Niemedyczne forum zdrowia
12-05-2024, 23:59 *
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Aktualności: Sklep Biosłone --> wejdź
 
   Strona główna   Pomoc Regulamin Szukaj Zaloguj się Rejestracja  
Strony: 1 [2] 3 4   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Iluminaci sprawują całkowitą kontrolę nad nami!?!  (Przeczytany 47513 razy)
Nieboraczek
*


Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wiek: 46
MO: 07.07.2011- kwiecień 2012
Wiedza:
Wiadomości: 716

« Odpowiedz #20 : 25-06-2013, 16:54 »


Ile znacie osób, które nie posiadają w domu telewizora? Ja praktycznie nikogo.


Mistrz nie ma telewizora smile.
Zapisane

Bara
***


Offline Offline

Płeć: Kobieta
MO: nie stosuję
Skąd: Częstochowa
Wiadomości: 67

« Odpowiedz #21 : 25-06-2013, 16:57 »

Owszem posiadam od 5 lat nie oglądam, czasem sporadycznie
Zapisane
Kamil
***


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
MO: 2012-07-29
Wiedza:
Wiadomości: 1.280

« Odpowiedz #22 : 25-06-2013, 16:58 »

Można mieć telewizor, ale nie oglądać otępiających programów.

Ja tam telewizor mam zamiar mieć, ale tylko do oglądania filmów - nic poza tym. smile
Zapisane

Tashideley
***


Offline Offline

Płeć: Kobieta
MO: 15.03.2013 z przerwami, DP 2.04.2013, KB 15.04.2013
Wiedza:
Wiadomości: 582

« Odpowiedz #23 : 25-06-2013, 18:39 »

Cytat od: Tashideley
Icke z pewnością jest trochę nawiedzony, ale w wielu kwestiach ma po prostu rację.
Podaj kilka, skoro ich tak wiele. I podaj te, których jesteś pewna (czyli te źródła, które niewątpliwie są w 100% bez wątpliwości), skoro już oddzieliłaś ziarno od plew.
Jest tego trochę począwszy od kwestii szczepień, Monsanto, dodatków do żywności, farmaceutyków, a skończywszy na WTC i globalnej kontroli.
Parę razy posłuchałam gościa i generalnie podoba mi się jak mówi. Raczej na bieżąco oddzielam to co mnie przekonuje, a co nie. A jako, że wątek jest o Illuminatach to akurat Icke ma na ten temat trochę do powiedzenia, a każdy niech sobie sam oceni czy to ma jakiś sens.
W przypadku 'teorii spiskowych' nie spodziewałabym się stuprocentowych dowodów, więc takich ode mnie nie oczekuj.
« Ostatnia zmiana: 11-02-2021, 19:50 wysłane przez Kamil » Zapisane
Denver
***


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiek: 37
MO: 1.01.2013
Skąd: Łódzkie
Wiadomości: 285

« Odpowiedz #24 : 25-06-2013, 18:42 »

Kto nadal ma wątpliwości, co do istnienia iluminatów powinien obejrzeć to:

Illuminati - Przemysł Muzyczny
http://www.youtube.com/watch?v=em-5kpTUHqU

Bardzo ciekawy film o tym jak iluminaci manipulują umysłami ludzi za pomocą muzyki oraz o piosenkarzach oraz piosenkarkach, którzy sprzedali swoją duszę diabłu dla kariery przyznając się do tego...
Poruszono bardzo wiele ciekawych faktów oraz zdarzeń.

Bardzo proszę, aby nie komentować pochopnie tego postu i nie odpisywać na pałę, nie obejrzawszy do końca tego zatrważającego filmu obrazującego prawdziwą naturę okultystyczno - muzycznego biznesu bo poprzez to dokonacie tylko nie potrzebnej dezinformacji.
Chłopak zadał sobie sporo trudu, aby wychwycić wszystkie szatańskie znaki, gesty oraz słowa, jakie wypowiadają raperzy oraz piosenkarze na scenie czy teledyskach. Należy mu się za to uznanie oraz łapka w górę na yt smile.
 
Tashideley widzę jest kumata w tych tematach więc i na pewno widziała to co wam teraz przedstawiam.
Zapisane
Margoled
***


Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wiek: 66
MO: 01.01.2008
Skąd: Warszawa
Wiadomości: 170

« Odpowiedz #25 : 25-06-2013, 19:48 »

Ja nie mam od pół roku telewizora i bardzo mi z tym dobrze!
Zapisane
Anya
***


Offline Offline

Płeć: Kobieta
MO: 05.03.2013, DP I 01.06.2013
Skąd: Warszawa
Wiadomości: 203

« Odpowiedz #26 : 25-06-2013, 19:55 »

Denver, nasze babcie już mawiały, że muzyka rockowa to wymysł szatama. A kto komu każe słuchać i zachwycać się tymi znakami, bo co, bo modne? Mam wielu znajomych, dzieci ich kolegów i jakoś nikogo to nie zachwyca, ani nikt tego nie oglada. Mało: ja po prostu nie znam nikogo, kto by to w ogóle traktował poważnie. Nie dlatego, że tego nie ma, po prostu uważam to za głupotę najwyższego rzędu i tyle to ma wpływu na ludzi co bajki o drakuli - znajdzie się czasem jakiś idiota, który weźmie to na poważnie i będzie krzywdził ludzi.

muzyka i telewizja to tylko narzędzia
przykład:
http://www.youtube.com/watch?v=zh7hDZy_kM4
Zapisane
Bob
*


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
MO: 15.12.2012
Skąd: Bergamuty
Wiadomości: 59

Miłość jak ziewanie, kończy się spaniem.

« Odpowiedz #27 : 25-06-2013, 19:58 »

och, przepraszam, był narzędziem w rękach elit.
Hitler był podmiotem.
Chyba pomiotem.
Zapisane

Nawet głupiec ma mądry organizm.
scorupion
« Odpowiedz #28 : 25-06-2013, 21:08 »

To też hehehe.
Hitler w początkach działalności był narzędziem, ale w rękach armii. Geniusz polityczny, charyzma i psychopatyczna osobowość pozwoliły mu na całkowite odwrócenie ról. Został dyktatorem, może z władzą nie tak absolutną jak Stalin, ale od nikogo nie był zależny. Za to inni, z arysotokracją, przemysłowcami, generałami na czele zależni od niego byli jak najbardziej.
Zapisane
Denver
***


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiek: 37
MO: 1.01.2013
Skąd: Łódzkie
Wiadomości: 285

« Odpowiedz #29 : 25-06-2013, 21:28 »

Anya widzę, że twój stosunek do tych „teorii” a raczej teorii stającymi się faktami, z których wiele popartych jest informacjami oraz dowodami, ale to trzeba odszukać (oczywiście nie sposób wszystkie odnaleźć, bowiem jest to zatuszowane i niedostępne) jest bardzo typowy.

Wierzysz w to, w co chcesz wierzyć i nie zamierzasz nawet kliknąć palcem, aby otworzyć stronę, poczytać i dowiedzieć się czegokolwiek w tym temacie. Wszystkie te fakty, które zapodałem w linku powyżej powinny nieco rozjaśnić Twój umysł. Mówiłem abyś nie wypowiadała się w tym temacie nie zgłębiając go wcześniej, aczkolwiek siejesz niepotrzebną dezinformację i wyciągasz pochopne wnioski! To, co mówiła Twoja Babcia nijak ma się do tego, co obecnie się dzieję i na jaką skalę.

Tu nie chodzi o to, że muzyka rockowa to wymysł szatana, ale o symbolikę, oraz manipulację, która jest przedstawiana celowo w teledyskach i utworach, nie koniecznie rockowych. Zanim podważysz to, co napisałem najpierw zapoznaj się z tematem, bowiem bez odpowiedniej wiedzy możemy się tylko przekomarzać. To tak jakbym chciał z Tobą porozmawiać o konstrukcji silnika a Twoja wiedza ograniczałaby się do konstrukcji sprzęgła! Temat, jaki kryję się pod tym odnośnikiem jest znacznie bardziej rozległy i zajadły abyś mogła to skwitować w kilku beznadziejnych zdaniach absolutnie niewnoszących nic mądrego.

Co mnie obchodzą Twoi koledzy i koleżanki oraz ich zainteresowania czy też ich brak? A tak w ogóle to skąd wiesz, czym się interesują a czym nie? Robiłaś z nimi wywiad, mieszkasz u nich w domu? Gdyby takie informację podano do telewizji publicznej w TVN czy TVP to pewnie od razu by to wchłonęli jak gąbka. Ale takie informacje nigdy się tam nie znajdą, bowiem media również trzymają w kieszeni. Jak widać dla niektórych wystarczy kilka bajeczek, jakie opowiedziano im w szkołach a zdanie potrafią sobie wyrobić nawet na podstawie niepoznanych materiałów, bo, po co przejmować się dalszymi losami naszej cywilizacji skoro jeszcze ma się, co zjeść i w co ubrać, tylko, że nasze dzieci mogą mieć już gorzej. Skąd masz pewność czy właśnie teraz nie żyjesz w złudnym poczuciu bezpieczeństwa.
Właśnie w obecnych czasach, kiedy mamy te informację powinniśmy się głęboko zastanowić nad naszą egzystencją i jej dalszymi losami. Bowiem wcześniej takie informacje były znane tylko garstce ludzi. Nasi dziadowie już dawno o tym mówili, ale nikt nie wiedział, że zagrożenie to może zostać rozciągnięte na tak globalną skalę.

Anya polecam Ci najpierw zrobić reset a później wgrać nowe oprogramowanie, bo najwidoczniej chodzisz jeszcze na Windowsie 1.0. Najwyższy czas zobaczyć więcej niż czubek własnego nosa, przyswoić nieco wiedzy oraz rozwinąć swój światopogląd. A jeśli Ci się nie chce bądź nie masz na to czasu czy ochoty to napisz to otwarcie a nie udzielaj się w tematach, na które odpowiedzi udzielisz na podstawie obserwacji swojego „pudla” czy znajomych… Nie twierdzę oczywiście, że nie masz prawa się wypowiadać, ale podaj bystrzejsze bardziej rzetelne przykłady, dlaczego nie warto się tym interesować, bo nie wiedza Twoich przyjaciół jakoś mnie nie przekonuje i raczej na pewno nie pójdę ich drogą.

Jeśli dobrze Ci tak jak jest obecnie to powiedz to, ale nie wypowiadaj się pochopnie o ludziach nazywając ich „Idiotami” tylko dla tego, że nie wpasowali się w Twoją wizję upadającego na pysk wszechświata. Mogą mieć więcej racji z tymi swoim teoriami niż ci wszyscy politycy, premierzy i publiczne nic nie warte media razem wzięte.
Nie twierdzę również, że wszystkie teorie spiskowe to prawda ani nie próbuję nikogo przekonywać nie mniej jednak irytuje mnie sposób, w jaki ludzie podchodzą do nowych informacji, z którymi nawet nie kwapią się zapoznać. Nie rozpatrując nowych faktów nie da się wyciągnąć nowych wniosków, słusznych bądź też sprzecznych. To tak jak by oskarżony o morderstwo został od razu skazany na pozbawienie wolności bez sądu, który musi poznać fakty, okoliczności wydarzeń oraz przesłuchać świadków, aby podjąć właściwą, sprawiedliwą decyzję ogłaszając wyrok.

Cytat
muzyka i telewizja to tylko narzędzia
I tylko z tym się z Tobą zgadzam.







« Ostatnia zmiana: 25-06-2013, 21:38 wysłane przez Denver » Zapisane
Anya
***


Offline Offline

Płeć: Kobieta
MO: 05.03.2013, DP I 01.06.2013
Skąd: Warszawa
Wiadomości: 203

« Odpowiedz #30 : 25-06-2013, 21:44 »

Denver, nie wypowiadaj się o mojej wiedzy czy wierze bo za przeproszeniem figę o tym wiesz.
Dla mnie zamieszczanie symboli i znaków, o których zamieszczający je nic nie wie jest zwykłą głupotą i dowodem na to, że cały ten "przemysł" medialny próbuje tylko przyciągnąć do siebie uwagę na zasadzie kto dziś bardziej zaszokuje. Jak nie krzyż to pentagram, jak nie oko w trójkącie to znów świecące oczy. Patrzcie i bójcie się, obgryzajcie pazury i czekajcie skąd zły wyskoczy.

