Niezbędnik

(1/5) > >>

Mistrz:
No! Mam nadzieję, że większość przeczytała już broszurkę i rad bym przeczytać jakieś opinie. Może uwagi, czego brakuje, albo jest niezrozumiałe?

taszczyk:
Ja pod wpływem broszurki wprowadziłam ssanie oleju rano. Efekt mnie miło zaskoczył! Natomiast chciałam się zapytać o stosowanie Detoxu, dlaczego Mistrz poleca tak duże docelowe dawki i dlaczego w celu przeprowadzenia pełnej kuracji należy w sumie połknąć 1200 tabletek. Mój tata, który jest gorącym zwolennikiem preparatów firmy Vision i uczestniczył w ich wykładach mówi, że zalecają stosowanie Detoxu 1 raz dziennnie, a w wyjątkowych sytuacjach, np. ból zęba, można łykać co 2 h - do ustąpienia bólu. Jeśli można, to poproszę o wyjaśnienie tej kwestii.

Beata M.:
Przeczytałam uważnie i podoba mi się zwłaszcza obrazowe przedstawienie objawów choroby na przykładzie drzazgi, bardzo ułatwia zrozumienie przebiegu tego skomplikowanego procesu. Również bardzo dobrze napisał Pan o tym, jakich objawów nie zwalczać, jak np. gorączka, co jest bardzo często źle interpretowane i za wszelką cenę zbijamy nawet niewielką gorączkę.
Ale jedno mi się, może nie, że nie podoba, ale zastanawia mnie celowość takiego zamierzenia.
Bo zachwala Pan Detox, a jeszcze niedawno w ogóle Pan o nim nie słyszał.
A teraz to ponoć jeden z najlepiej rokujących preparatów, tak samo było z citroseptem.
Teraz ja się jako laik zastanawiam, czy to nie aby kryptoreklama lub może napędzanie klientów firmie Vision, dla usprawiedliwienia mogę dodać, że nie podaje Pan źródła, gdzie należy zakupić ów specyfik.
Nie wiem, ta sprawa z citroseptem zmąciła mój spokój i teraz zastanawiam się nad sensem stosowania czegokolwiek, bo może się okazać, że to wszystko zamiast pomagać - tylko nam szkodzi.

Jawor:
Do "taszczyk". Chcę podzielić się moimi doświadczeniami ssania oleju. O tej metodzie dowiedziałem się wiele lat wcześniej. Ssanie oleju pomogło mi w problemach końcowego odcinka przewodu pokarmowego. Pojawiły się natomiast problemy z jamą ustną w postaci aft.
Pozbyłem się ich dopiero wtedy jak trafiłem na to Forum przy pomocy MO i płukania jamy ustnej alocitem. Do mycia zębów stosowałem pastę vilcacora. Trwało to około 1/2 roku.
Myślę, że skutecznie pozbyłem się aft, bo od trzech miesięcy problem nie powraca.
Pozdrawiam wszystkich.

Mistrz:
W niedługim czasie odpowiem rzeczowo na poruszane tutaj kwestie, ale żebym to mógł zrobić, wolałbym ustalić, czy aby mówimy o tym samym
Cytat od: Beata M.

kryptoreklama
Czy Pani rozumie, co to słowo znaczy, czy tylko je Pani powtarza, bo ładnie brzmi. Bo ja nie widzę tutaj kontekstu. Cytat od: Beata M.

usprawiedliwienia mogę dodać, że nie podaje Pan źródła, gdzie należy zakupić ów specyfik
Ja nie potrzebuję usprawiedliwienia. Może Pani sobie darować. Cytat od: Beata M.

Nie wiem, ta sprawa z citroseptem zmąciła mój spokój i teraz zastanawiam się nad sensem stosowania czegokolwiek, bo może się okazać, że to wszystko zamiast pomagać - tylko nam szkodzi.
Chciałbym poznać jakieś fakty: k o m u zaszkodziło. Ja używam Citrosept przeszło 6 lat, i wiele znanych mi osób (nie wszyscy zaglądają tu, na forum), i na tej podstawie twierdzę, że działa pozytywnie.

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona