Niemedyczne forum zdrowia
18-05-2024, 11:03 *
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Aktualności: Sklep Biosłone --> wejdź
 
   Strona główna   Pomoc Regulamin Szukaj Zaloguj się Rejestracja  
Strony: 1 2 3 [4] 5 6 ... 23   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Kalifat i wariacje na temat Chin.  (Przeczytany 261317 razy)
Kozaczek
*


Offline Offline

Płeć: Kobieta
MO: 9.01.2011
Wiedza:
Skąd: Szczecin
Wiadomości: 2.159

« Odpowiedz #60 : 01-09-2015, 18:34 »

Szanuję i podziwiam za odwagę, premiera Słowacji Roberta Fico. Won, do tych, którzy zgotowali wam ten los! Od Europy wara!

Jeśli się nie opędzimy od tych ludzi, to czeka nas taki los:

 - https://wirtualnapolonia.files.wordpress.com/2015/08/sverige-20301.jpg?w=384&h=384
Zapisane
scorupion
« Odpowiedz #61 : 01-09-2015, 20:45 »

No, Fico, Orban, Zeman, być może Duda też, bo na razie w miarę możliwości działa w interesie Polski i nazywa rzeczy po imieniu, to nowa jakość na zniewieściałej mapie Europy.
Zapisane
Filutek
***


Offline Offline

Płeć: Kobieta
MO: 25.02.2005
Wiedza:
Wiadomości: 262

« Odpowiedz #62 : 02-09-2015, 12:20 »

Zalewa nas fala informacji ,że niedługo może być wojna.Straszy się nas muzułmanami, kredytami,
długami nie do spłacenia. A może zastanówmy się , czy nie chodzi tu oto, żeby zakodować w nas strach?
Strach przed przyszłością , przed najbliższymi zdarzeniami.Zastraszeni łatwo stajemy się ofiarą.I chyba o to
w tym wszystkim chodzi.A trzeba robić wszystko, żeby rola ofiary nie była naszym udziałem. myśleć o jasnej stronie życia, kreować w myślach inną rzeczywistość.Chcieć to móc.Siła jest w nas.
Zapisane
scorupion
« Odpowiedz #63 : 02-09-2015, 13:56 »

Można wiele rzeczy, można kreować w myślach inną rzeczywistość, można schować głowę w piasek i udawać, że nic się nie dzieje. Można też identyfikować zagrożenia i się do nich przygotować. Życie jest piękne właśnie ze względu na możliwość wyboru.
Zapisane
Filutek
***


Offline Offline

Płeć: Kobieta
MO: 25.02.2005
Wiedza:
Wiadomości: 262

« Odpowiedz #64 : 02-09-2015, 14:43 »

Kreowanie innej rzeczywistości to nie jest to samo, co chowanie głowy w piasek i udawanie, ze mnie to nie dotyczy. Kreowanie rzeczywistości dla mnie jest to zapoznanie się z istniejącą sytuacją i zagrożeń z tym związanych i właśnie niezgoda na to. Wyraźne "nie, tak to nie będzie". Bo przecież mówienie o wojnie
i ciągłe jej przywoływanie powoduje to ,że przyzwyczajamy się do myśli o niej i w końcu może się stać
faktem.
Zapisane
scorupion
« Odpowiedz #65 : 02-09-2015, 14:58 »

Z tobą ciężko się gada, bo nieprecyzyjnie formułujesz myśli. Kreowanie innej rzeczywistości jest czymś zupełnie innym, niż kreowanie innej rzeczywistości w myślach.
Chętnie zobaczyłbym twoją niezgodę na ruszający właśnie na naszych oczach proces dziejowy, podobnie jak walkę z rynkiem. Puściliby cie momentalnie w skarpetkach, ale za to z torbami hehehe.
Zapisane
Filutek
***


Offline Offline

Płeć: Kobieta
MO: 25.02.2005
Wiedza:
Wiadomości: 262

« Odpowiedz #66 : 02-09-2015, 19:31 »

Scorupionie  nie zobaczysz jak mnie puszczają w skarpetkach. Sam byś się zdziwił ile człowiek ma w sobie siły konsekwentnie postępując,tak w myśli jak i w czynie. A jest wiele dobrego do zrobienia.Znam takich
osobiście i myślę, że tutaj też są tacy.
                                                                         
Zapisane
scorupion
« Odpowiedz #67 : 02-09-2015, 21:11 »

