Niemedyczne forum zdrowia

BLOK OGÓLNY => Korzyści stosowania metod prozdrowotnych => Wątek zaczęty przez: brajan30 07-10-2010, 18:26Tytuł: HDL 50%
Wiadomość wysłana przez: brajan30 07-10-2010, 18:26
Zrobiłem sobie badania krwi. Nic mi nie dolega i nie dolegało, zamierzam w przyszłym roku zdawać do "oficerki" i już teraz chciałem sprawdzić swój poziom bilirubiny, dlatego że Komisja potrafi odrzucić kandydata nawet jeśli ma podwyższoną bilirubinę, nie wnikając od czego to może być, tylko z automatu odrzucają, więc postanowiłem już teraz sobie sprawdzić, wyszła u mnie 15, a dopuszczalna norma to 17, przy okazji zbadałem morfologię i cholesterol i coś zauważyłem i tak:
Cała morfologia w normie, żadnych niedoborów, ani żadnych "nadwyżek":
Cholesterol całkowity - 270
LDL - 150
HDL - 50% ! ! !  :thumbsup:
Trójglicerydy 50
Bilirubina 15
Przez 9 miesięcy robiłem metodę NIA Ashkara a od pół roku pije miksturę oczyszczającą Słoneckiego i wysoki HDL to jej zasługa, o ile w poprzednich badaniach miałem HDL w granicach 25 - 30%, teraz jest 50%. Jeśli ktoś ma problemy z cholesterolem, niech spróbuje mikstury z olejem kukurydzianym, ja wypróbowałem i jest ok. Oczywiście nigdy nie miałem problemów z cholesterolem, ale zauważyłem że zdecydowanie podniosła ona u mnie poziom HDL. Oczywiście żywienie niskowęglowodanowe.
Dodam tylko, że jeszcze nie wprowadziłem koktajli, ale na dniach to zrobię, obawiam się, że wyniki będą jeszcze bardziej "wyśrubowane"  :thumbup:.
Mówiąc krótko, mój organizm intensywnie wydala toksyny poprzez LDL i HDL, i chyba dlatego bilirubinę mam 15. Wprowadzę do swojego menu koktajle cytrynowe (w celu przyspieszenia tego procesu), i bilirubina powinna się obniżyć.