Niemedyczne forum zdrowia

BLOK INFORMACYJNY => Radiobiosłone => Wątek zaczęty przez: Machos 30-05-2012, 14:18Tytuł: Kalendarium Radiabiosłone
Wiadomość wysłana przez: Machos 30-05-2012, 14:18
Informacja z kalendarium Radiabiosłone.

Cytat od:  http://pl.wikipedia.org/wiki/Olej_Lorenza_%28film%29
Zrozpaczeni rodzice dowiadują się, że w przypadku ich syna medycyna jest bezradna, lekarze, którzy zdiagnozowali u niego ALD adrenoleukodystrofię, bardzo rzadkie nieuleczalne zwyrodnienie mózgu, przepowiadają chłopcu najwyżej dwa lata życia.

Cytat od:  http://pl.wikipedia.org/wiki/Olej_Lorenza
Michaela i Augusto Odone, rodzice nieuleczalnie chorego chłopca o imieniu Lorenzo, nie pogodzili się z wyrokiem lekarzy. Na własną rękę rozpoczęli badania nad olejem który, miał ratować życie ich syna. Wspólnie z chemikami przeprowadzali eksperymenty i z kwasów oleinowego i erukowego wynaleźli środek zapobiegający tworzeniu długołańcuchowych kwasów tłuszczowych. Olej ten nazwano od imienia chorego chłopca - olejem Lorenza.

I chłopiec/mężczyzna dożył trzydziestki.

Cytat od:  http://pl.wikipedia.org/wiki/Lorenzo_Odone
Lorenzo Odone (ur. 29 maja 1978, zm. 30 maja 2008)


Tytuł: Odp: Kalendarium Radiabiosłone
Wiadomość wysłana przez: Machos 27-06-2012, 08:03
Paweł Gędłek.

http://www.radiobioslone.pl/ramowka


Tytuł: Odp: Kalendarium Radiabiosłone
Wiadomość wysłana przez: Dusiu70 27-06-2012, 11:17
Słucham czasami Radia Wrocław. W każdą niedzielę Marek Obszerny prowadzi audycję "Niedziela z Radiem Wrocław". Zaczyna się od godziny 12.00. Pierwszą godzinę poświęca zdrowiu (a raczej chorobom) zapraszając gościa. Oczywiście zawsze jest to wybitny specjalista chorób. Kiedy słucham tej audycji, to zastanawiam się czy prowadzący specjalnie szkodzi słuchaczom poprzez ich ciągłe straszenie i wpychanie w sidła zabójczej mendycyny, czy sam jest na tyle głupi, że nie dostrzega tego wielkiego przekrętu.
Po jednej z takich audycji wysłałem do gościa e-mail o takiej treści:
Cytat
Prowadzi Pan cykle niedzielne dotyczące zdrowia. Jeżeli ma Pan czas, to proszę posłuchać audycji z radia internetowego, które tematowi zdrowia jest całkowicie poświęcone. Jeśli podejdzie Pan do sprawy poważnie, to zobaczy jakie bzdury są opowiadane w waszej audycji. Może Pan również dla urozmaicenia/przeciwwagi, zaprosić do swojej audycji ludzi, którzy o zdrowiu wiedzą dużo. Bo jeżeli audycja ma być o chorobach, to faktycznie rozmawiać trzeba tylko z lekarzami. Oni na tym znają się najlepiej.

http://www.bioslone.pl/

http://www.radiobioslone.pl/

http://forum.bioslone.pl/index.php

I odpowiedź:
Cytat
Dziękuję.
Pozdowienia.
Marek Obszarny
Inaczej mówiąc napisał mi, odpier... się frajerze.
Ale audycję polecam chociażby po to, aby uzmysłowić sobie jak daleko jesteśmy (Biosłonejczycy) od oficjalnej "prawdy" o funkcjonowaniu ludzkiego organizmu.

Machos wszystkiego najlepszego z okazji pierwszej rocznicy powstania Radia Biosłone. Niestety większość czasu przed kompem spędzam w pracy, a tam mam zablokowany dostęp do słuchania audycji. Mogę tylko odsłuchiwać archiwum. Ale w domu kiedy mam czas, to słucham. Odwalasz kawał porządnej roboty. Chwała Ci za to.Tytuł: Odp: Kalendarium Radiabiosłone
Wiadomość wysłana przez: Machos 28-06-2012, 23:02
Odwalasz kawał porządnej roboty. Chwała Ci za to.
Robisz to samo, bo wylałeś kubeł zimnej wody na gościa, któremu się wydaje, że wie, wysyłając do niego maila i pisząc, jakimi bzdetami karmi słuchacza swoimi audycjami.