I ty i twoi znajomi nic nie znaczycie, mogą was rozgnieść jak pluskwy, mnie zresztą też. Mniejsza o to, nie bardzo rozumiesz o czym piszę.
W Europie rozgrywa się istny cyrk, inwigilacja narasta w postępie geometrycznym, każdy śledzi i posłuchuje każdego, Windows 10 to nie system operacyjny, tylko oko bardzo wielkiego brata kontrolującego i zapisującego wszystkie nasze ruchy, wszędzie kontrole, ustawy antyterrostyczne, nakazy, zakazy i sam Bóg wie co jeszcze, a tymczasem... a tymczasem niepostrzeżenie, na piechotę chyba albo autostopem hehehe, na Stary Kontynent dostało się kilkaset tysięcy Afgańczyków, Syryjczyków, Libijczyków, Irakijczyków itd. Bez żadnej wizy, żadnego zezwolenia, najmniejszej kontroli. A są to potencjalni terroryści, a moim zdaniem wcale nie potencjalni, którzy za kilka lat wymordują do spółki z resztą kumpli czekającymi w Afryce i Bliskim Wschodzie, połowę Europejczyków. I co robi Bruksela? No bredzi o multi kulti. Upadek będzie wielki.
A w Polsce szykuje się osłabienie złotego, jak będzie poważniejsze to ze względu na zadłużenie wysadzi nasze finanse w kosmos, dlatego natychmiast powinien zostać rozwiązany problem z kredytami frankowymi. Nawet jak rozwiążą i tak wysadzi, ale w mniejszym stopniu. Rok 2016 zapowiada się burzliwie, Grecja ugaszona bezyną, referendum w GB, zamrożony chwilowo konflikt na Ukrainie, jeszcze więcej uchodźców, działaj Filutku.
Zapisane
Filutek
***


Offline Offline

Płeć: Kobieta
MO: 25.02.2005
Wiedza:
Wiadomości: 262

« Odpowiedz #68 : 02-09-2015, 21:17 »

Widzę, że jesteś przerażony tym co się dzieje. I oto właśnie onym chodzi, żebyś przestał myśleć , że
może być inaczej.Ale podnieś głowę, WYSOKO, spójrz daleko poza horyzont i zobacz siebie szczęśliwym,
powiedz sobie Ja Jestem i będę.Przypomnij sobie główne zasady wiary .Wiara. Nadzieja. Miłość.Jak wszystko zawiedzie to zawsze zostanie nadzieja. Pozwól sobie ją mieć.
Zapisane
scorupion
« Odpowiedz #69 : 02-09-2015, 21:23 »

Uderzyłaś się jakoś mocniej dziś w głowę może?
Zapisane
Filutek
***


Offline Offline

Płeć: Kobieta
MO: 25.02.2005
Wiedza:
Wiadomości: 262

« Odpowiedz #70 : 02-09-2015, 21:28 »

Fajnie, pośmiałam się trochę.W głowę to może nie uderzyłam, ale warto mieć swoje zdanie.
Zapisane
Filutek
***


Offline Offline

Płeć: Kobieta
MO: 25.02.2005
Wiedza:
Wiadomości: 262

« Odpowiedz #71 : 02-09-2015, 21:37 »

 Scorupionie jeszcze jest w tym wszystkim bardzo ważny aspekt. A mianowicie taki ,że zło jest nienasycone
 i nigdy nie będzie dość. A my nie musimy na to w żaden sposób odpowiadać, ani zasilać tego strachem.
Zapisane
Udana
*


Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wiek: 58
MO: 01.01.2014
Wiedza:
Skąd: Wrocław
Wiadomości: 1.252

« Odpowiedz #72 : 03-09-2015, 08:26 »

Mam racje, że zło jest nienasycone i zawsze było, jest, i będzie! Ale ludzie mają rozum i wolę, i to oni dokonują pewnych wyborów. Wiadomo, że dla ludzi wiary, śmierć to zysk! Ale wcześniej jeszcze trzeba umrzeć i może bardzo pocierpieć lub patrzeć jak będą bliscy zabijani na naszych oczach.
Ostatnio zamordowani chrześcijanie w pomarańczowych mundurkach, w kapturach na głowie, wierzę, że jako męczennicy są w Niebie, ale to nie zmienia faktu, że na oczach całego świata, w majestacie „prawa” zostali okrutnie zabici i świat nie zrobił nic, i dalej nie robi, bo dziennie zabija się tysiące ludzi.
Scorupion nie straszy ale analizuje fakty docierające z różnych stron do nas. Europa już umarła, nie ma jej, Francja, Niemcy to martwe kraje, w których przywódcy udają, że jeszcze panują nad tym co się dzieje. Fale emigrantów zmiotą tę resztę, która jeszcze dogorywa. Wielu z nich szkoli się uczy i niedługo, jak nas nie wymordują, to dojdą do władzy, zgodnie z europejską demokracją, bo jak wiadomo, przez liczebność, wygrają każde wybory. I potem wprowadzą swoje prawo.
1 września była rocznica wojny i jak czytam wspomnienia z tego okresu, to w wakacje ludzie nie wierzyli, że będzie wojna, wyjeżdżali nad morze, odpoczywali, a Polska myślała, że Anglia i Francja to nasi sojusznicy i nic złego nam się nie stanie. Minęło 76 lat i znów jesteśmy w podobnej sytuacji.  Europa płonie, fale emigrantów szturmują granice, a tymczasem w Polsce politycy zajmują się in vitro, wprowadzaniem gender do przedszkoli, równością płci i parytetami. Albo analizują kto komu powinien podać rękę...na Westerplatte, zamiast pamiętać, co to miejsce nam przypomina.
Zapisane

