne forum zdrowia
02-05-2024, 20:16 *
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Aktualności: Sklep Biosłone --> wejdź
 
   Strona główna   Pomoc Regulamin Szukaj Zaloguj się Rejestracja  
Strony: 1 ... 10 11 [12] 13 14 ... 24   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Jelitowe problemy  (Przeczytany 374529 razy)
Whena
*


Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wiek: 44
MO: 01.10.2009
Wiedza:
Skąd: Łódź
Wiadomości: 1.254

« Odpowiedz #220 : 10-04-2013, 18:46 »

Cytat
Biorę teraz 2 razy w tygodniu antybiotyk przeciwgrzybiczny.

Co to za antybiotyk? Ja po każdym antybiotyku miałam grzybicę, a nie odwrotnie.

Po co zjadasz aż 8 jaj dziennie. Nie rozumiem tego.
Zapisane
Deidara
***


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
MO: 01.03.2012
Wiadomości: 290

« Odpowiedz #221 : 10-04-2013, 18:49 »

Co to za antybiotyk? Ja po każdym antybiotyku miałam grzybicę, a nie odwrotnie.

Flumycon

Po co zjadasz aż 8 jaj dziennie. Nie rozumiem tego.

Chciałem wyleczyć nadżerki żołądka. Białko jaja jest łatwiejsze do strawienia niż mięso.
Zapisane
Whena
*


Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wiek: 44
MO: 01.10.2009
Wiedza:
Skąd: Łódź
Wiadomości: 1.254

« Odpowiedz #222 : 10-04-2013, 19:01 »

Tak przyjmował ORUNGAL, ale nie chciałam tego pisać. Lekarze mówili mu, że to jest szkodliwe dla wątroby, ale on był tak zdesperowany, aby pozbyć się Candidy, że uwierzył, iż po miesięcznej kuracji tym lekiem będzie miał grzyba z głowy.
Wiem, że Orungal jest bardzo często przepisywany na drożdżycę pochwy u kobiet, ale wtedy wystarcza dawka 4 tabletki, podzielona na 2 razy.
Czy czytałeś to co wyżej pisałam? Flumycon, to prawie to samo co Orungal. Chyba chcesz sobie rozwalić wątrobę łykając Fluconazol/Flumycon przez tyle miesięcy. Znam osobiście osoby, które miały stwierdzoną grzybicę i łykały Flumycon bardzo długo i tylko sobie zaszkodziły. Grzybicy jelit nie zlikwidowały w ten sposób. Sama brałam Flumycon, tak samo jak Orungal kilka razy w życiu na grzybicę pochwy po antybiotykach typu Amoksyklina. Działa objawowo, a potem powtórka z rozrywki.

Flumycon to syntetyczny lek przeciwgrzybiczy, a nie antybiotyk.


Skutki uboczne Flumyconu:
"Ośrodkowy i obwodowy układ nerwowy: bóle i zawroty głowy, drgawki, zaburzenia snu.
Objawy dermatologiczne: łysienie, złuszczające choroby skóry z zespołem Stevens-Johnsona i martwicą toksyczno-rozpływną naskórka włącznie.
Skóra: wysypka.
Przewód pokarmowy: ból brzucha, biegunka, wzdęcia, nudności, niestrawność, wymioty.
Układ krwiotwórczy i limfatyczny: leukopenia z neutropenią i agranulocytozą, trombocytopenia.
Wątroba, drogi żółciowe: niewydolność i zapalenie wątroby, martwica komórek, żółtaczka.
Zmiany parametrów biochemicznych: zwiększona aktywność fosfatazy zasadowej, aminotransferaz wątrobowych, zwiększone stężenie bilirubiny.
Zaburzenia metaboliczne: hipercholesterolemia, hipertrójglicerydemia, hipokaliemia."