Następna grupa to tacy, co zobaczą te "modne" znaczki, poczytają rewelacji w necie i dalej głosić teorie spiskowe i napaść na planetę. Ci co naprawdę mają pojęcie kpiąco się tylko nad tym wszystkim uśmiechną.

Cywilizacją się za bardzo nie przejmuj, bo nie powstałą przy Twoim udziale i pewnie Cię przetrzyma. Polecam powrót do naprawy zdrowia - pewnie i te lęki przez diabłem w TV się skończą wraz z poprawą samopoczucia.
« Ostatnia zmiana: 25-06-2013, 22:42 wysłane przez Anya » Zapisane
Denver
***


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiek: 37
MO: 1.01.2013
Skąd: Łódzkie
Wiadomości: 285

« Odpowiedz #31 : 25-06-2013, 21:56 »

Cytat
Patrzcie i bójcie się, obgryzajcie pazury i czekajcie skąd zły wyskoczy.
Nie chodzi właśnie o to by się bać, ale by wreszcie przestać się bać i stawić czoła rzeczywistości, nie dawać sobą pomiatać, harując przy tym niemal całe życie tylko, po to, aby spłacić kredyt za mieszkanie. Rząd ma w swoim posiadaniu matrycę i tak naprawdę mógłby wydrukować tyle pieniędzy ile być chciał, bo ma do tego pełne prawo. A nam się mydli oczy jakimiś dziurami w budżecie, przeludnieniem oraz całą masą innego g*wna, od którego nawet muchy by pozdychały, gdyby miały uszy.



« Ostatnia zmiana: 25-06-2013, 22:01 wysłane przez Denver » Zapisane
Anya
***


Offline Offline

Płeć: Kobieta
MO: 05.03.2013, DP I 01.06.2013
Skąd: Warszawa
Wiadomości: 203

« Odpowiedz #32 : 25-06-2013, 22:48 »

Każdy pójdzie do takiego piekła, jakie sobie wymyślił. Każdy dostanie to na co się zgadza. Praca nie jest tylko złem na ziemi, ale też i zasługą - jeśli łapiesz o czym piszę. Nie pasuje komuś system - ależ nikt tu nikogo pod pistoletem nie trzyma - chcesz mieć lepiej, chcesz kupić to co wg marketingu jest Ci najbardziej potrzebne - leć do banku i zaprzedaj się na 30 lat. Co mają do tego diabełki w TV?

Można przecież przenieść się do trzeciego świata, gdzie dom buduje się z patyków i blachy falistej w pół dnia, żarcie jest tanie, a prądu nie potrzeba. I popróbować wolności.
« Ostatnia zmiana: 25-06-2013, 22:51 wysłane przez Anya » Zapisane
Denver
***


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiek: 37
MO: 1.01.2013
Skąd: Łódzkie
Wiadomości: 285

« Odpowiedz #33 : 25-06-2013, 23:17 »

Haha, do takiego piekła, jakie sobie wymyślił - a to dobre. Muszę zakończyć z tobą tą dyskusję nim skompromitujesz się jeszcze bardziej, bo widzę, że różni nas nie tylko różnica poglądów, ale i przekonania religijne. A to, o czym piszesz to jakiś ateistyczny bełkot, więc żegnam, nie dogadamy się.
Poza tym nie potrzebuję kupować to, co według marketingu jest mi potrzebne, bo marketing nie ma na mnie wpływu. A jak chcesz mi dosrać to pisz na PW, bo znowu zaczynasz pisać nic niewnoszące do tematu bzdety, przy czym kompromitujesz się jeszcze bardziej.

Ja tu piszę o rzeczowych sprawach a ona pisze mi o domach z patyków, litości. Skąd żeś się urwała kobito...