Jakiś czas temu najpierw do Wydawnictwa Biosłone napisał, a później ja zadzwoniłem do redaktora z TTV, żeby umówić się na kilka telewizyjnych nagrań o zdrowiu. Redaktor zainteresowany był ruchem Biosłone, ale chyba nie wiedział gdzie pukał, bo w trakcie rozmowy, kiedy zacząłem tłumaczyć, że jesteśmy normalnymi ludźmi dbającymi o zdrowie i niestosującymi jakichś drastycznych terapii w tym świecie absurdu, czułem, że człowiek nie będzie raczej zainteresowany.

Oni szukają do takich programów, niekonwencjonalnych metod leczenia typu: na trzy zdrowaśki do pieca, cieciorka w nodze albo gdzie indziej i jeszcze inne czary mary. Wtedy w tv pacjent obejrzy i będzie przekonany co do słuszności tego absurdu mendycyny konwencjonalnej to raz, a dwa, będzie oglądalność, bo sobie telewidzowie obejrzą "cyrkowców". Przy okazji wezmą jakiegoś profesora łakademickiego, ten podsumuje i o to w tym wszystkim chodzi.

Biosłone jest po prostu zbyt logiczne i niebezpieczne dla tego kłamstwa podłego w mediach. Redaktor TTV i jego przełożony, mieli zapoznać się dokładnie z wiedzą z portalu i z radia. Zakładając, że to uczynili, szybko mogli zrozumieć, że reklamy medyczne nijak mają się do tego, co nagraliby w programie tv. Telewizja związana umowami z koncernami, mogłaby stracić sporo kasy, bo na pewno nieźle by zawrzało.

Ponieważ jestem radiowcem, zostawiłem sobie dwudziestominutowe nagranie z tej rozmowy.


Tytuł: Odp: Kalendarium Radiabiosłone
Wiadomość wysłana przez: Machos 17-08-2012, 11:25
Masowe zatrucie mieszkańców Pont-Saint-Esprit 16.08.1951 roku.

http://www.radiobioslone.pl/ramowka

Cytat od:  http://pl.wikipedia.org/wiki/Pont-Saint-Esprit
Jednak pod koniec 2009 roku, w swojej książce "A Terrible Mistake", dziennikarz Hank P. Albarelli Jr opublikował nowe dowody. Bazując na oficjalnych dokumentach rządu Stanów Zjednoczonych twierdzi on, że "zbiorowe szaleństwo w Pont-Saint-Esprit" było wynikiem testów CIA z użyciem LSD jako broni, prowadzonego w ramach programu MKULTRA[2].

http://pl.wikipedia.org/wiki/MKULTRA


Tytuł: Odp: Kalendarium Radiabiosłone
Wiadomość wysłana przez: Machos 05-09-2012, 09:03
Od dziś, od czwartej rano zadebiutował w Radiubiosłone nasz Biosłonejczyk, Travis. Na początek będziecie mogli go słuchać czytającego kalendarium.


Tytuł: Odp: Kalendarium RadiaBiosłone
Wiadomość wysłana przez: Machos 21-11-2012, 18:48
Lekarze wszczepiają narkotyki, których nie znają, w ciała, które znają jeszcze mniej.

http://www.cytaty.hdwao.pl/cytat-9288-voltaire.html


François-Marie Arouet, urodzony 21 listopada.

http://pl.wikipedia.org/wiki/Voltaire


Tytuł: Odp: Kalendarium Radiabiosłone
Wiadomość wysłana przez: Machos 30-11-2012, 01:42
W kalendarium z trzydziestego listopada kilka słów o Jędrzeju Śniadeckim.


Tytuł: Odp: Kalendarium Radiabiosłone
Wiadomość wysłana przez: Machos 14-01-2013, 00:44
14 stycznia w 1943 roku urodził się Ralph Steinman, noblista za badania nad odpornością, a zmarły w 2011 roku na raka trzustki. Więcej dziś w krótkiej audycji http://www.radiobioslone.pl/ramowka

Tutaj trochę, ale niewiele informacji http://pl.wikipedia.org/wiki/Ralph_Steinman


Tytuł: Odp: Kalendarium Radiabiosłone
Wiadomość wysłana przez: Machos 30-01-2013, 01:15
Biosłonejczycy, proszę Was o szczególną uwagę. Posłuchajcie kalendarium w RadiuBiosłone, ale w trakcie słuchania miejcie otwarty ten link  http://pl.wikipedia.org/wiki/30_stycznia i proszę porównajcie, dokładnie porównajcie.

Nasze kalendarium różni się zdecydowanie od tego, dostępnego w necie. Już któreś z kolei kalendarium radiowe porównuję i widzę ogromną różnicę, prawie każdego dnia. Nie "wyłożę Wam kart na stół", życzę spostrzegawczości i ruszenia mózgiem, co się dzieje.

Kalendarze macie o stałych porach w radiu począwszy od czwartej nad ranem.


Tytuł: Odp: Kalendarium Radiabiosłone
Wiadomość wysłana przez: Machos 12-05-2013, 10:04
Dziś rocznica urodzin Florence Nightingale. Urodzona 12.05.1820 roku dożyła ponad dziewięćdziesięciu lat.

Cytat od:  http://portal.bioslone.pl/teoria-zarazkowa-chorob
Florence Nightingale była zwolenniczką miazmatycznej teorii chorób, a więc postrzegała je jako samorodny skutek złych warunków środowiskowych. Zarazków w ogóle nie brała pod uwagę, co w gruncie rzeczy większego znaczenia nie ma. Wszak i dzisiaj, kiedy o zarazkach wiemy więcej niż potrzeba, jej definicja zdrowia i choroby, mimo że nie wspomina o zarazkach, w żadnym wypadku nie traci na aktualności:

Zdrowie to nie tylko brak choroby, ale również zdolność do racjonalnego wykorzystywania tych wszystkich sił, którymi człowiek może dysponować w celu własnego rozwoju i bycia szczęśliwym. Zdrowie możliwe jest do osiągnięcia głównie poprzez wprowadzanie zmian w środowisku – w zakresie czystości otoczenia, czystości wody, prawidłowości odżywiania, wilgotności i ruchu powietrza, usuwania nieczystości. Natomiast choroba jest wywołana przez różnorodne braki środowiska.

Wątpliwe jest, by ktokolwiek i kiedykolwiek oddał jaśniej istotę zdrowia i choroby, a już dopiero w kontekście teorii zarazkowej chorób, bo niby jak by to miało brzmieć? – Zdrowie to zabicie wszystkich zarazków w naszym otoczeniu? – A co, jeśli w pobliżu pojawi się jakiś zabłąkany zarazek? Chorujemy? Niedorzeczność...


http://www.google.pl/imgres?imgurl=http://ajnoffthecharts.files.wordpress.com/2010/07/florence_nightingale_1850s_by_h_lenthall.jpg&imgrefurl=http://ajnoffthecharts.com/2010/07/22/parting-thoughts-10-lessons-learned-from-florence-nightingales-life/&h=599&w=399&sz=44&tbnid=1MY5-9hvqSideM:&tbnh=93&tbnw=62&zoom=1&usg=__NVOPDjLAFrNpz7HKqXADlx5Ch_0=&docid=nEAdZ4v2kROawM&sa=X&ei=4lqPUdnAF4aGswaF34CwDA&ved=0CFAQ9QEwBQ&dur=429


Tytuł: Odp: Kalendarium Radiabiosłone
Wiadomość wysłana przez: Machos 11-06-2013, 22:18
To nie przypadek, że ten pan obchodzi 12.06.2013 roku dziewięćdziesiąte ósme urodziny http://pl.wikipedia.org/wiki/David_Rockefeller.

Ten film został nagrany przez jednego z przeciwników NWO w Chile, w zeszłym roku, gdzie pan Rockefeller spędzał wakacje http://www.youtube.com/watch?v=GFWzDFjBKUw&feature=player_embedded.

Rockefeller na temat NWO:

Cytat od: http://pl.wikiquote.org/wiki/David_Rockefeller
Jesteśmy wdzięczni wydawcom „Washington Post”, „New York Times”, „Time Magazine” i innym wielkim publikacjom, których menadżerowie uczestniczyli w naszych spotkaniach i dotrzymali swych obietnic zachowania dyskrecji przez blisko 40 lat. Byłoby dla nas niemożliwością zrealizowanie naszego planu budowy światowego rządu, jeśli bylibyśmy w tym czasie przedmiotem zainteresowania prasy. Dziś jednak świat jest już dużo bardziej wyrafinowany i przygotowany do organizacji rządu światowego. Idea ponadnarodowej suwerenności elit intelektualnych i światowych bankierów jest z całą pewnością korzystniejsza od narodowego samostanowienia, praktykowanego w minionych stuleciach.