Chciałeś wyleczyć nadżerki jedząc jajka? Myślałam, że MO leczy nadżerki. msn-wink
« Ostatnia zmiana: 15-04-2013, 09:18 wysłane przez Rif » Zapisane
Deidara
***


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
MO: 01.03.2012
Wiadomości: 290

« Odpowiedz #223 : 10-04-2013, 19:20 »

działa objawowo, a potem powtórka z rozrywki.

U mnie nawet objawowo nie działa. Przez jeden dzień czułem się dobrze.

Chciałeś wyleczyć nadżerki jedząc jajka? Myślałam, że MO leczy nadżerki msn-wink .

MO nie daje rady, muszę mu jakoś pomóc. Tu chodzi o te duże nadżerki (widoczne gołym okiem), które sprawiają ból.
Zapisane
Luki27
***


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
MO: maj 2011
Skąd: Warszawa
Wiadomości: 292

« Odpowiedz #224 : 10-04-2013, 19:25 »

Chłopie....

Odstaw ten lek przeciwgrzybiczy bo tak sobie rozwalisz wątrobę, że się potem nie pozbierasz.
Wdróż I etap diety prozdrowotnej.
Na początku może jedz gotowane i pieczone, zrezygnuj ze smażonego.
Zacznij pić MO i koniecznie ostropest (na odtrucie wątroby po tym leku p/g).
Nadżerki możesz łagodzić siemieniem.

Innej drogi nie ma. Zapytaj kogo chcesz na tym forum.
Albo to zrozumiesz, albo ciągle będziesz brał jakieś leki/suplementy, a zdrowia i tak nigdy mieć nie będziesz.
Żadna chemia nie przywróci Ci Zdrowia. Może to zrobić tylko twój organizm, a ty musisz mu pomóc eliminując toksyny i go wzmacniając odpowiednim pożywieniem.
« Ostatnia zmiana: 11-04-2013, 13:45 wysłane przez Whena » Zapisane
Deidara
***


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
MO: 01.03.2012
Wiadomości: 290

« Odpowiedz #225 : 10-04-2013, 20:01 »

Widzisz, to jest moja pierwsza kuracja lekami od bardzo dawna. Wcześniej pigułki brałem może z 10 lat temu.
Od początku 2012 roku wiem, że jest ze mną źle. Mimo to nie poszedłem do lekarza, zacząłem czytać książki, zdiagnozowałem sobie Candidę. Zacząłem leczyć się jedzeniem. Przynajmniej tak mi się wydawało. I tak przez okrągły rok. Jednakże dużej poprawy nie było.

Rodzina bez przerwy namawiała mnie do tego aby jednak lekarza odwiedzić. Wiedziałem, że mało który zna się na grzybicy, więc unikałem ich jak ognia. W końcu znajomi polecili mi pewnego gastrologa, który specjalizuje się właśnie w leczeniu tej choroby. Przekopałem Internet, prawie same pozytywne opinie, ponoć pomógł wielu osobom. Postanowiłem, że go odwiedzę. Tak też zrobiłem. Tak rozpocząłem kurację.

Na tą chwilę na pewno trawienie się trochę poprawiło (ładniejszy stolec). Żołądek boli trochę mniej - jednak wciąż. Widać, inhibitory pompy protonowej nie spełniły swojego zadania. Mówiłem lekarzowi, żeby mi nie dawał tego leku, ale stwierdził, że bez niego cała kuracja nie ma sensu.
Na tą chwilę, gdybym sobie poradził z żołądkiem (nadżerki, odbijanie) i właśnie z tym krążeniem, które mi od niedawna doskwiera to byłbym o wiele szczęśliwszy.
Wizyta u gastrologa pomogła mi psychicznie. Czuję się o wiele pewniej wiedząc co mi jest. Nikt mi już nie powie, że jestem zdrowy i sobie wymyślam choroby.

Piję MO, łagodzę nadżerki siemieniem od dawna.
Zapisane
Opiotr
***


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
MO: 24.05.2012
Wiedza:
Wiadomości: 510

« Odpowiedz #226 : 10-04-2013, 20:07 »

Zawsze dowiemy się czegoś nowego jak wpływa BPP w połączeniu z medycyną tradycyjną...
Zapisane

"Czerwone mięso Ci nie zaszkodzi. Na pewno zaszkodzi Ci niebiesko-zielone" - Tommy Smothers
Kozaczek
*


Offline Offline

Płeć: Kobieta
MO: 9.01.2011
Wiedza:
Skąd: Szczecin
Wiadomości: 2.159

« Odpowiedz #227 : 10-04-2013, 20:17 »

Cytat
Toż to dieta optymalna
My nie stosujemy diety optymalnej.

Cytat
Dlatego, że drastycznie zmieniłem dietę tydzień temu, a od jakichś 3-4 dni czuję się gorzej.

Cytat
Dołożyłem 4 jaja i szklankę śmietany, czyli ponad dwukrotnie zwiększyłem podaż cholesterolu
My nie dokładamy, my odejmujemy. Sam miałeś sygnał, ale czekasz na trzęsienie ziemi, czy na co?
Zapisane
Deidara
***


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
MO: 01.03.2012
Wiadomości: 290

« Odpowiedz #228 : 10-04-2013, 20:27 »

My nie dokładamy, my odejmujemy. Sam miałeś sygnał, ale czekasz na trzęsienie ziemi, czy na co?

Dziś odjąłem - zjadłem tylko 4 jajka i troszkę masła. Taka ilość powinna być odpowiednia. Czy się mylę? Wychodzi jakieś 500mg cholesterolu, czyli połowa dziennego zapotrzebowania pokryta.
Zapisane
Domi5
*


Offline Offline

Płeć: Kobieta
MO: 16-06-2011
Wiedza:
Wiadomości: 1.414

« Odpowiedz #229 : 10-04-2013, 20:28 »

A tabletki odstawiłeś?
Zapisane
Deidara
***


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
MO: 01.03.2012
Wiadomości: 290

« Odpowiedz #230 : 10-04-2013, 20:38 »

A tabletki odstawiłeś?

Nie. Chcę dokończyć tą kurację. Mimo wszystko jest lepiej niż było przed jej rozpoczęciem. W dodatku później mi nie powiedzą: "nie słuchałeś zaleceń lekarza, dlatego nie wyzdrowiałeś".
Zapisane
Kozaczek
*


Offline Offline

Płeć: Kobieta
MO: 9.01.2011
Wiedza:
Skąd: Szczecin
Wiadomości: 2.159

« Odpowiedz #231 : 10-04-2013, 20:43 »

Cytat
W dodatku później mi nie powiedzą: "nie słuchałeś zaleceń lekarza, dlatego nie wyzdrowiałeś".
Teraz czaję, ale pytam:
- co Ty tutaj robisz?
Zapisane
Deidara
***


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
MO: 01.03.2012
Wiadomości: 290

« Odpowiedz #232 : 10-04-2013, 21:03 »

Teraz czaję, ale pytam:
- co Ty tutaj robisz?

Czyżby dział pacjentów nie był tym właściwym? Dzięki za dowartościowanie mnie.

Zapisane
Zosia_
*


Offline Offline

Płeć: Kobieta
MO: nie stosuję ze względu na reakcje
Wiedza:
Wiadomości: 1.049

« Odpowiedz #233 : 10-04-2013, 22:45 »

Wizyta u gastrologa pomogła mi psychicznie. Czuję się o wiele pewniej wiedząc co mi jest. Nikt mi już nie powie, że jestem zdrowy i sobie wymyślam choroby.

A teraz łykasz tabletki, z pełnym przekonaniem, że Ci szkodzą. I już rozumiem dlaczego. Po tej kuracji będziesz miał jeszcze bardziej udokumentowaną przez lekarza diagnozę i pewność, że nie jesteś zdrowy.
Prawdę mówiąc, chyba pierwszy raz widzę kogoś, kto tak konsekwentnie chce być chory.

Zapisane
Kamil
***


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
MO: 2012-07-29
Wiedza:
Wiadomości: 1.280

« Odpowiedz #234 : 11-04-2013, 00:35 »

Cytat
Ale ja go biorę już trzeci miesiąc, teraz w mniejszych dawkach. Takie rzeczy się nie działy.
Nie wiem czy mam się załamać, czy wyrzucić laptop przez okno. Co lepsze?
Deidara, a to ludzie, którzy mają cukrzycę wieku starczego, ostre zapalenie płuc, udary mózgu, miejscowe wylewy, wrzodziejące zapalenie jelit, nowotwory, zakrzepy żylne, żylaki, nadżerki, grzybice, nieustające dolegliwości gastrologiczne, osteoporozę, wszelkie problemy z sercem itd. itp. nabawiły się tych patologii nagle, ot tak z dnia na dzień, w przeciągu miesiąca albo w przeciągu roku?
« Ostatnia zmiana: 17-02-2021, 16:36 wysłane przez Kamil » Zapisane

Mag2
***


Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wiek: 48
MO: lipiec 2008
Skąd: Warszawa
Wiadomości: 137

« Odpowiedz #235 : 11-04-2013, 09:24 »

Przeczytałam opis Twoich dolegliwości z początku tego wątku i ponieważ miałam dość podobnie zasugerowałabym sprawdzenie czy nie masz przypadkiem lamblii?

Jeśli tak, cała historia z antybiotykiem tylko osłabia organizm, a walkę z candidą również można włożyć w kategorię "para idzie w gwizdek".

Poczytaj moje wątki, może znajdziesz coś pomocnego.
Zapisane
Ewela
***


Offline Offline

Płeć: Kobieta
MO: 26.12.2009
Skąd: z drogi do zdrowia
Wiadomości: 99

« Odpowiedz #236 : 11-04-2013, 10:09 »

Całkowicie zrezygnuj z antybiotyku.
Zapisane
Deidara
***


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
MO: 01.03.2012
Wiadomości: 290

« Odpowiedz #237 : 12-04-2013, 09:01 »

Poprawiło się znacznie po zmianie diety. Czyli miałem rację, to nie leki mi szkodziły.

A teraz łykasz tabletki, z pełnym przekonaniem, że Ci szkodzą.

Nie mam tego przekonania.

Deidara, a to ludzie, którzy mają cukrzycę wieku starczego, ostre zapalenie płuc, udary mózgu, miejscowe wylewy, wrzodziejące zapalenie jelit, nowotwory, zakrzepy żylne, żylaki, nadżerki, grzybice, nieustające dolegliwości gastrologiczne, osteoporozę, wszelkie problemy z sercem itd. itp. nabawiły się tych patologii nagle, ot tak z dnia na dzień, w przeciągu miesiąca albo w przeciągu roku?

No właśnie o to chodzi, biorę je dopiero dwa miesiące. Po latach powinny zaszkodzić.
« Ostatnia zmiana: 17-02-2021, 16:36 wysłane przez Kamil » Zapisane
Rif
***


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiek: 42
MO: 1/12/2010
Wiedza:
Wiadomości: 500

« Odpowiedz #238 : 12-04-2013, 11:03 »

Jestem 5 dzień na antybiotykach przeciwbakteryjnych.
No właśnie o to chodzi, biorę je dopiero dwa miesiące.

Ty cały czas łykasz antybiotyk? Ile zamierzasz go łykać?
Zapisane
Deidara
***


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
MO: 01.03.2012
Wiadomości: 290

« Odpowiedz #239 : 12-04-2013, 13:19 »

Ty cały czas łykasz antybiotyk? Ile zamierzasz go łykać?

Ten przeciwgrzybiczny do końca maja.
Innych już nie łykam, ostał się jeden.
Zapisane
Strony: 1 ... 10 11 [12] 13 14 ... 24   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Działa na MySQL Działa na PHP Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006-2008, Simple Machines
Design by jpacs29 | Mapa strony
Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!