To, że Tobie wystarcza do szczęścia i wolności szałas to nie oznacza, że pójdę w Twoje ślady

Na tej stronie dowiecie się dużo więcej w rozpoczętym przeze mnie temacie. Zachęcam do obejrzenia bardzo ciekawych filmów...

http://poznajprawde.net/1-zakon-iluminatow.html

  
« Ostatnia zmiana: 26-06-2013, 00:27 wysłane przez Denver » Zapisane
Edikke
***

Offline Offline

Płeć: Kobieta
MO: 24-04/2013
Wiadomości: 3

« Odpowiedz #34 : 26-06-2013, 00:40 »

A tak w ogóle to skąd wiesz


właśnie - skąd wiesz? Idąc tropem teorii spiskowych, mający totalną władzę nad światem, są w stanie manipulować tak samo opozycją, czyli... Twój sposób pomyślunku może być doskonale zaplanowany.

Wierzenia są bardzo subiektywne, czy oglądasz TV, czy wręcz przeciwnie NIGDY nie będziesz miał pewności, gdzie leży prawda. Teorii spiskowych jest cała masa, więc co decyduje o tym, w które z teorii Ty jeseś w stanie uwierzyć?



Rząd ma w swoim posiadaniu matrycę i tak naprawdę mógłby wydrukować tyle pieniędzy ile być chciał, bo ma do tego pełne prawo.



Już nie jeden drukował, i co z tego wyszło? własnie to Twoje g*no!
Zapisane
scorupion
« Odpowiedz #35 : 26-06-2013, 06:43 »

Denver, naiwnie myślisz.
Zapisane
Brer
*


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
MO: 2012.01.23
Wiedza:
Skąd: Między stolicą a Mazurami
Wiadomości: 655

« Odpowiedz #36 : 26-06-2013, 10:22 »

Cytat
Nie pasuje komuś system - ależ nikt tu nikogo pod pistoletem nie trzyma
Dobre. To żyj wg swoich zasad i powiedz takiemu Urzędowi Skarbowemu aby się wysrali.

Cytat
Można przecież przenieść się do trzeciego świata, gdzie dom buduje się z patyków i blachy falistej w pół dnia, żarcie jest tanie, a prądu nie potrzeba. I popróbować wolności.
Nic tylko jechać i realizować swoje życiowe ambicje w kraju trzeciego świata.

Cytat
Denver, naiwnie myślisz.
Lepsze jest podejście Denvera niż Tomasza który wszędzie musi wsadzić palec.
Zapisane
Denver
***


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiek: 37
MO: 1.01.2013
Skąd: Łódzkie
Wiadomości: 285

« Odpowiedz #37 : 26-06-2013, 11:48 »

Fakty, panowie proszę o fakty, proszę obejrzeć filmy, które zamieściłem i ustosunkować się do materiałów zawartych w nich a nie mówicie mi o swoich przemyśleniach, które nijak mają się do tego, co tam zawarte.

Edikke widzę, że gdy znajdzie się ktoś rzucający nowe światło na rzeczywistość, która nas otacza i próbuje rozjaśnić ciemne umysły narodu, najłatwiej wtedy uznać wszystko za fałsz i kolejną manipulację.

Scorupion obejrzyj filmy i dopiero się ustosunkuj do tematu. Przedstaw swoje poglądy, bo takim sprostowaniem to przypominasz mi Anya.

Oni właśnie chcą, aby ludzie w to nie wierzyli, zawsze znajdą się ignoranci i niedowiarki, którzy wyśmieją to formę przekazu. O to im właśnie chodzi.
 