Nawet najdalsza podróż zaczyna się od pierwszego kroku...
Filutek
***


Offline Offline

Płeć: Kobieta
MO: 25.02.2005
Wiedza:
Wiadomości: 262

« Odpowiedz #73 : 03-09-2015, 09:48 »

Macie całkowicie rację i Wasze spostrzeżenia są aktualne.To bardzo ważne, wiedzieć co się wokół dzieje i zdawać sobie z tego sprawę.Ja to odbieram jako oznakę przebudzenia i dla mnie to jest jasna strona mocy.
Jednym słowem mówicie "Stop, dalej tego nie widzę" A to jest już duży postęp w kierunku zmiany na lepsze.
Zapisane
scorupion
« Odpowiedz #74 : 03-09-2015, 17:49 »

Na lepsze hehehe, lepsze już było.
Jak wygląda typowa rodzina muzułmańska? Mężczyzna, kobieta i pokaźna gromadka dzieci. A jak typowa emigrująca rodzina muzułmańska? Kobieta, dziecko i pokaźna gromadka mężczyzn.
Zapisane
Savage7
*


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiek: 48
MO: 01.01.2007
Wiedza:
Skąd: Granica małopolski i śląska
Wiadomości: 951

« Odpowiedz #75 : 03-09-2015, 20:38 »

Niestety tak jak już wcześniej pisałem... lepiej nie będzie. Za dużo rzeczy się na siebie nakłada. Jeszcze do niedawna byłem raczej optymistą, ale od paru lat nie widzę horyzontów zarówno dla nas jak i dla świata. Ale może się mylę, może ktoś mi je wskaże?
Zapisane

Teoria jest wtedy, kiedy wiemy wszystko, a nic nie działa. Praktyka jest wtedy, kiedy wszystko działa, a nikt nie wie dlaczego.
Kozaczek
*


Offline Offline

Płeć: Kobieta
MO: 9.01.2011
Wiedza:
Skąd: Szczecin
Wiadomości: 2.159

« Odpowiedz #76 : 03-09-2015, 20:43 »

To jest wojna na całego. Ale ludzie, jeśli nie widzą czołgów, palących się domów, żołnierzy na ulicach, to mówią, co ty gadasz!
A to jest wojna w białych rękawiczkach!
Zapisane
scorupion
« Odpowiedz #77 : 04-09-2015, 07:23 »

No, już popaprańcy chcą nam wetknąć pięć razy tyle imigrantów. Może niech se stworzą Kalifat Europy Zachodniej, a nam dadzą spokój. Co jeszcze mógłbym zaproponować, może zbombardowanie i rozwalenie pozostałych stabilnych rządów w krajach Afryki i Bliskiego Wschodu. Głównie mam na myśli Egipt, Iran, Nigerię i, a co tam idźmy na całego, i Turcję.
Zapisane
Savage7
*


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiek: 48
MO: 01.01.2007
Wiedza:
Skąd: Granica małopolski i śląska
Wiadomości: 951

« Odpowiedz #78 : 06-09-2015, 07:35 »

"Relacja Polaka z autokaru napadniętego przez imigrantów".

http://alexjones.pl/pl/aj/aj-swiat/aj-wiadomosci/item/64615-granica-z-austria-relacja-polaka-z-autokaru-napadnietego-przez-imigrantow
Zapisane

Teoria jest wtedy, kiedy wiemy wszystko, a nic nie działa. Praktyka jest wtedy, kiedy wszystko działa, a nikt nie wie dlaczego.
scorupion
« Odpowiedz #79 : 06-09-2015, 13:27 »

To są niewinne igraszki, dopiero będzie jak na obrazach Goi. Do tej pory wszystko idzie zgodnie z przewidywaniami.
Wydaję się, że europejscy politycy oszaleli, strasznie ciężko jest znaleźć inne wytłumaczenie na obecne wypadki.

Filutek, działasz coś ze swoimi znajomymi?
Zapisane
Strony: 1 2 3 [4] 5 6 ... 23   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Działa na MySQL Działa na PHP Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006-2008, Simple Machines
Design by jpacs29 | Mapa strony
Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!