Piszecie nie na temat, bo w ogóle nie wiecie, o czym mowa. A ja nie chcę tu wchodzić i przedstawiać ludziom podstawy tej wiedzy i informacji, sami powinniście się tym zainteresować, jeśli chcecie żyć w wolnym świecie. Jak wolicie być całe życie manipulowani to zostańcie przy tej swojej własnej ideologii. Dla mnie wszystko jest jasne, ich plan depopulacji ludności w tym momencie zbiera największe owoce: WTC, Smoleńsk, masowe ilości katastrof kolejowych, chemia w żywności, próba globalnego  wprowadzenia GMO, smugi chemiczne i mnóstwo innych rzeczy, o których nawet nie mamy pojęcia a już są w trakcie realizacji. Komu innemu by na tym zależało jak nie religijnym fanatykom uważającymi się za Nadludzi. Świat nie musi taki być. Trzeba zrozumieć, że dla nich nie liczy się człowiek (jesteśmy dla nich bydłem, które trzeba wytępić), wprowadzając „New World Order” - Nowy Porządek Świata. Ich celem jest chęć posiadania każdego surowca na tej planecie, każdego skrawka ziemi, każdej istoty ludzkiej i nieludzkiej. Dlatego m.in. sprawy UFO są tak dokładnie zatuszowane.  Jeśli chodzi o ofiary i surowce zaczerpnięte z katastrof to WTC i Smoleńsk mają ze sobą bardzo wiele wspólnego. Temat jest zbyt śliski aby mówić o nim na publicznym forum. Rozmawiać na te tematy już wami nie będę, bowiem widzę, że tylko sam się w to angażuje tak bardzo (być może aż za nadto) a inni potrafią się tylko wyśmiewać i negować.

Jeden próbuje być tutaj mądrzejszy od drugiego, tak naprawdę nie zgłębiwszy informacji przeze mnie przedstawionych i tylko pisać idiotyzmy, które od dziecka wpajały mu „Publiczne” media.
 
Wiecie, jaki jest największy sukces szatana? Wmówił ludziom, że nie istnieje...

I to samo robią z wami Iluminaci. Czytajcie, szukajcie faktów, oglądajcie filmy opracowane przez mądrych autorów a znajdziecie masę informacji. A jak dojdzie do globalnej pandemii, która również jest w ich planach to wtedy może, co niektórzy się obudzą, ale już po drugiej stronie.

« Ostatnia zmiana: 26-06-2013, 11:50 wysłane przez Denver » Zapisane
Kamil
***


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
MO: 2012-07-29
Wiedza:
Wiadomości: 1.280

« Odpowiedz #38 : 26-06-2013, 12:21 »

A co nam po tym, że uwierzymy? Zmieni to coś? A co z tym szatanem? Ludzie nam wmawiają, że bóg istnieje, zmienia to coś?
Kiedyś zajmowałem się śledzeniem tych teorii spiskowych itp. Dziś wiem, że to strata miesięcy, bo jakoś nic mi to nie wniosło do życia. Już wolę za ten czas pozwiedzać przyrodę - przyjemniejsze doświadczenie.

Większość tych teorii jest po to, żeby szerzyć zamęt w mózgach, a takimi ludźmi 10x bardziej manipulować. Dla mnie liczą się twarde fakty, a nie przypuszczenia i teorie oraz "wierzenia".
« Ostatnia zmiana: 11-02-2021, 19:50 wysłane przez Kamil » Zapisane

Denver
***


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiek: 37
MO: 1.01.2013
Skąd: Łódzkie
Wiadomości: 285

« Odpowiedz #39 : 26-06-2013, 12:34 »

Z pewnością jest to przyjemne doświadczenie. Moim celem było przekazanie pewnych istotnych informacji oraz zdarzeń, jakie w obecnym czasie mają miejsce a także uświadomienie ludzi. Ale jak widać niektórzy do póki nie zobaczą oraz nie poczują na własnej skórze to nie uwierzą.

Skoro osoby, które uważamy za największe głowy państwa nie odważą im się przeciwstawić to my tym bardziej. Nie mniej jednak warto posiadać świadomość tego, co się dzieje a nie wierzyć w to, co wpaja nam prasa czy media, które jak wcześniej mówiłem również mają w swojej kieszeni, bądź nawet, jeśli nie, to widzą tylko zarys tego, co tak naprawdę miało miejsce i wyciągają nie słuszne wnioski.

Manipulacja umysłem i dezinformacja faktami to tylko jeden z asów w ich rękawie.     
Zapisane
Strony: 1 [2] 3 4   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Działa na MySQL Działa na PHP Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006-2008, Simple Machines
Design by jpacs29 | Mapa strony
Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!